Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5101 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydo-reżim IIIRP sam organizuje własnych kontestatorów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak, to prawda, protestujący zawsze głoszą słuszne postulaty, ale ...

 

Mam nadzieję, że coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę, że protesty różnych grup zawodowych przeciw polityce władz reżimu IIIŻydo-RP/Polin są wyłącznie zabiegiem socjotechnicznym żydo-reżimowych speców od polityki społecznej.
Tak, to prawda, protestujący zawsze głoszą słuszne postulaty, ale – ! – nigdy nie poruszają tych najistotniejszych
, np.:

- realizacji suwerennej polityki pieniężnej (niezależnej od żydowskiej światowej finansjery),

czy

- eliminacji syjonistycznych elementów z całego obszaru polskiej polityki.

 

Warto przypominać, że brak suwerennej polityki pieniężnej jest równoznaczny z płaceniem podatków nie na rzecz budżetu centralnego i samorządowych, ale do kieszeni światowej żydowskiej finansjery, jako spłaty zaciąganych u niej kredytów, których nie prawa udzielać polskiej gospodarce NBP.

 

Co istotne, protestujący „posiadają” koncesję żydo-reżimu IIIRP na swoje działania.
I tak w 2007r. przeciw rządom PiS protestowały pielęgniarki wspierane przez opozycyjną PO:

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=8fspIAR0O-g

 

- w 2013r. przeciw rządom PO protestowali związkowcy wspierani przez PiS:

https://www.youtube.com/watch?v=1cBECA822-s

 

 Dzisiaj przeciw rządom PiS protestują lekarze, nauczyciele i rolnicy od M.Kołodziejczaka, który w wywiadzie dla żydowskiej gadzinówki TokFM, kilka miesięcy temu, mówił, że jego protest nie ma charakteru politycznego, on nie występuje przeciw jakiejś partii, czy osobom rządzącym, on zgłasza konkretne postulaty poprawy sytuacji w rolnictwie (?).

A czy rządy PO po 2007r. naprawiły sytuację w służbie zdrowia? – NIE.
Czy rządy PiS po 2015r. naprawiły sytuację np. w stoczniach? – NIE.

Czy którakolwiek z żydowskich partii władzo-opozycji, PiS lub PO i wszystkie poprzednie, zrobiła cokolwiek dla polskiego rolnictwa, poza zdecydowaną aprobatą dla podpisania traktatu akcesyjnego, później lizbońskiego, które to akty zakładają likwidację polskiego rolnictwa? Bowiem jest przecież likwidacją zapis o redukcji liczby gospodarstw rolnych z 1,95 mln do liczby 0,2 mln gospodarstw – o tym nie wspomina nawet „chłopski” kontestator M.Kołodziejczak (?). Dzisiaj, w 15 rocznicę przynależności do UE możemy z dumą głosić, że ten traktatowy zapis żydo-władze IIIŻydo-RP/Polin wykonały niemal w 50% - ubyło nam 0,8 mln gospodarstw rolnych.

Do protestujących, organizowanych przez agenturę żydo-reżimu, nie strzela policja.

 

https://www.youtube.com/watch?v=UUXAVMlKkFI

 

 Tak było w 2012r., policja strzelała do uczestników Marszu Niepodległości, po uprzednim oddzieleniu czołówki Marszu z jego żydowskim kierownictwem od reszty uczestników – na rozkaz żydo-reżimowych władz strzelano do polskich „faszystów”, w tym do kobiet i dzieci – bo to także polscy „faszyści”. Zapewne radują się z tego dzisiejsi antyfaszyści z Uniwersytetu Warszawskiego.

Wcześniej, w 1999r. w Warszawie, policja strzelała do protestujących pracowników upadających ZM „Łucznik” (reporter ND, R.Sobkiewicz, stracił oko) – oczywiście ten protest nie był organizowany przez agenturę żydo-reżimu. W 1999 trwały rządy AWS z Jew-ropejczykiem J.Buzkiem na czele, kolejną antypolską kreaturą z Orderem Orła Białego, który otrzymał od innej antypolskiej kreatury.

