Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
672 posty 4633 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Syjonistyczna hołota bezkarna w IIIŻydo-RP/Polin

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pomnik Henryka Jankowskiego – księdza Polaka solą w oku syjonistycznej hołoty


 

Pomnik Henryka Jankowskiego – księdza Polaka solą w oku syjonistycznej hołoty

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=UTpNo9r11pc

 

Zawodowi hucpiarze, Konrad Korzeniowski, Rafał R. Suszek, Michał Wojcieszczuk, obalają pomnik ks. H.Jankowskiego

Tych hucpiarzy żydo-media określają mianem aktywistów organizacji pn. Obywatele RP. Tworząc tym samym narrację, że syjonistyczni hucpiarze działają w imię jakichś idei swojej organizacji – idei słusznych, ale nie mających wystarczającego poparcia zaściankowego, ksenofobicznego i antysemickiego społeczeństwa.

Obalenie pomnika nagrał T.Sekielski, którego wcześniej poinformowano o mającej się odbyć bandyckiej akcji syjonistów. Obowiązkiem T.Sekielskiego było poinformowanie policji o planowanym przestępstwie, czego jednak nie uczynił, a więc i on ma w nim swój udział. A jakiej narodowości jest T.Sekielski, widać na zdjęciu – Słowianin pełną gębą.

Kim są zawodowi hucpiarze?

Konrad Korzeniowski – uczestnik protestów dotyczących reform sądownictwa,

Rafał R. Suszek – pracownik UW, uczestnik blokad antyfaszystowskich,

Michał Wojcieszczuk – przerwał występ  Chóru Aleksandrowa w Bydgoszczy wbiegając na scenę z transparentem „Kremlowski faszyzm won za Don” i okrzykiem „Łapy precz od Ukrainy”.

Oskarżają oni ks. H.Jankowskiego „o pedofilię, o liczne zamachy na godność oraz o dyskryminację osób i społeczności poprzez szerzenie mowy nienawiści, publiczne głoszenie poglądów antysemickich i lżenie ludzi o odmiennych poglądach politycznych w kazaniach …”.

 

Podobne poglądy prezentuje były jezuita i nie bez powodu ulubieniec żydo-mediów, ponieważ jego głównym zainteresowaniem i troską jest problem antysemityzmu wśród Polaków katolików – proszę słuchać wypowiedzi byłego jezuity dla radia Zet (dla radia Żyd): od 0;00 do 3;00 min.

https://www.youtube.com/watch?v=geQ5u4MuF8g

 

 

Syjonistyczna banda i jej żydo-media utrzymują, że posiadają dowody na przestępstwa pedofilii ks. Jankowskiego, ale tych dowodów nie przedstawiają (?). Nie oszukujmy się, jakie to mogą być dowody dziewięć lat po śmierci księdza? Tak, to może być jedynie relacja „ofiary” odpowiednio przygotowanej i opłaconej przez syjonistycznych zbirów za oczernianie księdza Polaka. Wiarygodność syjonistycznych hucpiarzy jest tu dokładnie taka sama jak zarzuty wobec Polaków o mordowanie Żydów w czasie II w. światowej.

Oczywiście zawodowi hucpiarze zostali aresztowani przez policję, zresztą sami poinformowali policję telefonicznie o popełnieniu przestępstwa. Kto przy zdrowych zmysłach będzie planował i popełniał świadomie przestępstwo zagrożone wysokimi karami pieniężnymi i informował o jego popełnieniu policję? Widać stąd, że cała akcja została dokładnie przemyślana, przygotowana, a hucpiarze otrzymali od organizatorów gwarancje bezpieczeństwa. Można podejrzewać, że i władze Gdańska były zainteresowane pozbyciem się pomnika księdza Polaka – jak to się dzieje, że antypolskim elementem obsadzona jest nie tylko centralna władza, ale także władze samorządowe?

Nie występuję tu w obronie instytucji żydo-katolickiego Kościoła, który od zawsze był wrogiem narodowego państwa i w obalaniu PRL współdziałał z żydowską V kolumną. Kościół ma dzisiaj to czego chciał, atakują go niedawni sojusznicy spod znaku gwiazdy Dawida. Nie sądzę jednak, żeby problem pedofilii w Kościele w Polsce był znaczący. Jeśli nawet jest, to niech zajmą się nim sami polscy żydo-katolicy w polskich mediach, bo dotyczy to ich dzieci – problem w tym, że takich mediów nie ma. Ale z pewnością nie powinni się tym problemem zajmować syjonistyczni Żydzi i ich powszechne żydo-media w Polsce. Syjoniści i ich media winni się zająć wyjaśnianiem żydowskich zbrodni na polskim narodzie – to jest znacznie ważniejszy temat niż pedofilia w Kościele w Polsce.

