Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 4698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Kaczyński, Schetyna, Rabiej, …, Biedroń - a jaka to różnica?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Łączy ich jedno: razem i zawsze przeciw Polsce i Polakom


 

 

Łączy ich jedno: razem i zawsze przeciw Polsce i Polakom – ten warunek jest skutecznie realizowany od 1990r., a dokładniej od października 1980r., od obalenia ostatniego socjalistycznego, polskiego, rządu PRL przez juntę Jaruzelskiego – Kiszczaka.

 

 Syjonistyczna horda rozpoczęła swoje rządy w Polsce od likwidacji miejsc pracy Polaków. Zaprogramowany przez syjonistyczne gremia światowej polityki, a realizowany przez miejscową, rządzącą, żydowską V kolumnę, celowy regres gospodarczy Polski był tak potężny, że już w 1990r. nastąpiło załamanie demograficzne. Jest to zjawisko charakterystyczne dla wszystkich byłych państw bloku socjalistycznego występujące po żydowskich rewoltach lat 1980. wspieranych przez syjonistyczne USA.

Trzeba być na prawdę bardzo naiwnym, żeby sądzić, że rządzący od 1990r. w Polsce żydowski, przeważnie syjonistyczny, element obojętnie pod jakim szyldem partyjnym występuje, działa w interesie Polski i Polaków lub w interesie Słowian.

Od początku wojny w Jugosławii, której ludność, miasta, zakłady pracy, były bombardowane przez bandyckie NATO, Żydzi z Polski nie wspierali Słowian w Jugosławii, wspierali muzułmanów – zgodnie z nakazem syjonistycznego imperium USA i Izraela, realizujących eksterminację Słowian, przerwany w 1945r. niemiecki, nazistowski Generalplan Ost.

Rządzące dzisiaj IIIŻydo-RP/Polin PiS – Partia interesu Syjonistycznego -, umiejętnie rozdaje wyborcze łapówki ogłupionemu elektoratowi. Od różnych form „500+”, które i tak się Polakom należą z tytułu wyrównania rosnącej inflacji, po pozorowany sprzeciw wobec seksualizacji polskich dzieci.

Jeśli jednak będziemy posiadać wiedzę, kto kim jest w polityce IIIŻydo-RP/Polin to teza: Rabieja seksualizacja dzieci za aprobatą PiS, obroni się sama.

D.Kosiur

_____________________________

CO ROBIŁ RABIEJ KACZYŃSKIEMU W B. JUGOSŁAWII.

za: https://rafzen.wordpress.com/2019/03/20/co-robil-rabiej-kaczynskiemu-w-b-jugoslawii/?fbclid=IwAR0aee_VkvSZQ2bfadNHPmcKI-WhaRWl4TGpZ2pYCzTWoovUAsGBLHXQp1w

Tak się składa że od wielu lat piszę, dokumentuje i informuję Polaków o tym, że w Polsce władzę sprawuje reżim talmudyczny gdzie ci sami zboczeńcy grają różne role i tak np: gdy zachodzi taka potrzeba żydzi są gorliwymi katolikami, homosie moralizatorami, a pedofile nauczają dzieci wiary, itp.

Chciałbym przypomnieć skąd Rabiej obecnie zastępca Trzaskowskiego wziął się w polityce. Otóż jako młody człowiek został zainspirowany seksem, kasą i władzą wywodzącymi się ze środowisk patologicznych jak np. tzw, mafia pruszkowska czy porozumienie centrum Kaczyńskich.

Kaczynski Rabiej

Na zdjęciu od lewej: dziennikarz M.Bichniewicz, J.Kaczyński, dziennikarz P.Rabiej, pederasta

Autorem tego zdjęcia był fotoreporter Sławomir Kamiński. Zostało ono zrobione w dniu 8 sierpnia 1993 roku, na konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego, po powrocie z Sarajewa gdzie wspierał muzułmanów. Z lewej strony Jarosława Kaczyńskiego siedzi jego umiłowany jasnowłosy młodzieniec w okularach – to młody Paweł Rabiej, który już wówczas pracował w bezpośrednim otoczeniu J. Kaczyńskiego oraz przy kampanii wyborczej Porozumienia Centrum.Nie posiadamy informacji czy Kaczyński – Rabiej byli już wtedy parą ale nie można wykluczyć ich osobistych sympatii.

Ale powróćmy do ich eskapady do b. Jugosławii, ponieważ to istotne nie tylko dla wszystkich Słowian, ale także dla tych co zaczynają dopiero przygodę prawdy historycznej. Otóż kraje NATO wszczęły bezprecedensowe naloty na Słowian i ich kraj w rzekomej obronie muzułmanów, a tak naprawdę cały czas prowadzą tę samą politykę eksterminacji Słowian zapoczątkowaną na Polakach przez wspólnotę judeo-satanistów z Niemiec i judeo-satanistów z Rosji. Z wielką pomocą dla rzekomych ofiar wojny na Bałkanach i mającej za cel dezinformacji publicznej wyruszyli żydzi z Polski oczywiście pod zmienionymi nazwiskami aby jak zwykle podawać się za Polaków.

