Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
735 postów 5698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Mowa nienawiści” orężem syjonistów przeciw narodom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Mowa nienawiści” – to zbrojny oręż odrodzonej po 1990r. w Polsce żydo-bolszewii.


.
„Mowa nienawiści” – to zbrojny oręż odrodzonej po 1990r. w Polsce żydo-bolszewii. Ma on uniemożliwić, wręcz wykluczyć, obronę praw i interesów narodu polskiego i jego państwa.
.
Światowy syjonistyczny terroryzm do walki z przeciwnikami globalizacji, pauperyzacji i okradania narodów, ich degeneracji i w końcu depopulacji, wprowadził pojęcie „mowy nienawiści”. Pojęcie to nie jest i nie będzie zdefiniowane, ponieważ definicja ograniczałaby zakres jego stosowania i tym samym utrudniałaby światowym, syjonistycznym, terrorystom eliminowanie wszystkich swoich przeciwników politycznych.
.
Żydo-reżimy Zachodu, w tym reżim IIIŻydo-RP/Polin, wykorzystują sądownictwo jako aparat represji wobec posądzanych o „antysemityzm” i stosowanie „mowy nienawiści”. W taki właśnie sposób reżimy realizują swoją dominację jako mniejszość nad większością. Istnienia i funkcjonowania zachodnich reżimów jako władzy mniejszości nad większością dowodzą istniejące systemy wyborcze oraz wyborcze frekwencje oscylujące wokół liczby 50%. Dowodzi to braku zaufania i rosnącej niechęci społeczeństw do rządzących reżimów, a ponieważ informacje o frekwencji wyborczej publikowane są przez oficjalne, powiązane z reżimami sondażownie, to nie istnieją gwarancje ich wiarygodności – i rzeczywista frekwencja może być znacznie niższa.
.
W powszechnych już żydo-mediach nie istnieje wolność słowa i wypowiedzi– narody nie posiadają własnych mediów i zagrożone propagandą syjonistycznego terroru nie mogą się skutecznie bronić. Tzw. demokracja, demokracja parlamentarna, ustrój demokratyczny, czyli wola większości, stały się pustymi pojęciami. Właściwym określeniem dla panujących na Zachodzie systemów politycznych jest termin syjo-faszyzm, czyli dyktatura elementów skrajnie szowinistycznych, syjonistycznych, wykorzystująca struktury państwa do represjonowania i eliminowania przeciwników politycznych rządzących reżimów.
.
Dariusz Kosiur     
________________
___
.
.

„Mowa nienawiści” to twór żydowskiej mafii, którego zadaniem jest, tak jak zadaniem „antysemityzmu”, paraliżowanie krytyków globalnej mafii żydowskiej.

„Mowa nienawiści” i „antysemityzm” to w istocie synonimy czyli zamienniki i ich jedynym zadaniem jest paraliżowanie krytyki globalnej mafii żydowskiej.

Po prostu z „antysemityzmu” już wszyscy się śmieją tak bardzo jest nadużywany, naciągany… więc stworzono jego „substytut” tak samo działa ale brzmi inaczej.

Pojęcie „mowy nienawiści” to żydowski twór mający paraliżować mówienie prawdy o zbrodniach globalnej mafii żydowskiej.

