Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5101 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Skąd są patrioci IIIŻydo-RP/Polin?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto finansował, jakimi kanałami otrzymywała fundusze tzw. demokratyczna opozycja w PRL?


 

No jak to skąd, z Polski i z Ukrainy – ale czyżbym pomylił zdjęcia? No, może trochę.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=13oGJqDrsJA

 

Dziwny akcent kandydatki na prezydenta Gdańska (?)

 

Skoro wschodni akcent tej niewiasty jest wyraźnie wyczuwalny to oznacza, że jej związki z Ukrainą są bardzo silne, a być może pojawiła się w Polsce nie tak dawno temu.
Istnieje jeszcze inna hipoteza, że ta niewiasta jest Żydówką z Ukrainy.

I to ostatnie nie musi być wcale zaskakujące, bowiem takich wybitnych patriotów mamy znacznie więcej, żeby wspomnieć Pawło Kowala i jego cioteczkę, Helenę Łuczywo z d. Chaber – obydwoje Żydów pochodzi z Ukrainy.
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/sie-marzy-syjonistycznym-kreaturom-pokroju-pawla-kowala-2014-03

Ale pomijając akcent p. A.Dulkiewicz, który nie przez każdego może zostać zauważony, bo nie każdy obdarzony został słuchem muzycznym, to jeśli idzie o patriotów w IIIŻydo-RP/Polin powiedzmy sobie szczerze:  NIE MA PRZYPADKÓW.
Zarówno tate jak i mame p. A.Dulkiewicz w latach 1970. byli związani z Ruchem Obrony Praw Człowieka i Obywatela, z którego wyłonił się w 1979r. Ruch Młodej Polski. Wszystko to to tzw. demokratyczna opozycja względem władz PRL. Zdecydowana większość członków tej opozycji miała pochodzenie żydowskie – wiadomo, ta nacja to kuźnia patriotów i obrońców praw wszędzie tam, gdzie bandyckie, syjonistyczne USA niosą swoją demokrację. Niektórzy stanowili potem kadry żydo-rządu T.Mazowieckiego.

Wielu z nas zapomina lub nie zdaje sobie sprawy, że ktoś całą tę bandę pn. „demokratyczna opozycja” musiał finansować, bo ich działalność w sposób oczywisty uniemożliwiała zajmowanie się w PRL pracą zarobkową. Kto ich finansował, jakimi kanałami otrzymywali fundusze – ? – te informacje znajdują się w aktach SB, dzisiaj w IPN, wyjąwszy dokumentację zniszczoną po 1990r.

________________________

O takich patriotach pisałem w 2014r. (tekst usunięto ze strony Wierni Polsce)

Co się marzy syjonistycznym kreaturom pokroju Pawła Kowala?

Czyżby marzyli o wplątaniu Polaków w wojnę ze słowiańską Rosją w interesie światowego żydostwa z Wall Street oraz z londyńskiego City i na rzecz utrzymania władzy przez syjonistycznych bandytów na Ukrainie?

a

Gdzie są polskie władze, polskie sądownictwo, które nie reagują na takie i podobne ekscesy idiotów narażających państwo i naród na niebezpieczeństwo wojny?

Czyż pomysły takich Kowali nie są nie tylko mową nienawiści, ale nawoływaniem do zbrojnych konfliktów między Słowianami, które z urzędu winien ścigać prokurator generalny, A.Seremet – zamiast ścigania myślozbrodni zagrażającej syjonistycznym reżimom?

Skąd wziął się P.Kowal?

Nie istnieją przypadki, przynajmniej jeśli idzie o syjonistyczne kreatury

” (…) z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że Paweł Kowal, nowy szef PJN jest spokrewniony z Heleną Łuczywo (…)” – http://niepoprawni.pl/blog/3010/czy-pawel-kowal-i-helena-luczywo-to

H.Łuczywo z d. Chaber, Żydówka, jest ciotką P.Kowala  http://yelita.pl/artykuly/art/luczywo

Jedna z najbogatszych osób w Polsce, była z-cą Michnika w żydowskiej gadzinówce, a więc wspierała UW, a potem PO.

Wielbiciele PiS powinni się zastanowić nad ciekawym zjawiskiem, że takich żydowskich par rodzinnych, z których jedno powiązane jest z PO, a drugie z PiS jest znacznie więcej, o ile nie wszyscy z tzw. elity, np. bracia Kurscy, Jarosław i Jacek.

