Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5115 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

To nie pederaści są naszym problemem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

G.Braun: "opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej".

 Pan G.Braun myli niestety przyczyny ze skutkami, a właśnie to te pierwsze należy likwidować bezwzględnie, bo one są źródłem społecznej degeneracji.

Natomiast homoseksualizm jako psychiczne upośledzenie, zresztą często bardzo przykre dla osoby dotkniętej tą nieciekawą przypadłością, nie może być traktowany inaczej niż inne jednostki chorobowe. Nikt przecież nie ściga chorych na choroby zakaźne, stanowiące często zagrożenia dla życia, a homoseksualizm poza kpiną z osób nim dotkniętych groźby większej nie przedstawia. Nie jest oczywiście groźny, gdy nie jest wykorzystywany jako czynnik, jeden z bardzo wielu, służący procesom degeneracji społeczeństwa. A za tymi procesami z całą pewnością nie stoją pederaści.

 

Pisałem w 2016r.:

Są jeszcze w Europie normalne kraje, które blokują parady zboczeńcówW żydowskiej Polsce lub jak kto woli w rządzonej przez Żydów IIIRP, promocja zboczeńców i wszelkich wynaturzeń jest legalna. Degeneracja kultury ma nie tylko ochronę prawną, ale i ochronę policji. To normalność, normalne społeczeństwo, znajduje się pod presją żydowskiego reżimu i jego agend – mediów, sądownictwa i policji -, jest zagrożone i musi się kryć ze swoimi poglądami, etyką, moralnością, także i przed policją. Oto żydowski wkład w kulturę europejskich narodów. 

Żydowskie, syjonistyczne zwyrodnienie, nienawiść do naszej cywilizacji, do wszystkich ludów, dały o sobie znać już zresztą znacznie wcześniej. W Rosji już w 1917r. żydowska rewolucja zlikwidowała instytucję małżeństwa, promowała „wolną miłość”, homoseksualizm, do szkół wprowadzono wychowanie seksualne, w organizacjach młodzieżowych wprowadzono obowiązek zaspokajania popędu płciowego, wydano dekret o „uspołecznieniu panienek i pań”. Żyd, dr Berkowicz propagował seks w połączeniu z eugeniką – autorem tej koncepcji był żydowski zwyrodnialec L.Trocki. Żydo-bolszewicy chcieli przejąć kontrolę nad wszystkimi dziećmi poczynając od ich narodzin. – A czy dzisiaj degeneracja polskich dzieci i polskiej młodzieży nie jest celem żydowskiego reżimu obniżającego wiek szkolny i propagującego podobne treści niszczące tradycyjną etykę, moralność, kulturę?

Identyczna degeneracja kultury, rodziny, społeczeństwa dotknęła społeczeństwo węgierskie w trakcie żydowskich rządów w Węgierskiej Republice Rad w 1919r. – na szczęście był to eksperyment krótkotrwały, trwał zaledwie 133 dni. Węgrzy zlikwidowali zbrodniczy żydowski eksperyment, za co Żydzi zemścili się na nich w 1956r. prowokując krwawe węgierskie powstanie – żydowska inspiracja tej zbrodni miała aprobatę syjonistycznych USA.

Również Niemcy zostali poddani podobnym procesom degeneracyjnym w czasie trwania żydowskiej Republiki Weimarskiej. Degeneracja dotyczyła nie tylko kultury, moralności i obyczajów, ale także życia gospodarczego. Niemcy stały się areną gigantycznych afer gospodarczych, w których czołową rolę odegrali Żydzi. Dojście A.Hitlera do władzy było oczywistą konsekwencją żydowskich rządów Republiki Weimarskiej, przyczyniło się nie tylko do odrodzenia gospodarczego Niemiec, ale do uzdrowienia niemieckiej kultury. Żydowscy twórcy „kultury” okresu weimarskiego – degeneraci, siewcy zniszczenia, zła, dekadencji, przenieśli się do USA. Stamtąd w latach 1950/60 wyeksportowano do Europy ich twórcze idee – żydowską inspirację niszczenia kultury, narodów i państw zarówno kapitalistycznych jak i socjalistycznych – żydowska wiosna rozpoczęła się w Europie w 1968r i trwa.