Natomiast my, Polacy, winniśmy zadbać o to, żeby w naszym kraju, żadna syjonistyczna banda nie niszczyła naszych pomników i nie ustawiała własnych, żeby zarzuty antysemityzmu, propagowania faszyzmu, mowy nienawiści i innych podobnych idiotyzmów, wobec Polaków były równoznaczne z wydaleniem z naszego kraju. To nie my winniśmy bać się represji z powodu syjonistycznych pomówień, to syjonistyczna banda winna drżeć przed represjami za stawianie nam takich zarzutów. Dzisiaj syjonistyczna hołota w IIIŻydo-RP/Polin jest całkowicie bezkarna i to jest stan nie do przyjęcia.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @Autor
  Ile to już lat gamonie kręcą swoje lody ?. Salute 5* https://killuminati.pl/wp-content/uploads/2017/08/oojuzao4zmrbbbbvvqurfed7ebbbvvqurfeda.jpg
 • List do Надежды Савченко
  https://cont.ws/@detektywjarzynski/1243118
 • @Autor
  5* za dobre chęci, choć nadal nie mogę strawić pańskich sugestii o ,,żydo - katolickim" kościele. Oczywistym jest jest, że purpuraci kolaborowali z komunistami, bowiem przyjęto zasadę, że KK można w Polsce zniszczyć, rozwalając go od środka. Metoda ta jest skutecznie kontynuowana, co widać na każdym kroku.
  Polski Kościół jednak, to nie tylko Nycze, Dziwisze i inne Pieronki, bowiem ten Kościół tworzą ludzie i bynajmniej nie ci, którzy bujają się w rytm jakichś melodii wziąwszy się pod ręce.
  Jest wielu kapłanów, dla których wartości Kościoła nadal pozostają naczelnymi i wielu z nich do dzisiaj ginie z rąk podjudzanych islamistów za głoszenie wiary chrześcijańskiej.
  Nie można wszystkich mierzyć jedną miarą.
  Zapewne Panu wiadomo, że sprawa śmierci ks. Jerzego Popiełuszki nie została nigdy wyjaśniona.
  Zupelnie niedawno ks. Małkowski w szczerej i dobrej wierze zapytał Rydzyka, dlaczego ten nie podejmie tego tematu na łamach RM między innymi. Co Rydzyk na to?
  - Stasiu, gdybym się tym zajął, to nie byłoby już ani mnie mnie, ani RM.
  Każdy sobie niech sam zinterpretuje odpowiedź Rydzyka.
 • Udało się wstawić, poprzez P.S. II do tekstu głównego "Antysemityzmu jako oręże..."
  Oto cytaty z Pisma Świętego, ktore jakiś "automat" (Bóg?) nie dopuszcza do ich opublikowania zw mych komentarzach do artykułu prof. Raźny. Pochodzą one z odczytu Ireneusza Kani, na sympozjum na UJ w Krakowie 7-8.06.201993 - opublikowany w Zielonych Brygadach //www.zb.eco.pl/bzb/8/czesc1.htm

  Oto co zapalanował BÓG dla jego WYBRANEGO GATUNKU (RODZAJU) ZWIERZĄT:

  (1 26);

  Po czym Bóg im błogosławił mówiąc do nich: (1 28-30);

  Pan Bóg wziął zatem człowieka i umieścił go w ogrodzie Eden aby uprawiał go i doglądał (2 15);

  Po czym Bóg pobłogosławił Noego i jego synów mówiąc do nich:
 • @Berkeley72 10:40:31 Ponieważ podstawowe cytaty z Pisma Świętego nie "wchodzą" jako komentarze na neon24
  to zapraszam do ich lektury w POST SCRIPTUM II http://zakop999pl.neon24.pl/post/147864,antysemityzm-jako-bron-zaczepna-genitalian
 • @Berkeley72 10:40:31 Teraz chyba te zasadnicze cytaty z Biblii się ukażą:
  Oto co zaplanował BÓG dla jego WYBRANEGO GATUNKU (RODZAJU, względnie nawet przezeń WYBRANEJ RASY) ZWIERZĄT:

  Uczyńmy człowieka na nasz obraz podobnego Nam. Niech panuje nad rybami morskimi nad ptactwem powietrznym nad bydłem nad ziemią i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi(1 26);

