Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
686 postów 4787 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Konsekwencje sojuszu Polski z międzynarodowymi bandytami

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odpowiedzialność polityczna: rządząca partia X przechodzi do opozycji, rządy obejmuje partia Y - po następnych wyborach odwrotnie.


Strategiczny sojusz IIIŻydo-RP/Polin z bandyckimi państwami, z USA, z Izraelem, sprokurowany nam, Polakom, przez rządzącą syjonistyczną bandę może rodzić tragiczne konsekwencje dla narodu i państwa. Ponieważ jako naród zostaliśmy pozbawienie społecznej komunikacji – nie posiadamy polskich, narodowych mediów -, trudno jest oszacować stan społecznej świadomości. Trudno więc odpowiedzieć na pytanie, ilu Polaków zdaje sobie sprawę z ogromu niebezpieczeństw wynikających z faktu, iż od 30 lat trwają w Polsce rządy syjonistycznej bandy i czy Polacy rozumieją bezwzględną konieczność likwidacji tworu, który opisuje prawidłowo skrót: IIIŻydo-RP/Polin?

Rezultaty 30 lat rządów w Polsce syjonistycznej bandy to niemal całkowita likwidacja polskiego przemysłu, także tego zbudowanego po 1919r., systematyczna likwidacja rolnictwa, całkowita likwidacja polskiego handlu, banków, itd., itp., czyli likwidacja dorobku wielu pokoleń Polaków. To narastająca agresywna i prowokacyjna polityka wobec Rosji, spadkobierczyni ZSRR, który był gwarantem naszej zachodniej granicy. Sojusz z Rosją bezpieczeństwo tej granicy zapewniałby nadal, a Polska i Polacy nie straciliby swojego majątku. Żydowskie zbiry z Waszyngtonu nie odważyłyby się na bezczelne żądania zwrotu bezspadkowego majątku, który i tak powstał z ich pasożytniczej działalności w Polsce.

Pożar katedry Notre Dame spowodował straty dla francuskiej kultury. Została powołana specjalna komisja śledcza, która zbada, czy ekipy remontowe w Notre Dame nie poniosą odpowiedzialności za pożar.

My, Polacy, w wyniku rządów syjonistycznej bandy ponieśliśmy i ponosimy straty materialne, finansowe, ludzkie – nie tylko emigracja, także samobójstwa z biedy -, także straty w polskiej kulturze, jesteśmy systematycznie poddawani wojennemu zagrożeniu wynikającemu z realizacji polityki strategicznego sojusznika – rządzonych przez syjonistycznych Żydów USA. To straty nieporównanie większe niż te w Notre Dame.A jednak syjonistyczna banda nie zostanie postawiona przed sądem – w IIIŻydo-RP/Polin nie ma takiego prawa, nie ma takiej możliwości. Rządząca banda może ponieść jedynie odpowiedzialność polityczną, co należy rozumieć w ten sposób, iż rządząca partia X przejdzie do opozycji, a rządy obejmie partia Y, po następnych wyborach będzie odwrotnie.

Dariusz Kosiur

___________________

 

Temu osobnikowi postawiono w IIIŻydo-RP/Polin pomniki

https://www.youtube.com/watch?v=cOzhstifLsM

 

________________________

Poniższy tekst jest komentarzem jaki ukazał się na Interii:https://fakty.interia.pl/swiat/news-zaglowiec-siedow-moze-kontynuowac-rejs,nId,2935543

_______________________

Według nieprawnych żydo-amerykańskich roszczeń Polska ma zapłacić Żydom około – uwaga… biliona zł. (Żydzi podbili już stawkę z 65 do ponad 300 miliardów dolarów).

W celu podmiany Polski na Polin żydo-ameryka musiała posiadać w Polsce swoich powierników. Prześwietlmy, w jak sprytny sposób przygotowali się do przejęcia Polski. A zatem, w obradach Okrągłego Stołu uczestniczyło 55 osób – w tym wg informacji podanej przez Mikołaja Kozakiewicza nastronie 131 w jego książce „Bylem marszałkiem sejmu kontraktowego” tylko 8 osób spośród 55 uczestników było pochodzenia polskiego, to tam zarysowano strategię rozbioru Polski.

Zaraz po zdradzie przy Okrągłym Stole napisano nową Konstytucję, z której usunięto zapis: „DOBRA I BOGACTWA ZIEMI I ZIEMIA SĄ WŁASNOŚCIĄ NARODU” i „(…) KTO DZIAŁA NA RZECZ UTRATY NIEPODLEGŁOŚCI I SUWERENNOŚCI PODLEGA KARZE WIĘZIENIA.”, czyli ziemia nie jest już własnością Narodu Polskiego.

