Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5101 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

"Antyfaszyści" i syjoniści w jednym stoją szeregu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Marcowe demonstracje "antyfaszystów" pod hasłem „dość rasizmu i faszyzmu”

Warszawa 11 listopad 2015r.

Owoce „edukacji liberalnej”, czyli młody pomiot syjonistycznej indoktrynacji w myśl wartości ”Otwartej Rzeczpospolitej” oraz tzw.„społeczeństwa otwartego” – PZ

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=_GWmduGreOE

 

 

O starych i głupich i o młodych – niby wykształconych, a jednak jeszcze głupszych, czyli o marcowych demonstracjach pod hasłem „dość rasizmu i faszyzmu”, jakie odbyły się w kilku większych miastach Polski.

Sprzeciw przeciw rasizmowi jako wyższości jednej rasy nad drugą jest co do zasady słuszny. Jednak protest przeciwko rasizmowi jako polskiej ideologii lub w odniesieniu do domniemanego rasizmu Polaków nie ma żadnego uzasadnienia, ponieważ Polacy, polskie organizacje, nie uprawiają takiej ideologii. Rasizm zawsze był obcy naszej słowiańskiej kulturze i mentalności. Nie uległo to zmianie także po narzuceniu nam judeo-chrześcijańskiej religii.

Również niechęć Polaków do przyjmowania imigrantów nie wynika z wrogości wobec obcych – nie występuje u nas zjawisko ksenofobii. Niechęć do przyjmowania imigrantów ma w Polsce inne, ale racjonalne uzasadnienie. Wynika ona ze słusznych obaw o utratę miejsc pracy, ale także z obaw przed tworzeniem źródła potencjalnych konfliktów na tle etnicznym, kulturowym. Niestety, większość Polaków nie jest świadoma rzeczywistych inspiracji wszystkich tych zjawisk, ani tego kim są inspiratorzy i jakie są ich rzeczywiste cele.

Proces imigracji bliskowschodniej jest zjawiskiem sztucznie wygenerowanym przez syjonistyczne gremia światowej polityki jako środek do niszczenia europejskich państw narodowych i narodów. Proces ten jest także próbą kamuflowania realnie istniejących zagrożeń dla państw i narodów ze strony światowego syjonizmu i mniejszości żydowskich opanowujących całą przestrzeń życia społecznego od kultury poczynając, na polityce kończąc. Światowy syjonizm wskazuje i dostarcza nam, Europejczykom, wroga – muzułmanów i islam. To z nimi należy walczyć, ponieważ spośród nich rekrutują się przecież potencjalni terroryści. Aktów terroru wobec muzułmanów dopuszczają się z kolei biali chrześcijanie. I tak jedni i drudzy zostają zaprogramowani przez syjonistyczne gremia światowej polityki do wzajemnej niechęci i wzajemnego zwalczania się. Niepoślednią rolę w rozbudzaniu tej niechęci odgrywają także wywodzące się z judaizmu chrześcijaństwo i islam, religie zawierające szowinistyczne pierwiastki.

Nasuwa się tu dość oczywiste pytanie: skoro „antyfaszyści” przejawiają tak wielką troskę wobec bliskowschodniej imigracji do Europy, to dlaczego nigdy nie protestowali przeciw zbrodniczym wojnom i rewolucjom w państwach bliskowschodnich inspirowanym przez syjonistyczne imperium USA i Izrael?

Tak więc protesty „antyfaszystów” przeciw rasizmowi z jednoczesnym poparciem dla bliskowschodniej imigracji, absolutnie nie są równoznaczne z popieraniem państw i ludów arabskich w ich walce z żydowskim szowinizmem – inaczej z syjonizmem, ze światowym syjonizmem reprezentowanym przez USA i Izrael. Tutaj „antyfaszyści” przestają być już antyfaszystami i stają się tym, czym są w rzeczywistości: w większości przypadków zwykłymi głupcami zindoktrynowanymi „edukacją liberalną” i, lub – ci świadomi – zdeklarowanymi syjonistami.

