Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5101 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

20 lat w bandyckim NATO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rządząca V żydowska kolumna 20 lat temu wepchnęła Polskę do NATO


Rządząca V żydowska kolumna 20 lat temu wepchnęła Polskę do NATO – do bandyckiej organizacji militarnej, na służbę interesów światowej syjonistycznej finansjery z siedzibą w USA.

Do czego służy bandycka organizacja NATO?

IIIŻydo-RP/Polin została członkiem NATO w marcu 1999r., a już w czerwcu 1999r. sojusznicze, bandyckie, USA nakazały IIIŻydo-RP/Polin udział w syjonistycznej agresji na bratnią, słowiańską, Jugosławię.

W 2016r. Mateusz Piskorski pisał: w „Financial Times” czytamy, że szpica NATO podjąć może działania w przypadku destabilizacji sytuacji wewnętrznej danego kraju, spowodowanej na przykład… protestami społecznymi.  za: http://mateuszpiskorski.blog.onet.plOczywiście pod tym linkiem jest pustka. Zlikwidowano blog politycznego więźnia żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin. Więcej o tym, co wyszpiegował dr Mateusz Piskorski można przeczytać tu: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/05/20/czy-nato-bedzie-pacyfikowac-w-polsce-protesty/

Natomiast w razie militarnego ataku na Polskę pozostali członkowie NATO poczuwaliby się do wyrazów współczucia, protestów, wysyłania zdecydowanych w tonie not dyplomatycznych, itp., ale nie do wojskowej pomocy. Podobnie jak w 1939r. – za: https://dziennikpolski24.pl/papierowe-gwarancje-nato-dla-polski/ar/2667012 A dlaczego właśnie tak? A tu kłania się niedostateczna znajomość historii tym wszystkim, którzy ufają żydo-reżimom Zachodu. Otóż trzeba wiedzieć, że Polska i wszystkie pozostałe państwa słowiańskie (a zwłaszcza te największe, jak Rosja, Polska) są od dziesięcioleci, nawet wieków, celem syjonistycznej polityki agresji.

 

Poniżej filmowa audycja WPS o członkostwie Polski w NATO i choć minęło 5 lat od powstania audycji, to jej treść pozostaje niebezpiecznie aktualna.

https://www.youtube.com/watch?v=xrqRJJJMyWQ

 

 

Bandycki charakter zbrodniczej NATO oraz władz IIIŻydo-RP/Polin znakomicie oddaje pełna hipokryzji wypowiedź niejakiego A.Dudy:

„Jako Prezydent RP chciałbym wyrazić swoje pełne poparcie dla operacji militarnej przeprowadzonej w nocy z czwartku na piątek przez amerykańskie siły zbrojne w Syrii.

Polska wspiera działania amerykańskiej administracji w tym zakresie – jako sojusznik USA, lecz także jako państwo solidarne z ofiarami wojny domowej w Syrii. (…)” – za: http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,183,oswiadczenie-prezydenta-rp-w-sprawie-amerykanskiej-operacji-w-syrii.html

Takie wypowiedzi niewątpliwie bulwersują, ale chyba nie stanowią dla myślącego Polaka zaskoczenia. Nie wolno bowiem zapominać o wielkiej, bałwochwalczo manifestowanej przyjaźni wobec bandyckiego, rasistowskiego, syjonistycznego i zawsze antypolskiego Izraela (w domyśle także USA i odwrotnie) i jego władz – a tym charakteryzuje się w IIIŻydo-RP/Polin i władza i opozycja. Tej hołocie, tzw. polskiej władzy i opozycji, można napluć w twarz, a ona powie, że to deszcz pada – problem w tym, że to ta hołota trzyma w łapach mandat do reprezentowania nas Polaków.

Poniżej rząd Partii interesu Syjonistycznego – listopad 2016

Nie zapominajmy także o żydo-katolickim Kościele błogosławiącym wojskowy kontyngent okupacyjnych USA w Polsce.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Prezydent Czech Milosz Zeman zaapelował o przeprowadzenie referendum w sprawie dalszego członkostwa w UE i NATO
  https://wiadomosci.wp.pl/prezydent-czech-apeluje-o-referendum-ws-dalszego-czlonkostwa-w-ue-i-nato-6027389329577089a
 • Ponad 50 cywilów męczeńskich w masakrze prowadzonej przez USA koalicji w Deir Ezzor
  „Jako Prezydent RP chciałbym wyrazić swoje pełne poparcie dla operacji militarnej przeprowadzonej w nocy z czwartku na piątek przez amerykańskie siły zbrojne w Syrii.

  Polska wspiera działania amerykańskiej administracji w tym zakresie – jako sojusznik USA, lecz także jako państwo solidarne z ofiarami wojny domowej w Syrii. (…)” –

  Bardzo ładnie bardzo.... pan prezydent popiera.....,ciekawe czy Pan Bóg popiera solidarność pana prezydenta???

  http://en.abna24.com/news//over-50-civilians-martyred-in-massacre-by-us-led-coalition-in-deir-ezzor_932643.html

  no i oczywiście w Jemenie gdzie "sojusznik"i przyjaciel od zakupu broni....czyści" ziemię z "pasożytów ludzkich!!
  https://twitter.com/abcdaee198
 • NATO to organizacja bandycka w sposób oczywisty.
  NATO nigdy nie broniło żadnego członka NATO bo nikt nigdy NATO nie zaatakował.
  Wszystkie wojny NATO to zbrodnicze (wbrew prawu międzynarodowemu) agresje na państwa które nigdy nie zaatakowały NATO.

