Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
735 postów 5698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Syjonistyczni terroryści wobec Polski i Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Drugi dzień Konferencji o DU… MARYNY, czyli tzw. blisko-wschodniej.


 

Oto, jak Polska i Polacy wychodzą na sojuszu i przyjaźni ze światowymi, syjonistycznymi terrorystami.

 

 

 

Żydowska radiowa gadzinówka Tok FM poinformowała dzisiaj, że w drugim dniu obrad Konferencji o DU… MARYNY – czyli tzw. blisko-wschodniej:

wiceprezydent USA, Mike Pence i premier Izraela, Benjamin Netanjahu, złożą dziś wieńce przed Pomnikiem Bohaterów Getta. Następnie wiceprezydent Pence złoży także wieniec przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego.

Proszę zwrócić uwagę na kolejność w jakiej przedstawiciele światowego syjonistycznego terroryzmu z USA i z Izraela złożą kwiaty: najpierw pod pomnikiem Bohaterów Getta, w którym zginęło ok. 12 tys. Żydów – tylu Polaków w IIIRP ponosi śmierć w wypadkach drogowych i w wyniku samobójstw każdego roku -, a dopiero potem pod pomnikiem Powstania Warszawskiego, w którym zginęło ok. 200 tys. Polaków (nie zapominajmy, że Powstanie Warszawskie miało inspiracje żydowsko-anglosaskie).

Tak honoruje się gospodarza Konferencji o DU… MARYNY – ? – chyba, że faktycznym gospodarzem w IIIRP są syjonistyczni Żydzi, którzy posiadają w Polsce rzeczywistą władzę.

A oto i kolejne dowody przyjaźni syjonistycznych sojuszników IIIŻydo-RP/Polin.

Sekretarz stanu sojuszniczego USA, Mike Pompeo, wezwał Polaków, by rozstrzygnęli kwestie związane ze zwrotem mienia ofiar Holokaustu.Pomijam już pozostałe antypolskie insynuacje tej kreatury.

za: https://fakty.interia.pl/swiat/news-pompeo-wzywa-polske-do-rozwiazania-kwestii-restytucji-mienia,nId,2835831

Syjonistyczni Żydzi wykorzystują każdą okazję do opluwania Polski i Polaków i są w tym procederze całkowicie bezkarni. Sądy w Polsce jako aparat żydo-reżimowej przemocy i represji ściga tylko Polaków za wydumane obrażanie szowinistycznych Żydów. Cel takich działań jest oczywisty: uniemożliwić Polakom jakąkolwiek polityczną walkę z syjonistyczną okupacją Polski. 

 

USraelska dziennikarka – i co nie jest bez znaczenia,Żydówka -, Andrea Mitchell z telewizji MSNBC przeprowadziła w Warszawie wywiad z wiceprezydentem Mikiem Pencem. W relacji z Warszawy dziennikarka poinformowała, że w programie podróży Pence’a i jego żony jest m.in. wizyta w dawnym getcie warszawskim, gdzie „w czasie powstania w 1943 r. Żydzi przez miesiąc walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”.

za: https://fakty.interia.pl/polska/news-szewach-weiss-komentuje-slowa-dziennikarki-msnbc,nId,2835921

Dariusz Kosiur

 

30 lat antypolskiej polityki sojuszniczych USA

 

https://www.youtube.com/watch?v=L7dCtZ_ka3I

KOMENTARZE

 • WPS
  Jestem niemal pewien, że kolejne „niezręczności” amerykańskich polityków najwyższego szczebla: wiceprezydenta M.Pence’a, sekretarza stanu M.Pompeo i żydowskiej dziennikarki amerykańskiej stacji MSNBC Andrei Mitchell, to nie przypadek tylko przemyślany, cyniczny scenariusz syjonistycznych organizacji z USA, aby tak długo poniżać Polskę i Polaków, aż zaczną płacić haracz na rzecz przestępczych organizacji żydowskich.
  Najwyższa pora wystawić rachunki zarówno żydowskim rabusiom, próbujących rozbójniczego wymuszenia na niespotykaną skalę, jak ich amerykańskim protektorom, którzy współdziałaj w przestępstwie.
  Sporządzenie listy udokumentowanych należności Polski od Żydów i organizacji żydowskich oraz od amerykańskich i anglosaskich protektorów, to jest nasz palący, polski obowiązek.

  więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/02/14/syjonistyczni-terrorysci-wobec-polski-i-polakow/
 • Do Administracji Neon24.pl
  "Syjonistyczni terroryści wobec Polski i Polaków" - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/147707,syjonistyczni-terrorysci-wobec-polski-i-polakow

  Powyższy mój tekst nie jest przedrukiem treści z innych mediów. Zawiera natomiast cytaty potwierdzone linkiem, że właśnie takie treści znalazły się w przestrzeni publicznej.

  Osoba administrująca popełniła błąd źle pojętej nadgorliwości i chyba sama nie zrozumiała przeznaczenia rubryki "Co piszą inni".
  Wnoszę o cofnięcie tekstu na poprzednie miejsce.

  Dariusz Kosiur
 • Syjonistyczni bandyci dążą do wojny
  Premier Izraela nie kryje swoich zamiarów, dąży do konfliktu zbrojnego. „Zasiadamy dziś wspólnie z krajami arabskimi, żeby przybliżyć nasz wspólny interes jakim jest wojna z Iranem” – powiedział na konferencji.

  Nagranie z jego wypowiedzią zniknęło z Internetu.

  Polski PAP tak ocenzurował słowa premiera Izraela:

  „Potem spotkam się z przedstawicielami 60 krajów przeciwko Iranowi, nie będzie to potajemne spotkanie, ale otwarte, z wiodącymi krajami arabskimi, które spotykają się z Izraelem, by realizować swoje wspólne cele przeciwko Iranowi.”

  Na nagraniu, które zostało skasowane wyraźnie słychać, iż Netanjahu mówił o wojnie. Te słowa potwierdza „The Jerusalem Post”.

  Poniżej skasowany Tweet z deklaracją wojny:

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2019/02/clipboard01.jpg

  za: https://nczas.com/2019/02/13/netanjahu-przyjechal-do-warszawy-organizowac-iii-wojne-swiatowa-ta-wypowiedz-premiera-izraela-jest-masowo-kasowana-z-internetu-foto/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829