Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
717 postów 5355 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Notre Dame – WTC – apokalipsa – ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Teoria spiskowa" - ?

 

Piosenka z musicalu Notre-Dame de Paris

https://www.youtube.com/watch?v=EocLKUzsaoc

Pożar w Notre Dame – nieszczęśliwy przypadek, czy celowe podpalenie – ? – tego się nie dowiemy. Możemy obracać się jedynie pośród mniej lub bardziej prawdopodobnych hipotez – teorii spiskowych, jak z uwielbieniem określają każdą próbę odkrycia prawdy powszechne żydo-media. Cynizm, hipokryzja, dążenie do depopulacji ludzkiej cywilizacji, nieskrywane barbarzyństwo, rzeczywistych gremiów światowej polityki Zachodu nie wykluczają, a raczej potwierdzają hipotezę, że inicjatorów tych wszystkich zbrodni należy szukać właśnie pośród nich.

Nie chcę silić się na patos – pisać o płonącym chrześcijańskim symbolu Francji, czy Europy. Niszczenie zabytków ludzkiej kultury, niezależnie w jakiej powstały epoce i jakie polityczne porządki symbolizują – a zwłaszcza celowe ich niszczenie – niezależnie, czy dzieje się to w Europie, dalekiej Azji, Afryce, czy w Amerykach, budzi i smutek i sprzeciw. Czymże jednak jest utrata dóbr kultury wobec zbrodni ludobójstwa, zbrodni nie tylko dziejącej się współcześnie na wszystkich kontynentach – nas przyzwyczajono już przecież do śmierci w wyniku biedy, głodu, aborcji, wojen -, ale i tej planowanej nam i już realizowanej przez mondialistyczne gremia światowego syjonizmu, do celowej depopulacji, której dowodem jest załamanie demograficzne we wszystkich państwach Zachodu? Taka jest nasza rzeczywistość, rzeczywistość, którą wielu z nas nieświadomie akceptuje, a którą narzuca nam niewielka zgraja cynicznych barbarzyńców.

Jeśli pożar Notre Dame był celowym podpaleniem, to jakie może być uzasadnienie takiej hipotezy?

Od ponad dwudziestu tygodni trwają we Francji protesty „ruchu żółtych kamizelek” wymierzone przeciw ekonomicznej polityce władz. Trudno przyjąć twierdzenie, że ruch ten jest całkowicie spontaniczny. Żaden ruch, żaden protest, nie mogą być tak intensywne, trwać tak długo i nie posiadać swojego kierownictwa – logistycznego zaplecza, a więc i inicjatorów. Jest wielce prawdopodobne, że w wyniku rosnącego społecznego niezadowolenia Francuzów z systematycznie pogarszającej się od kilkudziesięciu lat sytuacji ekonomicznej kraju, syjonistyczne gremia światowej finansjery – a to ona decyduje o polityce finansowej każdego państwa Zachodu -, żeby nie dopuścić do wzrostu popularności i politycznego znaczenia Frontu Narodowego (obecnie Zjednoczenie Narodowe) M.Le Pen, stworzyły „ruch żółtych kamizelek”. „Żółte kamizelki” odebrały znaczną część elektoratu ZN, a z pewnością swoimi protestami zagłuszyły medialnie ZN – M.Le Pen praktycznie zniknęła z francuskich żydo-mediów. Niezadowolenie Francuzów jest jednak na tyle duże, że „żółte kamizelki” wymknęły się syjonistom spod kontroli. Pojawiły się hasła i treści antyżydowskie, antysyjonistyczne i nie są one bezpodstawne.

W 1973r. (tzw. dług publiczny Francji nie przekraczał 15% PKB) wprowadzono tzw. ustawy Pompidou-Rothschilda (G.Pompidou – dyrektor generalny w banku Rothschilda w latach 1954-59, podobnie jak M.Macron), które zakazywały francuskiemu bankowi centralnemu udzielania państwu bezprocentowych kredytów. Odtąd rząd mógł zaciągać kredyty jedynie w żydowskich bankach prywatnych na wysoki procent. Obecnie w wyniku tej operacji dług publiczny Francji znacznie przekracza 100% PKB.