Wyróżnienia i nagrody P.Kowala:

Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski – 2014  – (chyba Odrodzenia Polski żydowskiej)

Krzyż Wielki Orderu Zasługi – 2008, Portugalia
Order „Za Zasługi” trzeciego stopnia – 2007, Ukraina (wręczony 2009)
Srebrny Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis – 2005
Srebrny Medal Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej – 2005
Nagroda im. prof. Tomasza Strzembosza za książkę Koniec systemu władzy – 2013
Wyróżnienie tygodnika „Polityka” w rankingu na najlepszych polskich europosłów – 2013

Dariusz Kosiur

*                               *                                 *

W tym tygodniu szefowie MON Polski i Litwy mają rozmawiać o powołaniu polsko-ukraińsko-litewskiej brygady – podało w niedzielę MON. Powrót do idei takiej jednostki postuluje europoseł Paweł Kowal (Polska Razem).

Europoseł w niedzielę zorganizował w Warszawie konferencję prasową poświęconą kwestii współpracy wojskowej między Polską a Ukrainą. – W ubiegłym tygodniu wiceminister obrony Ukrainy był w siedzibie NATO. I wrócił do idei polsko-ukraińsko-litewskiego batalionu. W tej chwili ta idea oznacza, że chcemy stworzyć wspólną brygadę. To jest pomysł, który powstał już w 2007 r. – powiedział Kowal.

Za:  http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-mon-beda-rozmowy-ws-powolania-polsko-ukrainsko-litewskiej-br,nId,1358716?parametr=fakty_wntt

*                                  *                                 *

Rzeczywiście, tak jak kiedyś w naszej historii, tak i dzisiaj znów na rosyjkiej ziemi, Polacy powinni tworzyć polskie jednostki wojskowe, które razem z armią rosyjską oczyszczą państwa słowiańskie z okupacyjnych, syjonistycznych, reżimów Zachodu, a w przyszłości staną się zalążkiem polskiej narodowej armii suwerennego Państwa i Narodu Polskiego.

Dariusz Kosiur

Źródło:  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/03/16/co-sie-marzy-syjonistycznym-kreaturom-pokroju-pawla-kowala/

KOMENTARZE

 • w talmudycznej rodzinie nikt nie zginie
  fluktuacja kadr w popisie odbywa się naturalnie: we people morawiecki, sikorski - apfelbaum, flaszka gilowska, pajac marcinkiewicz, maliniak dudajło
 • wychodowali żmiję na własnym łonie
  najśmieszniejsze, że finansowanie demonkratycznej opozycji za rządów wojtyły kaca szło przez watykan i plebanie kościoła rzydsko-katolickiego a teraz szechtery niszczą tą archaiczną instytucję
 • Sądząc po ocenach
  nie wiedziałam, że kręci się tutaj tyle brzydodupków za piniądż.
  Z internetu:
  "Nie wiedziałam dotąd, że Karol Marks i Fryderyk Engels napisali książkę „W obronie Polski”. Według dr Przybyła Marks na konferencji w Londynie w roku 60 którymś żądał przywrócenia granic Polski sprzed I wojny światowej dla przywrócenia równowagi w Europie. Książka ta została wycofana z Polski i zamilczana. Przeszukałam wszelkie rewiry w internecie, ale jej nie znalazłam. Znalazłam artykuł tu:https://www.marxists.org/polski/marks-engels/1875/03/24polska.htm
  Jest to prezentacja Engelsa, który z kolei Polski nienawidził. Marks Polskę lubił i tego nie ukrywał, o czym ludkowi nad Wisła nie wolno się było dowiedzieć Wagner podobno chciał otrzymał obywatelstwo polskie.
  Oto jak nas oszukuje żydobolszewicki brzyd, który ze swoimi pomiotami dzierży władzę dotąd.
 • @wercia 18:21:01
  //Według dr Przybyła Marks na konferencji w Londynie w roku 60 którymś żądał przywrócenia granic Polski sprzed I wojny światowej dla przywrócenia równowagi w Europie.//

  Jezu! trzymaj się z daleka od tego dr Przybyła.To wariat.
  Żądał granic Polski sprzed I WŚ? znaczy się co? chciał ponownych rozbiorów czy jak ?
  A poza tym kiedy wybuchła I WŚ Marks od dobrych trzydziestu lat z okładem nie żył.Tak mocno jak tylko ateista może.

