Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
729 postów 5577 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Marzec’68 – rocznica żydowskiej rebelii i żydowskich kłamstw

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak i gdzie przeciwstawić tym perfidnym żydowskim kłamstwom historyczną prawdę, gdy polski naród pozbawiony jest mediów


Dzisiaj przypada także rocznica żydowskiej marcowej rebelii. Obok tytuły w gazetach z marca 1968r. – artykuły zawierały prawdę o syjonistycznych zbirach, prawdę, którą dzisiaj poznajemy w IIIRP, bo żydowska bezczelność nie zna już umiaru i nie skrywa swoich oszczerstwach wobec Polaków i jawnych żądań okradania naszego narodu.

Żydowski szowinizm i syjonistyczne rozwydrzenie, którego jesteśmy świadkami w IIIRP doskonale potwierdzają prawdę nie tylko o żydowskich inspiratorach rebelii z 8 marca 1968r., ale i rebelii z sierpnia 1980r., która skończyła się nie tylko klęską PRL, ale przede wszystkim przegraną Polaków. Już 8 marca 1981r. żydowska „Solidarność” na zażydzonym Uniwersytecie Warszawskim zorganizowała rocznicową sesję z udziałem żydowskich zbirów z UB (prof. Z.Baumanem, prof. W.Brusem) zmuszonych po 1968r. do opuszczenia Polski. Dzisiaj UW jest kolebką organizacji antyfaszystowskich, które zwalczają polski faszyzm – to jest szczyt żydowskiej bezczelności i hipokryzji. Gdy w 1989r. władza oficjalnie, choć nie otwarcie, przeszła w żydowskie łapy, Polska stała się miejscem okupacji światowej żydowskiej finansjery i USA. Dzisiaj bezczelność żydowska nie ma już żadnych granic. Syjonistyczna banda nie tylko oskarża nas Polaków o zbrodnie na Żydach, ale przy współudziale władz USA jawnie żąda kradzieży naszego majątku narodowego.

D.Kosiur

Poniżej tekst o marcu’68 z ubiegłego roku.

Marzec’68 – IIIŻydo-RP/Polin i żydowska perfidia

Prezydent Duda prosi o wybaczenie za Marzec’68

 Czyżby kreatura na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin prosiła Polaków o wybaczenie dla Żydów za żydowską rebelię zmierzającą do obalenia polskich władz PRL i próbę ponownego powrotu do bandyckich żydo-rządów?

 

 

 

A tu obchody 8 marca’68 w 2010r.,  w tym samym miejscu i z tej samej okazji – z okazji pielęgnowania żydowskich kłamstw i przestępstw przeciw polskiemu narodowi syjonistyczna hołota „z przeciwnych” obozów, ale zawsze razem przeciw Polakom

 

 Nie, nie takie przeprosiny serwował wczoraj na Uniwersytecie Warszawskim niejaki A.Duda.

Duda: „Tym, którzy w Marcu ’68 zostali wypędzeni, którzy zginęli i ich rodzinom, chcę powiedzieć – proszę wybaczcie ówczesnej Polsce za to, że dokonano tego haniebnego aktu. (…) Co za stratę ponosi dzisiejsza Rzeczypospolita, że wy wszyscy – ci którzy wyjechali, ci którzy być może umarli przez tamten ’68 r. – że was dzisiaj z nami nie ma, że jesteście elitą inteligencji, ale w innych krajach, że jesteście ludźmi sukcesu szanowanymi, ale w innych krajach, że wasza twórczość, że wasz dorobek naukowy, że wasze wspaniałe osiągnięcia nie poszły na rachunekRzeczypospolitej. Co za żal, jakże mi jest przykro.” 

https://www.youtube.com/watch?v=91InFXa-aJ4

 

 

Kamera nie sfilmowała protestujących przeciw przepraszaniu

 

W polskich szkołach, nie wspominając, że i w powszechnych żydowskich w Polsce mediach, trwa nieprzerwanie indoktrynacja młodzieży o krzywdach jakie spotkały bogu ducha winnych Żydów po marcu’68. Nigdzie nie pojawiają się pytania: dlaczego właśnie po marcu’68? I dlaczego Żydów, którzy przecież wszyscy w Europie – całe 6 mln Żydów – zamienili się w szkodliwy dla klimatu CO2?