 

 

https://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/protest-pracownikow-fabryki-lucznika-w-warszawie-1999r,700348.html?playlist_id=29023(http://www.tvn24.pl)

 

Dariusz Kosiur

 __________________________________

 

WPS:
 

Nie jest możliwe rozwiązanie problemów wsi bez rozwiązania problemów państwa, jego suwerenności i powołania polskiego, narodowego, rządu.

 

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/08/09/rolowanie-rolnikow-rolowanie-polakow/?fbclid=IwAR3VDA8LUpK8DvC7TlIrXPnYT4kz-5ll31kQ4dkFlJvBRUOgIr-auvRweno

KOMENTARZE

 • Do autora !
  Zapomniał pan zamordowanie studentów w Łodzi chyba 1989 lub 1990 r żydostwo tłumaczyło się że policja pomyliła amunicję ! a z perspektywy czasu myślę że to było ostrzeżenie żydostwa że wszelkie niezadowolenie Polaków będzie brutalnie tłumione [ więcej nie odnotowano strajków studentów przeciw władzy [ żydowskiej ] w Polsce ]

  Apel do pana Rzeczypospolita ! proszę próbować przystąpić do tak zwanej Konfederacji Liroy- Korwina Jakubiak itp. ! [ będzie test ]

  Polska Krajem NEUTRALNYM ! Precz z żydo Okupacją NATO !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 19:25:12
  Panie ITS Lach, po co test kiedy mamy pewność rezultatów i "istoty rzeczy" ?! Czy widząc lekko przyschniętą kupę wchodzi pan w nią butem, czy ją omija? Ja chcąc nie czuć smrodu i mieć czyste buty - zawsze ją omijam! A pan?
 • WPS
  Nie jest możliwe rozwiązanie problemów wsi bez rozwiązania problemów państwa, jego suwerenności i powołania polskiego, narodowego, rządu.


  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/08/09/rolowanie-rolnikow-rolowanie-polakow/?fbclid=IwAR3VDA8LUpK8DvC7TlIrXPnYT4kz-5ll31kQ4dkFlJvBRUOgIr-auvRweno
 • @ Autor, All
  "Warto przypominać, że brak suwerennej polityki pieniężnej jest równoznaczny z płaceniem podatków nie na rzecz budżetu centralnego i samorządowych, ale do kieszeni światowej żydowskiej finansjery, jako spłaty zaciąganych u niej kredytów, których nie prawa udzielać polskiej gospodarce NBP."

  Ja mam pytanie. Bo już na ten temat zrobiłem wpis, ale może pojawią się nowe opinie. Chodzi mi to, czy państwu w ogóle są potrzebne podatki gdy ma suwerenną możliwość emisji pieniądza?

  5*
 • @ Autor, All
  Co do Kołodziejczaka, to myślę, że z brakiem postulatu suwerenności monetarnej nie musi się wiązać żadna koncesja. Mnie przykładowo (przykład zatem jak najbardziej własny) jakby Szanowny Nikander nie uderzył intelektualnie po umyśle też nic na ten temat bym nie wiedział.
  I może w tym tkwi tajemnica? Temat jest po prostu wyciszany i eliminowany z obiegu.
 • Do @stanislav 19:45:28
  Dla ratowania Polski warto wdepnąć ! test to czy Konfederacja jest otwarta na wszystkie opcje patriotyczne !

  Słowianie ! trzeba przejąć żydo-lewacką UE ! to być lub nie być Polski w EU , bo DALSZA LEWACKA EU TO ŚMIERĆ TOŻSAMOŚCI POLSKI !!!


  Precz z żydowską NATOWSKĄ okupacją Polski !!! żydzi do Izraela !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 12:08:18
  "Słowianie ! trzeba przejąć żydo-lewacką UE !"

  To nie jest możliwe, ani teraz (a), ani potem (b).

  (a) Teraz nie, ponieważ Słowianie nie posiadają żadnych struktur organizacyjnych, obronnych, nawet w swoich własnych państwach narodowych, a tym bardziej nie istniejemy jako Słowianie na forum międzynarodowym Europy, mimo, iż stanowimy ludnościową większość. Taką międzynarodową organizację posiadają w Europie Żydzi.

