Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5115 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Marsz dla Europy 2019.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pochód organizowany przez Koalicję Europejską rozpocznie się na placu Zamkowym.


Zgromadzenie zostało zgłoszone na 50 tysięcy uczestników. Marszrutantów zwieziono autokarami z całej Polski – właśnie, z całej Polski, czy tylko z IIIŻydo-RP/Polin (?).

Jedno zdanie komentarza z żydowskiej gadzinówki Michnika: „KE chce pokazać, jak ważna jest dla niej obecność Polski w Unii Europejskiej”.

Ciekawe, czy maszerujący dla UE zadają sobie pytanie, czy UE obroni Polskę i Polaków przed żydowską rozbójnicza kradzieżą (447 Just)? Czy wiedzą, że UE jest wspólnym tworem światowej żydowskiej finansjery i żydo-katolickiego Kościoła, które od początku istnienia UE skutecznie realizują jeden z podstawowych celów swojej polityki: depopulację – przecież załamanie demograficzne jest faktem.

Zresztą, cóż tu komentować? W każdym narodzie są ludzie myślący, patrioci, ale także każdy naród ma swoich głupców i swoje prostytutki – polityczne prostytutki – problem oczywiście tkwi w proporcjach. Popatrzmy na tych „Europejczyków” – to smutne, bo to przecież także Polacy – lansowanych w żydo-mediach:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ctgldKrmFsQ

 

 

https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska/videos/414731435745816/

 

 

https://www.facebook.com/polskowakeup/videos/436476633829241/

 

Kto ma czas i ochotę, a przede wszystkim nieco silniejsze nerwy, może oglądać na żywo maszerujący tłum Europejczyków – ciekawe czy ci Europejczycy wiedzą dokąd maszerują – ? , na szczęście jakoś nie ma ich zbyt wielu.

 Podobny obraz

 

https://www.facebook.com/wyborcza/videos/670250510083139/

 

Dariusz Kosiur

PS

Pamiętajmy, że za tydzień wybieramy euro-nygusów do unijnego parlamentu. Wolę wulgarny synonim nygusa, lepiej oddaje jew-ropejską rzeczywistość.

 

 

KOMENTARZE

 • Obejżąłem kawałek..
  ...zupełnie jak procesja w "boskie ciało".
  Zero spontanu, żadnej żywiołowości - snują się jakby za karę (boską zapewne:). Znaczy się co? za malo płacili (warto by kogoś z nich podpytać po cichu:)? Jesli to jest 50tyś ludków to na wiecu konfederacji było 6milionów :)

  pozdrowił
 • Hmm..
  "jest wspólnym tworem światowej żydowskiej finansjery i żydo-katolickiego Kościoła, "

  Ma Pan jakieś uprzedzenia do katolików, a oni tacy jak ja, kochają Polskę, mają w swoich rodzinach przodków co życie i zdrowie poświęcali Polsce .

  Pan to tak traktuje jak nic, jakby katolik to był wróg Narodu Polskiego...

  Szanuję Pana i Pana i podobaja mi się Pana posty, nigdy nie zaakceptuję jako katolik Pana ideologii, bo wie Pan co? Ja mam pewne wartości i moralność, można nas pozabijać, można nam wmawiać że nie jesteśmy Chrześcijanami. Ale mamy coś swojego i to jest nasza wartość i wszyscy chcą to nam zabrać zniszczyć. Wie Pan dlaczego?

  Pan wie ...

  Pozdrawiam pięknie
 • @Zorion 20:29:11
  "UE jest wspólnym tworem światowej żydowskiej finansjery i żydo-katolickiego Kościoła"

  To jest szalone nieporozumienie. Nie powinien Pan utożsamiać się z instytucją Kościoła. Przecież ani Pan, ani nikt z katolików, którzy nie stanowią hierarchii Kościoła, nie inicjował, ani nie współtworzył świadomie UE.