Do Sarajewa pojechał ówczesny minister pracy i polityki socjalnej Jacek Kuroń oraz posłowie Zbigniew Bujak i Henryk Wujec, Adam Michnik, ówczesny prezydent Warszawy Stanisław Wyganowski, przywódca powstania w getcie warszawskim Marek Edelman oraz kilku innych prominentów żydów podających się oczywiście za Polaków. W tym gronie nie mogło zabraknąć także Kaczyńskiego, który w swoim stylu separatystycznym ale w otoczeniu kochającego jego inaczej Rabieja samochodem czyli zielonym oplem Fundacji Prasowej Solidarność pojechali z parą w/w osób Kaczyński – Rabiej; Władysław Stasiak, Michał Bichniewicz były mąż posłanki Joanny Lichockiej.

Jak sami możemy się przekonać niedaleko padło jabłko od jabłoni ponieważ w 2019 roku Rabiej jest zastępcą Trzaskowskiego w Warszawie natomiast w stylu fałszywego separatysty gra swoją rolę Kaczyński który Rabieja promował od samego początku z miłości, a teraz Rabiej wciela Naszym dzieciom ich wspólnotową dewiację.

______________________________________

Od lewej: przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, Barbara Dolniak, Jerzy Meysztowicz i Paweł Rabiej

___________________________________

Nie przekazuj ! 1% swojego podatku od dochodu antypolskim, pozarządowym, fundacjom, np. żydowskiej Fundacji S.Batorego.

Załóż własną fundację i pomagaj Polakom. Wspieraj niezależne, narodowe, polskie, media i organizacje.

KOMENTARZE

 • Przekaż podatek
  Wielu mówi, że już za poźno, już dawno się rozliczyłem. Każdy, kto tworzy program do rozliczania PIT narzuca z góry na jaką fundację masz przekazać swoje pieniądze. Jest coś takiego jak elektroniczna korekta odpisu. Można to zrobić. Dla chcącego nic trudnego.
 • Ciekawostka sportowa
  10 ŻYDOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH
  https://www.youtube.com/watch?v=bGvLmUImIFw
 • @Talbot 08:24:42
  A proszę teraz napisać, ile sklepów i domów towarowych należało do Żydów w IIRP, a ile sieci handlowych w IIIRP należy do Żydów (banki już sobie darujmy)?
 • @Rzeczpospolita 12:14:10
  "A proszę teraz napisać, ile sklepów i domów towarowych należało do Żydów w IIRP, a ile sieci handlowych w IIIRP należy do Żydów "

  To wszystko należało i należy do Polaków żydowskiego pochodzenia.
  Michnik, Kwaśniewski, Geremek - to Polacy.
  Emmanuel Olisadebe - to też Polak.

  https://www.dumastolicy.pl/wp-content/uploads/2013/01/emmanuel_olisadebe_chce_wrocic_do_1_640x360_crop_rozmiar-niestandardowy1-300x168.jpg

  Olisadebe otrzymał polskie obywatelstwo
 • @Talbot 15:47:38
  A co należy do Polaków narodowości polskiej? - Oprócz długów w żydowskich bankach zaciąganych przez rządzące żydowskie kliki (?).

  I kolejne pytania:

  Dlaczego Polacy żydowskiego pochodzenia zamknęli mordy na kłódkę, gdy ich pobratymcy żądają możliwości okradania Polaków na mocy ustawy 447/USA?

  Dlaczego Polacy żydowskiego pochodzenia zamknęli mordy na kłódkę, gdy ich pobratymcy oskarżają Polaków o współudział w holokauście?

  Dlaczego Polacy żydowskiego pochodzenia nie przyznają się do zbrodni na polskim narodzie w latach 1944-56 (m.in. przyrodni brat Polaka żydowskiego pochodzenia A.Michnika oraz tate Polaka żydowskiego pochodzenia A.Kwaśniewskiego?)

  Itd., itp. ...
 • @Rzeczpospolita 17:29:46
  "A co należy do Polaków narodowości polskiej? - Oprócz długów w żydowskich bankach zaciąganych przez rządzące żydowskie kliki (?)"

  Prawie nic - to dotyczy całego świata, włącznie z USA i Rosją.

  "Dlaczego Polacy żydowskiego pochodzenia nie przyznają się do zbrodni na polskim narodzie w latach 1944-56 (m.in."

  Bo to tchórze i podłe kreatury. Rosja też wzięła na siebie odpowiedzialność prawną z całym dobrodziejstwem inwentarza za ich zbrodnie w Katyniu, popełnione przez NKWD.
  Te zbrodnie obciążają obecną Rosję, bo jest ona prawnym spadkobiercą ZSRR.
  A Putin milczy - w czyim interesie - Izraela?
 • @Rzeczpospolita 17:29:46
  "Itd., itp. ..."

  No właśnie - ojciec Putina (jak on się chwalił), całe życie służył w żydowskim NKWD. Czy można im ufać?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930