  (b) Potem także nie, ponieważ UE, jako całkowicie sztuczny twór stworzony wyłącznie dla żydowskich interesów, przestanie istnieć.


  "Dla ratowania Polski warto wdepnąć ! test to czy Konfederacja jest otwarta na wszystkie opcje patriotyczne ! "

  Nie warto. Cała ta impreza pomyślana jest głównie dla zwiększenia frekwencji w tzw. eurowyborach, którymi Polacy, podobnie jak wszystkie pozostałe nacje - z wyjątkiem Żydów, choć to przecież nie Europejczycy -, przestają się interesować. Poza tym europosłowie nie tworzą w UE prawa - nie posiadają takich uprawnień. To jest tylko banda darmozjadów.

  Nie sądzę, żeby Konfederacja była otwarta na autentycznych polskich nacjonalistów. Przypomnę, że przedstawiciele naszego Stowarzyszenia WPS zostali usunięci z kongresu Ruchu Narodowego Winnickich, Bosaków i reszty żydowskiego towarzystwa.
 • Z mojego maila do kolegi jazzowego muzyka , kompozytora i wokalisty
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2019/03/z-mojego-maila-do-kolegi-jazzowego.html
 • WPS
  Komunikat medialny w sprawie prób negowania niemieckiego nazistowskiego sprawstwa Holokaustu w okupowanej Polsce przez tzw. „Nową polską szkołę Holokaustu” w EHESS w Paryżu
  Komunikat medialny w sprawie prób negowania niemieckiego nazistowskiego sprawstwa Holokaustu w okupowanej Polsce przez tzw. „Nową polską szkołę Holokaustu” w EHESS w Paryżu
  27th February 2019

  W dniach 21-22.02.2019 w Szkole Zaawansowanych Badań w Naukach Społecznych (EHESS) w Paryżu miało miejsce dwudniowe kolokwium, podczas którego grupa badaczy historii, literaturoznawstwa, socjologii i innych dziedzin nauki podjęła niedopuszczalną próbę przerzucenia niemieckiej odpowiedzialności za Holokaust polskich żydów na ich polskich współobywateli, takie same ofiary tego samego Holokaustu. Taka próba wypełnia znamiona roboczej definicji negacjonizmumu przyjętej przez International Holocaust Remembrance Alliance. (1)

  Nie tylko treść prelekcji, ale także sama organizacja i przebieg konferencji wzbudziły bardzo poważne zastrzeżenia uczestników. Na konferencję nie zaproszono uznanych ekspertów reprezentujących opinie odmienne od jedynej opinii dopuszczonej na tej konferencji. Wielu uczestnikom konferencji na widowni uniemożliwiono zadawanie pytań podczas dyskusji, jednocześnie prowokując wzburzenie fałszywymi tezami, nielogicznymi, czasami absurdalnymi wywodami, które wielokrotnie odbierane były jako celowo obraźliwe. Następnie, zarzucono zakneblowanym w dyskusji brak kultury i – nie wiadomo dlaczego – antysemityzm, z powodu odruchów tłumionego słusznego oburzenia naruszaniem standardów naukowej debaty.

  Pomimo zezwolenia profesora Jean-Charlesa Szurka na nagrywanie konferencji, jedna z organizatorek, wykładowca EHESS Judith Lyon-Caen wykorzystała protesty zakneblowanych do wybiórczego zakazania dalszego nagrywania.

  24 i 25 lutego organizatorzy i niektórzy prelegenci opublikowali niejasne, acz bardzo krytyczne zarzuty – łącznie z groźbą podjęcia kroków prawnych – pod adresem jego uczestników. Jeden z tych zarzutów, choć mało elegancki, jest oczywiście uzasadniony: polscy uczestnicy nie dorównywali znajomością języka francuskiego niektórym prelegentom i organizatorom. (2)

  Stąd, zanim podejmiemy jakiekolwiek dalsze decyzje w odpowiedzi na zarzuty i groźby podjęcia kroków prawnych przeciwko komukolwiek, wnosimy do organizatorów konferencji o niezakłócony, kompletny dostęp do nagrań z przebiegu konferencji dla profesjonalnego zweryfikowania niejasnych zarzutów.

