Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
672 posty 4633 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

20 lat w bandyckim NATO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rządząca V żydowska kolumna 20 lat temu wepchnęła Polskę do NATO


Rządząca V żydowska kolumna 20 lat temu wepchnęła Polskę do NATO – do bandyckiej organizacji militarnej, na służbę interesów światowej syjonistycznej finansjery z siedzibą w USA.

Do czego służy bandycka organizacja NATO?

IIIŻydo-RP/Polin została członkiem NATO w marcu 1999r., a już w czerwcu 1999r. sojusznicze, bandyckie, USA nakazały IIIŻydo-RP/Polin udział w syjonistycznej agresji na bratnią, słowiańską, Jugosławię.

W 2016r. Mateusz Piskorski pisał: w „Financial Times” czytamy, że szpica NATO podjąć może działania w przypadku destabilizacji sytuacji wewnętrznej danego kraju, spowodowanej na przykład… protestami społecznymi.  za: //mateuszpiskorski.blog.onet.plOczywiście pod tym linkiem jest pustka. Zlikwidowano blog politycznego więźnia żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin. Więcej o tym, co wyszpiegował dr Mateusz Piskorski można przeczytać tu: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/05/20/czy-nato-bedzie-pacyfikowac-w-polsce-protesty/

Natomiast w razie militarnego ataku na Polskę pozostali członkowie NATO poczuwaliby się do wyrazów współczucia, protestów, wysyłania zdecydowanych w tonie not dyplomatycznych, itp., ale nie do wojskowej pomocy. Podobnie jak w 1939r. – za: https://dziennikpolski24.pl/papierowe-gwarancje-nato-dla-polski/ar/2667012 A dlaczego właśnie tak? A tu kłania się niedostateczna znajomość historii tym wszystkim, którzy ufają żydo-reżimom Zachodu. Otóż trzeba wiedzieć, że Polska i wszystkie pozostałe państwa słowiańskie (a zwłaszcza te największe, jak Rosja, Polska) są od dziesięcioleci, nawet wieków, celem syjonistycznej polityki agresji.

 

Poniżej filmowa audycja WPS o członkostwie Polski w NATO i choć minęło 5 lat od powstania audycji, to jej treść pozostaje niebezpiecznie aktualna.

https://www.youtube.com/watch?v=xrqRJJJMyWQ

 

 

Bandycki charakter zbrodniczej NATO oraz władz IIIŻydo-RP/Polin znakomicie oddaje pełna hipokryzji wypowiedź niejakiego A.Dudy:

„Jako Prezydent RP chciałbym wyrazić swoje pełne poparcie dla operacji militarnej przeprowadzonej w nocy z czwartku na piątek przez amerykańskie siły zbrojne w Syrii.

Polska wspiera działania amerykańskiej administracji w tym zakresie – jako sojusznik USA, lecz także jako państwo solidarne z ofiarami wojny domowej w Syrii. (…)” – za: //www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,183,oswiadczenie-prezydenta-rp-w-sprawie-amerykanskiej-operacji-w-syrii.html

Takie wypowiedzi niewątpliwie bulwersują, ale chyba nie stanowią dla myślącego Polaka zaskoczenia. Nie wolno bowiem zapominać o wielkiej, bałwochwalczo manifestowanej przyjaźni wobec bandyckiego, rasistowskiego, syjonistycznego i zawsze antypolskiego Izraela (w domyśle także USA i odwrotnie) i jego władz – a tym charakteryzuje się w IIIŻydo-RP/Polin i władza i opozycja. Tej hołocie, tzw. polskiej władzy i opozycji, można napluć w twarz, a ona powie, że to deszcz pada – problem w tym, że to ta hołota trzyma w łapach mandat do reprezentowania nas Polaków.

Poniżej rząd Partii interesu Syjonistycznego – listopad 2016

Nie zapominajmy także o żydo-katolickim Kościele błogosławiącym wojskowy kontyngent okupacyjnych USA w Polsce.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Prezydent Czech Milosz Zeman zaapelował o przeprowadzenie referendum w sprawie dalszego członkostwa w UE i NATO
  https://wiadomosci.wp.pl/prezydent-czech-apeluje-o-referendum-ws-dalszego-czlonkostwa-w-ue-i-nato-6027389329577089a
 • Ponad 50 cywilów męczeńskich w masakrze prowadzonej przez USA koalicji w Deir Ezzor
  „Jako Prezydent RP chciałbym wyrazić swoje pełne poparcie dla operacji militarnej przeprowadzonej w nocy z czwartku na piątek przez amerykańskie siły zbrojne w Syrii.

