Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
686 postów 4787 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydowski reżim IIIRP żeruje na głupocie Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W żydo-katolickiej IIIRP polityk może być Żydem, ale musi być, tak jak większość, żydo-katolikiem


PiS – Partia interesu Syjonistycznego mieni się obrońcą żydo-katolickiej religii i jej politycznej instytucji, Kościoła i bynajmniej nie czyni tego z przywiązania do wdrukowanej w polskie umysły chrześcijańskiej tradycji, choć żydo-katolicka społeczność daje się z łatwością nabierać na ten perfidnie i z całą premedytacją stosowany wybieg.

 

Czy jednak syjonistyczny obóz opozycyjny ustępuje w czymkolwiek syjonistom z PiS w mistrzowskim odgrywaniu przywiązania do żydo-wierczej religii?

 

Sam „słonczko Peru” – D.Tusk w 2005r., 27 lat po ślubie cywilnym, wziął ślub kościelny, żeby w oczach żydo-katolików być dobrym kandydatem na prezydenta IIIŻydo-RP/Polin.

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wspolzalozyciel-partii-po-zdradza-donald-tusk-wzia-slub-koscielny-by-zostac-premierem-aa-ZXk7-NuBD-UK4E.html

W żydo-katolickim kraju polityk może być Żydem i Polakom żydo-katolikom to nie przeszkadza, ale musi być, tak jak większość Polaków, żydo-katolikiem i syjoniści doskonale zdają sobie z tego sprawę.

Decydenci rządzącego PiS, Partii interesu Syjonistycznego, przekraczają jednak normy psychicznego zdrowia, gdy nakazują policji najście na mieszkanie kobiety – równie psychicznie mało zrównoważonej aktywistki PO i PO-podobnych -, która dopuściła się profanacji obrazu Matki Boskiej rozklejając w Płocku na śmietnikach jej wizerunek w tęczowej aureoli pederastów. – Taki komentarz miałby uzasadnienie, gdyby cała impreza nie była starannie wyreżyserowaną, syjonistyczną hucpą, która ma antagonizować Polaków i która uzmysławia nam niebezpieczny fakt, że oto stajemy się państwem wyznaniowym, w którym religijny szowinizm żydo-katolicyzmu będzie pielęgnowany przez panujący żydowski reżim. Żydowska V kolumna doskonale bowiem zdaje sobie sprawę z tego, co tak lapidarnie wyraził zmarły niedawno ich pobratymiec i opozycjonista PRL, K.Modzelewski: „(…) bez Kościoła czeka nas (nas Żydów – D.K.) w Polsce zgroza”. A przed tą „zgrozą” chronią właśnie Żydów ważne nauki Kościoła: „Żydzi są narodem wybranym przez Boga i przez nich przyjdzie zbawienie”*, „antysemityzm jest grzechem”, „nacjonalizm jest herezją”.

Ilu Polaków odczyta właściwie całe to zdarzenie? A widać tu jak na dłoni, że syjonistyczna hołota strzela do jednej bramki, polskiej bramki: opozycja (PO) wystawia piłkę, a władza (PiS) strzela gola – do antagonizowania Polaków całkowicie wystarczają takie prymitywne działania żydowskiego reżimu.

A ilu Polaków, ilu żydo-katolików, popierających PiS i tych popierających PO pokusi się o następującą refleksję? Co zrobiło rządzące, syjonistyczne, PiS, gdy syjonistyczna banda powiązana z PO niszczyła pomnik ks.H.Jankowskiego w Gdańsku? Nie zrobiło NIC. Dlaczego? Dlatego, że ks.H.Jankowski mimo, iż żydo-katolik zdawał sobie sprawę z negatywnej roli Żydów dla sprawy polskiej i miał odwagę mówić o tym publicznie. I co charakterystyczne, za księdzem Polakiem, H.Jankowskim, nie ujął się także jego żydo-katolicki Kościół. Oto, czym jest w istocie żydo-katolicyzm ze swoją misją i polityczną instytucją, Kościołem i czym jest w rzeczywistości obnoszenie się władzy i opozycji z przywiązaniem do żydowierstwa.

A co do samego kultu Matki Boskiej (Żydówki Miriam, matki Joszue), to warto, żeby żydo-katolicy wiedzieli, iż Kościół zaimplantował go Polakom w XIV w., – tak jak dzisiaj UE wprowadza nam swoje prawa -, wypierając i niszcząc trwający ciągle słowiański kult Makoszy – bogini deszczu i wilgoci, opiekunki ziemi, wody i kobiet, kojarzonej powszechnie z takimi aspektami kobiecości jak płodność i seksualność, mającej też związek z tkactwem, przędzeniem i pasterstwem. Więc, jeśli można było profanować i niszczyć kult Słowian (a ma to miejsce także i dzisiaj, np. na Górze Ślęży), to cóż jest dziwnego w odrzucaniu, profanowaniu kultu obcej, żydowierczej religii?

Wielką falę oburzenia i krytyki wywołał ostatnio niejaki L.Jażdżewski, występujący 3 maja na UW w roli supporta przed wystąpieniem „słoneczka Peru” – D.Tuska, stwierdzając, że „Kościół opętany walką o pieniądze i wpływy stracił moralne prawo do występowania w roli sumienia narodu”. Moim zdaniem intencja tej wypowiedzi L.Jażdżewskiego posiadała ukryty cel, inny niż wskazywałaby na to jej treść. Treść, która skądinąd jest całkowicie słuszna, ponieważ żydo-katolicki Kościół zawsze stał na pozycji wrogiej względem polskiego narodu i państwa, względem wszystkich państw narodowych. I nie trzeba tu opowiadać zbrodniczej historii podboju Europy przez Kościół, wystarczy przywołać choćby ostatnie encykliki: „Centesimus annus” z jej pochwałą liberalizmu gospodarczego i negacją socjalnych funkcji państwa – a jest to przecież jawna pochwała żydowskiego kapitalizmu i NWO wyrażona przez samego świętego JPII, czy encyklika „Laudato si” – pochwała zrównoważonego rozwoju w trosce o ekologiczną równowagę, która jest do uzyskania jedynie poprzez zmniejszenie zaludnienia, a więc pochwała depopulacji – celowego, świadomego, ludobójstwa -, podpisana przez papieża Franciszka.