To wszystko, o czym wyżej jest dzisiaj treścią programową żydowskiego tworu pn. Unia Europejska – w języku rosyjskim UE to [Jew-rosajuz] – przedrostek „Jew” w rzeczywistości dotyczy nazwy kontynentu, ale jednocześnie, choć przypadkowo, wiernie oddaje narodowość inżynierów tego ohydnego, antycywilizacyjnego tworu, który – co wielu katolikom wyda się nie pojęte – ma wsparcie hierarchii Kościoła otwarcie popierającej „europejską integrację”, a wynika to wprost z poniższej symbolicznie przedstawionej nie tyle koegzystencji, czy symbiozy, ale wręcz z jedności dwu religii.

judeochrystianizm-2

W opublikowanej w 1844r. broszurze pt. „W kwestii żydowskiej” Karol Marks napisał:

„Chrystianizm powstał z żydostwa i znów się w żydostwo przeobraził. (…) Chrystianizm jest to wysublimowana myśl żydostwa, żydostwo jest pospolitym zastosowaniem chrystianizmu, lecz zastosowanie to wtedy dopiero mogło stać się powszechne, gdy chrystianizm jako gotowa religia dokończył teoretycznie autoalienacji człowieka od siebie samego i od natury. (…)”

   Dariusz Kosiur

______________________

22 maja 2016r., w stolicy Mołdawii przeciwnicy marszu poparcia dla przedstawicieli mniejszości seksualnych doprowadzili do jego odwołania. Policja ewakuowała zgromadzonych aktywistów i zwolenników ruchu LGBT z uwagi na możliwość rozpoczęcia zamieszek.

Udział w marszu  w marszu zboczeńców i degeneratów – D.Kosiur potwierdzili: przedstawiciel delegacji Unii Europejskiej w Mołdawii, przedstawiciel Ambasady Stanów Zjednoczonych Ameryki w Kiszyniowie, ambasador Włoch w Mołdawii oraz szereg działaczy społecznych.

Autor: Józef Gawron,    za: http://pikio.pl

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=qAgFTyoTguE

KOMENTARZE

 • Pederaści
  Są mięsem armatnim nowej lewicy.
 • Autor
  Tytuł dobry, tylko zawartość zatruta. Ataku na chrześcijaństwo jako takie nie da się w tym kontekście tolerować.
  Atak na żydostwo też jest zatruty, bo nie żyd jest problemem (żyd to dobry człowiek, więc i żydów już nie ma). Problemem są ci w których się potomkowie żydów przeobrazili, z syjonistami na czele.
 • @miarka 16:04:11
  Panie miarka, skończ pan z puszczaniem intelektualnych bąków. A fe ! :))))
 • @stanislav 16:40:58
  Sam Pan pisze że syjoniści są fe, a przecież "nie trzeba być żydem żeby być syjonistą" (Joe Biden, do niedawna wiceprezydent USA), więc to wcale nie to samo.
 • @miarka 16:46:50
  Prosiłem bardzo o nie puszczanie intelektualnych bąków, a pan ciągle swoje ! :)))) Z tym Bidenem, to naprawdę mnie pan ubawił :)))
 • @stanislav 16:50:41
  Kiedyś załączyłem do wypowiedzi film na którym ta wypowiedź padła, nawet gdzieś go mam skopiowany, niestety YOU TUBE go wycofało (mądrość, czy głupota etapu?).
 • @miarka 16:04:11
  Panie "miarka",
  ja rozumiem, że prawda może być bolesna. Szkoda jednak, że Pan próbuje walczyć z prawdą stosując dialektykę żydo-medialnych oszustów.