  Co się tyczy wszystkich kwestii pozostałych związanych z judeochrześcijańską religią, to nie jest ona naszą, została nam natomiast brutalnie narzucona, podobnie jak UE. Wszelkie etyczne i moralne wartości nie należą do jej własnych tworów, zostały przejęte z innych, wcześniejszych wierzeń oraz z greckiej filozofii.
  Nie jest też prawdą, że ktokolwiek chce nam tę religię odebrać - gdyby nie ta właśnie religia nie mielibyśmy dzisiaj problemów z żydowskim szowinizmem.
  Nikomu także nie zależy bardziej na utrzymaniu Europejczyków, a zwłaszcza Słowian, w przywiązaniu do juedeo-chrześcijaństwa niż właśnie syjonistycznemu Żydostwu. Utrzymanie naszej mentalności judeo-chrześcijańskiej (u nas judeo-katolickiej = żydo-katolickiej) jest gwarancją naszej przegranej i zwycięstwa syjonizmu.
 • @Rzeczpospolita 20:59:55
  Widzi Pan, bylibyśmy ostatnimi głupcami gdybyśmy tylko odwiedzali nasze świątynie i kłaniali się Bogu i klęczeli przed Nim .
  My do Stołu Pańskiego chodzimy bo mamy obietnicę życia i dlatego spożywamy chleb przy stole .
  Za kim mielibyśmy iść? Za Darwinem, za Lucyferianami…
  No niech Pan powie, albo niech Pan stworzy swój własny kościół, który przetrwa 2000 lat.
  W zasadzie nigdy nie negocjuję z nikim w tych sprawach, i mam takie narzędzie do ewangelizacji, którym jest słowo „ spierdalaj”,

  ale w Pana przypadku nie ośmieliłbym się go użyć, gdyż Pana szanuję
 • Wszystko w tym
  szatańskim świece zasadza się na pasożytowaniu dzieci diabła na ludziach stworzonych przez Boga - gdzie tzw. demonkratura jest swoistą narkozą podawaną przez pasożyta - żywicielowi.
 • @Zorion 21:19:41
  Nie rozważajmy kwestii istnienia Boga, nie to jest istotą problemu. Rozważmy tylko, czy Bóg musi pochodzić z żydowskiej religii i czy żydowska religia musi być naszą religią.
 • @demonkracja 21:39:23
  Oczywiście- a wirus jaki powoduje chorobę duszy, ciała i śmierć został nam wszczepiony przez lucyfera . Niestety na tej planecie to nie człowiek rządzi . Pismo Święte dokładnie to opisuje, nawet dosłownie, niestety zostaliśmy odsunięci od poznania prawdy i tu jakby tak zwana nauka ma w tym udział. Trochę mitologia grecka zahacza o temat opisując bogów co to ambrozję spożywają i dzięki temu żyją długo i że maja możliwosci poruszania sie w przestrzeni praktycznie bez czasu ( teleportacja) i przyjmowania różnych kształtów.... ale to tam takie fantazje ...

  pozdrawiam
 • @Rzeczpospolita 21:55:17
  Drobna uwaga- Kto wydał Rzymianom Jezusa na męki ?
  No kto ? To nie byli Słowianie ... Jezus został sponiewierany przez żydów, nie przez Słowian, my Go tylko przyjęliśmy do serc naszych , gdyż słowa Jego mają obietnicę życia...

  wszystkiego dobrego
 • @Rzeczpospolita 21:55:17
  To nie człowiek wybiera Boga lecz Bóg wybrał naród żydowski aby z tego narodu pochodził Mesjasz (Chrystus).
  Żydzi Chrystusa odrzucili i przestali być narodem wybranym (na własne życzenie).

  "(43) Dlatego powiadam wam: Królestwo Boże będzie wam zabrane i dane narodowi, który przyniesie owoce." (Mt 21:43 Bp)

  Przynależność to tego nowego narodu jest kwestią wyboru nie urodzenia.

  "16) Albowiem Bóg tak umiłował świat, że wydał swego Syna Jednorodzonego, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne" (Jn 3:16 Bp)

  W nowym świecie, już wkrótce, nie będzie narodów, będzie jeden język.
 • Powody stworzenia religii na świecie
  Imperium Rzymskie nigdy nie upadło, ono ukryło się za sztucznie stworzoną religią w celu zniszczenia słowian, których bandycki reżim rzymski nie mógł pokonać militarnie. Ta religia, mitologia Jezusowa, zostala stworzona przez upadłych aniołów http://proroctwa.com/Henoh.htm to oni rządzą światem, nienawidzą Stwórcy i niszczą Jego ludzi wywodzących się od Noego, a są nimi, między innymi Polacy jak i np. Syryjczycy.