„Edukacja liberalna” wypaczyła w wielu umysłach właściwe postrzeganie narodu, społeczeństwa, państwa. Zdeprecjonowała moralność, etykę, kulturę. Lansując seksualne wynaturzenia, nazywane umownie LGBT, jako normę obyczajową dąży m.in. do ograniczenia liczby urodzeń – czyli oprócz degeneracji kultury mamy tu także cel depopulacyjny. Jest więc oczywiste, że aprobata dla LGBT, itp. zjawisk, to w istocie negacja człowieczeństwa, narodu, państwa – to lansowanie anarchizmu społecznego i państwowego.

„Antyfaszyści” występują przeciw nacjonalizmowi mimo, iż nacjonalizm nie jest wrogiem mniejszości narodowych – oczywiście mniejszości respektujących prawa rdzennych narodów i ich państw -, nacjonalizm nie jest także wrogiem innych państw i narodów.

Zatem „antyfaszyści” są w istocie wrogami państw narodowych i ich suwerenności, a więc stają w jednym szeregu z syjonistami, dla których państwo narodowe jest śmiertelnym wrogiem blokującym żydowski szowinizm i rasizm.

 

Dariusz Kosiur

___________________________________

Nie przekazuj ! 1% swojego podatku od dochodu antypolskim, pozarządowym, fundacjom, np. żydowskiej Fundacji S.Batorego.

 

Załóż własną fundację i pomagaj Polakom. Wspieraj niezależne, narodowe, polskie, media i organizacje.

___________________________________

PS

Niejaka K.Lubnauer – z całą pewnością przykładna antyfaszystka – w „Times of Israel”pisze o zbrodniach Polaków: ŻYDZI GINĘLI JAKO OFIARY POLAKÓW”. Lubnauer nie jest parlamentarzystka polską, jest parlamentarzystką IIIŻydo-RP/Polin, a więc wszystko się zgadza.

https://propublico24.pl/index.php/2018/12/03/lubnauer-pisze-o-zbrodniach-polakow-w-times-of-israel-zydzi-gineli-jako-ofiary-polakow-foto/?fbclid=IwAR3oTCofPBYpw4cnb0HlzEV2yCHvPk_jgNyOeSZul8uw5bpeiMaJ6dEwoBI
_______________________________

https://www.magnapolonia.org/szef-instytutu-yad-vashem-sluzyl-w-nkwd/?fbclid=IwAR1mNvoDOgD8WUc8MVhBmm38v_YxOmLGIHOBGx17YpvWDKpRH1F6JkItODE

