Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
686 postów 4787 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Mija 15 lat kiblowania w UE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Polska i Polacy odnieśli ogromne korzyści z członkostwa w UE" - jazgoczą powszechne żydo-media.

 

 

UE to żydowsko – żydo-katolicka, syjonistyczna, nowotworowa, narośl pasożytująca na organizmach narodów Europy. Narośl zaimplantowana nam, Europejczykom, ponad 1500 lat temu przez chrześcijański Kościół żydowierczej religii. Po upadku w XVIII w. Świętego Imperium Rzymskiego, na jego gruzach zaczął się ponownie odradzać w XX w. ten złośliwy nowotwór – teraz nosi nazwę Unia Europejska.

Żydo-katolicy w Polsce do dzisiaj nie rozumieją co się właściwie stało i co dzieje się z ich ojczyzną.

Po 15 latach kiblowania w UE wypada sporządzić małe podsumowanie.

Do UE wepchnęła nas rządząca w Polsce syjonistyczna, żydowska V kolumna, wspierana w tym dziele przez żydo-katolicki Kościół.

Ci, którzy twierdzą, że żydo-katolickiemu Kościołowi przyświecały szczytne idee budowy UE nie znają historii jej powstawania lub zwyczajnie kłamią. Czy można bowiem założyć, że władze żydo-katolickiego Kościoła nie wiedziały, iż policja strzelała ostrą amunicją do protestujących w 1993r. przeciw traktatowi z Maastricht Duńczyków?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=sA8bsDS3KuY

 

Czy można założyć, że żydo-katolicki Kościół nie wiedział, nie zdawał sobie sprawy, że politycy, którzy byli przeciwni tworzeniu syjonistycznego organizmu UE byli zwyczajnie mordowani, np.: premier, min. MSW Włoch, Aldo Moro – 1978r., premier Szwecji, Olof Palme – 1986r., prezydent Rumunii, Nicolae Ceaușescu – 1989r., prezes Deutsche Banku, Alfred Herrhausen – 1989r., polityk Austriackiej Partii Wolności, Jörg Haider – 2008r. – to tylko te najbardziej spektakularne zbrodnie.

Referendum akcesyjne Polski do unii w 2003r. trwało dwa dni. Zainteresowanie Polaków wstąpieniem do Unii Europejskiej najlepiej wyraziła wyborcza frekwencja. Pierwszego dnia referendum do urn przyszło 17% uprawnionych do głosowania Polaków. Po dwóch dniach frekwencja wyniosła 53%. Ale, czy referendum nie zostało sfałszowane, jeżeli miesiąc później sejm RP podjął uchwałę nakazującą zniszczenie całej referendalnej dokumentacji? Dlaczego tak szybko zatarto ślady po brzemiennej w skutki decyzji Polaków? Rządzący zniszczyli ślady własnego oszustwa – to jedyny logiczny wniosek.

Syjonistyczni specjaliści od socjotechniki, żeby zwiększyć akcesyjną frekwencję zaktywizowali przeciwników UE. Działania te wspomagało żydo-katolickie radio z Torunia. W końcu nie ważne jak kto głosuje, liczy się frekwencja i to, kto liczy głosy.

Potem prawniczy autorytet, prof. M.Safjan, (Żyd, ale w świetle preambuły Konstytucji RP należy do narodu polskiego) prezes TK, zreferował legalność i zgodność traktatu akcesyjnego IIIRP do UE z Konstytucją IIIRP. Mimo, że sprzeczność była i jest oczywista, a dotyczy choćby faktu podporządkowania Polski EBC i przyjęcia waluty € UE.

Interesy światowej, syjonistycznej, żydowskiej finansjery zostały zagwarantowane jednak odpowiednio wcześniej. Prywatyzacja kreacji pieniądza została wpisana już do europejskiego traktatu z Maastricht i później Lizbońskiego mimo, że dramatyczne skutki tego posunięcia były już dobrze znane. Było to – jest – zwykłe pasożytowanie żydowskiej, syjonistycznej, finansjery na organizmach narodowych państw, innymi słowy mamy do czynienia z okradaniem narodów z wytworów ich pracy.