  Ludzie stworzeni przez Boga to potomkowie Noego (po potopie), między innymi dzisiejsi Polacy, ale tylko ci z haplogrupą R1a, inni to mieszanka genetyczna.
  Upadłe anioły, które w czasie potopu stracili całe swoje rodziny, po opadnięciu wód potopu, wrócili na ziemię i zaczęli kolejny raz, spółkować z ludzkimi kobietami, tworząc swoją linię bastardów (Nemrod), z których wyłonił się wymyślony naród, zwany jude (od rosyjskiego ljudie) nie wiedzieć czemu zwani przez nas żydami, wyrażeniem stworzonym w XIX wieku.
  Abyśmy nie mogli ich dzisiaj rozpoznawać, od początku XIX wieku zaczęto im nadawać nazwiska. Przed tym okresem, jude mieli swoje imiona i imię po ojcu, a więc na przykład; Moses syn Izaaka, Amschel syn Salomona, itd.
  Wszystkie światowe wojny, są wywoływane i toczone, przez bastardów upadłych aniołów, jude, w celu zniszczenia ludzi Boga i przejęcia władzy nad światem.
  Nienawiść upadłych aniołów do Boga jest bezgraniczna, a powodem jest nie przyjęcie ich przez Boga z powrotem do nieba, gdy ich 200, około 5 200 lat temu zjechali na ziemię w celu spółkowania z ludzkimi kobietami.
  Jeśli chcecie poznać chociażby cząstkę prawdy, musicie wszystkie oficjalne wiadomości odwrócić o 180 stopni. Czarne jest dla nich białe a białe jest dla nich czarne, kłamstwo jest prawdą a prawda jest kłamstwem!
 • Stworzenie religii rzymsko-katolickiej
  Według dzisiejszej chronologii czas powstania chrześcijaństwa wygląda następująco:
  – 313 r.n.e. Konstantyn zwany Wielkim proklamuje powstanie religii opartej na Hesusie, bóg anglo-zachodnioeuropejski (kulty celtyckie), który „umarł na krzyżu a potem zmartwychwstał”, oraz bogu wschodu a więc Azji, zwanym Kryszna, bóg zbawiciel. Mityczne imperium podobno rozciągało się od Dzisiejszej Anglii po Indie, poddano to głosowaniu w Senacie, niewielka większość była za przyjęciem nowej religii
  – 313 r.n.e Konstantyn zwany Wielkim zostaje pierwszym Pontifex Maximus = Najwyższym Kapłanem nowej religii, uzurpatora tronu Boskiego, Hesusa Kryszny,
  – 313 do 325 r.n.e. Klasy wyższe które nie podporządkowały się tym rozstrzygnięciom i dalej wierzyły w Apollo i Zeusa, traciły swoją pozycję, majątki a także głowy, okres przejściowy,
  – 321 r.n.e Konstantyn nakazuje czczenie Niedzieli, BÓG nakazywał czczenie Soboty, dnia (7) odpoczynku po akcie stworzenia. Niedziela w Starym Testamencie była pierwszym dniem tygodnia,
  – 325 r.n.e Sobór w Nicei, przyjmuje pakiet pism wybranych (Ustalenie kanonu tzw. Pisma świętego „Biblii”), Ewangelie napisane przez Diabolos (Greka) = Oszczerca, przeciwnik BOGA, upadłe – na Ziemię Anioły, odwieczny wróg, Nefilim, książęta ciemności itp. określenia rodziców i dzieci – bastardów (hybryd), nam znane jako jude, żydzi, chazarzy, syjoniści, banderowcy (jako pożyteczni idioci), plus pisma wybrane Starego Testamentu, bez kultowej księgi, Pięcioksiąg Henocha (Apokryf – Strach przed prawdą !),
  – 330 r.n.e. Konstantyn przenosi stolicę mitycznego imperium z Rzymu do nowo budowanego miasta Konstantynopol (dzisiaj Istambuł). Panie mój, pytanie do Konstantyna, jak długo będzie pan wytyczał granice miasta, w odpowiedzi usłyszał; tak długo będziemy szli, dopóty, dopóki ten który idzie przede mną (nikt go nie widział) nie powie, że granice miasta zostały wytyczone (upadły anioł, demon?),. Konstantyn wynosi się z Rzymu aby nowo powstała religia miała szansę się rozwinąć i tak się staje !
  Od tego okresu, ekspansja bandyckiej religii, schowanej za pięknie brzmiącymi ideałami nie ma końca, kamuflaż nade wszystko!
  – 431 r.n.e. Na soborze w Efezie, Ustanowiono kult maryjny. „matka Hesusa” rodzicielką boga
  – 605 lu 606 rok r.n.e. Papiestwo otrzymuje z rąk króla Fokasa, uniwersalną władzę duchową
  – 756 r.n.e. Od króla Pepina z rodu Merowigów, władcy ówczesnego świata, cała włada przechodzi w ręce zarządców religią katolicką !