  Obecnie, bez najmniejszej wątpliwości stwierdzamy, że grupka badaczy nazywająca siebie “Nową polską szkołą Holokaustu”, ani nie jest polska z powodu niezachowywania powszechnie obowiązujących w Polsce standardów naukowej debaty, ani nie jest szkołą z powodu stosowania cenzury, nietransparentności i kneblowania, zamiast zachęty do krytyki.

  Domagamy się stanowczo głosu w każdej dyskusji nad Holokaustem przeprowadzonym przez Niemców w okupowanej Polsce dla prawdziwych, rzetelnych, polskich naukowców i innych znawców tematu i eliminowania siewców nienawiści, rasizmu i antypolskich kłamstw.

  Domagamy się stanowczo zaprzestania finansowania tzw. „Nowej polskiej szkoły Holokaustu” ze środków publicznych, w szczagólności pochodzących od polskiego podatnika.

  Zapowiadamy, że:

  każdy Polak wymieniony z imienia i nazwiska, który nie może sam się bronić przed fałszywymi oskarżeniami, bądź dlatego, że wysunięto je dopiero po jego śmierci, bądź dlatego, że jako ofiara Holokaustu i pięciu dekad sowieckiego, komunistycznego zniewolenia nie dysponuje samodzielnymi finansowymi możliwościami obrony, oraz
  każda polska organizacja, poddana podobnym dyfamacjom,
  otrzymają wszelkie możliwe wsparcie poprzez tworzącą się międzynarodową fundację, którą za zgodą Związku Zawodowego „Solidarność,” pragnęlibyśmy nazwać Polską Fundacją Solidarności z Ofiarami Niemiec Hitlerowskich i Sowieckiej Rosji.

  Jednocześnie zachęcamy wszystkich do dobrowolnego „opodatkowania się” corocznie na rzecz takiej solidarności z polskimi ofiarami pseudonaukowych niegodziwości, która dzisiaj znaczy równie wiele, jak ta dziesięciomilionowa, potężna polska Solidarność, która zmieniła świat.

  ______________________

  (1) Obarczanie winą innych narodów lub grup etnicznych i pomniejszaniu w ten sposób roli niemieckich nazistowskich obozów koncentracyjnych i zagłady w planie tzw. Ostatecznego Rozwiązania III Rzeszy Wielkoniemieckiej. http://www.holocaustremembrance.com/pl/node/122

  (2) https://www.holocaustresearch.pl/index.php?mod=news&show=376

  Kontakt: press@polishmediaissues.online

  za:https://polishmediaissues.online/komunikat-medialny-w-sprawie-prob-negowania-niemieckiego-nazistowskiego-sprawstwa-holokaustu-w-okupowanej-polsce-przez-tzw-nowa-polska-szkole-holokaustu-w-ehess-w-paryzu/
 • @stanislav 17:50:31
  Nie wiem czy dziś jakiś biomet niekorzystny czy co ale ni cholery nie rozumiem z tego co pan napisał.Po prostu nie wiem o co chodzi.
  Że była jakaś konferencja? no była-co zrobić.Że organizatorzy zaprosili kogo chcieli? że niesympatycznie potraktowali tych którzy odważyli się być "w poprzek" ? niestety ale tak bywa (pan się dokładniej przyjrzy tutejszym blogerom)
  Konferencja była i pewnie jeszcze nie raz będzie, ale co my mamy w związku z tym zrobić wiedząc że nie możemy jej zakazać.Nie wiem jakie jest przesłanie pańskiego komentarza.

