Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
735 postów 5698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Mija 15 lat kiblowania w UE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Polska i Polacy odnieśli ogromne korzyści z członkostwa w UE" - jazgoczą powszechne żydo-media.

 

 

UE to żydowsko – żydo-katolicka, syjonistyczna, nowotworowa, narośl pasożytująca na organizmach narodów Europy. Narośl zaimplantowana nam, Europejczykom, ponad 1500 lat temu przez chrześcijański Kościół żydowierczej religii. Po upadku w XVIII w. Świętego Imperium Rzymskiego, na jego gruzach zaczął się ponownie odradzać w XX w. ten złośliwy nowotwór – teraz nosi nazwę Unia Europejska.

Żydo-katolicy w Polsce do dzisiaj nie rozumieją co się właściwie stało i co dzieje się z ich ojczyzną.

Po 15 latach kiblowania w UE wypada sporządzić małe podsumowanie.

Do UE wepchnęła nas rządząca w Polsce syjonistyczna, żydowska V kolumna, wspierana w tym dziele przez żydo-katolicki Kościół.

Ci, którzy twierdzą, że żydo-katolickiemu Kościołowi przyświecały szczytne idee budowy UE nie znają historii jej powstawania lub zwyczajnie kłamią. Czy można bowiem założyć, że władze żydo-katolickiego Kościoła nie wiedziały, iż policja strzelała ostrą amunicją do protestujących w 1993r. przeciw traktatowi z Maastricht Duńczyków?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=sA8bsDS3KuY

 

Czy można założyć, że żydo-katolicki Kościół nie wiedział, nie zdawał sobie sprawy, że politycy, którzy byli przeciwni tworzeniu syjonistycznego organizmu UE byli zwyczajnie mordowani, np.: premier, min. MSW Włoch, Aldo Moro – 1978r., premier Szwecji, Olof Palme – 1986r., prezydent Rumunii, Nicolae Ceaușescu – 1989r., prezes Deutsche Banku, Alfred Herrhausen – 1989r., polityk Austriackiej Partii Wolności, Jörg Haider – 2008r. – to tylko te najbardziej spektakularne zbrodnie.

Referendum akcesyjne Polski do unii w 2003r. trwało dwa dni. Zainteresowanie Polaków wstąpieniem do Unii Europejskiej najlepiej wyraziła wyborcza frekwencja. Pierwszego dnia referendum do urn przyszło 17% uprawnionych do głosowania Polaków. Po dwóch dniach frekwencja wyniosła 53%. Ale, czy referendum nie zostało sfałszowane, jeżeli miesiąc później sejm RP podjął uchwałę nakazującą zniszczenie całej referendalnej dokumentacji? Dlaczego tak szybko zatarto ślady po brzemiennej w skutki decyzji Polaków? Rządzący zniszczyli ślady własnego oszustwa – to jedyny logiczny wniosek.

Syjonistyczni specjaliści od socjotechniki, żeby zwiększyć akcesyjną frekwencję zaktywizowali przeciwników UE. Działania te wspomagało żydo-katolickie radio z Torunia. W końcu nie ważne jak kto głosuje, liczy się frekwencja i to, kto liczy głosy.

Potem prawniczy autorytet, prof. M.Safjan, (Żyd, ale w świetle preambuły Konstytucji RP należy do narodu polskiego) prezes TK, zreferował legalność i zgodność traktatu akcesyjnego IIIRP do UE z Konstytucją IIIRP. Mimo, że sprzeczność była i jest oczywista, a dotyczy choćby faktu podporządkowania Polski EBC i przyjęcia waluty € UE.

Interesy światowej, syjonistycznej, żydowskiej finansjery zostały zagwarantowane jednak odpowiednio wcześniej. Prywatyzacja kreacji pieniądza została wpisana już do europejskiego traktatu z Maastricht i później Lizbońskiego mimo, że dramatyczne skutki tego posunięcia były już dobrze znane. Było to – jest – zwykłe pasożytowanie żydowskiej, syjonistycznej, finansjery na organizmach narodowych państw, innymi słowy mamy do czynienia z okradaniem narodów z wytworów ich pracy.

