Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
686 postów 4787 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Syjonistyczni terroryści wobec Polski i Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Drugi dzień Konferencji o DU… MARYNY, czyli tzw. blisko-wschodniej.


 

Oto, jak Polska i Polacy wychodzą na sojuszu i przyjaźni ze światowymi, syjonistycznymi terrorystami.

 

 

 

Żydowska radiowa gadzinówka Tok FM poinformowała dzisiaj, że w drugim dniu obrad Konferencji o DU… MARYNY – czyli tzw. blisko-wschodniej:

wiceprezydent USA, Mike Pence i premier Izraela, Benjamin Netanjahu, złożą dziś wieńce przed Pomnikiem Bohaterów Getta. Następnie wiceprezydent Pence złoży także wieniec przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego.

Proszę zwrócić uwagę na kolejność w jakiej przedstawiciele światowego syjonistycznego terroryzmu z USA i z Izraela złożą kwiaty: najpierw pod pomnikiem Bohaterów Getta, w którym zginęło ok. 12 tys. Żydów – tylu Polaków w IIIRP ponosi śmierć w wypadkach drogowych i w wyniku samobójstw każdego roku -, a dopiero potem pod pomnikiem Powstania Warszawskiego, w którym zginęło ok. 200 tys. Polaków (nie zapominajmy, że Powstanie Warszawskie miało inspiracje żydowsko-anglosaskie).

Tak honoruje się gospodarza Konferencji o DU… MARYNY – ? – chyba, że faktycznym gospodarzem w IIIRP są syjonistyczni Żydzi, którzy posiadają w Polsce rzeczywistą władzę.

A oto i kolejne dowody przyjaźni syjonistycznych sojuszników IIIŻydo-RP/Polin.

Sekretarz stanu sojuszniczego USA, Mike Pompeo, wezwał Polaków, by rozstrzygnęli kwestie związane ze zwrotem mienia ofiar Holokaustu.Pomijam już pozostałe antypolskie insynuacje tej kreatury.

za: https://fakty.interia.pl/swiat/news-pompeo-wzywa-polske-do-rozwiazania-kwestii-restytucji-mienia,nId,2835831

Syjonistyczni Żydzi wykorzystują każdą okazję do opluwania Polski i Polaków i są w tym procederze całkowicie bezkarni. Sądy w Polsce jako aparat żydo-reżimowej przemocy i represji ściga tylko Polaków za wydumane obrażanie szowinistycznych Żydów. Cel takich działań jest oczywisty: uniemożliwić Polakom jakąkolwiek polityczną walkę z syjonistyczną okupacją Polski. 

 

USraelska dziennikarka – i co nie jest bez znaczenia,Żydówka -, Andrea Mitchell z telewizji MSNBC przeprowadziła w Warszawie wywiad z wiceprezydentem Mikiem Pencem. W relacji z Warszawy dziennikarka poinformowała, że w programie podróży Pence’a i jego żony jest m.in. wizyta w dawnym getcie warszawskim, gdzie „w czasie powstania w 1943 r. Żydzi przez miesiąc walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”.

za: https://fakty.interia.pl/polska/news-szewach-weiss-komentuje-slowa-dziennikarki-msnbc,nId,2835921

Dariusz Kosiur

 

30 lat antypolskiej polityki sojuszniczych USA

 

https://www.youtube.com/watch?v=L7dCtZ_ka3I

KOMENTARZE

 • WPS
  Jestem niemal pewien, że kolejne „niezręczności” amerykańskich polityków najwyższego szczebla: wiceprezydenta M.Pence’a, sekretarza stanu M.Pompeo i żydowskiej dziennikarki amerykańskiej stacji MSNBC Andrei Mitchell, to nie przypadek tylko przemyślany, cyniczny scenariusz syjonistycznych organizacji z USA, aby tak długo poniżać Polskę i Polaków, aż zaczną płacić haracz na rzecz przestępczych organizacji żydowskich.
  Najwyższa pora wystawić rachunki zarówno żydowskim rabusiom, próbujących rozbójniczego wymuszenia na niespotykaną skalę, jak ich amerykańskim protektorom, którzy współdziałaj w przestępstwie.
  Sporządzenie listy udokumentowanych należności Polski od Żydów i organizacji żydowskich oraz od amerykańskich i anglosaskich protektorów, to jest nasz palący, polski obowiązek.

  więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/02/14/syjonistyczni-terrorysci-wobec-polski-i-polakow/
 • Do Administracji Neon24.pl
  "Syjonistyczni terroryści wobec Polski i Polaków" - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/147707,syjonistyczni-terrorysci-wobec-polski-i-polakow

  Powyższy mój tekst nie jest przedrukiem treści z innych mediów. Zawiera natomiast cytaty potwierdzone linkiem, że właśnie takie treści znalazły się w przestrzeni publicznej.

  Osoba administrująca popełniła błąd źle pojętej nadgorliwości i chyba sama nie zrozumiała przeznaczenia rubryki "Co piszą inni".
  Wnoszę o cofnięcie tekstu na poprzednie miejsce.

  Dariusz Kosiur
 • Syjonistyczni bandyci dążą do wojny
  Premier Izraela nie kryje swoich zamiarów, dąży do konfliktu zbrojnego. „Zasiadamy dziś wspólnie z krajami arabskimi, żeby przybliżyć nasz wspólny interes jakim jest wojna z Iranem” – powiedział na konferencji.

  Nagranie z jego wypowiedzią zniknęło z Internetu.

  Polski PAP tak ocenzurował słowa premiera Izraela:

  „Potem spotkam się z przedstawicielami 60 krajów przeciwko Iranowi, nie będzie to potajemne spotkanie, ale otwarte, z wiodącymi krajami arabskimi, które spotykają się z Izraelem, by realizować swoje wspólne cele przeciwko Iranowi.”

  Na nagraniu, które zostało skasowane wyraźnie słychać, iż Netanjahu mówił o wojnie. Te słowa potwierdza „The Jerusalem Post”.

  Poniżej skasowany Tweet z deklaracją wojny:

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2019/02/clipboard01.jpg

  za: https://nczas.com/2019/02/13/netanjahu-przyjechal-do-warszawy-organizowac-iii-wojne-swiatowa-ta-wypowiedz-premiera-izraela-jest-masowo-kasowana-z-internetu-foto/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031