Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5115 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Udział w eurowyborach = poparciu zbrodni światowego Żydostwa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie idź na eurowybory, zostań w domu


Nie idź na eurowybory, zostań w domu

 

Udział w eurowyborach = poparciu zbrodni międzynarodowego żydostwa w Jugosławii, w Syrii, na Ukrainie, w Iraku, Libii, Sudanie, Jemenie, w Wenezueli, …

_____________________

tekst napisany w maju 2014r., tuż po żydo-rebelii na Ukrainie

Nie trzeba udowadniać powyższej tezy dokumentalnymi zdjęciami zbrodni żydo-banderowców w Kijowie, Odessie, czy w Słowiańsku. 

Nie  zapomnimy o ludzkiej tragedii braci Słowian. Czas rozliczeń nadejdzie, wcześniej lub później.

Pamiętajmy jednak,  że cała UE, cały Zachód nie tylko wspierał, ale był inicjatorem obalenia legalnych władz  Ukrainy  przez terrorystów  żydo-banderowszczyzny.  I Zachód i UE nadal popierają zbrodnie bandy Jaceniuka na cywilnej ludności Ukrainy.

Pamiętajmy także, że przewrót na Ukrainie i zbrodnie żydo-banderowców popierają wszystkie  syjonistyczne szumowiny IIIRP tworzące szeroko rozumiany żydo-system władzy w naszym kraju.

Dramat Ukraińców pokazuje precyzyjnie i wyraźnie, kim  kto jest w tzw. polskiej polityce – jakie faktycznie siły rządzą naszym państwem.

Nikt  z  nas nie powinien mieć już najmniejszych wątpliwości,  że znaleźliśmy się  pod okupacją międzynarodowego żydostwa  lub jak kto woli, międzynarodowej światowej finansjery albo pod okupacją USA, UE i Izraela.

Można z dużym prawdopodobieństwem założyć,  że gdyby syjonistycznym władzom IIIRP nie udało się sfałszować referendum akcesyjnego w 2003r. i u nas także międzynarodowe żydostwo doprowadziłoby do podobnej do ukraińskiej rebelii lub wysłało  przeciw nam siły bezpieczeństwa, tak jak przeciw Duńczykom w 1992r., którzy odrzucili traktat z Maastricht.

O syjonistycznej zbrodni na Duńczykach wiedział papież JPII,  który naganiał nas do UE – i może dlatego został świętym?

Czy zatem, wypada Polakowi brać udział w syjonistycznej eurowyborczej hucpie i wybierać europosłów, którzy i tak nie posiadają żadnych realnych uprawnień do stanowienia prawa w UE?

Nie wolno zapominać, że udział w eurowyborach jest nie tylko wyrazem poparcia  dla okupacyjnego żydo-systemu władzy IIIRP, ale że jest także pochwałą współpracy  żydo-władz  IIIRP  i  całej UE  z żydo-banderowcami, potomkami zbrodniarzy  winnych  ludobójstwa  na  Polakach  na Wołyniu,  na Podolu,  we wschodniej Małopolsce.

Nie świętujmy eurowyborczej hucpy na grobach naszych przodków, jak czynią to dzisiaj syjonistyczne szumowiny żydo-systemu IIIRP.

Ku  utrapieniu  władz żydo-systemu  i jego powszechnych żydowskich mediów frekwencja w eurowyborczej hucpie będzie i tak rekordowo niska.

Zostańmy w domu, wykażmy polityczną, narodową świadomość i choć symbolicznie odbierzmy polityczną legitymację żydo-systemowi IIIRP,  nie kolaborujmy z okupantem!!!

_______________________

Demokracja według żydo-systemów Zachodu

18 maja 1993, Kopenhaga, policja strzela ostrą amunicja do Duńczyków protestujących przeciw fałszerstwu referendalnemu – Duńczycy nie chcieli do UE

https://www.youtube.com/watch?v=sA8bsDS3KuY

 

Zachodnia demokracja w IIIŻydo-RP/Polin

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=UUXAVMlKkFI

 

Dariusz Kosiur

PS

Tekst pierwotnie istniał na:

http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/05/08/udzial-w-eurowyborach-poparciu-zbrodni-miedzynarodowego-zydostwa-na-ukrainie/

___________________

Eurowyborco przemyśl

Parlament UE nie posiada uprawnień do inicjatywy ustawodawczej – zatem europosłowie nie stanowią prawa. Uprawnienia ustawodawcze posiada jedynie Komisja Europejska, która nie pochodzi z wyborów.

Jeśli europosłowie nie stanowią prawa, to jaki jest sens utrzymywania Parlamentu UE? To przecież tylko kosztowna atrapa pozorów demokracji.

Jeśli europosłowie nie stanowią prawa, to czy ma jakiekolwiek znaczenie, kto zasiada w atrapie parlamentu UE?

Jeśli jesteś Polakiem i uczestniczysz w eurowyborach, to czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że bierzesz udział w antypolskim przedsięwzięciu – UE ogranicza suwerenność narodową i państwową, degeneruje wszystkie sfery życia narodu i funkcjonowania państwa -?

Jeśli jesteś Polakiem i koniecznie chcesz głosować, to czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że możesz głosować wyłącznie na tych, których żydo-reżim IIIRP dopuszcza do udziału w życiu politycznym?

Czy którykolwiek z kandydatów w eurowyborach opowiada się za walką ze światowym syjonizmem, z żydowskim kapitalizmem, za likwidacją żydo-reżimu IIIRP?