Identyczna kryminalna praktyka zapisana została jako najwyższe prawo w Konstytucji III RP w art.220. Dzięki tej zalegalizowanej kryminalnej praktyce Polska i Polacy są systematycznie zadłużaniu w stopniu, który przekreśla jakąkolwiek możliwość spłat zadłużenia (dług może tylko narastać) oraz przekreśla jakikolwiek rozwój gospodarczy kraju. 

A jakie Polska i Polacy odnieśli korzyści z członkostwa w UE? Już w ramach układu stowarzyszeniowego z UE żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin rozpoczął likwidację całego polskiego przemysłu, handlu, rolnictwa, banków, wszystkiego co polskie. W wyniku likwidacji już ok. 50% polskich gospodarstw rolnych Polska przestała być krajem samowystarczalnym pod względem produkcji żywności. Jako państwo przestaliśmy być właściwie producentem czegokolwiek, co byłoby związane z polską myślą techniczną, z technologiami wysoko przetworzonych produktów. 

PKB/mieszkańca w Polsce wynosi średnio ok. 50% – 60% wskaźnika bogatych państw UE, ale to nie przekłada się na podobne relacje w dochodach Polaków. Dochody są średnio od 5 – 10 i więcej razy niższe niż w bogatych państwach UE (?).

Załamanie demograficzne, które nastąpiło już w 1990r. po oficjalnym ustanowieniu IIIŻydo-RP/Polin systematycznie się pogłębia i jest potęgowane przez zarobkową emigrację Polaków.

Pomoc ze środków publicznych dla pozostałych jeszcze przy życiu firm państwowych jest w Polsce zakazana, ale całkowicie możliwa w NRF i Francji.

„Deszcz €UE”, który na nas spada nie wyrównuje naszych płatności na rzecz UE, nie wspominając o ogromnych stratach jakie są konsekwencją członkostwa.

Implementacja prawa UE do prawa polskiego powoduje nie tylko prawną inflację (nikt już nie jest w stanie kontrolować systemu prawnego), ale praktycznie pozbawia władze krajowe wszystkich szczebli realizacji polityki gospodarczej w interesie polskiego społeczeństwa. Rządzący IIIŻydo-RP/Polin mogą jedynie majstrować przy podatkach indywidualnych oraz patronować pogłębianiu procesu rozkradania i przejmowania polskiego majątku.

Przyjmowanie unijnych standardów prawnych w sferze kultury prowadzi do degeneracji zarówno kultury i obyczaju.

To wszystko oczywiście nie przeszkadza części bezmyślnych Polaków w udziale w wyborach do parlamentu UE. Z pewnością nie wiedzą, że unijni parlamentarzyści nie mają prawa do inicjatywy ustawodawczej, takie wyłączne prawo posiada jedynie KE, której Europejczycy nie wybierają w żadnych wyborach. Po co więc wybierać i opłacać darmozjadów?

 

 Dariusz Kosiur

 