[Prywatyzacja kreacji pieniądza została wpisana do europejskiego traktatu z Maastricht i później Lizbońskiego mimo, że dramatyczne skutki tego posunięcia były już dobrze znane. Było to – jest – zwykłe pasożytowanie żydowskiej, syjonistycznej, finansjery na organizmie państwa francuskiego (każdego zachodniego), innymi słowy mamy do czynienia z okradaniem narodu (narodów) z wytworów jego pracy.

Identyczna kryminalna praktyka zapisana została jako najwyższe prawo w Konstytucji III RP jako art.220.]

 

Czymże jest skok na bank wobec założenia banku? – pytał B.Brecht w „Operze za trzy grosze”.

 

Czy można więc dziwić się antyżydowskim nastrojom Francuzów?

Powstał jednak problem: jak wyeliminować albo zdecydowanie ograniczyć protesty „żółtych kamizelek” – czyli jak wyciszyć antyżydowskie nastroje i żądania ustąpienia byłego funkcjonariusza żydowskiego banku, a obecnego prezydenta Francji? Fachowcy od inżynierii społecznej wiedzą, że najlepszym sposobem wydaje się przeprowadzenie akcji, która wstrząśnie społeczeństwem, odwróci i przekieruje jego uwagę. Pożar katedry Notre Dame wydaje się sposobem idealnym. Ewentualne efekty zobaczymy niebawem.

 

Pojawiły się także opinie, że pożar Notre Dame w Paryżu i jednoczesny pożar w meczecie Al-Aksa w Jerozolimie to skoordynowana akcja, której celem jest konfrontacja chrześcijan i muzułmanów, Europejczyków i Arabów. I taka hipoteza nie jest pozbawiona racji bytu: niech Europejczycy walczą z Arabami, a my Żydzi zajmiemy się spokojnie ich pieniędzmi. Na szczęście jednak ani Europejczycy, ani Arabowie nie są skłonni przyczynić się do potwierdzenia słuszności tej tezy.

Piosenka z musicalu Notre-Dame de Paris – Moskwa 2017r.

https://www.youtube.com/watch?v=CY1aDVcAuzE

 Dariusz Kosiur

__________________________

 

Pożar Katedry Notre Dame, czy podpalenie? - Ewa Pawela i Janusz Zagórski

https://www.youtube.com/watch?v=w5pgPQ02u0M

 

Prawdziwe znaczenie Katedry Notre Dame - Marek Taran i Janusz Zagórski

https://www.youtube.com/watch?v=MdtMVabdmmY

 