  Niektóre pojęcia „wiary katolickiej”
  – Katolicyzm = powszechny, ogólny, rzymska organizacja wyznaniowa
  – Ortodoksja = poprawność religijna lub polityczna, ścisłe przestrzeganie zasad wiary lub ideologii,
  – Patriarcha = ojciec biskupów
  – Episkopos = biskup
  – Prezbiter = funkcja kapłańska

  Kim są dzisiejszy Chrześcijanie; oszukani ludzie:
  – Dewot = klerykał, hipokryta, obłudnik, fałszywy nabożniś, świętoszek
  – Bigot = przesadnie religijny, bardzo gorliwie manifestujący swoją religijność
  – Dogmatyk = ścisłe przestrzeganie nauk wiary, wiara w tzw. prawdę objawioną

  Czym jest nasza „cywilizacja”
  – Podporządkowaniem się, zorganizowanemu porządkowi!


  Istotą faszyzmu jest przekonanie, że państwu/korporacji/kościołowi wszystko wolno!
 • Dysonans poznawczy
  „Trudno jest uwolnić głupków z łańcuchów, które szanują”

  Jedna z najsmutniejszych lekcji płynących z historii ludzkości brzmi: Jeśli oszukiwano nas przez wystarczająco długi czas, to mamy tendencję do odrzucania jakichkolwiek dowodów na występowanie tego oszustwa. Nie jesteśmy zainteresowani odnalezieniem prawdy. Oszustwo nas pochłonęło. Po prostu zbyt bolesne byłoby przyznanie się nawet przed samym sobą, że zostaliśmy oszukani. Carl Sagan

  Dysonans poznawczy.

  Dysonans poznawczy to „uczucie przykrego napięcia spowodowane informacją, która jest sprzeczna z naszym wyobrażeniem siebie jako osoby rozsądnej i sensownej”; to „popęd spowodowany poczuciem dyskomfortu, pierwotnie definiowany jako konsekwencja utrzymywania dwóch lub więcej niezgodnych ze sobą elementów poznawczych, następnie określany jako konsekwencja zaangażowania się w działanie, które jest sprzeczne z koncepcją siebie jako osoby przyzwoitej i rozsądnej”.

