Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
686 postów 4787 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Sławomir Marczewski kontra żydowska gadzinówka Michnika

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sławomir Marczewski doprowadził do postawienia przed sądem Adama Michnika i Wojciecha Czuchnowskiego z Gazety Wyborczej.


Gazeta Wyborcza opublikowała w 2016 roku artykuł, w którym napisano, że Marczewski jest rosyjskim agentem, a nawet że wysadzał pomniki S.Bandery na Ukrainie. Sprawa karna jest prowadzona w Warszawie.

15 maja 2019r. miała się odbyć kolejna rozprawa, w której pan Sławek Marczewski zgłosił mnie jako świadka oskarżenia. Paszkwilancki, antypolski i antynarodowy, charakter gadzinówki Michnika jest mi nie tylko dobrze znany, ale także ja i moi koledzy ze stowarzyszenia WPS zostaliśmy znieważeni przez tę żydowską gazetę.

 

Filmowa relacja z procesu z 27 marca 2019r

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=UbCNxF-prcI

 

 

Paszkwilancka, z ukierunkowaniem na antypolskość, działalność żydowskich gadzinówek w IIIŻydo-RP/Polin jest jak do tej pory całkowicie bezkarna. Ścigani są natomiast Polacy za „mowę nienawiści”, za „antysemityzm”, a nawet pod tak absurdalnymi zarzutami jak np. „próba obalenia ustroju IIIRP siłą”.

Żydowska gadzinówka Michnika w swoim czwartkowym dodatku „Duży Format” zamieszcza „żartobliwe” memy, np. takie: obraz „Sztuczne fiołki” – Jean-Baptiste Joseph Pater (1695-1736) –//wyborcza.pl/duzyformat/5,127290,15569896.html

 

Czym różni się współczesna hucpa żydowskiej hołoty, jej nienawiść do Polski i Polaków, od opisywanych przez B.Prusa w „Warszawskich kronikach” żydowskich manifestacji na początku XXw., urządzanych na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, gdy Żydzi maszerowali niosąc hasła „precz z białą gęsią”„precz z krzyżem”.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • A propos gieuw.a
  Znana z boskości śmierci żydów w końcu powiedziała prawdę:
  https://www.wykop.pl/link/4951871/freudowska-pomylka-barbary-engelking/
 • Żydowski syjonistyczny facebook zablokował wyświetlanie tego tekstu
  Zablokował i mnie, gdy umieściłem go w komentarzach.
  Najlepsza jednak była informacja fb:

  "blokujemy twój post, ponieważ narusza standardy ... publikuje dziecięcą goliznę".
 • jak wygra popisrael to znów będziemy śpiewać zakazane piosenki:
  jadą, jadą chłopcy chłopcy mosadowcy, kalksztajna pociotki ukraść nam majątki, jadą jadą chłopcy chłopcy mosadowcy wszyscy obrzezanni na cudze zachłanni a a a na przedzie icek icek jedzie chce nam ukraść 300 bo to jest artysta.
  Poleczko, poleczko cóżeś ty za Pani, że do Ciebie lecą chłopcy obrzezani, chłopcy obrzezani sa ami wybrani bo w Polsce jest ładnie jak bilionik wpadnie Polak brzemię nosi, icek kasę kosi, jak słonko przygrzewa icek piosnkę śpiewa "chałwa, nadgniła chałwa, nadgniła chałwa, nadgniła chał chał. A taki wała jak Polska cała!
  .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031