____________________
.
Dokładnie. Zamknąć usta wszystkim, gdy będziemy ich okradać. Wyjątkowo perfidna taktyka.
.

KOMENTARZE

 • Nawet ateiści bezwiednie czczą samoproklamowanych bogów;
  Przeciwko nowym "bóstwom" zuchwałe goje grzeszą myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem. Nowe "bóstwa" nigdy nie wybaczają i wymierzają pokazowo-odstraszające kary. Ta religia jest obowiązkowa.
 • 5*
  George Orwell to był prawdziwy wizjoner i święty człowiek w przeciwieństwie do wojtyły-klotza czy tej stukniętej zakonnicy od iskry, która naprawi świat albo tego księdza - pożytecznego idioty od seansów nienawiści
 • @nieżyt 20:00:09
  Orwell był masonem, znał plany z wyprzedzeniem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:04:17
  Dlaczego sądzisz że był masonem? Owszem,jakiś czas temu coś mi się obiło o uszy że niby ta praca w Birmie była de facto przykryciem dla jakiejś innej pracy ale czy też wywiadowczej czy związanej z narkotykowym biznesem,a może jedno i drugie, tego nie wiem.Jakoś nie mam czasu żeby niuchać koło tej sprawy (tym bardziej że gwarancji że coś wyniucham żadnej)
  W jego twórczości nie było niczego odkrywczego.Wizja ze Folwarku Zwierzęcego jest przecież schematem każdej rewolucji,buntu,rewolty.
  Ba! w pewnym sensie jest opowiadaniem o naszym indywidualnym dziecięctwie i dojrzewaniu.Czyż każdy ,a przynajmniej większość na pewnym etapie życia nie miewa refleksji że w sposób dla siebie niezrozumiały stał się podobny do tych przeciw którym w młodość buntował się nieugięcie.Do tych szkolnych dyrektorów,ojców,wujów,którzy onegdaj wydawali się moralnie odstręczający a teraz stali się prototypami.
 • @ikulalibal 20:43:11
  Pisał o tym D. Reed w "Kontrowersjach syjonu". Znał go dobrze.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:04:17
  Ks. S.Staszic także był masonem.
 • "Prawda o Szwajcarii, syjonizmie, Żydach i Hitlerze"
  .  Dziś encyklopedie i leksykony na całym świecie zgodnie powtarzają, że nazwa wywodzącej się ze Szwajcarii „Światowej Organizacji Syjonistycznej” powstała od nazwy góry Syjon (iwr. צִיּוֹנוּת‎, cyjonút) w Jerozolimie. Syjoniści i podległe im media starannie przemilczają fakt, że w kraju miliarderów i finansistów – Szwajcarii – istnieje góra Syjon i nawet miasto Syjon, tak stare jak Rzym!


  Nasuwa się sensowne pytania: Dlaczego Szwajcarię omijają wszelkie wojny i katastrofy spowodowane przez człowieka, dlaczego w tym rajskim zakątku przechowywane są podstawowe rezerwy złota biblijnych Żydów, które nagromadzili oni zbierając od Judeo-żydów w ciągu długich wieków tak zwaną dziesięcinę (10% podatek od wszystkich ich nieświątobliwych dochodów) ?.

  czytaj dalej
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawda-o-szwajcarii-syjonizmie-zydach-i-hitlerze-2-2019-02  Szwajcaria. Miasto Syjon i góra Syjon (w centrum w oddali).


  https://www.telegraph.co.uk/content/dam/Travel/leadAssets/24/12/Sion-Switzerland_2412377a-xlarge.jpg

  .
 • "Dlaczego Oświęcim nazywa się Auschwitz?" Zadawałem sobie od dziecka pytanie „dlaczego” i nikt nie potrafił mi odpowiedzieć.
  .


  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-oswiecim-nazywa-sie-auschwitz-2016-02#comment-42


  zdjęcie KZ-AUSCHWITZ-BIRKENAU
  http://www.navigate3d.no/mbbs22/forums/get-attachment.asp?attachmentid=4672


  https://m.neon24.pl/56344230f9ca03d5491d50a4522165a0,14,0.jpg
  https://cdni.rt.com/files/2015.09/article/56041465c46188ac738b4593.jpg

  3 FASZYSTOWSKIE Symbole Władzy ŻYMU:

  LASKA z ORŁEM i dwie Fasces (plurale tantum od łac. fasci - wiązka) = rózgi liktorskie noszone przez liktorów.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Symbolika_faszystowska


  Fasces był noszony przed cesarzem i najwyższymi urzędnikami rzymskimi przez liktorów, których liczba była uzależniona od rangi i miejsca pojawienia się dostojnika.


  W czasach nowożytnych rózgi liktorskie stały się symbolem:
  idei republikańskiej;

  w tym charakterze znajdują się w godle Francji i innych państw przed 1914 ruchów lewicowych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  i włoskich rewolucjonistów;


  ruchu faszystowskiego !!!!!!!!!!!!!!!
  (stąd nazwa faszyzm) i narodowosocjalistycznego;


  wszechwładzy i siły państwa !!!!!!!!!!!!!!

  w tym charakterze wykorzystywany m.in. powszechnie w faszystowskich Włoszech i nazistowskich Niemczech oraz okazjonalnie w sanacyjnej Polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  (np. zachowane do dziś liczne rzymskie fascesy na elewacji gmachu Sejmu Śląskiego i Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, podkreślające supremację Rzeczypospolitej Polskiej nad autonomicznym Śląskiem.


