Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 4698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Demokracja szaleje na Ukrainie – wybory prezydenckie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy jest prawdą, że to Słowianie stanowią w Europie zdecydowaną większość?


Kandydaci na prezydenta Ukrainy

Nasi bracia Słowianie z Ukrainy wybiorą sobie prezydenta. Kandydatów mają troje, kolejno od lewej jak na zdjęciu:

Julia Tymoszenko  Żydówka po ojcu, w 1988r. razem z mężem uruchomiła biznes video związany – podobno (?) – z produkcją filmów porno i z pedofilią. Jako premier Ukrainy zleciła likwidację swoich konkurentów w przemyśle naftowym.

Wołodymyr Zełenski  tate i mame Żydzi, zresztą fizjonomia tego kandydata złudzeń nie pozostawia żadnych, – z zawodu satyryk, a więc nasi bracia Ukraińcy mogą mieć przynajmniej wesoło. A nie ma nic lepszego dla zdrowia jak śmiech – to znana, stara prawda – i mniejsza już o to, kto z kogo śmiał się będzie. Sponsorem tego Żyda jest inny Żyd – oligarcha Ihor Kołomojski, otwarcie finansujący działalność narodowo-socjalistycznych batalionów Azow i Ajdar, stanowiących de facto jego osobiste bojówki.

Petro Poroszenko  vel Waltzman, także Żyd. W izraelskim knesecie stwierdził, że Żydzi odegrali decydująca rolę w tworzeniu państwowości ukraińskiej. Już po I wojnie światowej, gdy nagle pojawiła się szansa na stworzenie państwowości ukraińskiej, to właśnie środowiska żydowskie odegrały jedne z kluczowych ról. Efektem tego było to, że w pewnym momencie emitowano nawet pieniądze z napisami w jidish.

I niech ktoś teraz powie, że zachodnia demokracja i żydowski kapitalizm źle służą Ukrainie -? Przecież to już Zachód pełną gębą – oczywiście nie chodzi o spożycie, bo tu jest akurat odwrotnie, ale o rasę wybraną. Ukraińcy, jako dojrzali i okrzepli chrześcijanie, dobrze rozumieją, co to rasa wybrana – nie mają więc nic przeciwko wybranemu narodowi. Co najwyżej może im się nie podobać korupcja oligarchów, a że ma ona akurat charakter wyłącznie etniczny, to już widać taka wola „Opaczności”.  Ale proszę bez zbędnej ekscytacji, bo czy patrząc na kandydatów niesłowiańskie gęby ośmieli się ktoś zarzucić Ukraińcom ksenofobię? Ukraina to już społeczeństwo obywatelskie, mocno otwarte. I cieszmy się, że tak wielu Ukraińców osiedla się w Polsce, będzie większe poparcie dla IIIŻydo-RP/Polin – przecież o zwycięstwo demokracji w końcu idzie, demokracji nie byle jakiej, bo zachodniej, a że z żydowską gębą – cóż? – dla chrześcijanina nie ma to przecież większego znaczenia.

O demokrację na Ukrainie martwić się już nie trzeba – mocno się trzyma.

 

Premier Jaceniuk z nacji tej samej, co i ukraińscy oligarchowie – nie, nie ze złodziejskiej, tylko z nacji wybranej, potrafi jej – tej demokracji – bronić. Swoją drogą, po upłynnieniu ukraińskiego złota do banków USA w trakcie rządów Jaceniuka, nikt nie wie, gdzie ten polityczny mąż się zawieruszył (?). Nie jest to może takie istotne, ale jednak to rządowi Jaceniuka rząd E.Kopacz udzielał kredytów z pieniędzy podatnika polskiego, a nie podatnika z nacji wybranej, choć to interesy nacji wybranej były finansowane.