Identyczna kryminalna praktyka zapisana została jako najwyższe prawo w Konstytucji III RP w art.220. Dzięki tej zalegalizowanej kryminalnej praktyce Polska i Polacy są systematycznie zadłużaniu w stopniu, który przekreśla jakąkolwiek możliwość spłat zadłużenia (dług może tylko narastać) oraz przekreśla jakikolwiek rozwój gospodarczy kraju. 

A jakie Polska i Polacy odnieśli korzyści z członkostwa w UE? Już w ramach układu stowarzyszeniowego z UE żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin rozpoczął likwidację całego polskiego przemysłu, handlu, rolnictwa, banków, wszystkiego co polskie. W wyniku likwidacji już ok. 50% polskich gospodarstw rolnych Polska przestała być krajem samowystarczalnym pod względem produkcji żywności. Jako państwo przestaliśmy być właściwie producentem czegokolwiek, co byłoby związane z polską myślą techniczną, z technologiami wysoko przetworzonych produktów. 

PKB/mieszkańca w Polsce wynosi średnio ok. 50% – 60% wskaźnika bogatych państw UE, ale to nie przekłada się na podobne relacje w dochodach Polaków. Dochody są średnio od 5 – 10 i więcej razy niższe niż w bogatych państwach UE (?).

Załamanie demograficzne, które nastąpiło już w 1990r. po oficjalnym ustanowieniu IIIŻydo-RP/Polin systematycznie się pogłębia i jest potęgowane przez zarobkową emigrację Polaków.

Pomoc ze środków publicznych dla pozostałych jeszcze przy życiu firm państwowych jest w Polsce zakazana, ale całkowicie możliwa w NRF i Francji.

„Deszcz €UE”, który na nas spada nie wyrównuje naszych płatności na rzecz UE, nie wspominając o ogromnych stratach jakie są konsekwencją członkostwa.

Implementacja prawa UE do prawa polskiego powoduje nie tylko prawną inflację (nikt już nie jest w stanie kontrolować systemu prawnego), ale praktycznie pozbawia władze krajowe wszystkich szczebli realizacji polityki gospodarczej w interesie polskiego społeczeństwa. Rządzący IIIŻydo-RP/Polin mogą jedynie majstrować przy podatkach indywidualnych oraz patronować pogłębianiu procesu rozkradania i przejmowania polskiego majątku.

Przyjmowanie unijnych standardów prawnych w sferze kultury prowadzi do degeneracji zarówno kultury i obyczaju.

To wszystko oczywiście nie przeszkadza części bezmyślnych Polaków w udziale w wyborach do parlamentu UE. Z pewnością nie wiedzą, że unijni parlamentarzyści nie mają prawa do inicjatywy ustawodawczej, takie wyłączne prawo posiada jedynie KE, której Europejczycy nie wybierają w żadnych wyborach. Po co więc wybierać i opłacać darmozjadów?

 

 Dariusz Kosiur

 

