Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żądza zemsty zachodniej demokracji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

czyli cosa nostra światowego, syjonistycznego, terroryzmu


 

czyli cosa nostra światowego, syjonistycznego, terroryzmu

 

10 lub 11 kwietnia 2019r. brytyjskie służby aresztowały przebywającego od 2012r. w ambasadzie Ekwadoru w Londynie obywatela Australii, Juliana Paul’a Assange'a. Jest on oskarżany o tzw. aferę WikiLeaks. WikiLeaks jest witryną internetową umożliwiającą anonimowe publikowanie tajnych dokumentów rządowych i korporacyjnych przez osoby, które chcą ujawnić działania niezgodne z prawem, a często działania zbrodnicze. WikiLeaks rozpoczął działalność w 2006r.Publikowane w serwisie informacje są adresowane głównie do krajów byłego bloku socjalistycznego oraz do państw Afryki Subsaharyjskiej i państw Bliskiego Wschodu, a więc wszędzie tam, gdzie światowe, rządzone przez syjonistów, imperium USA oraz Wlk.Brytania i Izrael organizowały i organizują przewroty, rebelie i terrorystyczne wojny.

Już w 2010r. ze szwedzkiej inicjatywy Interopl wystawił list gończy oznaczony najwyższą kategorią, która oznacza poszukiwania Assange’a w celu aresztowania i ekstradycji w związku z oskarżeniami o wymuszenie seksualne i gwałt. – A dlaczego nie oskarżono go o propagowanie faszyzmu -? – jak czynią to prostytutki żydo-reżimowej IIIRP względem walczących z syjonistycznym okupantem Polaków. – Po perypetiach z aresztowaniem w Wlk.Brytanii Assange w czerwcu 2012r. schronił się w ambasadzie Ekwadoru w Londynie. Władze Ekwadoru przyznały mu polityczny azyl.

Niektórzy politycy czołowej demokracji Zachodu – USA -, żądali oskarżenia Assange’a o zdradę i skazania go na śmierć.Doradca premiera Kanady, prof. Tom Flanagan, wezwał do zamordowania Juliana Assange’a (!). Takie właśnie są najwyższe standardy stosowanej, zachodniej, syjonistycznej demokracji – i to nie powinno nikogo dziwić, a tym bardziej nie powinno zaskakiwać zwłaszcza, że w IIIŻydo-RP/Polin żydo-reżimowe władze hołdują i to publicznie, tym samym standardom. Przypomnę:

a) „Wolno zabijać w obronie własnych zdobyczy i interesów” – taka syjonistyczna retoryka pojawia się w powszechnych żydo-mediach. To stwierdzenie zostało wypowiedziane publicznie w 2011r., w żydowskiej rozgłośni TOK FM.

TOK FM jest własnością żydowskiej Agory, żydowskiego tygodnika Polityka i żydowskiej Fundacji S.Batorego. Polski podatniku przekaż 1% swoich podatków na rzecz wspierającej demokrację i społeczeństwo obywatelskie w Polsce żydowskiej Fundacji S.Batorego.

 

b) 20.02.2014, w TVN24, Tusk cynicznie wyjawił, że min. spraw zagranicznych III RP, NRF, Francji, R.Sikorski, F.Steinmeier, L.Fabius, złożyli prezydentowi W.Janukowyczowi „propozycję nie do odrzucenia”:

jeśli zdławi (żydowską) rewoltę na Ukrainie, to ani on, ani nikt z jego rodziny nie może czuć się bezpieczny.

 

c) Zresztą R.Sikorski z poprzednikiem F.Steinmeiera, pederastą G.Westerwelle, podobną propozycję złożyli prezydentowi A.Łukaszence.

 

d) W 2014r. w TVP Info, w programie J.Pospieszalskiego, niejakiW.Waszczykowski (pracował w MSZ, PiS) powiedział, że:

jeśli W.Janukowycz nie zechce oddać władzy, to może się powtórzyć wariant rumuński z 1989r.. – (Chodziło mu o mord na Nicolae Ceaușescu.)

 

Syjonistyczni bandyci pod każdą długością i szerokością geograficzną żądni są ustanowionych przez siebie „demokratycznych standardów” – żądni są zemsty i krwi.

 

11 kwietnia 2019 prezydent Ekwadoru Lenin Moreno ogłosił decyzję o wycofaniu statusu azylu Assange’a. Moreno oskarżył Assange’a o to, że podczas pobytu w ambasadzie „wtrącał się w wewnętrzne sprawy innych państw” – to chyba jakiś żart (?).

A może prezydentowi Ekwadoru przedstawiciele zachodniej „demokracji” najzwyczajniej w świecie złożyli propozycję nie do odrzucenia? (Warto zwrócić uwagę na koincydencję momentu aresztowania Assange’a i oświadczenia prezydenta Ekwadoru.)