Jak i gdzie przeciwstawić tym perfidnym żydowskim kłamstwom historyczną prawdę, gdy polski naród pozbawiony jest mediów i kontroli nad oświatą? Jak i gdzie uczyć młode Polki i Polaków prawdziwej historii Polski, narodowej tożsamości, narodowej świadomości? Jak przekonywać młodych, zresztą także i dorosłych Polaków, że urzędnicy najwyższych państwowych urzędów, fotografujący się pod krzyżem, w czasie modłów w kościele, bezczelnie i perfidnie kłamią o żydowskich krzywdach i o polskim ich sprawstwie, bezczelnie i perfidnie zamilczają żydowskie zbrodnie na Polakach, za które Żydzi nigdy nawet nie próbowali nas przeprosić? Oni tylko żądają – żądają przeprosin – za ich zbrodnie a nasze krzywdy, żądają naszych majątków, naszych pieniędzy, żądają prawa do kłamstwa i zniesławiania Polski i Polaków, żądają praw do wyłącznej ochrony ich i ich interesów, żądają więcej, tylko więcej, ciągle więcej i więcej.

 

„Wyrzuceni” i „wypędzeni” w 1968r. – Żydzi. To nie było wyrzucenie, to nie było wypędzenie. To był kompromis. Żydowskim bandytom z UB powiedziano, że jeśli nie wyjadą, tylko zostaną w Polsce, staną przed sądem za zbrodnie na Polakach – było ich – żydowskich bandytów zaledwie ok. 1000 wśród tych 13 tys. Żydów, którzy wyjechali na własne życzenie, z własnej woli – wybrali Zachód. … Zatem kreatura na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin prosi żydowskich ludobójców na Polakach o wybaczenie!

 

Aparat bezpieczeństwa PRL, UB, obsadzony głównie przez Żydów, winien jest wymordowania w latach 1944- 56 – wg różnych źródeł – od 300 tys. do 600 tys. Polaków.  Tak znaczne rozbieżności w liczbie pomordowanych wynikają z faktu, że Polakom nie wolno prowadzić takich badań. Czy ten mord jest rezultatem antysemityzmu, czy antypolonizmu?

Podobnie przedstawia się sprawa mordu katyńskiego, za który winą rządzący w IIIŻydo-RP/Polin i powszechne żydowskie w Polsce media obciążają Rosjan – żydowski system ZSRR wymordował w latach 1939 – 1953 ok. 2 mln Polaków zamieszkujących przejęte przez ZSRR polskie ziemie.

 

Do 1939 r. zamieszkiwało Polskę 3,5 mln Żydów. Zginęło 2,7 mln („Historia Polski w liczbach”). Z pozostałych 800 tys. większość wyjechała. Zostało podobno zaledwie ok. 30 tys. Żydów – takie liczby pojawiają się w powszechnych mediach. Żaden rocznik statystyczny nie podaje aktualnej liczby Żydów w Polsce – (?).

Jak to zatem możliwe, że między rokiem 1960 a 1968 do władz PRL wpłynęło 600 tys. wniosków o zgodę na emigrację – ? Obejmowały one ok. 800 tys. obywateli pochodzenia żydowskiego (http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=349). Pozwolono wyemigrować tylko 200 tys. A czy wszyscy Żydzi chcieli z Polski wyjechać?

 

Upamiętnienia nie mogą doczekać się polskie ofiary KL Warschau.

Obóz KL Warschau powstał w 1943r. niemal w centrum obecnej Warszawy i funkcjonował do połowy roku 1944. Śp. sędzia Maria Trzcińska, która dokumentowała niemieckie zbrodnie w tym obozie podawała liczbę ok. 200 tys. zamordowanych Polaków. Obóz KL Warschau zaczął działać ponownie w 1945r. i funkcjonował do roku 1953. W tym czasie eksterminację Polaków prowadziła żydo-bolszewia, której potomkowie sprawują dzisiaj nad nami władzę. Oto, dlaczego nie może powstać pomnik poświęcony ofiarom zbrodni niemieckich i żydo-bolszewickich – żydowskie władze Warszawy nie wyrażają zgody na budowę pomnika.

 

W moim Otwocku kilka lat temu w ramach poznawania kultury i tradycji Izraela w Polsce i odwrotnie, rozpoczęto realizację programu wymiany młodzieży. Otwocka młodzież w ramach tej kulturalnej wymiany czyściła miejscowy żydowski cmentarz, a młodzież z Izraela gościła w Otwocku za pieniądze polskich podatników – tych z Otwocka.

 

1 marca 2018r. rząd IIIŻydo-RP/Polin, rząd skrajnie syjonistycznego PiS,  przyjął projekt ustawy, pozwalający zdegradować – według żydowskich mediów: komunistycznych generałów, W.Jaruzelskiego i Cz.Kiszczaka.