  To klasyka międzynarodowego bandytyzmu.
  Jednym z bandytów w NATO jest Polska solidaruchów (liczne udziały w krwawych zbrodniach NATO).
  Polaków tu nie winię a jak już to za głupotę, winię rządzących solidaruchów.

  Lista zbrodni solidaruchów przeciw Polakom (zdrada Narodowa, wspieranie kolonizacji Polski) oraz na narodach świata nieustannie się wydłuża.
  Jak kiedyś powróci do Polski wolność to zapewne okaże się że całe "elyty" (te zasłużone dla syjonizmu) solidaruchów mają paszporty żydowskie i wyjadą przez "Zaleszczyki" obrażeni na Polskę i Polaków... o ile będzie jeszcze gdzie wyjechać...
  bo narody wszędzie zaczynają podnosić głowy spod buta mafii żydowskiej.
 • @Arjanek 15:14:21
  Niepotrzebnie Komentator interpretuje - interpretacja w iście rabinicznym stylu - ten "akt założycielski", który był czymś w rodzaju listu intencyjnego, a który, jak wiemy, nigdy nie był realizowany przez USA i od dawna stracił jakiekolwiek znaczenie.

  USA chciało tym "aktem" jedynie uśpić czujność Rosji wobec swojej agresywnej polityki:

  NATO and Russia do not consider each other as adversaries. They share the goal of overcoming the vestiges of earlier confrontation and competition and of strengthening mutual trust and cooperation.

  (NATO i Rosja nie uważają się za przeciwników. Mają wspólny cel przezwyciężenia pozostałości wcześniejszej konfrontacji i konkurencji oraz wzmocnienia wzajemnego zaufania i współpracy.)
 • Bandytyzm NATO
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/03/2-1.jpg

  Poszerzone wydanie pracy, ukazującej kulisy bratobójczej wojny w Jugosławii i niechlubną rolę, jaką odegrały w niej państwa NATO (przede wszystkim U.S.A.), a wszystko to na szerokim tle obejmującym międzynarodowy handel bronią, konflikty etniczne na całym niemal świecie oraz rolę państwa Izrael w ich podsycaniu.
 • @Arjanek 15:14:21
  Zastanawiam się co w pańskiej głowie, przepraszam, szwankuje?!

  Jak pan myśli, czy od czasu podpisania dokumentu ( który pan wyżej cytuje) o nazwie "Akt Stanowiący o podstawach wzajemnych stosunków, współpracy i bezpieczeństwa" w Paryżu w dniu 27 maja 1997 r. ( ze strony FR podpisującym był pijaczyna B.Jelcyn ) zaszły jakieś faktyczne wydarzenia, a co za tym zmiany w realnej polityce europejskiej i światowej oraz takie "drobiazgi", jak zmiany w kierownictwie FR? Czy też może ich pan "nie zauważył" ?!

  To zupełnie tak jakbyśmy analizowali przebieg i skutki II WŚ i powoływali się wyłącznie na Traktat Monachijski :)))
 • @Arjanek 07:50:31
  Odnosząc się do pańskich komentarzy, muszę przyznać, że nie bardzo rozumiem sens wysiłku dla tej wielce syzyfowej pracy.

  Oto, co zostało z wzajemnej współpracy i bezpieczeństwa w ramach NRC:

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2016/06/NATO-bazy.jpg

  Zatem i ja pozwolę sobie udzielić rady w pańskim stylu:

  panie Arjanek, nie o...ć się tylko myśleć.
 • @Arjanek 07:50:31
  No i co panie manipulancie z tego komunikatu wynika, że NSTO I Rosja sie komtaktują? To naturalne w polityce. Nawet ze smiertelnymi wrogami prowadzi się "dialog". Podąża pan znanym tropem manipulantów: Putin jako glowa państwa wita się przez podanie ręki z Berle Lazarem, znaczy to, że Putin jest żydem:)))
 • Ojciec Rydzyk to- w moim odczuciu- rezydent CIA na Polskę ,
  a jego dzieła , w tym uczelnia to kuźnia pozyskiwania i szkolenia agentury ukierunkowanej i zadaniowanej na Polskę i Europę Wschodnią , a zwłaszcza Rosję......


  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/12/co-do-radia-maryja-moim-zdaniem-jest-to.html
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/12/rydzyk-z-torunia-radio-maryja-skada.html

  W przypadku przejęcia władzy w Polsce przez naszych ludzi ten wrzód na Narodzie Polskim wymagał będzie natychmiastowego usunięcia, a jego majątek powinien być skonfiskowany w taki sposób jak prezydent Rosji Putin postąpił ze Świadkami Jehowy u siebie....nota bene Radio Maryja to ten sam twór CIA , co Świadkowie Jehowy ......wielka szkoda, że Polacy tego nie zauważają .

  https://www.newsweek.pl/polska/kolejna-dotacja-dla-fundacji-ojca-rydzyka-nck-rozdalo-pieniadze-ludziom-dobrej-zmiany/z9s6n8c?fbclid=IwAR02UiNqAXbF2rYtKmrQbGaeZ58sHxKIyT2QF3C-nXp7HPq0Dg7gFZv5PhQ
 • 20 lat Polski w NATO, to 20 lat hańby i klęski narodowej
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2019/03/20-lat-polski-w-nato-to-20-lat-hanby-i.html
 • Zbrodnicze NATO i CIA
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2019/03/zbrodnicza-nato-i-cia.html
 • @ Autor, All
  "Nie zapominajmy także o żydo-katolickim Kościele błogosławiącym wojskowy kontyngent okupacyjnych USA w Polsce."

  O! Ale celnie.

  5*

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30