Gdyby deklaracja L.Jażdżewskiego, czy szerzej deklaracja środowisk opozycyjnych powiązanych z PO, była uczciwa, to przecież nie istniały przeszkody, żeby rząd PO odstąpił od Konkordatu, który podpisał w 1993r. nie kto inny tylko rząd H.Suchockiej, członkini UD, żydowskiej partii będącej protoplastką KLD i późniejszej PO. Jesteśmy jednak tylko biernymi obserwatorami jak żydowska, pookrągłostołowa banda urządza sobie zabawę w berka** – dzisiaj „ganiają” się na zmianę PiS, PO i szefostwo Kościoła.

Zatem wystąpienie L.Jażdżewskiego i zaraz potem D.Tuska, przewodniczącego RE, nie było nawet najmniejszą próbą politycznego starcia opozycyjnej PO i jej akolitów z rządzącą PiS, ale wyraźnym wskazaniem Polakom żydo-katolikom: popierajcie PiS!, popierajcie obrońców żydowierczej Polski. A czyż przyzwoity Polak żydo-katolik może pozostać obojętny na ataki na Kościół?

„Popierajcie PiS!” – skąd taka sugestia? Śledząc powszechne żydo-media nie trudno zauważyć, że w łonie światowego, syjonistycznego, żydostwa pojawił się pewien rozłam. Widoczne są dwie tendencje polityczne: kontynuowanie polityki terroryzmu i agresji, dążenie do wojny światowej – zniszczenie Rosji i Chin oraz polityka współpracy z Rosją i Chinami, co wcale nie wyklucza pokojowej konfrontacji gospodarczej z Rosją i Chinami. Nie sposób jednak określić, która z tych tendencji bierze górę. Zauważalne natomiast staje się dążenie UE do emancypacji (kierunek polityczny części jej syjonistycznego kierownictwa) – dążenie do odcięcia się od polityki terroryzmu i agresji, której reprezentantem są żydowsko-anglosaskie USA, Wlk.Brytania oraz Izrael.

UE jako wspólny twór sił politycznych światowego syjonizmu i żydo-katolickiego Kościoła także nie stanowi politycznego monolitu i tu, wewnątrz nieobieralnego kierownictwa UE dochodzi do zderzenia zwolenników wspomnianych tendencji. Efektem konfliktu w łonie UE jest właśnie brexit (przewaga zwolenników, przeciwników, brexitu jest całkowicie bez znaczenia – decyzja należy wyłącznie do światowej oligarchii finansowej).

Sądząc więc po wspólnym wystąpieniu Jażdżewskiego, Tuska – przewodniczącego RE, ich sugestia „popierajcie PiS!” wskazuje, że w UE zwycięża układ powiązany z siłami USA, Wlk.Brytanii i Izraela, który chcąc zachować kontrolę nad UE, zmierza do oddzielenia UE od Rosji „sanitarnym kordonem”, w skład którego wejdzie m.in. Polska (absurdalne wymysły typu „Międzymorze”, itp.). Wykonawcą tego zadania w IIIRP ma być reprezentant żydowsko-anglosaskich interesów, czyli PiS. Nie jest także wykluczone, że obszar „sanitarnego kordonu” będzie terytorium lokalnego konfliktu z Rosją – oczywiście bez oficjalnego zaangażowania sił USA i sił odnowionej UE (UE bez państw tworzących „sanitarny kordon”). Jest więc wielce prawdopodobne, że pozostawienie Polski poza strefą €UE wynika właśnie z meandrów powyższych koncepcji politycznych, podobnie jak ewentualne opuszczenie UE przez IIIRP – w każdym razie światowy sanhedryn jeszcze o polexicie nie zdecydował.

Nie mniej wydaje się, że kontynuacja rządów PiS – Partii interesu Syjonistycznego to sprawa priorytetowa dla syjonistów tak z IIIRP, jak i z UE, z USA, z Wlk.Brytanii i z Izraela.

 

Dariusz Kosiur

___________________________________________

* „Czyż Bóg odrzucił lud swój”? (Rz 11,1) – W.Chrostowski

//bazhum.muzhp.pl/media//files/Collectanea_Theologica/Collectanea_Theologica-r2005-t75-n2/Collectanea_Theologica-r2005-t75-n2-s39-56/Collectanea_Theologica-r2005-t75-n2-s39-56.pdf

__________________

** „Berek” – w jidysz znaczy „kolano”. Jest to zabawa dzieci żydowskich polegająca na gonitwie i dotykaniu kolana. Kto dotknie kolana krzyczy: Berek! I stąd nazwa gry. – „Singer. Pejzaże pamięci” – Agata Tuszyńska

KOMENTARZE

 • AUTOR
  Tajny referat z okazji zakończenia Wojny dla W. Putina i Trumpa tylko na: http://nke21.neon24.pl/post/148682,tajny-referat-z-okazji-rocznicy-zakonczenia-wojny

  bÓG TERAZ PO NASZEJ STRONIE!

  Dariusz Nowak de Piaskowski
  Marszałek Polny
  www.3rp.livejournal.com

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031