Czy zdajesz sobie sprawę, że nawet nieważny głos zwiększa frekwencję w eurowyborach, a tym samym stanowi twoją akceptację dla światowego syjonizmu i jego tworu, jakim jest UE – że jest wyrazem twojej niewolniczej postawy wobec syjonistycznego imperializmu i żydowskiego kapitalizmu?

Dariusz Kosiur

 

KOMENTARZE

 • Apel
  Wszyscy Polacy Słowianie Rodzimowiercy Poganie nie idzcie na wybory do euro-cyrku. Popieram pana DK
 • Ot, logika.
  AKurat bojkot jest bezsensowny, bo on nic nie da. Te wybory zawsze miały kiepską frewkencję, a coś to dało? Nie. Ale sekciarska mentalność tego nie zrozumie.
  A Jaceniuk już od dawna w odstawce. Autorowi kilka lat umknęło.
  Inna sprawa, co to znaczy "legalne władze Ukrainy". Dokładnie nic. Tyle samo co "legalne władze Abchazji", "legalne władze III RP", "legalne władze Czech", itd.
 • @Wican 15:40:29
  A czy Komentator nie ma problemów "czytania ze zrozumieniem"?

  Stoi przecież jak wół napisane, że tekst jest z roku 2014r.
  A czy od 2014r. zmieniła się polityka zawiadowców UE?
  Czy zmieniła się polityka IIIŻydo-RP/Polin?

  "legalne władze Ukrainy" - to dużo znaczy. Władze te zostały wybrane w wyborach, których demokratyczność została uznana także przez UE, która później wspierała ich obalenie.
 • @Wican 15:40:29
  Widać komentatorzy,że Ty przez kilka lat byłeś na wagarach i nie zrobiłeś lekcji. Żydo- banderowskie kukły, które firmowały Majdan zostały zastąpione jeszcze komiczniejszymi, jak Zelenski. Teraz syjonista i pospolity bandyta Kolomojski jeszcze bezkarnie może rabować majątek Małorusinów. Wszystkie polityczne szmaty z prezesem PiS, Kukizem i POwskimi kamratami banderowcow na czele z Tuskiem i Schetyną krzycząc Sława Ukrainie teraz przeniosły centrum swoich interesów do Brukseli .
 • @stanislav 17:20:52
  Ale co komiczmniejsze także tzw. " narodowcy" , " wolnościowcy" i " Pobudkowi katolicy" pchają się do Euromichy wmawiają Polakom, że chcą ich tam reprezentować:))) Reprezentują zaś wyłącznie swoją hipokryzję, pazerność i jawny antypolonizm. Należy to badziewie odsiać w jesiennych wyborach i zutylizować w narodowym śmietniku.
 • @Wican 15:40:29
  tak, tak . Ty nie zbojkotujesz wyborów. Bo jak to, Polska musi być katolicka i ty zagłosujesz na pseudo narodowców, lub na pseudo patriotów od żydo-katolika Brauna
 • @Wican 15:40:29....Te wybory zawsze miały kiepską frewkencję, a coś to dało? Nie....
  Nie branie udziału w grze wyborczej daje bardzo dużo tym, którzy nie graja-oczyszczenie umysłu i spokój ducha.
 • Ręce opadają
  W wyborach do Eurozojuza wezmą udział prorosyjscy banderowcy?

  Strach się bać

  https://kresy.pl/wp-content/uploads/2017/02/8b6141c25154ea5d3c2eb678fda1b522.-302x170.gif
 • PiS, PO i tak mają dwie pierwsze pozycje.
  Jak bojkotnicy nie chcą na nich głosować, to na pewno ucieszą się bojkotu.
  Tu Mateusz Piskorski chyba w pierwszej rozmowie po uwolnieniu. Taki los może czekać każdego: https://www.youtube.com/watch?v=dmXCE5JGqWw&t=54s
 • @jak nie masz na kogo głosować ...
  ... to oddaj glos nieważny.

  Jeśli frekwencja wyniesie 50% z czego 30% głosów będzie nieważnych to wtedy zacznie się panika wśród rządzących-wielu ludzi to otrzeźwi, przestaną się łudzić co do "władzy".

  Pozatym nawet strzelając na chybił-trafił jest szansa wrzucenie do polityki uczciwych ludzi.

  Po trzecie frekwencja nie ma znaczenia, nawet jak poszło 20% to i tak kogoś tam "wybrali". Gdyby frekwencja miała znaczenie zachęcanie do nieuczestniczenia miałoby sens.

  Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Obecnie wybory to jedyne narzędzie wpływu (małego ale jednak) na to kto rządzi .
 • @stanislav 17:29:20
  Niestety ale "Lud Boży" nie rozumie tego: https://nspap.livejournal.com/73727.html (KACZYŃSKI NOWYM SOTNIKIEM UPA?)
  Kaczyński-Kalkstein został tam notabene wysłąny przez swojego bezpośredniego szefa z USA, magnata prasowego Bloomberga.
  (Tajne materiały wywiadu SS: www.ss-3rp-gov.livejournal.com )

  I tak samo jak nie rozumie tenże "Lud Boży" gdy mu zapalają w oczy od 30 lat Chanuki i chodzą w tych śmiesznych myckach.

  SPRAWA REWOLUCJI BOLSZEWICKIEJ NA UKRAINIE.
  https://nspap.livejournal.com/72993.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30