  Czy Żyd nie jest problemem?
  Według Pana nie jest.
  Na podobnej zasadzie różne kreatury głoszą, że w 1939r. na Polskę napadli naziści i hitlerowcy, a nie Niemcy.
  Prawdą jest, że wśród Niemców także byli przyzwoici ludzie - ok. 40% Niemców mogło być przeciwne wojnie w 1939r., co nie zmienia faktu, że to Niemcy napadli na Polskę i że polska armia walczyła z armia niemiecką.

  Analogicznie jest z Żydami. Są przyzwoici Żydzi - niestety, nic więcej z tego faktu nie wynika.
 • @Rzeczpospolita 18:50:38
  "Są przyzwoici Żydzi..."

  Profesor Nowak też mówi, że paru takich jeszcze żyje, ale pani doktor Kurek już zauważa że nie ma z kim rozmawiać. A to tylko "przyzwoici". A gdzie dobrzy?

  Dobrzy jeszcze mogli być tolerowani, nawet z jakimś niewielkim marginesem "niedobrych".
  Jest tu jednak specyfika, bo skoro jest ich duchowy przywódca, który głosi że każdy żyd jest dobry, to i zasada ta staje się powszechną wśród wszystkich judaistów, a to znaczy że "niedobry" nie jest żydem.

  Tak więc kto nam głosi że żydzi to, czy żydzi tamto, to tylko zawraca głowę - wszystko to są banialuki skoro nie ma już żydów.

  Naszym problemem są natomiast ich potomkowie którzy by po przodkach, czy po przynależności do tej samej religii chcieli dziedziczyć i dobroć.
  Niestety, ale dobroci odziedziczyć się nie da - na to już trzeba sobie zasłużyć czyniąc dobrze innym... Jak nie dobry to nie żyd.
 • @miarka 19:16:14
  W 2003 r. uczestniczyłem w Łodzi, w spotkaniu z Szewachem Weisem kończącym misję ambasadora Izraela w Polsce. Obrzydliwe było lizusostwo wielu miejscowych oficjeli, jak się okazało żydowskiej narodowości. Stałem się wówczas nawet nie w polemikę, ale bardziej wykazałem niewdzieczność, hipokryzję i antypolskość zachowań Żydów po II wś wobec społeczeństwa, które złożyło 100000 ofiar dla ratowania Żydów.
 • @stanislav 19:42:17
  W odpowiedzi Szewach Weis udzielił pokrętnej odpowiedzi, typowej dla tego bezczelnego Żyda udającego przyjaciela Polski i Polaków. Powiedział, że każdy Żyd, który był w okresie stalinizmu katem Polaków, tym samym wykluczył się z tego narodu i Żydzi nie mogą być obciążani jego zbrodniami.
 • @stanislav 19:53:34
  No cóż, jedni żydzi twierdzą że trzeba zbrodni żeby przestać być żydem, drudzy że wystarczy nieprawość, czyli dopuszczanie się uczynków niegodnych dobrego człowieka, albo nie czynienie dobrze gdy można.

  Na pewno zbrodnię wykazać trudniej, ale jak się przyjrzeć to też jest tego dużo, bo zbrodnia to nie tylko zabójstwo, ale i podżeganie i judzenie i prowokowanie, i zbrojenie wiedząc już do czego broń posłuży, i odbieranie potrzebującym dóbr koniecznych, i lichwa, i każda zdrada i każda korupcja, i każde odczłowieczenie, i każde gorszenie maluczkich, czy szerzej mówiąc każda demoralizacja, każda retoryka wojenna w czasach pokoju, fałszywa przyjaźń, fałszywy pokój, kłamstwo, czy manipulacja gdy w sprawach poważnych, każde wynoszenie prawa nad moralność, każdy terroryzm, każda uzurpacja w poważnej sprawie, każde wymuszenie...