  W myśl psychologii społecznej, jednostki dążą do tego, aby uzyskać zgodność pomiędzy „różnymi przekonaniami o tej samej sprawie i spójności między swoimi poglądami a postępowaniem. Jeśli wskutek odebrania nowej informacji, myślenia lub własnego postępowania pojawi się psychologiczna sprzeczność, rodzi się dysonans”. Ten przykry stan emocjonalny ma własności popędu, przez co powoduje ogólną mobilizację organizmu do jego usunięcia oraz unikania go zawczasu. Należy podkreślić, że dysonans będzie tym większy, im większa jest niezgodność, która go wywołuje lub też im ważniejszej sprawy dla człowieka ona dotyczy.
 • Tajemnicze przymierze
  Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.
  Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.
  Utworzymy oddzielne fronty aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami.
  Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego aby kontynuować to oszustwo.
  Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To także zabezpieczy ich przed zauważaniem zachodzących zmian.
  Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń ponieważ sekrety są absolutne.
  Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani poprzez krew i sekret. Śmierć spotka każdego, kto zacznie to wyjawiać.
  Będziemy utrzymywać ich przy życiu krótko wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie.
  Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak że nigdy nie połapią się, co się dzieje.
  Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu.
  Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują.
  Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów. Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn.
  Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi.
  Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą.
  Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn ponieważ mogą to dostrzec.
  Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z wesołymi obrazkami i muzyką.
  Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechniali nasze trucizny.
  Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach.
  Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy.
  Będziemy rozpoczynać wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będziemy atakować dzieci tym, co one najbardziej lubią, słodyczami.
  Kiedy ich zęby będą próchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszłości.
  Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, który uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw.
  Będziemy czynić ich uległymi i słabymi przed nami poprzez naszą moc.
  Będą one wzrastać w depresji, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas o pomoc, damy im więcej trucizny.
  Będziemy koncentrować ich uwagę ku pieniądzowi oraz ku dobrami materialnymi, nie będą w stanie zachować wewnętrznej samokontroli.
  Będziemy odwracać ich uwagę nierządem, zewnętrznymi przyjemnościami oraz grami, więc nie będą w stanie się jednoczyć.
  Ich umysły będą zawsze należeć do nas i oni zawszę będą posłuszni naszym poleceniom.
  Jeżeli odmówią nam, znajdziemy sposoby na technologię kontroli umysłu w ich życiu. Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń.
  Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycję. Będziemy kontrolowali obie strony.
  Zawsze będziemy ukrywać nasze cele ale zawsze będziemy realizować nasz plan.
  Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy ich wynagradzać za ich trud.
  Nasze rodziny nigdy nie będą się z nimi mieszać. Nasza krew musi być zawsze czysta, taka jest nasza droga .
  Spowodujemy, że będą się zabijać wzajemnie, kiedy tylko będzie to w naszym interesie.
  Będziemy ich separować od siebie za pomocą dogmatów i religii.
  Będziemy ściśle kontrolować wszystkie aspekty ich życia i będziemy nimi kierować, co myśleć i jak myśleć.
  Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni.
  Będziemy siać nieprzyjaźń pomiędzy nimi poprzez nasze frakcje.
  Kiedy światło wiedzy zaświeci pomiędzy nimi, wygasimy je poprzez szyderstwo lub śmierć, którekolwiek nam będzie bardziej pasowało.
  Spowodujemy, że będą sobie wyrywać serca i zabijać własne dzieci.
  Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu, naszego przyjaciela.
  Nienawiść oślepi ich całkowicie i oni nigdy się nie zorientują, że z ICH konfliktów wyłonimy się MY jako ich władcy. Będą zbyt zajęci wzajemnym zabijaniem się.
  Będą się kąpać we własnej krwi i zabijać swoich bliźnich tak długo, jak długo uznamy to za konieczne.
  Osiągać będziemy z tego wielkie korzyści, dlatego że oni nas nie widzą ponieważ nie mogą nas widzieć.
  Nasze korzyści z ich wojen i ich śmierci będą kontynuowane.
  Będziemy to powtarzać tak długo, dopóki nasz ultymatywny cel nie zostanie osiągnięty.
  Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięk.
  Użyjemy wszelkich dostępnych środków aby to uzyskać.
  Narzędzia te zostaną stworzone ich pracą.
  Będą nienawidzić siebie i bliźniego.
  Zawsze będziemy ukrywać świętą prawdę przed nimi, że my jesteśmy wszyscy jedno. Tego nie mogą się nigdy dowiedzieć.
  Nigdy nie mogą się dowiedzieć, że kolor jest iluzją, zawsze muszą myśleć, że nie są równi.
  Krok po kroku, krok po kroku będziemy zdążali do celu.
  Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi.
  Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać.
  Ustanowimy system monetarny który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.
  Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń światu, ponieważ będziemy właścicielami mediów.
  Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć które my faworyzujemy.
  Kiedy powstaną przeciw nam zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warte niż one.
  Będą bezbronni bez możliwości działania ponieważ nie będą posiadali broni.
  Powołamy niektórych z nich aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają ponieważ nie należą do nas.
  Rekrutów nazywać będziemy "zainicjowanymi" i będą tak indoktrynowani aby wierzyć w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer. Członkowie tych grup będą myśleć że są z nami ale nigdy nie będą znali prawdy.
  Oni nigdy nie mogą poznać prawdy ponieważ mogą się odwrócić przeciwko nam.
  Za ich pracę będą nagradzani ziemskimi rzeczami oraz wielkimi tytułami, ale oni nigdy nie staną się nieśmiertelnymi i nigdy się z nami nie połączą, nigdy nie otrzymają światła i nigdy nie będą podróżować ku gwiazdom.
  Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje ich postęp w kierunku oświecenia.
  Prawda będzie ukryta przed nimi będąc jednocześnie wprost w ich twarze, tak że nie będą w stanie skupić się na niej, zanim nie będzie za późno.
  O tak, będzie wielka iluzja wolności, że oni nigdy nie zauważą tego, że są naszymi niewolnikami.
  Kiedy wszystko osiągniemy, rzeczywistość, którą utworzymy dla nich będzie znaczyła, że jesteśmy ich właścicielami.
  Rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będą żyli we własnych snach.
  Kiedy osiągniemy nasz cel, rozpocznie się nowa era dominacji .
  Ich umysły będą powiązanie z ich wierzeniami, wierzeniami, które my ustaliliśmy od dawien dawna.
  Ale kiedy zorientują się, zniszczymy ich.
  ONI NIGDY TEGO NIE MOGĄ WIEDZIEĆ.
  Jeżeli kiedykolwiek znajdą tę prawdę, że będą w stanie nas zniszczyć, zaczną działać w tym kierunku.
  Nigdy nie mogą się dowiedzieć co uczyniliśmy, ponieważ jeżeli się dowiedzą, nie mamy gdzie uciec i będzie łatwo widzieć kim jesteśmy, kiedy zasłona zostanie usunięta.
  Kiedy nasze działania ujawnią kim jesteśmy, będą nas ścigać i nikt nie da nam ochrony.
  To jest tajemnicze przymierze poprzez które będziemy żyli teraz oraz w przyszłości, ponieważ owa rzeczywistość następowała poprzez wiele pokoleń.
  To przymierze jest opieczętowane krwią, naszą krwią. My jesteśmy tymi , którzy zstąpili z nieba na ziemię.
  To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane. NIGDY PRZENIGDY spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność. http://www.zbawienie.com/przymierze.ht
 • @Zorion 22:04:04 & @roux 18.05.2019
  Panowie,
  rozważcie następującą kwestię:
  czy Bóg musi pochodzić z żydowskiej religii i czy żydowska religia musi być naszą religią?