 

Komentarz z sieci:

Facet, który dla prawdy poświęcił siebie, może zostać zabity w świetle reflektorów przez zbrodniarzy z najdoskonalszej demokracji na świecie!!!

Film z aresztowania Assange'a

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=8oqJiNzJQ_E

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Gwałt w Szwecji
  Dawno temu czytałem protokoły przesłuchań i opis „przestępstwa seksualnego", o które Assange został oskarżony. To było kilka dobrych lat temu i w tej chwili szczegółów nie pamiętam (ale mam je gdzieś w formacie PDF). Wyglądało to mniej więcej tak, że po spotkaniach i konferencji, dwie młode Szwedki zaprosiły go do siebie na noc. Spotykali się kilka razy i dobrowolnie spółkowali. Po paru dniach dziewczyny zgłosiły na policji gwałt. O ile pamiętam, to prokurator (kobieta) wymusiła kwalifikację prawną. Dokument, udostępniony w sieci w stylu WikiLeaks, pochodzi z kancelarii adwokackiej.
 • Vivienne Westwood upomina UK za aresztowanie Assange'a
  https://www.youtube.com/watch?v=9NA90DlM1nY

  Projektantka mody, Dame Vivienne Westwood, zagorzała obrończyni Juliana Assange’a, opowiedziała o aresztowaniu założyciela Wikileaks, gdy stała przed londyńskim Westminster Magistrates Court, nazywając je „niezwykle brutalnym” i argumentując, że stawką są prawa człowieka i wolność słowa. Westwood opowiadała, że Assange czuł, iż wyrzucenie go z ambasady było nieuchronne ze względu na presję USA na Ekwador, i że Ekwador „czekał na pretekst”, aby to zrobić.
  _________________________________

  Ale chyba tego pretekstu nie znalazł (?). - D.K.
 • @Arjanek 17:30:57
  "Assange to prawdopodobnie żydowski agent."

  M.in. rzecznik Kremla, Dmitrij Pieskow oświadczył, że Rosja będzie przyglądać się sprawie aresztowania Juliana Assange'a. - To oświadczenie dowodzi żydowskości Assange'a, czy wręcz przeciwnie - ?

  Albo poniższe oświadczenie:

  We need to use all international opportunities to protect the person who tried to expose the truth and bring information to the public that some entities carefully concealed,” said Alexey Chepa, deputy chairman of the International Affairs Committee of the State Duma, the lower house of Russia’s Federal Assembly, according to The Moscow Times.

  https://www.newsweek.com/russia-wikileaks-julian-assange-arrest-1393122
 • Czarci pomiot - to nie idioci - więc
  Assange ujawnił to - co miało być ujawnione i to skierowane dla konkretnych adresatów. Reszta to już medialny, światowy cyrk - bo wiadomo - kto kręci wielkimi mediami.
 • @demonkracja 18:54:27
  Jasne! Assange który ujawnił między innymi zbrodnie amerykańskiej armii niczego (pożytecznego) nie zrobił. https://www.youtube.com/watch?v=6hdEsGiT2Ls
  Za to ty z tym swoim enigmatycznym "czarcim pomiotem" robisz bardzo dużo !!!!
  Ale przecież to nie ciebie a Assangea Hillary Clinton chciała zabić przy użyciu drona
  https://www.snopes.com/fact-check/julian-assange-drone-strike/

  PS
  może kiedy się zbierzesz sie na odwagę i napiszesz nam co o tym "czarcim pomiocie" -co?
 • @ikulalibal 19:20:55
  "Ale przecież to nie ciebie a Assangea Hillary Clinton chciała zabić przy użyciu drona"
  -------------
  Czego się nie robi dla uwiarygodnienia fałszywej flagi!
  "
  może kiedy się zbierzesz sie na odwagę i napiszesz nam co o tym "czarcim pomiocie" -co?"
  -------------
  Kiedyś Jezus Chrystus - rozwiał wszelkie wątpliwości w tym temacie.
 • To aresztowanie wpisuje się
  w cały cykl przygotowań do 3WŚ.
 • #
  to kolejny przyklad - jak FDR (Franklin Delano Roosevelt) - kolajna swinia ktora wtorlala sie na stolek prezydenta na wozku inwalidzkim i natychmiast sprzedaja swych protektorow - ludzie niepelnosprawni sa msciwi jak Leni Moreno ktory dziki Correi dostal sie na stolek i natychmiast zdradzil jego polityke
 • Dzielny ksiądz o rządach Rothschildów na pogrzebie śp. Albina Siwaka
  ......interesująca wypowiedź znanego pracownika polskiego wywiadu podpułkownika Andrzeja Czechowicza, który rozpracował i zdemaskował Radio Wolna Europa i jego faktyczną propagandowo-dywersyjną rolę i w jakiejś części zapobiegł w tamtych latach nowej wojnie światowej......

  Część i wieczna chwała śp. Albinowi Siwakowi...

  https://www.youtube.com/watch?v=7mRivJocKnY

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031