Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5101 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Polska i Polacy w zderzeniu z syjonizmem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy uda się nam, Polakom, wyjść z tego zderzenia zwycięsko?


Czy uda się nam, Polakom, wyjść z tego zderzenia zwycięsko? Czy zdołamy pokonać wroga bez dostatecznej świadomości jego podstępnych, destrukcyjnych, działań wymierzonych przeciw naszemu narodowi, przeciw nie tylko funkcjonowaniu, ale istnieniu naszego państwa – państwa Polaków -? Czy możliwe będzie nasze zwycięstwo bez autentycznego narodowego zorganizowania się dla obrony naszych polskich praw i interesów? Odsuwając od siebie wszelkie refleksje związane z próbą odpowiedzi na te i podobne pytania, zmniejszamy swoje szanse na zwycięstwo – na przetrwanie jako naród i na przetrwanie państwa Polaków – państwa rządzonego przez Polaków i w interesie Polaków.

Na temat politycznej sytuacji Polski opanowanej przez antypolskie, syjonistyczne, elementy, Stowarzyszenie WPS prezentowało swoje poglądy wielokrotnie od początku swego istnienia. Nasze stanowisko często spotykało się wśród czytelników i internetowych publicystów z negatywną krytyką, nawet z niechęcią, z próbami ośmieszania WPS jako zafiksowanych na wydumanej antysyjonistycznej idei i to gdzie -? -, w Polsce bez Żydów. Wielu przypisywało nam nawet kryptosyjonizm polegający na dążeniu do prowokowania Żydów do antypolonizmu. Teraz, gdy żydowskie szowinistyczne środowiska w Polsce, a zwłaszcza w USA i w Izraelu, dają nieskrywane już popisy nienawiści wobec Polski i Polaków, znakomita większość niezależnej internetowej publicystyki porusza problematykę żydowskiego antypolonizmu niemal każdego dnia.

Dzisiaj syjonistyczne Żydostwo atakuje już WPS otwarcie i brutalnie z wykorzystaniem aparatu represji państwa. Stowarzyszeniu WPS szowinistyczne żydowskie organizacje, jak np. Otwarta Rzeczpospolita, oraz reżimowa, antypolska, syjonistyczna prokuratura IIIŻydo-RP/Polin, zarzucają propagowanie faszyzmu, choć prokuratura swoimi działaniami dowiodła niezbicie faszystowskiego charakteru państwa – a poprawnie: syjo-faszystowskiego charakteru państwa -, którego jest narzędziem represji wobec Polaków.

Rok 2011

https://www.youtube.com/watch?v=wPby5GNLGis

 

Rok 2013

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=mFZviuoDrps

 

Rok 2014

 https://www.youtube.com/watch?v=pc5pbIbE18I

 

Poglądy polityczne Stowarzyszenia WPS nie uległy żadnym zmianom od początku naszego istnienia – niestety, kolejne lata przynoszą potwierdzenie słuszności naszych politycznych opinii i ocen, ale marny to powód do radości.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • 5*
  Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niektórzy upatrują ratunku w intronizacji Chrystusa ale to ślepa mańka gdyż w Biblii czytamy (Pwt 15) "5 jeżeli będziesz słuchał wiernie głosu Pana, Boga swego, wykonując dokładnie wszystkie polecenia, które ja tobie dziś daję. 6 Bo Pan, Bóg twój, pobłogosławił ci tak, jak ci to powiedział. Będziesz pożyczał wielu narodom, a sam od nikogo nie będziesz pożyczał; będziesz panował nad wielu narodami, a one nad tobą nie zapanują. " więc jak widzimy Święta Trójca ma plany rozbieżne z naszymi oczekiwaniami i to ten wrogi wobec gojów scenariusz jest realizowany.
 • Syjonizm taka jak nazizm to ideologie rasistowskie.
  I jako takie powinny być zakazane prawem.
  Propagowanie syjonizmu powinno być rak samo ścigane jak propagowanie nazizmu.
  Symbolem syjonizmu jest między innymi gwiazda Dawida.
  Obnoszenie się z gwiazdą Dawida jest propagowaniem syjonizmu.
  tak jak obnoszenie się ze swastyką.

  Teraz już wyraźnie widać kogo w polityce być nie powinno i kto powinien w pierdlu siedzieć za propagowanie rasizmu (syjonizm to odmiana rasizmu).
 • @Oscar 17:45:36
  5* za komentarz
  _________________

  Gwiazda Dawida od 1897 jest godłem syjonizmu.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazda_Dawida
 • @nieżyt 15:17:45
  “więc jak widzimy Święta Trójca ma plany rozbieżne z naszymi oczekiwaniami i to ten wrogi wobec gojów scenariusz jest realizowany.”

  No właśnie. Chyba że Chrystus nie modlił się do Jahwe, a do Stwórcy, wtedy to już inna sprawa.
 • @Oscar 17:45:36
  Syjonizm, owszem, był nawet piętnowany przez ONZ jako rasizm, ale bardzo krótko.
  Rezolucja przyjęta w roku 1975 została cofnięta w 1991.

  Za Wikipedią:
  „The controversial Resolution 3379 (1975), which equated Zionism with racism, was rescinded in 1991.”
 • @Oscar 17:45:36
  Syjonizm taka jak nazizm to ideologie rasistowskie.
  I jako takie powinny być zakazane prawem.
  Problem, kto ustanawia prawo.
  Obnoszenie się z gwiazdą Dawida jest propagowaniem syjonizmu.
  tak jak obnoszenie się ze swastyką.
  A obnoszenie się z sierpem i młotem?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30