  Po czym Bóg im błogosławił mówiąc do nich: Bądźcie płodni i rozmnażajcie się abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi (1 28-30);

  Pan Bóg wziął zatem człowieka i umieścił go w ogrodzie Eden aby uprawiał go i doglądał (2 15);

  Po czym Bóg pobłogosławił Noego i jego synów mówiąc do nich: Bądźcie płodni i mnóżcie się abyście zaludnili ziemię. Wszystkie zaś zwierzę na ziemi i wszelkie ptactwo powietrzne niechaj się was boi i lęka. Wszystko co się porusza na ziemi i wszystkie ryby morskie zostały oddane wam we władanie. Wszystko co się porusza i żyje jest przeznaczone dla was na pokarm tak jak rośliny zielone daję wam wszystko. (...) Wy zaś bądźcie płodni i mnóżcie się; zaludniajcie ziemię i miejcie nad nią władzę (9 1-3-7).
 • @Berkeley72 11:52:34 No i ŻYDZI CZUJĄ SIĘ BYĆ POWOŁANYMI DO PANOWANIA NAD GOJAMI
  - w ich pojęciu jesteśmy bowiem ZWIERZĘTAMI o ludzkich twarzach. A przecież "Wszystko co się porusza na ziemi zostało oddane wam we władanie".

  I stąd to dążenie - także zhebraizowanych chrześcijan w USA - do TOTALNEGO PANOWANIA NAD ZIEMIĄ.

  Czy mnie zrozumiano?
 • @Berkeley72 12:08:39
  I tu jest pies pogrzebany. My nie mamy panować nad ziemią, zwirzęrami, roślinami. My mamy współżyć, mamy żyć w symbiozie. Otaczać Ziemie, wszelką fałnę i florę opieką, troszczyć się i szanować. Bo, po to mamy bardziej rozbudowane mózgi i wyższe zmysły, niż tylko instynk, by to czynić. Natura nie musi się nas bać, musimy ją szanować, a ona odwzajemni się.
 • @Jan Twardowski 08:38:00
  "Oczywistym jest jest, że purpuraci kolaborowali z komunistami, bowiem przyjęto zasadę, że KK można w Polsce zniszczyć, rozwalając go od środka. Metoda ta jest skutecznie kontynuowana, co widać na każdym kroku."

  To jest obiegowa opinia, która z rzeczywistością nie ma nic wspólnego.
  Jest jednak faktem, że w początkowej fazie PRL dążono do ograniczenia władzy instytucji Kościoła, ponieważ Kościół z samej swej natury - natury politycznej!!! - jest wrogiem każdej władzy państwowej bez względu na panujący system społeczno-polityczny (jest to fakt historycznie uzasadniony).

  Twierdzenie o dążeniu do zniszczenia Kościoła jest nieprawdziwe.
  ATK (późniejsza UKSW) powstała w 1954r. w czasie bolszewickich żydo-rządów i z ich inicjatywy (m.in. L.Bristiger)! Pełne prawa kościelne ATK uzyskała w 1989 r. i odtąd jest uczelnią jednocześnie państwową i kościelną – katolicy winni to sobie przemyśleć!
  To na tej uczelni w 1994r. i przy udziale księży, przygotowano Konstytucję RP z wszystkimi antypolskimi zapisami.
  Także na tej uczelni w 1997r. powołano syjonistyczno-globalistyczne Studium Generale Europa z jej szefem A.Olechowskim. Uroczyste otwarcie odbyło się z udziałem najwyższych władz Kościoła IIIRP i NRF.
  _____________

  "Polski Kościół jednak, to nie tylko Nycze, Dziwisze i inne Pieronki, bowiem ten Kościół tworzą ludzie ..."

  To, że Kościół tworzą ludzie (wierni) jest faktem o znaczeniu jedynie sentymentalnym i wyłącznie dla samych wiernych. Natomiast polityczna wartość tego faktu jest taka, że wierni nie mają w Kościele nic do powiedzenia, natomiast mogą ulegać i niestety ulegają antypolskiej i antynarodowej indoktrynacji hierarchów.

  ______________________

  "Jest wielu kapłanów, dla których wartości Kościoła nadal pozostają naczelnymi i wielu z nich do dzisiaj ginie z rąk podjudzanych islamistów za głoszenie wiary chrześcijańskiej."

  Wszystkie trzy żydowskie religie: judaizm, chrześcijaństwo, islam są szowinistyczne i dlatego są godne potępienia, i powinny zostać zdelegalizowane.