  PS
  Kilka dni temu Łotysze oficjalnie przyznali się do tego że wszystkich swoich żydów sami wydusili jeszcze przed wejściem Niemców.
  Sądzi pan że to jest jakiś pomysł w związku z "co robić" ? :))))
 • @ikulalibal 18:19:33
  Powyższy tekst jest jedynie przeze mnie dodany. Zredagowany jest przez środowisko wokół portalu polishmediaissues.online
  W Polsce udało mi się poznać jedynie p. dr Marka Błażejaka, lekarza z Hamburga. Było to przy okazji konferencji zorganizowanej w ubiegłym roku przez działaczy środowisk polonijnych przy wsparciu ( zresztą bardzo wstydliwym :)) bodajże klubu sejmowego Kukiz'15.Konferencja "Polonia a Państwo Polskie. Przyszłość i nadzieje" - 12.11.2018, Warszawa. Dr M.Błażejak miał bardzo ciekawy referat poświęcony analizie antypolskich działań organizacji żydowskich na świecie.

  https://www.youtube.com/watch?v=olGQgvfFJ-E

  O PMI:

  Założona w 2005 roku
  Międzynarodowa grupa, Moderatorzy / Liderzy z USA, Wielkiej Brytanii i Europy
  PMI ewoluowało od małej grupy Yahoo do grupy na Facebooku z 2500 członkami. Mamy także powiązaną z dyskusją stronę na Facebooku o nazwie „Polish Media Issues - Debating Arm”
  Językiem operacyjnym jest angielski, ale odpowiadamy na problemy z mediami w wielu językach
  Wiemy, że nie ma innej podobnej organizacji, która zapewnia pełne „znaleźć i naprawić” usługi takie jak PMI „s
  PMI było jedną z organizacji założycielskich „British Poles”, która zbliża się do 65 500 „polubień” na Facebooku i ma blisko 70 000 obserwujących
  Co robimy : Od 12 lat PMI jest wiodącą globalną organizacją, która wprowadza poprawki w różnych mediach (głównie w mediach cyfrowych) w odpowiedzi na pojawienie się, zazwyczaj: „polskich obozów śmierci / koncentracji i gett” i tych obozy umieszczane „w Polsce”. Liczba problemów z mediami, które PMI wykrył i na które zareagował od 2005 r., Wynosi ponad 3 000, a najwyższy poziom 507 w 2014 r. PMI uzyskał korekty dla ponad 80% przypadków. Czy możesz pomóc PMI w wykonywaniu jego cennej pracy? Dołącz do nas na Facebooku i zostań aktywnym respondentem.

  Także nieco informacji w artykule: https://www.rp.pl/Historia/309179943-Lowcy-klamstw-walcza-o-Polske.html
 • Poroszenko w Połtawie: walka, pikiety, pracownicy państwowi. Pełny raport
  https://www.youtube.com/watch?v=0pMSjhwbK5E

  Osobiście nie wykluczam tego , iż to się dzisiaj dzieje na Ukrainie tj.nasilające się z każdym dniem protesty społeczne wobec Poroszenki na Ukrainie , to zorganizowana przez służby specjalne CIA/Mossad
  operacja specjalne tych służb mającą wynieść do władzy na Ukrainie nacjonalistów po to, by ich później popchnąć na Rosję.
 • @stanislav 02:40:52
  //Powyższy tekst jest jedynie przeze mnie dodany. Zredagowany jest przez środowisko wokół portalu polishmediaissues.online//

  Chyba że tak.

  //Dr M.Błażejak miał bardzo ciekawy referat

  https://www.youtube.com/watch?v=olGQgvfFJ-E //

  Niestety facet występujący przed M.Błażejakiem tak mnie zdenerwował że trudno wprost opisać.Ale nie mam do niego pretensji.W końcu to nie jego wina że jesteśmy outsiderami,co ów prelegent zaledwie mi uświadomił mimochodem zresztą.
  Mówił o filmie jako sposobie realizacji polityki historycznej.Mówił o wielkich graczach np Żydach i Niemcach, którzy z dużym powodzeniem sięgają po tę metodę.
  A mnie zaraz się przypomniało że nawet Ukraińcy-banderowcy,wyśmiewani przez nas i pogardzani że niby takie kmioty,nawet oni wzięli się w kupe ze swoją diasporą i w koprodukcji z Australią w dalekim 2004 nakręcili film "Żelazna Sotnia"
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zalizna_sotnia

  Film jest ponoć wielce udany.Ponoć,bo od dzieciństwa mam uraz na temat filmów partyzanckich więc więc nie oglądam.
  Mam absolutną pewność że "Żelazną Sotnie" w przeciwieństwie do "Wołynia " obejrzało na Zachodzie wielu widzów bo naszej mizernej Polonii kudy tam do wpływowej diaspory ukraińskiej.