  Polska wspiera działania amerykańskiej administracji w tym zakresie – jako sojusznik USA, lecz także jako państwo solidarne z ofiarami wojny domowej w Syrii. (…)” –

  Bardzo ładnie bardzo.... pan prezydent popiera.....,ciekawe czy Pan Bóg popiera solidarność pana prezydenta???

  http://en.abna24.com/news//over-50-civilians-martyred-in-massacre-by-us-led-coalition-in-deir-ezzor_932643.html

  no i oczywiście w Jemenie gdzie "sojusznik"i przyjaciel od zakupu broni....czyści" ziemię z "pasożytów ludzkich!!
  https://twitter.com/abcdaee198
 • @
  //W 2016r. Mateusz Piskorski pisał: w „Financial Times” czytamy, że szpica NATO podjąć może działania w przypadku destabilizacji sytuacji wewnętrznej danego kraju, spowodowanej na przykład… protestami społecznymi.//

  Biedak nie doczytał, że NATO wspólnie z KGB_ską Rosją takie protesty może tłumić, zgodnie z ich umową.

  Cytat z aktu założycielskiego:
  "NATO i Rosja wychodzą z założenia, że wspólny cel
  wzmocnienia bezpieczeństwa i stabilności w obszarze euroatlantyckim dla
  korzyści wszystkich krajów wymaga reakcji na nowe ryzyko i
  wyzwania, takie jak agresywny nacjonalizm"

  //NATO and Russia start from the premise that the shared objective of
  strengthening security and stability in the Euro-Atlantic area for the
  benefit of all countries requires a response to new risks and
  challenges, such as aggressive nationalism//
  https://www.nato.int/cps/cn/natohq/official_texts_25468.htm
 • NATO to organizacja bandycka w sposób oczywisty.
  NATO nigdy nie broniło żadnego członka NATO bo nikt nigdy NATO nie zaatakował.
  Wszystkie wojny NATO to zbrodnicze (wbrew prawu międzynarodowemu) agresje na państwa które nigdy nie zaatakowały NATO.

  To klasyka międzynarodowego bandytyzmu.
  Jednym z bandytów w NATO jest Polska solidaruchów (liczne udziały w krwawych zbrodniach NATO).
  Polaków tu nie winię a jak już to za głupotę, winię rządzących solidaruchów.

  Lista zbrodni solidaruchów przeciw Polakom (zdrada Narodowa, wspieranie kolonizacji Polski) oraz na narodach świata nieustannie się wydłuża.
  Jak kiedyś powróci do Polski wolność to zapewne okaże się że całe "elyty" (te zasłużone dla syjonizmu) solidaruchów mają paszporty żydowskie i wyjadą przez "Zaleszczyki" obrażeni na Polskę i Polaków... o ile będzie jeszcze gdzie wyjechać...
  bo narody wszędzie zaczynają podnosić głowy spod buta mafii żydowskiej.
 • @Arjanek 15:14:21
  Niepotrzebnie Komentator interpretuje - interpretacja w iście rabinicznym stylu - ten "akt założycielski", który był czymś w rodzaju listu intencyjnego, a który, jak wiemy, nigdy nie był realizowany przez USA i od dawna stracił jakiekolwiek znaczenie.

  USA chciało tym "aktem" jedynie uśpić czujność Rosji wobec swojej agresywnej polityki:

  NATO and Russia do not consider each other as adversaries. They share the goal of overcoming the vestiges of earlier confrontation and competition and of strengthening mutual trust and cooperation.

  (NATO i Rosja nie uważają się za przeciwników. Mają wspólny cel przezwyciężenia pozostałości wcześniejszej konfrontacji i konkurencji oraz wzmocnienia wzajemnego zaufania i współpracy.)
 • Bandytyzm NATO
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/03/2-1.jpg

  Poszerzone wydanie pracy, ukazującej kulisy bratobójczej wojny w Jugosławii i niechlubną rolę, jaką odegrały w niej państwa NATO (przede wszystkim U.S.A.), a wszystko to na szerokim tle obejmującym międzynarodowy handel bronią, konflikty etniczne na całym niemal świecie oraz rolę państwa Izrael w ich podsycaniu.
 • @Arjanek 15:14:21
  Zastanawiam się co w pańskiej głowie, przepraszam, szwankuje?!

  Jak pan myśli, czy od czasu podpisania dokumentu ( który pan wyżej cytuje) o nazwie "Akt Stanowiący o podstawach wzajemnych stosunków, współpracy i bezpieczeństwa" w Paryżu w dniu 27 maja 1997 r. ( ze strony FR podpisującym był pijaczyna B.Jelcyn ) zaszły jakieś faktyczne wydarzenia, a co za tym zmiany w realnej polityce europejskiej i światowej oraz takie "drobiazgi", jak zmiany w kierownictwie FR? Czy też może ich pan "nie zauważył" ?!

  To zupełnie tak jakbyśmy analizowali przebieg i skutki II WŚ i powoływali się wyłącznie na Traktat Monachijski :)))
 • @Rzeczpospolita 20:56:49
  Cyt://ten "akt założycielski", który był czymś w rodzaju listu intencyjnego, a który, jak wiemy, nigdy nie był realizowany przez USA i od dawna stracił jakiekolwiek znaczenie.//

  Proszę nie zakłamywać rzeczywistości.

  Cyt://Rada NATO-Rosja (NRC) została ustanowiona jako mechanizm konsultacji, budowania konsensusu, współpracy, wspólnej decyzji i wspólnych działań. W ramach NRC poszczególne państwa członkowskie NATO i Rosja pracowały jako równi partnerzy w szerokim spektrum kwestii bezpieczeństwa będących przedmiotem wspólnego zainteresowania.