  Zakładam, iż jest dla Panów oczywiste, że każda religia jest wytworem ludzkiej myśli.
 • @Rzeczpospolita 01:32:08
  "czy Bóg musi pochodzić z żydowskiej religii i czy żydowska religia musi być naszą religią?"
  -----------------
  Jezus Chrystus przyszedł na świat wśród dzieci diabła - bo tylko oni mogli go tak potraktować - jak Go potraktowali - a przyszedł tam głównie po to aby uświadomić ludziom, że dzielą właśnie Ziemię z dziećmi diabła. Przyszedł tam po to - aby nauczyć ludzi - jak mają postępować w relacjach między sobą oraz między sobą a dziećmi diabła - bo to jest - być albo nie być - człowieka obdarzonego wolną wolą na Ziemi. Momentalnie po zamordowaniu Jezusa Chrystusa - czarci pomiot zaczął przenicowywać Jego nauki pod siebie - i wyszło na to, że Syn Boga był/jest idiotą. Idiotą ponieważ te przenicowane już nauki czynią ludzi bezbronnymi wobec dzieci diabła. Dzieje się tak dlatego, że przemilczano najistotniejszy fragment tych nauk - mianowicie - warunkiem koniecznym było/jest nawrócenie dzieci diabła nie wyłączając ognia i miecza. Problem ten jest otwarty już przeszło 2000 lat.
  ----------------
  "Zakładam, iż jest dla Panów oczywiste, że każda religia jest wytworem ludzkiej myśli."
  -----------------
  Tak - tylko myśl ludzka to inteligentna energia z jakiej składa się dusza człowieka i cały ten właściwy świat zwany Niebem i Piekłem. Inteligentna energia przenika świat materialny - natomiast odwrotne zjawisko jest niemożliwe.
  Na koniec - dla wszystkich tych - co to "oddzielili" swój właściwy, nieśmiertelny byt zwany duszą od swojego ciała czyli swoistego, kosmicznego skafandra. Otóż jeśli komuś Bóg nie zabrał rozumu - to niech fakt pobytu Jezusa Chrystusa na Ziemi wykorzysta dla dobra ludzi stworzonych przez Boga - i nie pozwala swoim postępowaniem - aby z faktu tego korzystali tylko dzieci diabła - kosztem ludzi.
 • @demonkracja 09:13:51
  "Otóż jeśli komuś Bóg nie zabrał rozumu - to niech fakt pobytu Jezusa Chrystusa na Ziemi wykorzysta dla dobra ludzi stworzonych przez Boga - i nie pozwala swoim postępowaniem - aby z faktu tego korzystali tylko dzieci diabła - kosztem ludzi."