KOMENTARZE

 • UE odniosła w Polsce jeden bardzo ważny sukces a mianowicie
  propagandowy...
  Bez unii z całą pewnością nie mielibyśmy wybrukowanych chodników ani przepompowni ścieków.
  Powie o tym (i jest w stanie wybić zęby każdemu kto myśli inaczej) każdy Polak i to nie tylko ten przyklejony do szyby telewizora nałogowy oglądacz, ale także każdy młody wykształCIUCH (bo trudno tutaj w tej "zreformowanej" edukacji mówić rzetelnej wiedzy i mądrości)
 • Natomiast dumni teraz Polacy z tych teraz tablic z nazwą euroregionu (pod nazwą miejscowości)
  dowiedzą się za jakiś czas, że w tzw międzyczasie (gdy unijna ekstaza nad wyremontowanym kawałkiem drogi, z tablicą że dała nam to unia, sięgnie zenitu) zmieniły się tablice rejestracyjne w taki sposób, że znikną literki PL a pojawi napis np BESK, co będzie oznaczało Euroregion Beskidy, co EuroBeskidzianie przyjmą z dumą gdy zobaczą auto z taką samą tablicą tylko z napisem BAWA, co będzie oznaczało Bawaria.
  Wtedy europejska ekstaza sięgnie zenitu i nikt już nie będzie miał żadnych oporów z tego powodu że zniknęła Polska a na czele Euroregionu Beskidy stanął jakiś oligarcha który wybudował sobie 30 to kondygnacyjny (15 nad i 15 pod ziemią) zamek w jakimś rezerwacie Natura 2000 który "kupił" od JKM-a gdy ten dojdzie do władzy (a wszystko wskazuje na to że dojdzie)...
  I w taki sposób wszyscy będą nareszcie usatysfakcjonowani.
 • @Jan Paweł 22:39:37
  Przede wszystkim, Polacy to urodzone bezmózgi, bez aryjskiego ducha, przec. IQ 98 czyli motłoch pospolity ograniczający sie do konsumpcji i ewentualnie do bezpłciowych modłów.
  Poza kilkunastoma rozumnymi którzy widzą problemy cala reszta 38 mln ma wszystko w dup.e.
  Jeszcze w czasach minionych to Towarzystwo jakoś funkcjonowało, paradoksalnie zjednoczone w PZPR gdzie były określone struktury.
  W A. D. 1989 "Klasa Robotnicza" zlikwidowała się jednak na własną prośbę.
  Potem przez 20 lat żyli w nicości, nie wydając żadnego dżwięku, tak samo jak kiedyś Żydzi w Getto Warschau.
  Gdy w przeciągu paru lat skończy sie tani kredyt a tym samym pieniądz i konsumpcja, czeka ich już wyłącznie droga na terapię do Sanatorium kat. "A" gdyż nikomu nie będą już potrzebni.

  O dziwo, we wielobarwnej Kaliforni jakiś wysłannik Boga (*) przez niego oświecony widać przejrzał plany Judaszy i chciał im pokrzyżować plany:
  http://nke21.neon24.pl/post/148713,ktos-sie-wkurw-l-na-judaszy

  Heil!

  (*) Szatan który nim naprawdę jest:
  www.kwfs.livejournal.com
 • @Jan Paweł 22:24:47
  Nawet Waszczykowski w radiu WNET wątpi z korzyści wynikajacych z przynależności do unii i domaga się rzetelnego bilansu zysków i strat. jakiego do tej pory Polska nie zrobiła.
  Uważam, że nie zrobi, bo te korzyści okażą się iluzoryczne. Dla lemingów wystarczą tablice, że te baseny i boiska są za pieniądze unijne. A ile pieniędzy płaci Polska i ile tych "unijnych" wraca z powrotem do unii -cisza.
 • Autor
  "Implementacja prawa UE do prawa polskiego powoduje nie tylko prawną inflację (nikt już nie jest w stanie kontrolować systemu prawnego), ale praktycznie pozbawia władze krajowe wszystkich szczebli realizacji polityki gospodarczej w interesie polskiego społeczeństwa"

  Unijne przepisy obowiązują także wprost. "Implementują" to, co nie było regulowane w już obowiązującym prawie. Poza tym nikt tego nie ogarnia. Zatrudniają ogromne kancelarie prawne a i tak nie znają procedur tej implementacji jak np, w przypadku ustawy o grach losowych i zakładach wzajemnych. W Konstytucji zapisali, że prawo unijne ma pierwszeństwo przed prawem polskim (z automatu). Inaczej jest w Niemczech.
  Najbardziej śmieszne jest to, że prawo unijne obowiązuje wprost, a nie wszystkie przepisy są tłumaczone na język polski. Te tłumaczone daleko odbiegają od języka prawniczego, gdzie "i", "albo" itp. ma znaczenie. To są takie elaboraty sztywne z komunistycznymi długaśnymi preambułami wyjaśniającymi po to wszystko.
 • @wercia 19:52:24
  5* za komentarz
  DK

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031