KOMENTARZE

 • Zgoda z Autorem - jednak
  problem jest o wiele poważniejszy. W ostatnich dwóch wiekach nasiliła się jednostronna wojna czarciego pomiotu z ludzkością stworzoną przez Boga. Nabiera ona rozmachu - ponieważ wzrasta stopień niepojętego ubezwłasnowolnienia człowieka w tym szczególnie białej rasy. Doszło do tego, że stopień ubezwłasnowolnienia białej rasy jest tak ogromny, iż czarci pomiot mógł bez ogródek - przystąpić do likwidacji owej, białej rasy - czego jesteśmy naocznymi świadkami - począwszy od I WŚ.
  Wniosek?
  Czarci pomiot wykończył na przestrzeni tysięcy lat wiele wielkich cywilizacji i teraz wykańcza właśnie naszą. Ale to nie wszystko - bo jednocześnie czarci pomiot upodla człowieka - sprowadzając go poniżej zwierząt - bo w ten sposób może tylko walczyć z Bogiem.
  Słowem - na świecie wszystko już było - i dopóki każdy z nas - sam od siebie - nie nauczy się postępować z dziećmi diabła - cykl wyniszczania cywilizacji przez czarci pomiot będzie trwać. Na koniec najważniejsze - Jezus Chrystus przybył na Ziemię po to aby z jego nauk czerpali moc ludzie - tymczasem nauki te przenicował pod siebie czarci pomiot i to on czerpie teraz moc. Należy to odwrócić - każdy sam w sobie i niezależnie od innych - bo po to Bóg dał nam rozum i wolna wolę.
 • I niech mi ktoś powie, że te PRL-owskie ograniczenia działalności gospodarczej do rozmiarów...
  nie zagrażających państwu a więc i bytowi narodu nie miały swojego uzasadnienia.
  Oczywiście liberalusy typu JKM w tym swoim braku instynktu samozachowawczego od razu siądą na tą tezę, ale w każdym zdrowym społeczeństwie takie kurioza, jako te skrajności na krzywej Gausa muszą się znaleźć. Problem cały jest w tym, gdy te kurioza zyskują poparcie społeczne tym razem podpinając się pod autorytety pokroju pani Kai Godek, bo to ona jest jedyna osobą wartą poparcia społecznego w tym nowym kolejnym tworze garnituru tej samej władzy Zbrodniczej Międzynarodówki.
 • Zwrócmy uwagę na scenografię (w tej pierwszej piosence ) przedstawiającą satanistyczne maszkarony z elewacji Katedry...
  Zamiast posągów świętych, satanistyczne maszkarony?

  Czy los Francji i samej katedry nie był juz przesądzony w momencie budowania tej katedry z tymi masońskimi symbolami?
  Czy barbarzyńska Rewolucja Francuska i teraz praktycznie już koniec Francji nie był już wtedy, tym oddawaniem czci szatanowi zapowiedziany?

  Czy więc z naszych kościołów nie należałoby powyrzucać tych wszystkich posągów, popiersi, tablic, obrazów, witraży Lutra, Piłsudskiego, Kaczyńskiego, Solidarności itd, itp...

  Przecież my klęcząc, modląc się w tych naszych kościołach oddajemy cześć tym wszystkim pogaństwom...
  Czym to może się dla nas skończyć? Gdy oddajemy cześć nie Panu Bogu a pogaństwu i satanizmowi?
 • @demonkracja 08:00:31
  W pełni się zgadzam. Dodałbym że nie ma innej możliwości obrony jak tylko i wyłącznie zwrócenie się do jedynej na tym Wszechświecie Mocy - czyli Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej poprzez Matkę Boską daną nam właśnie na te czasy pomiędzy pobytami Jezusa Chrystusa na Ziemi.
  Jak wiemy z wielu już danych nam przekazów, powrót Pana Jezusa na Ziemię i odnowienie Kościoła i świata jest już bliskie i NA SZCZĘŚCIE (poprawiłem, bo napisałem niestety) w tym nowym Kościele znajdą się tylko ci którzy szczerze nawrócą się i w życiu sakramentalnym zwrócą się do Niego.

  Właśnie żyjemy w tych tzw Czasach Ostatecznych, co chyba już widać gołym okiem
 • @demonkracja 08:00:31 & @ Jan Paweł
  Zachęcam do wysłuchania wypowiedzi filmowej pt.:
  "Prawdziwe znaczenie Katedry Notre Dame" - Marek Taran i Janusz Zagórski
  ostatni link: https://www.youtube.com/watch?v=MdtMVabdmmY
 • Wolni murarze bawią się zapałkami...
  "I tak oto ''Wschód jest czerwony'' od płomieni, które go spopieliły, Zachód zaś dogasa blaskiem krwawej łuny pożarów... czyżby Eurazja miała stać się na powrót jednym wielkim stepem i gigantycznym placem budowy pod piramidę Wielkiego Architekta ? [ sądzę, że odpowiedź zna tylko Juncker - i dlatego nigdy nie trzeźwieje ]."