  ______________________

  " sprawa śmierci ks. Jerzego Popiełuszki nie została nigdy wyjaśniona."

  (Popiełuszko przed śmiercią był torturowany, wyrwano mu język - nie był to więc zwykły mord polityczny. Sadyzm i nienawiść oprawców wskazuje na rzeczywistych inspiratorów, pochodzących z tej samej nacji co mordercy syna B.Piaseckiego)

  W latach 1980 - 1991 zostało zamordowanych stu kilkunastu księży. Nie były to mordy rabunkowe. Mordowano głównie tych (w tym i ks.Popiełuszko), którzy nie darzyli sympatią integracyjnego projektu. Najciekawsze w tym jest jednak to, że Kościół i sam św. JPII nigdy nie żądali od władz IIIŻydo-RP/Polin wyjaśnienia tych zbrodni - oni te władze popierali. Być może Kościół był zadowolony, że udało mu się pozbyć ewentualnych oponentów budowy UE i integracji z Zachodem.

  ___________________

  Ks. S.Małkowski nie jest dla mnie autorytetem

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/08/z11943451q.jpg

  Żydzi walczą z PRL. Październik 1979, Warszawa, głodówka członków KOR w kościele św. Krzyża.
  Z przodu od lewej: Antoni Macierewicz, Adam Michnik, ksiadz Stanislaw Małkowski, Jacek Kuroń, Kazimierz Wóycicki, z tyłu siedzą: Konrad Bieliński, Mariusz Wilk, Kazimierz Janusz.
 • @Rzeczpospolita 13:44:10
  Nie liczę na odpowiedź, ale zapytam. Co Pan robił w październiku 1979 roku? Ma Pan jakieś fotki? Wystarczą mi takie, na których Pan robi cokolwiek przeciwko komunie i mogą pochodzic nie tylko akurat z października 1979. Może coś ze stanu Wojennego?
  Potrafi Pan sprawić, aby został On moim autorytetem, a może nie tylko moim? Chętnie się dowiem z kim i przeciwko komu wówczas Pan walczył i jakie ideały przyświecaly Panu?

  PS Na ostatniej fotce nikt na głodnego nie wygląda, a i wnętrze nie przypomina mi kościoła.
 • @Jan Twardowski 20:53:13
  W 1979r. byłem jeszcze studentem. W 1980r. podjąłem pracę. Jako polityczny, nieopierzony dyletant wstąpiłem do "Solidarności". Zrezygnowałem z tej zabawy w połowie lat 1980. (w tym czasie zamordowano mojego kolegę, przewodniczącego "S" w instytucie, w którym pracowałem).
  Stan wojenny spędziłem na urlopie wychowawczym - to była zamiana wymówienia na w/w urlop.

  Pamiętam jak w marcu 1981r. byłem w kawiarni na Placu Na Rozdrożu obok Królewskich Łazienek. Po drugiej stronie placu pojawiły się oddziały Milicji Obywatelskiej. To był czas po sierpniu 1980r., a więc istniała już „Solidarność”.
  Wyszliśmy z kawiarni, żeby zobaczyć, co się dzieje. Milicja dość skutecznie blokowała przejście na druga stronę placu, do ulicy Koszykowej, ale nie była to manifestacja „Solidarności”. Manifestowali inicjatorzy i założyciele Zjednoczenia Patriotycznego Grunwald, wśród nich i śp. Bohdan Poręba. Nieśli tablice z nazwiskami zamordowanych w latach 1944-56 Polaków i ich żydowskich oprawców i katów z UB, S.Michnika, H.Wolińskiej-Brus i wielu innych żydowskich bandytów.

  Protestowali w ten sposób przeciw zorganizowanej przez „Solidarność” na Uniwersytecie Warszawskim 8 marca 1981r. rocznicowej sesji z udziałem żydowskich zbirów z UB (prof. Z.Baumanem, prof. W.Brusem) zmuszonych po 1968r. do opuszczenia Polski.

  Kilkanaście lat później B.Poręba i jeszcze kilkanaście osób, w tym i ja, założyliśmy Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej, któremu 10 lat temu żydowskie władze IIIRP odmówiły sądowej rejestracji.

  PS
  Wnętrze nie przypomina kościoła, bo jak Pan wie obok kościołów, na terenie doń przynależnym, znajdują się z reguły obiekty towarzyszące.
  Nigdy żaden strajk, protest nie odbywał się w świątyni.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031