KOMENTARZE

 • UE odniosła w Polsce jeden bardzo ważny sukces a mianowicie
  propagandowy...
  Bez unii z całą pewnością nie mielibyśmy wybrukowanych chodników ani przepompowni ścieków.
  Powie o tym (i jest w stanie wybić zęby każdemu kto myśli inaczej) każdy Polak i to nie tylko ten przyklejony do szyby telewizora nałogowy oglądacz, ale także każdy młody wykształCIUCH (bo trudno tutaj w tej "zreformowanej" edukacji mówić rzetelnej wiedzy i mądrości)
 • Natomiast dumni teraz Polacy z tych teraz tablic z nazwą euroregionu (pod nazwą miejscowości)
  dowiedzą się za jakiś czas, że w tzw międzyczasie (gdy unijna ekstaza nad wyremontowanym kawałkiem drogi, z tablicą że dała nam to unia, sięgnie zenitu) zmieniły się tablice rejestracyjne w taki sposób, że znikną literki PL a pojawi napis np BESK, co będzie oznaczało Euroregion Beskidy, co EuroBeskidzianie przyjmą z dumą gdy zobaczą auto z taką samą tablicą tylko z napisem BAWA, co będzie oznaczało Bawaria.
  Wtedy europejska ekstaza sięgnie zenitu i nikt już nie będzie miał żadnych oporów z tego powodu że zniknęła Polska a na czele Euroregionu Beskidy stanął jakiś oligarcha który wybudował sobie 30 to kondygnacyjny (15 nad i 15 pod ziemią) zamek w jakimś rezerwacie Natura 2000 który "kupił" od JKM-a gdy ten dojdzie do władzy (a wszystko wskazuje na to że dojdzie)...
  I w taki sposób wszyscy będą nareszcie usatysfakcjonowani.
 • @Jan Paweł 22:39:37
  Przede wszystkim, Polacy to urodzone bezmózgi, bez aryjskiego ducha, przec. IQ 98 czyli motłoch pospolity ograniczający sie do konsumpcji i ewentualnie do bezpłciowych modłów.
  Poza kilkunastoma rozumnymi którzy widzą problemy cala reszta 38 mln ma wszystko w dup.e.
  Jeszcze w czasach minionych to Towarzystwo jakoś funkcjonowało, paradoksalnie zjednoczone w PZPR gdzie były określone struktury.
  W A. D. 1989 "Klasa Robotnicza" zlikwidowała się jednak na własną prośbę.
  Potem przez 20 lat żyli w nicości, nie wydając żadnego dżwięku, tak samo jak kiedyś Żydzi w Getto Warschau.
  Gdy w przeciągu paru lat skończy sie tani kredyt a tym samym pieniądz i konsumpcja, czeka ich już wyłącznie droga na terapię do Sanatorium kat. "A" gdyż nikomu nie będą już potrzebni.

  O dziwo, we wielobarwnej Kaliforni jakiś wysłannik Boga (*) przez niego oświecony widać przejrzał plany Judaszy i chciał im pokrzyżować plany:
  http://nke21.neon24.pl/post/148713,ktos-sie-wkurw-l-na-judaszy

  Heil!

  (*) Szatan który nim naprawdę jest:
  www.kwfs.livejournal.com
 • @Jan Paweł 22:24:47
  Nawet Waszczykowski w radiu WNET wątpi z korzyści wynikajacych z przynależności do unii i domaga się rzetelnego bilansu zysków i strat. jakiego do tej pory Polska nie zrobiła.
  Uważam, że nie zrobi, bo te korzyści okażą się iluzoryczne. Dla lemingów wystarczą tablice, że te baseny i boiska są za pieniądze unijne. A ile pieniędzy płaci Polska i ile tych "unijnych" wraca z powrotem do unii -cisza.
 • Autor
  "Implementacja prawa UE do prawa polskiego powoduje nie tylko prawną inflację (nikt już nie jest w stanie kontrolować systemu prawnego), ale praktycznie pozbawia władze krajowe wszystkich szczebli realizacji polityki gospodarczej w interesie polskiego społeczeństwa"

  Unijne przepisy obowiązują także wprost. "Implementują" to, co nie było regulowane w już obowiązującym prawie. Poza tym nikt tego nie ogarnia. Zatrudniają ogromne kancelarie prawne a i tak nie znają procedur tej implementacji jak np, w przypadku ustawy o grach losowych i zakładach wzajemnych. W Konstytucji zapisali, że prawo unijne ma pierwszeństwo przed prawem polskim (z automatu). Inaczej jest w Niemczech.
  Najbardziej śmieszne jest to, że prawo unijne obowiązuje wprost, a nie wszystkie przepisy są tłumaczone na język polski. Te tłumaczone daleko odbiegają od języka prawniczego, gdzie "i", "albo" itp. ma znaczenie. To są takie elaboraty sztywne z komunistycznymi długaśnymi preambułami wyjaśniającymi po to wszystko.
 • @wercia 19:52:24
  5* za komentarz
  DK

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829