  //
  Co robimy : Od 12 lat PMI jest wiodącą globalną organizacją, która wprowadza poprawki w różnych mediach (głównie w mediach cyfrowych) w odpowiedzi na pojawienie się, zazwyczaj: „polskich obozów śmierci / koncentracji i gett” i tych obozy umieszczane „w Polsce”//

  Srali muchy bedzie wiosna.Niech nie kozakują-pajace! Uprawiają działania pozorne i tyle. https://www.youtube.com/watch?v=DyeT9TQTfvw&t=781s
 • Wezwanie dysydenta, komandosa, dziennikarza,ideologa nowego ładu społecznego na świecie Michała Jarzyńskiego
  https://cont.ws/@detektywjarzynski/1263820
 • @ikulalibal 06:05:59
  Ma pan dużo racji. Wspomniana przeze mnie wyżej konferencja potwierdzała w zasadzie olbrzymią słabość środowisk polonijnych. Oprócz p. M.Błażejaka i pani z Niemiec ( mam wizytówkę, ale teraz nie pamiętam nazwiska) prawdę mówiąc nie było kogo i czego słuchać. Większość, to ludzie " zakochani" w " patriotach" typu Braun i Michalkiewicz :)))

  Ten fragment z Mossadowcem Kedmim, to jedynie potwierdzenie tezy: iże wizerunek "głupich", " swarliwych Polaków" ( np. Korejwa, Michalczuk) jest pieczołowicie kształtowany przez środowiska syjonistyczne w Rosji i w " zadziwiający sposób"????!!!! rozpowszechniany nie tylko przez żydowskie telewizje, ale i przez Rossija1 ( talk show Sołowiowa).

  Polskie środowiska narodowo-patriotyczne winny uważać za jeden z najważniejszych celów - przeciwdziałać temu syjonistycznemu scenariuszowi: obrzydzania Polaka Rosjanom !
 • @stanislav 12:47:46
  //obrzydzania Polaka Rosjanom !//
  Nie Polaków jeno polski rząd.
  O ile wiem, żaden Rosjanin nie odmówi pomocy Polakowi.
 • @stanislav 12:47:46
  Ile słyszałam to Polacy wcale polski rząd nie popierają i proszę nie ściemniać.
 • @stanislav 12:47:46
  / rozpowszechniany nie tylko przez żydowskie telewizje, ale i przez Rossija1 ( talk show Sołowiowa) //

  Niech pan będzie sprawiedliwy bo to w naszych czasach i w naszym kraju cecha bardzo unikalna.
  Korejba,Dzięciołowski czy inny Maciejczuk w swych poglądach reprezentują jednak tzw większość Polaków.To ja ewentualnie pan i kilka jeszcze osób (zwanych "neobolszewikami" ) reprezentujemy mniejszość.Nota bene zwanych tak przez blogerów z pozoru wolnych od antyrosyjskich stereotypów i uprzedzeń.
  Było by nieuczciwością wobec rosyjskich widzów pokazać im pana czy frete z sugestią:tak oto myślą Polacy.Nie myślą tak,myślą tak jak Korejba i pan doskonale o tym wie.
  Sołowiow robi dobrą robotę.Kto jeszcze inny bez żenady,skrępowania i zawstydzenia pokazałby prawdę o narodowości Korejby ?
  10 minuta 57 sek
  https://www.youtube.com/watch?v=TrA5mZmY5bM

  nie cenna informacje? bo ja uważam że bardzo.Cenna dla nas ale i dla rosyjskich widzów.Niech wiedzą jaki czynnika w 8 przypadka na 10 determinuje rusofobie.