Ciekawe, czy żydowski reżim pójdzie za ciosem i odda władzę, którą otrzymał z rąk tychże właśnie generałów, co uczczono wspólną biesiadą w Magdalence?

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • 5*
  zabrali ze sobą więcej niż mieli
 • Obecnie w mediach funkcjonuje tyle kłamstw, półprawd i niedomówień,
  Obecnie w mediach funkcjonuje tyle kłamstw, półprawd i niedomówień, że ich prostowanie jak na możliwości pojedynczego człowieka jest prawie niemożliwe , pomimo tego , że sypiam 2-3 godziny na dobę....i przerasta /przechodzi to moje możliwości, co nie znaczy , że niekiedy zrażony zasłyszaną oficjalną informacją nie podejmuję własnych działań demaskujących , wbrew przeciwnie z dziką przyjemnością ujawniam te dezinformację , przy tym konsekwentnie działam z tym , co ogłosiłem w odezwie/manifeście dysydenta, komandosa Michała Jarzyńskiego do Narodu Polskiego pkt. 2 tej odezwy cytuję :
  2. Demaskujmy agenturę okupanta ! ten okres konfliktu sprzyja ujawnianiu się agentury – wykorzystajmy to do wyczyszczenia przedpola.
  http://www.michaljarzynski.pl/index.php…

  Dodam, iż demaskacji wymaga nie tylko wroga agentura , lecz metody i formy wrogich działań jak również fakty, które powinny być archiwizowane na przykład w białej księdze przestepstw popęłnionych przez obecny reżim w Polsce i podległe im slużby. .....sam taką białą księgę otwieram .....innych , których również dotykają przestepstwa reżimu proszę o podjęcie podobnych działań.....materiał wkrótce może się przydać.

  Oto jeden z przykładów mojej interwencji wobec artykułu pt. W cieniu Iskanderów , który ukazał się na portalu www.specjal-ops.pl …....mój komentarz znajduję się pod tym artykułem.
 • Generał Wojcieh Jaruzelski i jego prawdziwa rola w marcu 1968 r.
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/03/genra-wojciech-jaruzelski-marzec-1968r.html
 • 20 lat wstąpienia Polski do NATO , to dwadzieścia lat tragedii narodowej
  20 lat wstąpienia Polski do NATO , to dwadzieścia lat tragedii narodowej.......obecna armia , to marne szczątki i pozostałości po LWP, której ta nowa armia nawet do pięt nie sięga zarówno w sensie bojowym , a szczególnie moralno-politycznym........a tzw. "misjonarze " to tanie mięso armatnie dla osób zawiadujących NATO, wszak jeden z głównych ideologów tajnej światowej władzy /SWAC/ Henry Kissinger , bez żadnych ogródek , powiedział :

  "Mam nadzieję, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to połowa Bliskiego Wschodu będzie należała do Izraela. Nasza młodzież szkoliła się przez ostatnie dziesięciolecie, lub coś koło tego, w grach komputerowych i to jest interesujące widzieć w nowych grach takich jak „Call of Duty” i „Warfare 3”, to, że one odzwierciedlają dokładnie to co nadchodzi w najbliższej przyszłości z jej inteligentnym programowaniem.
  Nasza młodzież w USA i na Zachodzie jest gotowa, ponieważ została ona zaprogramowana żeby być dobrymi żołnierzami, mięsem armatnim, a kiedy dostaną oni rozkaz wyjścia na ulice i walki z tymi obłąkanymi Chińczykami i Rosjanami to oni będą wykonywać rozkazy."

  https://wolna-polska.pl/.../glos-z-piekla-henry-kissinger...

  Z polską zbrojeniówką jest jeszcze gorzej, niż z polską armią , ponieważ prawie całkowicie została ona po bandycku przejętą przez obcy, zachodni kapitał.
 • W związku z 20 rocznicą wstąpienia Polski do NATO
  i entuzjastycznymi zachowniami w tym względzie niektórych znanych osób , w tym byłych żołnierzy jak na przykład przywołany poniżej w postach były dowódca GROM płk. Krszysztof Przepiórka odkrywam prawdziwą twarz zbrodniczego względem ludzkości i świata NATO pióra Andrzeja Szuberta z Niemiec :
  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=6623

  Przywołuję również inną wypowiedź tego samego eksperta na temat CIA i NATO, cytuję :

  Czym więc jest NATO?