  Nawet żeby przyjąć to weissowskie, trudniejsze kryterium, to dużo ich zostaje?
 • @stanislav 19:53:34
  Tenże sam Szewach Weiss, na wspomnianym przeze mnie spotkaniu nie miał jednak problemów żeby stwierdzić, że Żydzi będą bez skrupułów żądać i egzekwować od Niemców zadośćuczynień za zbrodnie przeciw nim i dążyć do bezwzględnego wymierzenia kary katom. Czemu zatem tak się oburza, że narody wobec których Żydzi wystąpili w roli katów i prześladowców, nie mieli by być równie konsekwentni w ściganiu żydowskich zbrodniarzy i egzekwowania strat materialnych wynikłych z kradzieży lub niszczenia majątku narodów eksploatowanych i wyzyskiwanych przez Żydów?
  Na wspomnianym spotkaniu spytałem także Szewacha Weissa, że skoro on i jego rodzina zostali uratowani od śmierci przez polską rodzinę narażającą swoje życie, to czemu w geście wdzięczności w roku 2003 r. (kiedy byliśmy dopiero na początku procesu bezczelnych żądań żydowskich wobec Polski jakie eskalowano z każdym rokiem), gdy kończył swoją misję dyplomatyczną - nie wystąpi z apelem do międzynarodowej społeczności żydowskiej o zaprzestanie procesu szkalowania Polski i Polaków i prób wyłudzania odszkodowań ?!

  To moje pytanie zawisło w przestrzeni i nie doczekało się odpowiedzi Szewacha Weissa, a skonsternowani organizatorzy spotkania szybko je zakończyli.

  P.S. Nie wiem czemu pan miarka z uporem pisze "żydzi", skoro czynnik etniczny zawsze potwierdza żydowską definicję żydostwa, a w myśl jej zasad nawet dziecko urodzone z mieszanego związku Żydówki z gojem jest automatycznie Żydem. Natomiast konwersja religijna z innej religii a judaizm ,wprawdzie możliwa, zawsze klasyfikuje konwertytę na niższym poziomie społecznym ?!
 • @stanislav 21:40:38
  Co do zasad pisowni to jest zasada uniwersalna i żyd to wyznawca religii Abrahama i Mojżesza.
  Talmud jest wtórny - nawet do chrześcijaństwa.

  Kiedyś próbowałem pisać raz z małej raz z dużej litery, ale idzie się w tym pogubić bo oni sami chyba celowo tu mieszają w zasadach i definicjach, i uznają za swoich tych co im się aktualnie opłacają.
  Tak mamy najprościej, a oni i tak po swojemu odczytają.
 • @stanislav 21:40:38
  "Nie wiem czemu pan miarka z uporem pisze "żydzi", skoro czynnik etniczny zawsze potwierdza żydowską definicję żydostwa"

  Po prostu pisze się Polak i Żyd z dużej litery, lub katolik z małej. Katolikiem może być Żyd, i Polak może zostać żydem.

  "Polski trudna język".
 • Głosować na Brauna
  „G.Braun: "opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej".”

  Ciekawe, co on proponuje: chłostę, ukamieniowanie, czy zrzucenie z wysokiego budynku?
  Głosujcie na Brauna, w Europie Zachodniej będzie wkrótce obowiązywał szariat, w Polsce będzie podobnie, tyle że będzie to nazywane chrześcijaństwem.
 • @Pedant 01:13:56
  Na szczęście język polski jest językiem trudnym, bo jest językiem złożonym dowodzącym długiej historii i inteligencji ludu nim się posługującym. Pan pedant niby chciał " odkryć Amerykę" a wyszło śmiesznie. Pan miarka pisze właśnie o Żydach zvracji ich etnicznosci i zwiazków krwi, ktore są dla nich tak ważne, a z uporem używa określenia " żydzi", co jest błędem lub jakąś ukrytą intencją. Stąd było moje pytanie
 • @stanislav 10:09:59
  "Pan miarka pisze właśnie o Żydach zvracji ich etnicznosci i zwiazków krwi, ktore są dla nich tak ważne..."