  W latach 1824–1826, z inicjatywy Stanisława Staszica i według projektu S. Stompfa, wzniesiono na wzgórzu Zamku królewskiego w Lublinie nową budowlę w stylu neogotyku angielskiego, przeznaczoną na więzienie !!!!!!!!!!!!!!! Królestwa Kongresowego, z fascesami etruskimi na dwóch wieżach wjazdowych oraz na zwieńczeniu Baszty.  .
 • @Nibiru "Nawet ateiści bezwiednie czczą samoproklamowanych bogów;"
  .


  2 zdjęcia z Rosji....

  !!!!!!!!!!!!!! 1
  https://imgprx.livejournal.net/9691c9372b1e25c5b207a5aa4e1f100e15673441/HD4vlpwm9U5OGoFQO1Fuq2sAG9Ly88vitZRvUuQl9pzZRdhbAmUUzN73gzPfjp6EDgSgDiTP9k9plmPWq--TMvPyvngjIgcioCU-x9VnY2w

  !!!!!!!!!!!!!! 2
  https://imgprx.livejournal.net/ab98cf468b1211208ef076cd183537ee51c3d054/HD4vlpwm9U5OGoFQO1Fuq-pkLqjJMB6Hc08Uy8jtMeMSY3dKVw1fAnurbx7c4a-LGbbs_XxU8YMnUAX4g-Gy6B4xrMF1zCZxanXjxN7WGIqXaLHX1jKQtDZfXcuq9UUpf9001IsE1ayGflo240KwiB6Wa_Utl19t5Q7nuo1DhfM  Тюрьма для евреев — дом родной!

  https://blagin-anton.livejournal.com/311629.html  https://blagin-anton.livejournal.com/

  https://m.neon24.pl/5fb4d1e97237bb05f18e21f5c2012bc2,14,0.jpg
  .
 • Stop Syjonizmowi - Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Teologia i piwo.
  .  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

  Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A403rcRah-Ratz.html


  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/01/a32.jpg


  Na powyższej fotografii widzimy „księży” Ratzingera i Bialego, z uwagą wysłuchujących komentarzy „księdza” Karla Rahnera (widniejącego na zdjęciu po lewej stronie), mentora wcześniej wymienionych.

  Na podstawie samego zdjęcia nie można określić tematu dyskusji ale tylko przyczynę jej inspiracji, która widoczna jest w dużych piwnych butelkach.

  Podczas gdy Rahner, skrupulatnie naśladowany przez Bialego, woli piwo ciemne i papierosy, towarzyszące rozwijaniu swoich pomysłów, to Ratzinger jest zwolennikiem piwa jasnego.

  Kończąc drugą, dużą szklanicę piwa, Ratzinger wdrapał się już na poziom wyżyn intelektualnych, niezbędnych do zrozumienia skomplikowanych teorii swego mistrza Rahnera.

  Rahner, być może główny inspirator „Soboru Watykańskiego II” i Ratzinger, obecny „papież”, jako zaprzysięgli progresywiści (czytaj,co najmniej duchowi żydomasoni-tłum.), noszą garnitury i krawaty (precz z sutannami!), żeby głęboko podkreślić swoje zerwanie z „feudalnym i średniowiecznym Kościołem”, napawającym ich obrzydzeniem.


  książka
  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/codex-magica-secret-signs-mysterious-symbols-and-hidden-codes-of-the-illuminati-2005-texe-marrs.pdf  .
 • @Rzeczpospolita, Miasto Sydon (także Sidon, hebr. צִידוֹן Ẓidon (Żydon) lub arab. صيدا Ṣaydā (Sajda /\ Znajda).
  .

  ŻYM został założony przez Egipską królową o imieniu Izyda / I-żyd-a.


  Flagii ziemi Canaan - Fenicjan / Kainowców.
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/59/Flag_of_Lebanon.svg/240px-Flag_of_Lebanon.svg.png

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/10/Lebanese_French_flag.svg/220px-Lebanese_French_flag.svg.png


  Flagii Aus-trii - Osterreich Flag.

  https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61EE5PnD2dL._SX355_.jpg
  http://www.soccer365.com/wp-content/uploads/2014/11/austria-badge-thumb.jpg  Królewska Flaga Jana III Sobieskiego. Zęby na jej końcu symbolizują piramidy egipsko-fenickie = Izydowskie = I-żydo-wskie.

  http://www.loeser.us/flags/images/poland/coat_of_arms/zygmunt_3_waza.gif  Husarz z nadziakiem na wzorniku polskich strojów z XVII wieku.
  Na karku SYMBOL EGIPTU i CANAANU palce dłoni ułożone w masoński gest.