KOMENTARZE

 • co chcesz pan od żydów
  faszyści nie są wrogiem mniejszości narodowych? xDD

  narodowcy w naszym kraju? Co toto tu robi?
  Antysemici u nas? Co toto tu robi???
  Zajmuje się pan widzę spamowaniem przeciw żydom. Bo mają długie nosy, czy jest jakiś inny równie ważny powód? Co to za bzdury? Faszyzm i nacjonalizm jeszcze trzyma się śmierdzącej ale jednak kupy w niemczech, ale w polsce? Co to za bzdury. Dobry żyd nie jest zły, to chyba nie ulega wątpliwości.
  Osobiście podejrzewam że antysemityzm jest pompowany przez "sąsiadów" z zachodu i ze wschodu. Trzeba by tych pisarzy antyżydowskich sprawdzić, kto im i za co płaci, i ile... to jest moje takie podejrzenie tylko xD.... A może sam izrael płaci? Też może być.... kto wie.
  Choćbyś pan stanął sobie na uszach, to i tak jeden jest naród wybrany koniec kropka xD i biblii pan na nowo nie napiszesz xDD i tyle w temacie. Co najwyżej można nowy koran kropnąć to się by mogło udać. Jak to ktoś na neonie pisał projekt wielka Lachia to jest niemiecki projekt pewnie dla poniszczenia polski od środka... rękami polaków .... Antyżydowskich bzdur na neonie jest tyle, panowie admini, że to się robi mały skandal z tego. Do lochu z takimi bzdurami, bo żal i czytać i patrzeć. A i wstyd dla polski.
  Ten kto wymyślił hasełko "polska dla polaków" to musiał być Putin albo inny wróg polski. To że Jarosław nie potrafi przyjąć uchodźców to kolejny katolicki skandal. Duży chłop, a takich rzeczy nie potrafi xDD Może za mało kazań słuchał xD
  włożyć panie brunatne koszule - bo już napadacie na polskie dziewczyny i na turków.... i biegać po mieście jak matoły i hajlować xDDD.. tyle że ten scenariusz to już było. Dziwne że tego towarzystwa policja nie wyłapie, bo to musi być głupsze, jak przysłowiowy but. Te buce co na ludzi napadają. Wyłapać do ostatniego drania - to potrafiłby średnio ogarnięty posterunkowy z "rancza" xD... sam albo z tymi facetami spod budki z piwem. Łapać sadzać i wyrzucać klucz...
  Straciłem czas myślałem że coś tu ślad sensu albo argumentu będzie, a tu tylko propaganda i tyle... Jak nie wiecie panowie policjanci jak łapać tych bandytów, spytajcie tego cwaniaka od psa pająka, on wam nie takie pomysły podsunie, będą wpadać jak Jarosław do Austriaka xDD.. albo lepiej
  Wstyd neonie że puszczacie serie antyżydowskich propagandówek
  "młody pomiot syjonistycznej indoktrynacji "? co to za bzdury... Ja wiem że Razem się nie podoba bo jedzie po polskiej tragedii czyli kk... tak, kk to polska narodowa tragedia, a nie żaden cud. I zaraz nic poza epitetami? ładnie to tak? Niby jaki izrael ich tam indoktrynuje? Ja to wiem o polskich dzieciach masowo indoktrynowanych oszukańczą nauką kk. Jaki izrael indoktrynuje xD... kk stosuje najbardziej wulgarną i sprzeczną z prawem indoktrynację. TV można zgasić, ale do szkoły trzeba iść. Może tak ciszej, kato-licy, was jest tu tak naprawdę 10 procent, a szumicie, jakby nikogo innego tu nie było. Męczycie dzieciaki w szkołach i od 30 lat mamy katolicki kryzys katolickiego państwa... Ten od matki boskiej w klapie zaczął, a teraz wszystko się już posypało. I nie wygląda że ma być lepiej.
 • @Leon. 05:55:24
  // A i wstyd dla polski. //

  "polska" z małej litery i masz pan odwagę mówić o wstydzie? Oryginalne.
  To że "notorycznie" pisze pan nazwy państw z małej litery to klasyczny rusycyzm ale z jakiego powodu tak niechlujnie formułuje pan myśli tego nie wiem.Zdaje pan sobie sprawę z tego że pański komentarz jest tak bełkotliwy że czytelnik bardziej domyśla się o co idzie niż jest wstanie odczytać to z tekstu.
 • @Leon. 05:55:24
  Leonie, czy to jest sens tyle się napisać zamiast po prostu:"jestem Żydem" ?!

  Zamiast zastanawiać się nad tym " co Polacy chcą od Żydów?" napisz jasno, co Żydzi chcą od Polaków? Ale nie tylko, bo od wszystkich ludów i narodów wśród których żyją, ale których zawsze chcą eksploatować i wyzyskiwać? Trwała obecność tej skłonności wskazuje na dewiację?!
 • @Leon. 05:55:24
  "Zajmuje się pan widzę spamowaniem przeciw żydom."
  _____________________________________________

  Załóżmy, że tak jest.
  Zatem jedynym rozwiązaniem problemu jest zaprzestanie przez Żydów spamowania przeciw Polsce i Polakom i nie tylko tu w Polsce, ale w całym świecie.