A swoją drogą warto na nowo przeanalizować dane o ludności Europy – czy jest prawdą, że to Słowianie stanowią w Europie zdecydowaną większość? Patrząc na szaleństwa demokracji można mieć co do tego wątpliwości.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Już wiadomo:
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/03/z24603122ihsondazowe-wyniki-wyborow-na-ukrainie.jpg

  W I turze wyborów zwyciężył komik Wołodymyr Zełeński, którego wskazało 30,4 proc. badanych. Drugie miejsce zajął natomiast obecny prezydent kraju Petro Poroszenko z poparciem na poziomie 17,8 proc.

  za: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24602988,wybory-na-ukrainie-sondaze-exit-poll-poroszenko-i-zelenski.html
 • @Rzeczpospolita 20:23:24
  Ale tylko Izrael i duży Usrael wiedzą, którego usadzą na prezydenckim stolcu.
  Zresztą jest to obojętne, bo każdy z nich jest wrogiem Rosji.
 • Julia Timoszenko
  zanim nie została złotowłosą Słowianką.

  http://mtdata.ru/u26/photoB92E/20901645287-0/original.jpg
 • Po to jest ta tzw. demonkracja
  z taką zaciętością flancowana po świecie - aby bez względu na wynik tzw. wyborów - czarci pomiot nadal rządził - i nadal zamieniał ludzi stworzonych przez Boga - w szatańskie odchody.
 • Kilka dni temu
  miało miejsce niezrozumiałe wydarzenie.
  Dwaj rosyjscy aktorzy znani ze swej antybaderowskiej postawy,wspierających od 2014 DNR i LNR ,obydwaj z zakazem wjazdu na Ukrainę,obydwaj na słynnej liście "mirotworca" ,nagle ni z tego ni z owego nakręcili i wyemitowali kilka króciutkich za to super śmiesznych filmików wspierających Zieleńskiego.
  https://ria.ru/20190329/1552209773.html

  Jedni polityczni komentatorzy orzekli że ten gest to drwina z Zelenskiego a inni że drwina z ukraińskich wyborów jako takich.Przyznam się że ani jedno ani drugie wytłumaczenie jakoś do mnie nie przemawia i dalej nie wiem jak to rozumieć.
  Jedno jest pewne że ich intencją nie było popieranie żadnego z kandydatów na tak zwanych wyborach.
  Przecież aktor Michaił Poreczenkow znany jest ze swej nieprzejednanej postawy względem współczesnego banderyzmu .Poreczenkow specjalizujący się w rolach starych afganiców (lub emerytowanych specnazowców) stających w obronie sprawiedliwości to ten o którym polskie media napisały swego czasu że pojechał do Doniecka zabijać Ukraińców
  https://niezalezna.pl/60974-rosyjski-aktor-strzelal-do-ukrainskich-zolnierzy

  https://www.youtube.com/watch?v=PsQYCXpvSIs&t=85s
 • @ikulalibal 21:16:31
  Też ładna ;-)
 • @Jasiek 21:53:31
  Taka trochę Winona Ryder , z młodości, no nie;-)?
 • @Jasiek 21:53:31
  Łoj tam jasiu, żydówki Ci się podobają????
  A taka zaradna " nasza"...nie łaska???
  https://twitter.com/i/status/1112035737564823558
 • @Jasiek 21:53:31
  Spokojnie.I radzę z daleka od Juli..Albowiem powiada się że umiłowanie dla pieniędzy jest w tej kobiecie tak duże że w zeszłym roku otruła swego byłego zięcia Seana Carrego.Przy rozwodzie tak handryczył się o forse że wysiadła mu wątroba. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D1%80,_%D0%A8%D0%BE%D0%BD

  To oczywiście plotki.Zaś to że Poroszenko uczestniczył w zabójstwie starszego brata to już materiały śledcze.

  https://strana.ua/articles/192671-poroshenko-obvinili-v-smerti-eho-brata-vse-detali-skandala.html
 • @ikulalibal 22:22:26
  Taka nacja, bez żadnych zahamowań, ludzkie odruchy - rzadko lub wcale!!!Spot przedwyborczy Zelenskiego, " w stronę" Porocha.
  Końcowa konkluzja:
  Spij spokojnie, zrobiłeś co mogłeś najlepsze dla naszego kraju, umarłeś żebyśmy my mogli żyć!"
  https://youtu.be/vsG-1g0UiGM
 • @zbig71 21:59:57
  Faktycznie ;)

  Pozdro!
 • @trojanka 22:00:09
  "Łoj tam jasiu, żydówki Ci się podobają????"

  Myślę, że to nie kwestia narodowości tylko płci.
  Podróby jak Anna G. omijam z daleka ;-DDD

  Całuję rączki :-*

  @--->>>>>>>>>>>--------------------------

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930