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c1/Goluhov-costume-tableau.png
  Polecam też obejżeć różne portrety Sobieskiego (lwy, lamparty i krzyże MALTAŃSKIE RYCERZY ŚWIĄTYNI SAL-O-MON-a = TEMLARS.
  https://www.google.com/search?q=John+III+Sobieski&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjN-__vyOzgAhVp54MKHe9uC-UQ_AUIDigB&biw=1669&bih=1024#imgrc=z2zu-tMg5Q0WuM:&spf=1551842790851
  http://i.imgur.com/9F9rbJg.jpg

  BIAŁ0-CZERWONY KRZYŻ MALTAŃSKI z WIEŃCEM CESARSTWA ŻYMSKIEGO.

  Złota otoka oznajmia, że wprowadzony w 1981 roku STAN WOJENNY, jest CANAANyjskim PRAWEM MORSKIM (ADMIRALSKIM / MILITA-RNYM) = FENICKIM = CESARSTWA ŻYMSKIEGO.


  - Generał na zdjęciu TEŻ Nie Słowianin, to NIEPOLK - NIEBO-RAK !!!!!!!!


  Simon (Szymon Templar - The Saint (Święty).


  Apostoł Szymon (Simon Ziłot), zwany Kananejczykiem. Podobno głosił Ewangelię wraz z apostołem św. Judą !!! Tadeuszem po całej Afryce Północnej od Egiptu do Mauretanii/


  LEGENDA #2

  Wykształcony w Jerozolimie faryzeusz, OSZUST i ZBRODNIAŻ Apostoł Paweł z Tarsu, (Szaweł, Saul, Szaul), prześladowca chrześcijan, urodził się w żydowskiej rodzinie, posiadającej rzymskie obywatelstwo.

  Był synem faryzeusza z pokolenia Beniamina !!!!

  Nie jest znany sposób, w jaki przodkowie Pawła uzyskali obywatelstwo rzymskie.

  Jednym ze sposobów nabycia obywatelstwa było jego nadanie z uwagi na zasługi lub ze względów politycznych.

  Jako faryzeusz był przeciwnikiem chrześcijan.

  Około 35 roku był obecny przy ukamienowaniu Szczepana, jednego z siedmiu diakonów.

  Później osobiście zaangażował się w prześladowanie chrześcijan w Jerozolimie.


  Pierwsi Chrześcijanie, pamiętający go jako prześladowcę, NIE UFALI MU!  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  ONI WSZYSCY SĄ Z OKO-LIC Z(a)WROTNIKA RaKa (Ka = dusza) !!!!!!!  .
 • @Rzeczpospolita, mason Berkeley72 usunął zawarte w tym linku komentarze, które zaadresowałem między innymi do pana.
  .

  "Mojżesz znał dobrze praktykowaną w Egipcie, kapłańską zasadę, że rzeczy które mają być uznane za ważne, należy komunikować wiernym w odpo­wiedniej scenerii, najlepiej zaś w oprawie z sil pozornie nadprzyrodzonych.
  ZŁODZIEJ POD SZTANDAREM „NIE KRADNIJ

  Kolejne przykazania Dekalogu („Nie zabijaj”, „nie cudzołóż”, „nic kradnij” itd.) są realizowane w sposób najzupełniej naturalny przez prawic każdą społeczność: przecież nawet wśród bezrozumnych zwierząt „nie zabijaj” jest za­zwyczaj przestrzegane wewnątrz gatunków — znanym jest chociażby przysłowie, iż „kruk krukowi oka nie wykolę”.

  („Nie cudzołóż” obserwuje się tylko wśród gatunków monogamicznych, szczególnie wśród ptaków).

  Umieszczenie tak ewi­dentnych przykazań w sztucznym prawie ilustruje tylko jak zawzięcie okradali się nawzajem, cudzołożyli i zabijali członkowie Narodu Wybranego.


