Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
722 posty 5472 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Sławomir Marczewski kontra żydowska gadzinówka Michnika

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sławomir Marczewski doprowadził do postawienia przed sądem Adama Michnika i Wojciecha Czuchnowskiego z Gazety Wyborczej.


Gazeta Wyborcza opublikowała w 2016 roku artykuł, w którym napisano, że Marczewski jest rosyjskim agentem, a nawet że wysadzał pomniki S.Bandery na Ukrainie. Sprawa karna jest prowadzona w Warszawie.

15 maja 2019r. miała się odbyć kolejna rozprawa, w której pan Sławek Marczewski zgłosił mnie jako świadka oskarżenia. Paszkwilancki, antypolski i antynarodowy, charakter gadzinówki Michnika jest mi nie tylko dobrze znany, ale także ja i moi koledzy ze stowarzyszenia WPS zostaliśmy znieważeni przez tę żydowską gazetę.

 

Filmowa relacja z procesu z 27 marca 2019r

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=UbCNxF-prcI

 

 

Paszkwilancka, z ukierunkowaniem na antypolskość, działalność żydowskich gadzinówek w IIIŻydo-RP/Polin jest jak do tej pory całkowicie bezkarna. Ścigani są natomiast Polacy za „mowę nienawiści”, za „antysemityzm”, a nawet pod tak absurdalnymi zarzutami jak np. „próba obalenia ustroju IIIRP siłą”.

Żydowska gadzinówka Michnika w swoim czwartkowym dodatku „Duży Format” zamieszcza „żartobliwe” memy, np. takie: obraz „Sztuczne fiołki” – Jean-Baptiste Joseph Pater (1695-1736) –http://wyborcza.pl/duzyformat/5,127290,15569896.html

 

Czym różni się współczesna hucpa żydowskiej hołoty, jej nienawiść do Polski i Polaków, od opisywanych przez B.Prusa w „Warszawskich kronikach” żydowskich manifestacji na początku XXw., urządzanych na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, gdy Żydzi maszerowali niosąc hasła „precz z białą gęsią”„precz z krzyżem”.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • A propos gieuw.a
  Znana z boskości śmierci żydów w końcu powiedziała prawdę:
  https://www.wykop.pl/link/4951871/freudowska-pomylka-barbary-engelking/
 • Żydowski syjonistyczny facebook zablokował wyświetlanie tego tekstu
  Zablokował i mnie, gdy umieściłem go w komentarzach.
  Najlepsza jednak była informacja fb:

  "blokujemy twój post, ponieważ narusza standardy ... publikuje dziecięcą goliznę".
 • jak wygra popisrael to znów będziemy śpiewać zakazane piosenki:
  jadą, jadą chłopcy chłopcy mosadowcy, kalksztajna pociotki ukraść nam majątki, jadą jadą chłopcy chłopcy mosadowcy wszyscy obrzezanni na cudze zachłanni a a a na przedzie icek icek jedzie chce nam ukraść 300 bo to jest artysta.
  Poleczko, poleczko cóżeś ty za Pani, że do Ciebie lecą chłopcy obrzezani, chłopcy obrzezani sa ami wybrani bo w Polsce jest ładnie jak bilionik wpadnie Polak brzemię nosi, icek kasę kosi, jak słonko przygrzewa icek piosnkę śpiewa "chałwa, nadgniła chałwa, nadgniła chałwa, nadgniła chał chał. A taki wała jak Polska cała!
  .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031