Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
735 postów 5698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Refleksje w aspekcie „kiblowania” Polaków w UE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W sprawie syjonistyczno-anglosaskiej okupacji Polski zdecydowano we wrześniu 1985r. w Nowym Yorku.


Nie można wykluczyć, że porozumienie w sprawie syjonistyczno-anglosaskiej okupacji Polski, czego przejawem jest m.in. członkostwo Polski w UE i NATO, zostało zawarte we wrześniu 1985r. w trakcie spotkania JaruzelskiRockefeller w Nowym Yorku, po którym niemal natychmiast został uruchomiony proces przejmowania, później niszczenia, polskiej gospodarki przez żydowskie korporacje.

Wcześniej, po 13 grudnia 1981r., Zachód, czyli syjonistyczne, rządzone przez Żydów USA i ich zachodni akolici, zastosował wobec Polski sankcje gospodarcze. Sankcje nie były wymierzone we władze PRL, w syjonistycznych puczystów Jaruzelskiego-Kiszczaka (w latach 1944-57 należeli do zbrodniczej IW), którzy wprowadzając stan wojenny uchronili przecież żydowską, syjonistyczną, dominację w Solidarności, ale były wymierzone w polskie społeczeństwo, które w ten sposób chciano zdeterminować do obalenia PRL. Identyczną taktykę bandyckie USA stosują dzisiaj np. wobec Wenezueli.

Nie można także wykluczyć, że wobec późniejszych władz Polski, tej po 1989r., Polski faktycznie przemianowanej na IIIŻydo-RP/Polin, zachodni świat – świat syjonistycznego terroryzmu, terroryzmu także politycznego, zastosował niewyszukane naciski w rodzaju: „jeśli nie wprowadzicie Polski do UE, nie będziemy mogli zagwarantować wam bezpieczeństwa” lub „jeśli nie wprowadzicie Polski do UE, możecie się spodziewać wariantu rumuńskiego”.

Taka retoryka syjonistycznych terrorystów nie powinna nikogo zaskakiwać, przecież identyczną retoryką posłużyły się publicznie syjonistyczne „elity” IIIŻydo-RP/Polin wobec prezydenta Białorusi, A. Łukaszenki i wobec prezydenta Ukrainy, W.Janukowycza. A więc polityczny terroryzm jest normą, obowiązującym standardem zachodniej demokracji i może być użyty także w obrębie tej samej grupy etnicznej, jeśli tylko zajdzie obawa, że z jakichś powodów – bynajmniej nie patriotycznych wobec rządzonych i ich państwa -, brak jest determinacji u „elit” rządzących w osiąganiu wyznaczonych im celów.

Członkostwo Polski w UE to ewidentnie niekorzystne dla nas zjawiska w całym obszarze funkcjonowania państwa i życia narodu – i to jest poza wszelką dyskusją. Wpychając jednak Polskę do UE syjonistyczne „elity” władzy IIIŻydo-RP/Polin powinny osiągnąć kilka istotnych celów politycznych:

 1. międzynarodowe uznanie nienaruszalności/niezmienności granicy między NRF i Polską,
 2. uzyskanie odszkodowań wojennych od NRF,
 3. uznanie 2 mln Polaków mieszkających w NRF za mniejszość narodową (czyli przyznanie Polakom identycznego statusu prawnego jaki posiada 150 tys. Niemców mieszkających w Polsce).

Cele te można było osiągnąć przynajmniej dwukrotnie, negocjując traktat akcesyjny, a potem traktat lizboński.

Żydo-reżimowe władze IIIŻydo-RP/Polin – ich całe spektrum, od lewa do prawa, opozycja i rządzący -, nigdy nie tylko nie podjęły takich prób, ale nawet nie sformułowały tych problemów, ta istotna tematyka nigdy także nie zaistniała w powszechnych żydo-mediach.

Żydo-katolicki Kościół, który jest współwinny wepchnięcia Polski do UE oraz syjonistyczno-anglosaskiej okupacji Polski nigdy nie wypowiedział się w powyższych kwestiach – raz jeden uczynił wyjątek, gdy w 1972r. uznał granicę między NRF i Polską na Odrze i Nysie.

Czy Polacy idący do urn wyborczych znają i rozumieją powyższą tematykę?