  //Wagner podobno chciał otrzymał obywatelstwo polskie.//

  Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz.Stanowczo zapoznaj się z "pozamuzyczną" publicystyką R.Wagnera.
 • @ikulalibal 18:38:06
  A odczep się człowieku od dr Przybyła i ode mnie. Pewnie należysz do takich
  księgowych co to w okularach na nosie nie uwzględniają faktów od pomyłki (mojej). Przybył napisał o przywróceniu terytorium Polski sprzed I rozbioru, mnie chodziło o zamilczane fakty, a gdybyś przeczytał wypowiedż dr-a Przybyła, do której link podawałam u Mac Gregora, tobyś głupot nie pisał.
  Nie jest trudno ocenić po wypowiedziach who is who.
 • @wercia 19:56:46
  Poza tym jesteś jakimś anonimowym nickiem i twoje wypowiedzi nie stanowią dla mnie żadnej wartości, Każdy rzydokomuch na emeryturze z naszych podatków może sobie pod parasolem swoich pomiotów pierdzieć, co chce.
 • Przypominam pani werci
  że budzący jej zachwyt idol Marks obok Darwina i Nietzsche są wymienieni w Protokołach Mędrców Syjonu jako twórcy zwodniczych idei (. protokół II paragraf 3)
  I bez względu na to jak traktuje się PMS;czy dosłownie jako protokoły z pewnego kongresu,czy jako ostrzeżenie wysłane przez kolektywnego znawcę problemu,nie możemy lekceważyć jego treści.
  Tym bardziej że dzisiaj już mało który socjolog czy kulturolog naukowo nie potwierdzi szkodliwości marksizmu.
  Nasza cywilizacja broni się ostatkiem sił właśnie pod naporem zbrodniczej idei.Tymczasem pani wercia chce pod byle pretekstem przemycić nam owe idee.Tym razem pod pretekstem że Marks ponoć Polaków kochał.
  Uważam że to oburzające.
 • @ikulalibal 20:35:53
  W tamtym roku w Brukseli czcili Marksa a nawet podobno postawili mu jakiś
  pomnik. To dlaczego ta "nasza" cywilizacja tak prze do Uni jednocześnie w Polsce przez lata trzymając indeks ksiąg zakazanych? O co chodzi waszej cywilizacji?, Ja wiem, O zamęt, zgorszenie i ogłupianie ludzi. Jednocześnie wiem. że to ma krótkie nóżki.
 • @wercia 20:45:25
  Poza tym, czy nick wie, co to jest cywilizacja łacińska według opracowań wybitnego Polaka Konecznego? Zakazanych w Polsce ze względu na tzw, antysemityzm? A przez kogo zakazanych- ano przez ten lud najeżdżczy z cywilizacji żydowkiej, który do tej pory sadowi się w Polsce.
 • @wercia 20:45:25
  // w Brukseli czcili Marksa a nawet podobno postawili mu jakiś
  pomnik. //

  No i co z tego.Miastom będącym symbolem deprawacji i grzechu zdarzają się różne rzeczy.Dajmy na to w Sodomie i Gomorze zanim dosięgnął ich gniew boży pieprzyli się jak zwierzęta a nawet zachciało mi się bara bara z aniołami.