  http://stanczyk1.blogspot.com/2019/04/wolni-murarze-bawia-sie-zapakami.html
 • "Chrystus w płomieniach"
  https://turystyka.wp.pl/pozar-notre-dame-lesley-rowan-zobaczyla-w-plomieniach-jezusa-6371363260569729a
 • @Rzeczpospolita 10:26:30
  Panie Dariuszu, wydaje mi się, że raczej ta wersja jest bardziej prawdopodobna :
  https://www.youtube.com/watch?v=khMBKkHqd6M
 • @Jan Paweł 14:54:05
  "Panie Dariuszu, wydaje mi się, że raczej ta wersja jest bardziej prawdopodobna..."

  W sumie to jedna drugiej nie wyklucza. Dziękuję za link.

  Ukłony
 • @ Autor, All
  W radiu usłyszałem, że jeden facet usiłował podpalić katedrę Św. Patryka w NY - zaczął już rozlewać benzynę, ale go powstrzymali.

  Oczywiście 5*

  Uprzejmie pozdrawiam
 • Paryż. Jedna z kamer video pokazuje człowieka na dachu Notre Dame
  Paryż. Jedna z kamer http://viewsurf.com pokazuje człowieka na dachu #NotreDame o godz. 17.05 i błysk światła w miejscu, w którym potem rozpoczyna się pożar katedry (pierwszy alarm 18.20, drugi 18.45). Dziennik @libe potwierdził wiarygodność wideo: https://www.liberation.fr/checknews/2019/04/18/d-ou-vient-la-video-montrant-un-flash-de-lumiere-sur-le-toit-de-notre-dame-avant-l-incendie_1722145 …

  https://twitter.com/sbalcerac/status/1118858514804432896/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1118858514804432896&ref_url=https%3A%2F%2Fwiernipolsce1.wordpress.com%2F2019%2F04%2F18%2Fnotre-dame-wtc-apokalipsa%2Fcomment-page-1%2F%23comments
 • To już się robi nudne.
  Reichstag, WTC , teraz masońska "Katedra"
  Emmanuel Macron, mupped rotszyldów chce odbudować Notre-Dame i ponownie go poświęcić jako świątynię Nowego Porządku Świata. Czy dlatego twierdzą, że odbudowa zajmie pięć lat? Jest protegowanym żydowskiego satanisty Jacquesa Attali, i masonem, zalożowanym w „Zielonym Bractwie” i „Atlantis Aletheia ”.
  Możecie zobaczyć Macrona „idącego w kierunku światła”(Lucyfera, baala) podczas inauguracji 2:17, od początku tego filmu. O 4:07 - widać, że mówi przed piramidą. O 9:16 jego głowa znajduje się bezpośrednio pod „wszechwidzącym okiem”.
  https://www.youtube.com/watch?v=2cJh_v5mmuc&feature=youtu.be

  Sądzę, że spalili Notre Dame teraz, przed startem NWO w całej krasie... Następnie, podczas odbudowy, może zostać zamieniona na masońską świątynię lub świątynię antychrysta, w czasie narzucenia jednej relligii ogólnoświatowej. Stąd Macron stwierdza: „ Zostanie odbudowany„ w sposób zgodny z naszym nowoczesnym zróżnicowanym narodem ”
  JACQUES ATTALI w swojej książce „Amours” (2007) pisze: (Tłum. translatorem)
  „ Pewnego dnia uczucie miłości może stać się tak intensywne, że angażuje kilka osób w tym samym czasie […] poliamorię, w której każdy może mieć kilku różnych partnerów seksualnych; wielorodzinność, w której każda należy do kilku rodzin; Polytrue, w którym wszyscy są wierni wszystkim członkom grupy wielorakiej seksualności […]. W łonie matki pojawi się dziecko wcześniejszego pokolenia tej samej rodziny lub od dowolnego dawcy, a dzieci dwóch par lesbijskich, które pochodzą z tego samego dawcy nasienia, będą mogły poślubić i założyć rodzinę, która zna tylko babcie, ale żadnych dziadków […], dzieci będą się rodzić z zewnętrznych łona, czy to pochodzenia zwierzęcego, czy sztucznego, z wielką korzyścią dla wszystkich: dla mężczyzn, ponieważ nie muszą już powierzać narodzin swoich potomków przedstawicielom przeciwnyej płci; dla kobiet, ponieważ zmniejszają ciężar ciąży i porodu. ”