  Doprawdy? Ważne? - To Jezus nie był "ich krwi"?
  - To Chazarzy zintegrowali się z tymi żydami "etnicznymi" w związki krwi?
  - Zaś powiedzieć im że "nie są żadnymi Żydami" to się gotowi obrazić (a to bodajże 80% ludności Izraela, i najbliźsi doradcy prezydenta USA).

  Lepiej ich wszystkich pisać z małej litery, niech sobie to jednoznacznie wyklarują między sobą.
  Dopóki to nie będzie jasne i spójne nie ma sensu o tym dyskutować.

  Na pewno nie możemy godzić się na jakieś ich kwalifikacje aktualnie interesowne, bo na czymś takim nie da się budować nic trwałego, nic zgodnego, nic wspólnie celowego, wspólnie kontrolowanego, nic uczciwego i w perspektywie pokojowego.

  Sama pisownia z małej litery jest poprawna, bo u nich jest zupełnie odmienna od naszej cywilizacja - cywilizacja sakralna. - Wszystko, w tym Talmud, wywodzą z religii. A o wyznawcach religii piszemy z małej litery.
 • Braun
  Braun odmówił delegalizacji masonerii powołując się na wolnościowe zapatrywania, a chce penalizować samą formę stosunku seksualnego?
 • EU – projekt na większą skalę
  -
  „homoseksualizm … Nie jest oczywiście groźny, gdy nie jest wykorzystywany jako czynnik, jeden z bardzo wielu, służący procesom degeneracji społeczeństwa. A za tymi procesami z całą pewnością nie stoją pederaści. ”

  „Degeneracja kultury ma nie tylko ochronę prawną, ale i ochronę policji. ”, służy to podstawowemu celowi systemu, przekształcenie społeczeństw w niewolników, na co zwraca uwagę inny tekst:

  - https://marucha.wordpress.com/2018/12/13/dramat-rodziny-z-piaseczna/#comment-798767

  „Żydowskie, syjonistyczne zwyrodnienie, nienawiść do naszej cywilizacji, do wszystkich ludów ” świata. Nie wiem jak czytelnik, ale mnie chce się rzygać, gdy słyszę po raz tysięczny, jak nie milionowy, o tzw. „cierpieniu” żydów w czasie II Wojny, liczbę ofiar w tej wojnie szacuje się na 60 milionów, a media są pełne opowieści o jakiejś skromnej grupie, która wypracowała przed tysiącleciami tę formę masowego mordu

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  także ten w czasie II Wojny nie odbył się bez udziału zarówno ich morderców jak też finansistów. O prawdziwych ofiarach tej społeczności zbrodniarzy i przestępców nie dowiemy się nic, słuchając sycie kadyszu zapomnieliśmy opłakiwać NASZ ofiary i staliśmy się wspólnikami tych zbrodniarzy, którzy wymordowali naszych braci i siostry.

  „żydowska wiosna rozpoczęła się w Europie w 1968r i trwa ” wiodącym przywódcą tej wiosny zarówno we Francji jak i RFN był Daniel Cohn-Bendit, którego wiąże się ze znanym instytutem MOSAD. D.C-B po operacji „68” organizował i operuje do dziś w środowisku tzw. „zielonych”, co pozwala lepiej zrozumieć podstawy wiosennej ideologii tej grupy agentów.

  „ma wsparcie hierarchii Kościoła otwarcie popierającej „europejską integrację” ”

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Już z ilości cytatów z tekstu Dariusza Kosiura można wnieść, jak dalece jego tekst jest aktualny i potrzebny.
 • Chorzy? Interesy na cudzych dzieciach potrafią robić.
  Mają ogromne lobby, wdzierają się do szkół aby deprawować (namawiać do choroby?)
  https://www.papilot.pl/zycie/wydarzenia/21944/geje-adoptowali-chlopca-gwalcili-go-i-pozwalali-na-to-innym-pedofilom
 • @Lotna 07:16:30
  Braun chce przywrócenia normalności. Może lepiej posłuchać wywiadu udzielonego dla wrealu24, Autor oparł się też na nagłówkach postempowych inaczej merdiów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30