  " § 3. Powodzenie kierunków destrukcyjnych (niszczycielskich) w nauce

  Nie myślcie, że twierdzenia nasze są bezpodstawne: zwróćcie uwagę na przygotowane przez nas powodzenie: darwinizmu, marksizmu i nietscheanizmu. Wpływ demoralizujący kierunków tych powinien być, dla nas przynajmniej, aż nadto widoczny. "
 • @ikulalibal 20:57:25
  Wiem dlaczego ja i dr Przybył zostaliśmy przez pana napadnięci: ano dlatego, że prelegent wyjaśnia głupoty z narodem wybranym, że żydzi podstępnie napadli na mieszkańców Kaanan. Sami byli włóczęgami, takim plemieniem zajmującym się hodowlą zwierząt i mieszkającymi pod namiotami, sami odrzucili Boga zanim ukrzyżowali Jezusa. W tym kontekście należy rozumieć też żydowską lichwę, przestępstwa narodu żmijowego, który nie ma żadnych zasad. Nadal się włóczą po tym jak Bóg się wkurwił (przepraszam za wyrażenie nabyte od żydokomuny, nauczyli mnie jeszcze większych przekleństw i to "na salonach")i rozwalił im to państewko, które zagrabili,
  O włóczęgostwie żydów przez wieki piszą oni sami w literaturze, Mają to we krwi włócząc się po pustyniach,
  Pewnie dlatego tak się rozpraszają po różnych państwach, bo są tchórzchliwi z natury i boją się, że Bóg znowu jakiś szlag im trafi.
 • Żydzi już wzięli za darmo ogromne polskie majątki,
  Po ustawie o stosunku państwa do gmin żydowskich takiej jak konkordat,
  O tym ile pieniędzy łupią od nas (tj, od ciebie i mnie) nikt nie wie. Oczywistym jest, że zasrańcy z pisu oficjalnie na skalę przekraczającą możliwości państwa i zaciąg ają lichwiarstwie długi finansują zbędne państwu przybytki żydowskie dążą do przekazania pełzającemu plemieniu naszej Ojczyzny nikt nie mówi. Mówi się o duperelach jak obalenie pomnika gdzieś.
  Te duperele mają przesłonić o wiele większe sprawy,
  W obaleniu pomnika brał udział jakiś adiunkt z UW i tylko głupi nie zrozumie, że była to zaplanowana akcja. A po co ta akcja była? Aby oddalić nas od ich przekrętów.
 • O generale Wojciechu Jaruzelskim -własne przemyślenia
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/03/wykopane-z-archiwum-na-temat.html
 • Wspomnień czar
  W latach 1970-74 uczęszczałem do Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Pancernych w Poznaniu im. Henryka Czarnieckiego, którą ukończyłem uzyskując tytuł inżyniera dowódcy. W latach 1980-83 byłem słuchaczem Wojskowej Akademii Politycznej w Warszawie im Feliksa Dzierżyńskiego,którą ukończyłem z wyróżnieniem uzyskując tytuł magistra socjologii.

  W 1984/5 podjąłem służbę w Zarządzie WSW w Bydgoszczy, gdzie wkrótce zostałem głównym ekspertem w zakresie zwalczania i przeciwdziałania dywersji ideologicznej / wojny informacyjnej/ . W tym czasie nadzorowałem na terenie Pomorskiego Okręgu Wojskowego /obszarowo 1/3 powierzchni Polski/ prowadzenie przez terenowego organy min. w Szczecinie , Koszalinie , Gdańsku, Elblągu , Olsztynie i Łodzi spraw operacyjnych o zabarwieniu politycznym....w najtrudniejszych przypadkach przejmując bezpośrednio ich prowadzenie.

  Był to późny okres wprowadzonego w Polsce stanu wojennego, w trakcie którego duża część solidarnościowej opozycji przeszła do podziemia politycznego, niemniej ta wyeksportowana do Polski z USA organizacja po złamaniu jej kręgosłupa w 1981 r. nie odgrywała już znaczącej roli politycznej w Polsce poprzez to , iż duża część jej przywódców z tzw. nurtu narodowościowego w Solidarności zmuszona została do emigracji za granicę ,a ci co pozostali w dużej mierze poszli na współpracę ze służbami specjalnymi tj. Służbą Bezpieczeństwa i Wojskową Służbą Wewnętrzną.

  Od samego momentu powstania Solidarności my ludzie ze służb specjalnych wiedzieliśmy , iż jest to dywersja ze strony CIA mająca docelowo rozwalić blok państw komunistycznych Europy Wschodniej, a Polska w tym powołany do życia związek zawodowy Solidarność miał być taranem -koniem trojańskim CIA i co pokazała przyszłość taką własnie rolę odegrał i nadal odgrywa poprzez powstałe na jego bazie agenturalne względem CIA partie /obecnie Prawo I Sprawiedliwość oraz Platforma Obywatelska/ tak więc nie ulega najmniejszej wątpliwości , iż Solidarność w Polsce była dziełem CIA, o czym piszę tutaj :

  https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=905292951815101909&pli=1#editor/target=post;postID=1584152030127559622;onPublishedMenu=allposts;onClosedMenu=allposts;postNum=2;src=postname

  W 1985 r. generał Wojciech Jaruzelski , który był pachołkiem Rosji zapewne na życzenie Gorbaczowa potajemnie spotkał się z jednym z ważnych notabli tajnej światowej władzy Dawidem Rockefellerem i prawdopodobnie już wówczas uknuto zakończoną okrągłym stołem intrygę oddania Polski w brudne łapska międzynarodowej lichwy, o czym generał Jaruzelski nie powiedział swoim podkomendnym, których oraz Polskę zdradził oddając władzę ostatecznie w 1989 r. całkowicie wówczas rozbitej wierchuszce Solidarności , a w zasadzie CIA, czego opłakane skutki widzimy dzisiaj na każdym kroku.

  https://imgur.com/ejXHNrQ

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30