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Pytanie retoryczne,
  "Czy Polacy idący do urn wyborczych znają i rozumieją powyższą tematykę ?"
  Nie po to 75 % prasy należy do potomków hitlerowców i faszystów, kto ma nagłaśniać reparacje, pochanke czy holecka a może olejnik ?
  Jak w każdym narodzie jest te kilkanaście procent rozumnych i nieotumanionych propagandą, należy szanować ludzi za wiek i poglądy, ale nie za demagogię, tu jesteśmy w black hole !
  5*
 • GRANICE.
  Ad pkt 1, nad naszymi granicami czuwa od lat Bóg (*) i przynamniej we Waszyngtonie wiedzą o tym od czasów póżnego G. W. Busha.
  DZIEŃ KOSMONAUTYKI 2007.
  Tag Der Kosmonauten 2007 (nur im Russische Sprache).
  http://nspap.livejournal.com/1732.html

  Dlatego niezrozumiałe jest dlaczego w czasach D. Trumpa wpierdala.ą sie tutaj ze swoimi buciorami?
  Dzięki Bogu (*) nikogo nie musimy się bać, a nawet powinno być na odwrót.
  Ale skoro wydaje się tu i tam że Bóg (*) już całkiem opuścił ten Kraj to będzie konieczne oswietlenie Jego nieograniczoną Jasnością.
  Co dalej z tym fantem, wszystko okaże się 09.05.

  (*) Szatan który nim naprawdę jest.
  www.kwfs.livejournal.com
 • @Dariusz Piast Nowak 19:32:11
  Szatan to jest popierdułka. Naprawdę.
 • @jan
  @autor-powturze wpis jaki zamiescilem u Krzysztofajaw
  Bilans finansowy to jedno nawet gdyby byl kozystny to mozna by go rozpatrywac i wrecz nalezalo by w kategoriach podstepnego planu jako metoda uspokojenia i przekjupienia doraznymi korzysciami [np doplaty dla rolnikow] spoleczenstwa by popierali plan inteegracji W perspektywie dlugofalowej odebranie podmiotowosci suwerennosci decyzyjnej polskiemu spoleczenstwu moze owocowac zniszczeniem i eksterminacja narodu poprzez fakt przejecia bazy zywieniowej przez obcych poniewaz polskie spoleczenstwo nie bedzie mialo narzedzi do kontroli oceny jakosci pod wzgledem chemicznego jej domieszkowana tym samym instytucje unijne bez zadnego problemu zrealizuja plan Hitlera 10 milionow niewolnikow na obszaze Polen a czy jest to realne mowi film -Dr Rath ,Kartel farmaceutyczny,Masy nie sa generalnie zdolne do calosciowej i perspektywicznej oceny toczacych sie procesow i metoda marchewki czasami kija z powodzeniem ucisza swiadomosc .Ci ktorzy planowali Unie maja przewage intelektu i karkuluja dlugodystansowo.te pozorne kozysci strukturalne to kpina z intelektu i tylko idioci moga go uzywac jako argument za unia .Dobrze ten problem naswietla John Perkins W ksiazce ,,Wyznania platnego ekonomicznego mordercy ,, wyjasniajac komu sluza inwestycje strukturalne. Lokalne inwestycje strukturalne to czestozwykle korupcyjne uklady,nie mowiac o tym ze byly informacje ze mafie majac piebniadze i prawnikow najweiecej popiera pieniedzy z uni na tzw programy unijne .Slynne doplaty do orzechow i sadow jabloni ktorych juz niema a na ktore poszly miliardy bez zadnego spolecznego zysku to tez inna strona unijnych patologi robienia ustaw pod swoich. Polska majac takie zasobygdyby byla suwerenna nie potrzeboje by zadnej uni i wyjscie z niej powinno byc narodowym priorytetem jesli chcemy istniec jako narod.nie bedzie to latwe poniewaz polska infrastrukture gospodarcza przejeto lub celowo zniszczono by uzaleznic egzystencje polakow od obcych korporacji i ich miejsc pracy. tak wiec myslenie w kategoriach bilansow fionansowych to tylko jeden aspekt nawet mniej istotny. Ps w tych procentach 0,15 winno byc 15 procent bodajze
  nadużycie link skomentuj usuń
  jan 03.05.2019 09:45:23
 • @jan 10:02:38
  5* za treść komentarza
  DK

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829