  // Ten fragment z Mossadowcem Kedmim, to jedynie potwierdzenie tezy //

  Jak powiedział klasyk:

  "Zły czyn jest, jak wrzód: swędzi, drapie, wreszcie na zewnątrz przebija, — mowa jego jest rzetelna.
   „Patrz, jam jest chorobą“ — tak mówi zły czyn; i to jest jego uczciwością.
   Lecz myśl mała jest, niczem plecha grzybia, pełznie, przeciska się, i, zda się, nigdzie jej niema — aż póki całe ciało nie zmurszeje i nie zwiędnie od małych grzybów"

  Pan Kedmi jest obywatelem innego państwa i broni interesów tego państwa i jego mieszkańców.To przykre że mnie ( i pana) nie lubi ale na dobrą sprawę nie musi.Trudno.

  Ale co mam myśleć o POLAKU I PATRIOCIE dr R. Sierchułaku
  który dla obocznych celów posuwa się do szkodliwych kłamstw. 5 minuta 18 sek https://www.youtube.com/watch?v=zaTqXb_D5TU
  Szkodliwych bo należących do takiej kategorii którą w każdej chwili można obrócić przeciwko nam.I nie ważne czy ma tego świadomość czy też niema, ale to on-polski patriota leje silny strumień wody na młyn rzekomo naszego wroga żyda Kedmiego.
  Nie było bowiem żadnej wywózki "polskich górników" były roboty przymusowe na terytorium ZSRR dla ludności Niemieckiej odbywające się na mocy międzynarodowego porozumienia koalicjantów antyhitlerowskich .Na domiar złego żadne to tajemnice ,to widza dostępna dla każdego umiejącego kilikać w wikipedie.
  Jaką dyskusję chce rozpocząć taki patriota? że było wedle oficjalnych danych 3.500.000 folksdojczów i że swego czasu wszyscy oni powinni podlegać karze jako kolaboranci a nie "podlegli" ? że proces przeprowadzono "z grubsza" a potem sobie odpuszczono? tego chce się dobić ten "patriota"? Jeśli tak to jest na dobrej drodze.

  I z uwagi na powyższe nie mam leku przed Kedmim. Ale patrioty
  dr R. Sierchułaka poważnie się obawiam.
 • @fretka 13:48:23
  proszę nie generalizować, Rosja to kraj multikutki, wielu jego obywateli nie wie nawet gdzie Polska znajduje się..

  Rosjan nigdy nie poznałem bliżej, za to Ukraińców co pracowali w Petersburgu czy Moskwie. Przyjechali do Polski do pracy, bo tam już ich zbyt wielu jest - rynek pracy przesycili. Na budowie w głównych miastach Rosji zarabiali 2x więcej niż w Warszawie czy Poznaniu, przy podobnych kosztach życia.

  Polacy mają klapki telavizyjnej propagandy na oczach: Iran, Rosja, Korea Płn, a prawda jest taka, że to kraje bogatsze od Polski.

  Wczoraj oglądałem reportaż o mieszkaniach w SanFrancisco; ludzie pracujący dla FB, Google, Amazon i innych potentatów w dolinie krzemowej, mieszkają po 12 osób w domu i płacą za łóżko (jak w schronisku) 1000$ miesięcznie, albo śpią w samochodach..

  Już 10lat temu słyszałem, że sprzątaczka w Pekinie zarabia lepiej od tej z Warszawy.. ale mamy "wolność i demokrację", hehe (śmiech przez łzy)
 • @fretka 13:55:00
  Ze zwrotu " ściemniać" wnioskuję, że jest pani młodą osobą dlatego wybaczam pani te formy i niewiedzę. Prawda zaś jest taka , że ciągle zbyt dużo Polaków popiera rządy antypolskie.Bez względu na to, czy to PO, PiS, czy jakiejś przeszłej pseudopatriotycznej " Konfederacji". Tylko polski rząd narodowy jest w stanie określić i prowadzić pro polską politykę.
 • @fretka 13:48:23
  Prywatna źyczliwość nie ma się nijak do kwestii politycznych, o których tu mówimy. Nie wiem na ile zna pani z bezpośrednich doświadczeń wspólczesną Rosję? Ja mam takie doświadczenia osobiste, że życzliwe Rosji, rozumiejace jej wewnetrzną sytuację i międzynarodowy kontekst, stanowisko Polaka , zaskakuje Rosjan.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30