Przypominam zapisy, umowy indemnizacyjnej z 1960 roku, która mówi, że WSZELKIE ROSZCZENIA wysuwane przez amerykańskich Żydów w stosunku do majątku znajdującego się na terytorium Polski powinny być kierowane do rządu amerykańskiego. Umowa dotyczy uregulowania roszczeń obywateli amerykańskich wobec państwa polskiego z tytułu przejęcia przez Polskę ich mienia w drodze nacjonalizacji, albo w inny sposób. Oto ta umowa w jerzyku polskim:www.historycy.org/index.phps=74f8d1322cc42a43c8aadc005293b3a5&act=Attach&type=post&id=24543

w języku angielskim:

www.wykop.pl/ (…) pomiedzy-usa-i-prl/.

W celu obejścia tej umowy, Departament Stanu oświadcza, że umowa indemnizacyjna zawarta w 1960 roku pomiędzy PRL i USA nie dotyczy żydowskich roszczeń wysuwanych obecnie wobec Polski. Szczególnie niepokojący jest fragment pisma, w którym Nicholas Dean stwierdza, że ponieważ Holokaust był „bezprecedensowym aktem ludobójstwa”, przejęcie przez Skarb Państwa mienia pozostawionego bez spadkobierców „w danych okolicznościach nie może zostać uznane za rutynową procedurę przewidzianą prawem w stosunku do mienia bezspadkowego”. Rząd USA proceduje ustawę 447 a Tramp ją podpisuje.

Uwaga, ani prezydent Polski, ani premier czy minister MSZ nie zgłosili sprzeciwu.

I teraz najciekawsze: aby można było wyłudzić od nas Polaków, Polską ziemię trzeba z nas zrobić współwinnych holokaustu. W tym celu prezydent za rządów SLD zaczął przepraszać Żydów za rzekomy (niepotwierdzony przez badaczy) mord w Jedwabne. Potem za rządów PO nasila się narracja o współwinie Polaków za holokaust, w 2014 roku uchwala się ustawę przyznająca Żydom i ich dzieciom polskie renty za okres wojenny i powojenny do 1956, pokazując jakoby to nie Niemcy ani bolszewicy, ale my, Polacy, jesteśmy winni. Współfinansuje się z naszych podatków antypolskie filmy np. „Pokłosie” czy „Ida”, a obecny prezydent nalegał, aby z ustawy IPN usunąć zapis o karaniu kłamców zniesławiających nas, Polaków, o współudział w niemieckich zbrodniach.

Niedawno tysiące osób z Polonii amerykańskiej manifestowało przeciw ustawie 447, w mediach w Polsce zastosowano blokadę informacji. Teraz Duda już nazywa Polskę Polin.

 

KOMENTARZE

 • Najpierw rękami hitlera i stalina
  żydzi zamordowali Polskę w 39 roku, teraz rękami "przyjaciela" debila w trampkach, chcą nam zrobić III wojnę światową, dlaczego ?
 • Autor 5*
  Ma Pan całkowitą rację - często się nie zgadzamy, ale w tym temacie pełna zgoda.
  W tej chwili nie ma chyba ważniejszego dla nas zadania jak powstrzymanie grożącego nam wszystkim niebezpieczeństwa ze strony holo-bandytów

  pozdr.
 • To nie tak
  "Konsekwencje sojuszu Polski z międzynarodowymi bandytami"
  -----------------
  To jest sojusz bandytów polskojęzycznych z międzynarodowymi bandytami - ponad głowami Polaków - a wymierzony w tychże Polaków.
  Wniosek?
  Pozostaje tylko niewiarygodna nienawiść czarciego pomiotu do Polaków, której nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Czasami myślę sobie, że ta nienawiść jest powodem ratowania przez Polaków - Żydów w czasie II WŚ - bo Piekło nie znosi żadnej niesubordynacji. Ponadto to czarci pomiot mordował Żydów - rękami Hitlera w ramach tzw. eugeniki społecznej.
 • 5+
  Dla autora.
 • Zamach na opozycyjnego rolnika Włodzimierza Knurowskiego .
  Od dwóch tygodni przebywa w szpitalu. 23 marca 2019 dwadzieścia km przed Warszawą w dziwacznych okolicznościach doszło do staranowania samochodu prowadzonego przez pana Włodzimierza Knurowskiego który zatrzymał się na przejściu dla pieszych.W samochód Knurowskiego uderzył rozpędzony do 130 km/h ciężki samochód terenowy. Ze zmiażdżonego auta (do kasacji) po jego rozcięciu Włodzimierza Knurowskiego wydobyli strażacy. Życie uratowało mu złożenie na płask foteli i umieszczone na nich pięciolitrowe butelki z wodą brzozową, którą zabrał ze sobą aby je sprzedać, zarobić w ten sposób na podróż i paliwo do stolicy. Gdzie konsekwentnie kontynuuje protest przed pałacem prezydenckim. Zamach był najprawdopodobniej próbą wyeliminowania przez pro banderowskie służby Włodzimierz Knurowski który konsekwentnie protestuje przeciwko obecności wojsk amerykańskich w Polsce.


  https://www.youtube.com/watch?v=lvj369i2YE0

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031