  (Nowy, wspaniały świat..._)
  „ Będzie chęć rozmnażania się, a każdy może się zebrać, klonując własną świadomość, podczas gdy rodzice mogą spełnić swoje życzenie, by dać życie klonowi dowolnej wybranej osoby. W pewnym momencie możesz nawet stać się inny niż ty, a aby żyć w jakiejkolwiek formie seksualności, ludzie będą dążyć do przejścia z jednej płci do drugiej. ”

  W swojej książce „L'Avenir de la vie” (1981) ówczesny 38-latek powiedział na początku ery Mitterranda, że ​​nie jest pożądane, aby ludzie żyli zbyt długo; „Jeśli ktoś przekroczy 60/65 lat, żyje dłużej niż produkuje, a zatem dla społeczeństwa jest kosztowny… Z perspektywy społeczeństwa lepiej jest, aby ludzka maszyna była brutalnie blokowana, a nie stopniowo demontowana. Staje się to jasne, gdy myślisz, że dwie trzecie wydatków na zdrowie koncentruje się na ostatnich miesiącach życia. ”
  (Blokowanie medycyny naturalnej, szczepionki "Przeciw grypie" dla seniorów, eutanazja na życzenie)

  Istnieje jednak znaczący wyjątek od tej zasady, ponieważ Attali ma 75 lat.

  Porównajcie to, min 6:06
  https://www.youtube.com/watch?v=6n_xCI-peq0&list=PLPCe1acB3rZH7CcU7tblGPRYBO2EAtqWi
  i to, 0:24
  https://www.youtube.com/watch?v=qT6zNkwGX6E
 • @rysio 00:18:15
  "W swojej książce „L'Avenir de la vie” (1981) ówczesny 38-latek powiedział na początku ery Mitterranda, że ​​nie jest pożądane, aby ludzie żyli zbyt długo; „Jeśli ktoś przekroczy 60/65 lat, żyje dłużej niż produkuje, a zatem dla społeczeństwa jest kosztowny… "

  OK,
  ale pod warunkiem, że zaczniemy od Żydów, jako pierwszego uhonorujemy Jacquesa Attali.
 • @Rzeczpospolita 00:37:40
  To jest właśnie "Błyskotliwość" umysłu. Już wszystko wiem, po paru pierwszych wersach. Doczytaj Szanowny @Rzeczpospolita do końca.
  Nie zawsze to ten sam tekst,"Który już czytałem". Pozdrawiam. Wszystkiego dobrego.
 • @rysio 00:18:15
  O to ewidentnie zasługuje na poczwórną dawkę szczepionki na grypę
 • @gnago 09:20:55
  "Istnieje jednak znaczący wyjątek od tej zasady, ponieważ Attali ma 75 lat."
  Oni się nie szczepią.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/co-powiedzial-pod-przysiega-ojciec-chrzestny-szczepionek-stanley-plotkin-2018-12
 • @ All
  Ciekawe kto to: ubrany na biało, w coś jakby sukmanę i brodaty:

  https://www.youtube.com/watch?v=mifd5qmhw38

  Mamy sprawcę?
 • @Rzeczpospolita 00:05:48
  https://www.youtube.com/watch?v=IZ8rN0o_lUw

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930