  ZŁOTE FETYSZE JUDAIZMU

  Założyciel Izraela Jakub, pomimo swego grzechu chciwości był człowiekiem na tyle rozumnym, że w swym pożegnalnym proroctwie ostrzegł Izrael przed potomkami swych dwóch synów — gangsterów: Szymon i Lewi, bracia, narzędziami gwałtu były ich miecze. Do ich zmowy (obrzezańców) się nie przyłączę, z ich knowaniem nie złączę mej sławy; gdyż w gniewie swym mordowali ludzi i w swej swawoli kaleczyli bydło. Przeklęty ten ich gniew, gdyż był gwałtowny i ich zawzię­tość, gdyż była okrucieństwem (I Moj. 49. 5-7).  Pomimo przekleństwa rzuconego przez Jakuba, przywódcą Żydów w Egipcie został zapalczywy i mściwy Mojżesz, będący potomkiem Lewiego zarówno ze strony ojca jak i matki (II Moj. 2, 1). Ten specjalizujący się w ściąganiu na Egipt najrozmaitszych plag, uzurpujący sobie przywództwo (IV Moj. 16, 13) „prorok”, narzucił Żydom swą rodzinę Lewitów jako kastę kapłańską, przechowującą ewangeliczne „klucze poznania”. Mojżesz zrobił także z części swej, znanej z okrucieństwa rodziny, coś w rodzaju Służby Bezpieczeństwa Wewnę­trznego, pilnującego aby Izrael nie wyłamał się spod narzuconego mu prawa. I to właśnie ta Rodzina Lewitów zaczęła się zawodowo trudnić ściąganiem kolej­nych plag i nieszczęść na Izrael, dokładnie tak jak to wskazali im Mojżesz i Aron[6], organizując plagi najpierw wśród Egipcjan, a potem wśród swych współplemieńców, którzy dali się nabrać na wyprawę do Ziemi Obiecanej.

  Pierwszymi ofiarami terroru „rodziny” Lewitów, stało się tysiące bezbron­nych Żydów wymordowanych przed ołtarzem Złotego Cielca."  więcej"

  https://markglogg.eu/?p=604

  .
 • Wyniszczanie Polskich GENtiles (GENitali)
  .  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/09/Szczepienia-1980-2017.jpg


  .
 • @Krystyna Trzcińska 05:30:55 Ostrzezenie dla @Bogumil Boguslaw
  Ostrzezenie dla @Bogumil Boguslaw

  Kilkakrotnie juz przypominalam @Bogumil Boguslaw, publikujacemu swoje komentarze, jako @Krystyna Trzcinska, aby roznicowal swoje komentarze od moich, podpisujac je, jako np. @Bogumil Boguslaw lub dowolnym innym nick'iem. Ja @Krystyna Trzcinska i @Bogumil Boguslaw komentujacy na moim blogu, mamy zupenie inne poglady, wiedze.

  Dlatego nie chcialabym, aby komentarze @Bogumil Boguslaw, w zaden sposob nie byly roznicowane od moich komentarzy!!.

  Dlatego, kolejny raz przypominam @Bogumil Boguslaw, aby kazdy swoj komentzrz, ale to kazdy (!!!), podpisywal dowolnie wybranym nickiem.

  Kolejny raz mam nadzieje, ze @Bogumil Boguslaw przeczyta to moje ostrzezenie!
  Krystyna Trzcinska
 • Polacy są obcenie w najwyższym stadium niewoli, polegającym na...
  przekonaniu, że właśnie, nareszcie odzyskali wolność.

  P.S. 5*
 • W związku z tragiczną, niedzielną katastrofą etiopskiego samolotu
  https://imgur.com/rju6Mnq

  w której śmierć poniosło 158 osób , w tym 19 osób szczególnie uciążliwych dla tajnej światowej władzy związanych z organizacjami pomocowymi ONZ, którzy lecieli na rozpoczynającą w dniu 11 marca 2019 r. w Nairobi sesję Zgromadzenia Środowiskowego ONZ, zacytuję niewielki fragment wiersza Anny Danuty Staszewskiej pt. "Madonna Rozstrzelanych" linoryt , 1972

  "gdy przestaną nas hartować strzałem w potylicę
  samoloty będą spadać za lub przed lotniskiem"
  https://www.gosc.pl/doc/807852.In-hora-mortis

  Chociaż wiersz ten ma polskie odniesienia , treść jego należy uznać za uniwersalną odnoszacą się do obecnej sytuacji na naszym globie, gdzie grupa osób posiadającą tajną władzę reguluje pozostałej ludzkości zasady życia poprzez agenturalne wobec niej rządy na całym świecie.

  Tajne Światowe Władzy Centrum i ich ideologia powszechnego niewolnictwa ludzkości na ziemi , czyli przed czym broni nas Rosja /przedruk/
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/03/tajne-swiatowe-wadzy-centrum-i-ich.html

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829