  Drobny przykład
  _____________

  Posłanka PiS, K.Pawłowicz:
  Polska nie może jednostronnie i sama zmienić dyrektora Muzeum KL Auschwitz-Birkenau. Taka decyzja zależy od Międzynarodowej Rady Muzeum Oświęcimskiego. Polska nie ma w tej sprawie decydującego głosu.

  A dyr. Cywińskiego należy wyrzucić na zbity pysk, ponieważ ten Żyd usuwa pamięć o Polakach a wprowadza pamięć o Żydach.

  Wystawa w bloku nr 15, „Walka i martyrologia Polaków w latach 1939-1945”, która powstała w 1985 r., jest zaniedbana. Wbrew oświadczeniom Cywińskiego, młodzież polska nie zwiedza tej wystawy, lecz obowiązkowo – podkreślam obowiązkowo - zwiedza wystawę żydowską w bloku nr 27, która została przygotowana przez Izrael w 2013 r.

  https://www.tysol.pl/a30672-Smutny-list-Jerzego-Klistaly-historyka-syna-Wieznia-Auschwitz-ws-dyr-Cywinskiego?fbclid=IwAR3sjm6IPS7aB0c1h--_9XNVP-HNjzHsUk0GKWdX-xn24snY2p8D7kCSRvs
 • Drogi przyjacielu, jak tak można.
  „Niepoślednią rolę w rozbudzaniu tej niechęci odgrywają także wywodzące się z judaizmu chrześcijaństwo i islam …”

  Drogi przyjacielu, chrześcijaństwo to zmodernizowana wersja mitraizmu, powstałe w 313 roku n.e. za sprawą cesarza Konstantyna, w celu ukrycia imperium rzymskiego pod „dobrą nowiną” Hesusa Kryszny (późniejszego Jezusa Chrystusa) osobnika całkowicie wymyślonego. Stworzono mit, za którym stali i do dzisiaj stoją upadłe anioły. http://proroctwa.com/Henoh.htm

  Judaizm jako religia zaczyna się od tworzenia talmudu, co miało miejsce w V wieku n.e. Tak zwani „żydzi” to zwrot uknuty w XIX wieku. Judaizm jest młodszy od chrześcijaństwa. Nigdy nie było żadnych Hebrajczyków. Septuaginta, pierwsza wersja (a nie kolejna) tzw. Bibli, to kompilacja tekstów znacznie wcześniejszych a w większości całkowicie wymyślonych. Napisana została po Grecku, gdyż na 100 lat przed naszą erą, nie było żadnego hebrajskiego języka. Napisana została przez Babilońskich skrybów których było 72. Dzisiejsze miasto Yorosz, niedaleko Istambułu (wcześniej Konstantynopol) jest prawdziwą Jerozolimą! Na terenach palestyńskich, zajętych przez bandytów judajskich nigdy nie było żadnych Hebrajczyków (Izraelitów)! Był szałas a przy nim bajoro, 20 kóz i kilku Palestyńczyków, ot i cały Izrael. Patrz, kroniki królów Egiptu. Żadne żydostwo nigdy nie było w niewoli Egipskiej, gdyż żadnych Izraelitów (żydów) po prostu tam nie było!

  Tak zwani żydzi nie są naszymi starszymi braćmi w wierze, są to bez wątpienia, nasi najstarsi i najwięksi wrogowie na ziemi! Pochodzą od klanu Nimroda, Nefilima, siłacza nad siłaczami, którego spłodził jakiś napalony upadły anioł z ludzką kobietą.
  Nasz ród, Lechicki, pochodzi w prostej linii od wnuków Noego a głównie od jego syna Jafeta.
  Dzisiaj mamy końcówkę wojny, upadłych aniołów z ludźmi Boga. Niedługo nastąpi totalna wojna, podczas której człowiek, widząc ślady przejścia innego człowieka, będzie je traktował z nabożną czcią.

  Jak sprawa wygląda z Islamem, to większość chyba wie. VII wiek naszej ery, ćpun zwany Mahometem, jego nieletnia żona i bajdy na kółkach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30