  NRC została ustanowiona na szczycie NATO-Rosja w Rzymie 28 maja 2002 r. deklaracją „Stosunki NATO-Rosja: nowa jakość”. Deklaracja rzymska opiera się na celach i zasadach aktu założycielskiego NATO-Rosja z 1997 r. w sprawie wzajemnych stosunków, współpracy i bezpieczeństwa, który pozostaje formalną podstawą stosunków NATO-Rosja. NRC zastąpiło Stałą Wspólną Radę (PJC), forum konsultacji i współpracy stworzone przez akt założycielski NATO-Rosja z 1997 roku.//
 • @stanislav 23:43:43
  //Po roku 1945 układ monachijski został uznany przez państwa koalicji antyhitlerowskiej i NRD za nielegalny. Również Układ CSRS-RFN z 1973 uznał go za nieważny z powodu zawarcia pod groźbą siły[20].//

  Natomiast...

  Cyt://NRC została ustanowiona na szczycie NATO-Rosja w Rzymie 28 maja 2002 r. Deklaracją „Stosunki NATO-Rosja: nowa jakość”. Deklaracja rzymska opiera się na celach i zasadach aktu założycielskiego NATO-Rosja z 1997 r. W sprawie wzajemnych stosunków, współpracy i bezpieczeństwa, który pozostaje formalną podstawą stosunków NATO-Rosja.//

  Panie stanislav, nie o...ć się tylko czytać TASSSSS!

  //BRUKSELA, 21. stycznia / TASS /. Tegoroczna pierwsza sesja Rady NATO-Rosja (NRC) na szczeblu ambasadorów odbędzie się 25 stycznia w Brukseli, służba prasowa NATO poinformowała TASS w poniedziałek.

  „Po konsultacjach z Rosją, uzgodniliśmy, że 25 stycznia 2019 r. W Kwaterze Głównej NATO w Brukseli odbędzie się posiedzenie Rady NATO-Rosja na szczeblu ambasadorów. Rząd ”- podało źródło.

  Strony mają omówić sytuację w dziedzinie bezpieczeństwa i przejrzystości wojskowej w Europie, a także sytuację w Afganistanie. Strony potwierdzą również swoje stanowisko w sprawie konfliktu ukraińskiego.//


  Więcej:
  http://tass.com/world/1040965
 • @Arjanek 07:50:31
  Odnosząc się do pańskich komentarzy, muszę przyznać, że nie bardzo rozumiem sens wysiłku dla tej wielce syzyfowej pracy.

  Oto, co zostało z wzajemnej współpracy i bezpieczeństwa w ramach NRC:

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2016/06/NATO-bazy.jpg

  Zatem i ja pozwolę sobie udzielić rady w pańskim stylu:

  panie Arjanek, nie o...ć się tylko myśleć.
 • @Arjanek 07:50:31
  No i co panie manipulancie z tego komunikatu wynika, że NSTO I Rosja sie komtaktują? To naturalne w polityce. Nawet ze smiertelnymi wrogami prowadzi się "dialog". Podąża pan znanym tropem manipulantów: Putin jako glowa państwa wita się przez podanie ręki z Berle Lazarem, znaczy to, że Putin jest żydem:)))
 • Ojciec Rydzyk to- w moim odczuciu- rezydent CIA na Polskę ,
  a jego dzieła , w tym uczelnia to kuźnia pozyskiwania i szkolenia agentury ukierunkowanej i zadaniowanej na Polskę i Europę Wschodnią , a zwłaszcza Rosję......


  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/12/co-do-radia-maryja-moim-zdaniem-jest-to.html
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/12/rydzyk-z-torunia-radio-maryja-skada.html

  W przypadku przejęcia władzy w Polsce przez naszych ludzi ten wrzód na Narodzie Polskim wymagał będzie natychmiastowego usunięcia, a jego majątek powinien być skonfiskowany w taki sposób jak prezydent Rosji Putin postąpił ze Świadkami Jehowy u siebie....nota bene Radio Maryja to ten sam twór CIA , co Świadkowie Jehowy ......wielka szkoda, że Polacy tego nie zauważają .

  https://www.newsweek.pl/polska/kolejna-dotacja-dla-fundacji-ojca-rydzyka-nck-rozdalo-pieniadze-ludziom-dobrej-zmiany/z9s6n8c?fbclid=IwAR02UiNqAXbF2rYtKmrQbGaeZ58sHxKIyT2QF3C-nXp7HPq0Dg7gFZv5PhQ
 • 20 lat Polski w NATO, to 20 lat hańby i klęski narodowej
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2019/03/20-lat-polski-w-nato-to-20-lat-hanby-i.html
 • Zbrodnicze NATO i CIA
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2019/03/zbrodnicza-nato-i-cia.html
 • @ Autor, All
  "Nie zapominajmy także o żydo-katolickim Kościele błogosławiącym wojskowy kontyngent okupacyjnych USA w Polsce."

  O! Ale celnie.

  5*

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031