  Niestety, nie ma takiej możliwości, żeby twórcy ("dzieci diabła") religii dla gojów nie odnosili korzyści z jej kultywowania.
  Na odcięcie "dzieci diabła" od tych korzyści istnieje tylko jeden sposób: odrzucenie żydowskiej religii dla gojów przez samych gojów.
 • @Rzeczpospolita 01:32:08
  Witaj!
  Ja nie zaprzeczam istnienia "buka" jakiegoś, ale neguję monopol żydowski na tego buka. Agnostykiem jestem.

  Niestety kolega Zorion okazał się katotalibem, a roux jest znanym judeochrześcijaninem.. 2000 lat indoktrynacji robi swoje, nie mam pojęcia jak z tym wygrać!

  Pochowałem niedawno Babcię, zamiast ksiundza był Mistrz Ceremonii.
  Wszystko fajnie do czasu.. zaczął mówić o Jeszue i Niebie :(((
  Nawet pochować człowieka w spokoju nie można, wszędzie ta żydowska indoktrynacja :(((

  Przecież mógł powiedzieć, że moja Babcia zreinkernuje się w motyla..

  Pozdrawiam
 • @Rzeczpospolita 13:09:16
  ""Na odcięcie "dzieci diabła" od tych korzyści istnieje tylko jeden sposób: odrzucenie żydowskiej religii dla gojów przez samych gojów."
  ---------------------
  Nie wylewa się dziecka z kąpielą.
 • @demonkracja 13:47:52
  Dziecka nie, ale brudną wodę po kąpieli tak.

  Innymi słowy, nikt nie może i nie jest w stanie zabronić komukolwiek wiary w boga - i nie ma takiej potrzeby.
  Natomiast trzeba dążyć do świadomego odrzucenia żydowierczej religii, która - i sama religia i jej polityczna instytucja: Kościół - przysparzają polskiemu narodowi ogromne szkody, duchowe, materialne, polityczne.
 • @wk..ny 13:14:28
  Może i ku...wa jestem debilem , ale znałem kilku takich kogutów co to gadali że Boga nie ma, a potem jednali się z nim na łożu śmierci z moczem w gaciach . Bóg daje człowiekowi szansę do ostatniego wydechu, zupełnie jak temu łotrowi z prawej strony Jezusa, on to wykorzystał bo był mądry i zaryzykował skruchę , zresztą nie miał za dużego wyboru.....

  pozdrowił
 • @Zorion 20:56:32
  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/148117-blawatska-o-zydowskiej-historii-zadnych-sladow
 • @Zorion 20:56:32
  Lubię Cię.. nie przeginaj.. nie neguję Boga, agnostykiem jestem.. neguję tylko i wyłącznie żydowską interpretację Buka z chrześcijaństwem, judaizmem i islamem, tylko tyle.. przemyśl to proszę

  Dałeś żydowi władzę nad swoim pieniądzem oraz wiarą, współczuję Ci, a także mi, bo przez takich jak Ty tracimy Polskę :(((

  ZORION, OBUDŹ SIĘ Z MATRIXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tu chodzi o nasze życie i naszego potomstwa.. Jeśli pozostaniesz w letargu, będziesz mym wrogiem.
  Jako farma energetyczna mych wrogów jesteś mym wrogiem, ZROZUMIAŁEŚ??? mam nadzieję, chociaż nikłą :(

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30