Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
717 postów 5355 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydowski lokaj nagrodzony

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Minister Sportu i Turystyki IIIRP, Witold Bańka, nowym szefem Światowej Agencji Antydopingowej


 Zdjęcie: Bartłomiej Zborowski /PAP

 

Witold Bańka, minister sportu i turystyki w rządach Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego, zostanie szefem Światowej Agencji Antydopingowej. To jeden z największych sukcesów polskiej dyplomacji sportowej. http://www.sport.pl/inne/7,64998,24784923,minister-witold-banka-nowym-szefem-swiatowej-agencji-antydopingowej.html

Czy rzeczywiście jest to sukces polskiej dyplomacji sportowej? I czy istnieją jakiekolwiek gwarancje, że W.Bańka nie będzie wysługiwał się światowym syjonistycznym kreaturom w zwalczaniu sportowców z tych państw – zwłaszcza z Rosji, bo z nią trzeba konfliktować Polaków -, które są w opozycji do światowego syjonistycznego terroryzmu Zachodu? 

Niejaki W.Bańka jako minister IIIŻydo-RP/Polin dał już dowody wyjątkowo parszywego filosemityzmu, a przede wszystkim postawy antypolskiej.

 

31.08.2017  –  Minister sportu IIIRP żydowskim lokajem

Ów minister poinformował na Twitterze, że zdymisjonował szefa Polskiej Organizacji Turystycznej, Marka Olszewskiego, w związku z jego „skandaliczną wypowiedzią” w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”. 

 

W środę, 30.08.2017r. żydowska gadzinówka Michnika opublikowała artykuł, w którym szef POT, Marek Olszewski, tłumaczył, dlaczego z programów wizyt promujących Polskę wykreślono Auschwitz oraz Muzeum Historii Żydów Polskich. 

Marek Olszewski:  Auschwitz to nie produkt turystyczny lecz miejsce martyrologii, zadumy i przemyśleń, a my zajmujemy się promocją Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie. Poza tym chcemy położyć nacisk na promowanie tego, co cenne w naszej własnej kulturze, pokazać nasz wielki wkład w rozwój Europy. Nie mam potrzeby eksponowania miejsc i zdarzeń związanych z historią innych narodów.
To polskie, nie żydowskie elity zostały w czasie wojny zupełnie przeorane i zlikwidowane. Pamiętajmy, że kultura żydowska w praktyce cała przetrwała. W latach 30. z Niemiec wielu Żydów emigrowało. W Polsce pod okupacją niemiecką nie było takiej możliwości.

W związku ze skandaliczną wypowiedzią prezesa POT Marka Olszewskiego podjąłem decyzję o jego natychmiastowej dymisji – napisał w środę na Twitterze minister sportu i turystyki Witold Bańka.

za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/08/31/minister-sportu-iiirp-zydowskim-lokajem/

_____________

A więc uleganie żydowskiemu rozwydrzeniu, ich skrajnemu syjonistycznemu szowinizmowi, zostało nagrodzone. Czy tacy osobnicy i składające się z takich osobników rządy IIIŻydo-RP/Polin mogą się oprzeć żydowskiej zuchwałej, rozbójniczej, kradzieży polskiego majątku, kradzieży wspieranej przez syjonistyczne imperium USA?

 

Poniżej inna ciekawostka z życia Rzeczpospolitej Przyjaciół o jakiej marzy rezydent IIIŻydo-RP/Polin, który z lubością biesiadował wespół z opluwającą Polaków syjonistyczną hołotą z USA i z Izraela w trakcie niedawnej Konferencji bliskowschodniej, na której obligowano rządzących do realizacji ustawy 447. 

Jak informuje „The Jerusalem Post”, M.Magierowski, ambasador IIIRP w Tel Awiwie  został „werbalnie i fizycznie” zaatakowany – został opluty przez agresywnego Żyda – przed budynkiem polskiej ambasady. Ambasador twierdzi, że atak miał podłoże narodowościowe. Napastnik miał wykrzykiwać: „Polak! Polak!”. – za: https://fakty.interia.pl/swiat/news-ambasador-rp-marek-magierowski-zaatakowany-w-tel-awiwie,nId,2991607

Oto żydowski szowinizm w pełnej krasie – nic lepszego nie mogło się nam, Polakom, przytrafić – syjonistyczna banda sama pokazuje nam swoją prawdziwą mordę. Nadzieja w tym, że żydowską hucpę zaczyna dostrzegać coraz więcej Polaków, bo ciągle jeszcze zbyt wielu z nas nie rozumie, że sierpień’80 to była żydowska rebelia, a wybory 1989r. i powstanie IIIRP stanowiły apogeum tej rebelii i wyniesienie żydowskiej V kolumny do władzy przy aprobacie i współpracy żydo-katolickiego Kościoła.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • nic to
  na g.w. nie prawdziwy hit! izraelska spółka sprzedała siedzibę pisu na nowogrodzkiej firmie hotelarskiej! sprawa się rypła. dziś nawet dziecko podejrzewa, że pis to żydowska agentura. wygląda na to, że mosad zwija interes. a z drugiej strony teraz sprzedadzą a potem będą żądać zwrotu i znowu sprzedadzą i znowu... i znowu... i znowu...
 • kalksztajn - sługa narodu... wybranego
  ciekawe czy po tym zdemaskowaniu powróci do swojego panieńskiego nazwiska - myślę, że tak zasłużonemu osobnikowi gdy jachwe wezwie go już na łono abrachama należy się macewa na kirkucie za 100milionów przy okopowej w alei zasłużonych.
 • Autor
  Wyglada na rozumnego czlowieka a wypowiada sie jak idiota.
  W czym ten debil zobaczyl skandal? Skandaliczne jest jego plaszczenie sie przed narodem przebranym !
 • @nieżyt 18:18:24
  Ciekawe, czy prezesowi choc kalesony zostawia.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930