  Otóż pod pewnymi względami przypomina ono CIA, która oficjalnie jest „amerykańską” służbą wywiadowczą, a w rzeczywistości jest prywatną banksterską policją polityczną.

  http://www.larsschall.com/2011/09/29/wall-street-und-cia/

  Dla zatarcia śladów CIA finansowana jest z budżetu USA, czyli z kieszeni podatników. Szyderstwem jest to, że mieszkańcy USA muszą utrzymywać służbę nakładającą im do spółki z innymi „amerykańskimi” służbami kajdany.
  Inna sprawa to fakt, że większość budżetu CIA (tego nieoficjalnego – do tajnych operacji) pochodzi z nielegalnego handlu bronią i narkotykami – co jest ważnym aspektem działalności CIA. Mendia szybko wyciszyły skandal z rozbiciem się w Meksyku samolotu będącego własnością CIA – z czterema tonami kokainy na pokładzie.

  http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2007/09/cia-cocain-import-agency.html

  Wtajemniczonych nie dziwi fakt, że od czasu inwazji na Afganistan w roku 2001 wielokrotnie (pod patronatem NATO i CIA) wzrosła tam produkcja opium i heroiny. Obecnie 90% światowej heroiny pochodzi z Afganistanu. Transportowana jest ona samolotami wojskowymi do amerykańskiej bazy Camp Bondsteel w Kosowie
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Camp_Bondsteel
  i tam przekazywana przez CIA albańskiej mafii narkotycznej, która pod patronatem CIA nadzoruje zrabowane Serbii Kosowo. W tym miejscu przypomnę jedynie, że reklamowana przez zachodnie żydo-media jako armia wyzwoleńcza UCK była w rzeczywistości paramilitarną bojówką albańskiej mafii narkotycznej.

  NATO, podobnie jak CIA jest prywatną armią żydo-banksterskiej swołoczy. Służy tylko i wyłącznie jej interesom, co wyraźnie widać zwłaszcza po rozpadzie ZSRR. Choć obecnie banksterskie wojny NATO-wskie skupiają się na krajach z ropą naftową, przyjdzie czas, że NATO będzie prowadziło wojny o wodę, węgiel, rudy uranu, kukurydzę genetyczną czy o lasy (resztki lasów jeszcze nie wyciętych i nie przerobionych na celulozę).
  NATO, podobnie jak CIA choć służy tylko i wyłącznie banksterskiej sitwie – finansowane jest z kieszeni zniewalanych mieszkańców żydo-zachodu. Zadłużenie budżetów wszystkich żydowskich jewrobaraków i folwarków zachodu w dużym stopniu idzie na konto prowadzonych przez zachód banksterskich wojen.

  NATO jest wyjątkowo zbrodnicze. Nie dość, że napada na praktycznie bezbronne kraje jak Serbia, nie dość, że stosuje zakazane bomby kasetowe (w Libii zginęły od nich tysiące cywili), nie dość, że stosuje brudne bomby i amunicję zanieczyszczone zubożonym uranem – to jeszcze łże, że służy obronie wolności i demokracji. I napada nawet wtedy, gdy nie może w ONZ zdobyć „mandatu” na „misję” – w oczywisty sposób gwałcąc prawo międzynarodowe (np. agresja na Irak). Wykorzystuje do tego fabrykowane przez żydo-służby „dowody” rzekomej zbrodniczości rządów napadanych państw. Po czym je po prostu atakuje i niszczy.
  I robi to za nasze podatki. Banksterzy za pośrednictwem marionetek politycznych z naszych podatków finansują bandyckie wojska NATO i wykorzystuję je do podboju świata.

  Najgorsze jest to, że jeśli kiedyś masowo wyjdziemy na ulicę protestując przeciwko okupującym i okradającym nas bandytom – NATO finansowane z naszych kieszeni będzie strzelało i do nas. Wykorzystując cały jego bandycki arsenał – z brudną uranową bronią włącznie.

  NATO jest banksterskim bandytą, terrorystą i nigdy nie było niczym innym. Tyle, że na początku tej cechy NATO nie było tak wyraźnie widać jak obecnie. Rozważania o tym, czy dla Polski korzystna jest – choćby gospodarczo – przynależność do tego bandycko-terrorystycznego tworu uważam za wyjątkowo szkodliwe. Kto normalny chce być wasalem bandycko-terrorystycznej organizacji. Nawet gdyby przynosić to miało zyski.

  Powyższy tekst ukazał się w komentarzach do artykułu:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/04/najwieksze-zagrozenie-dla-czlowieka-czlowiek/comment-page-1/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031