Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5101 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

30 lat IIIRP – 30 lat zbrodni na polskim narodzie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Likwidacja przyrostu naturalnego

 

30 lat IIIRP – 30 lat syjonistycznych zbrodni na polskim narodzie

 

Likwidacja przyrostu naturalnego – wielki sukces cywilizacji judeo-chrześcijańskiej w Polsce pod żydowskim reżimem

Na ten sukces składa się 15 lat „kiblowania” Polski w UE, „spadający na Polskę deszcz €UE”, integracja z Zachodem – czytaj: inkorporacja Polski do struktur żydowskiego kapitalizmu Zachodu -, a przede wszystkim 30 lat rządów okupacyjnego, bandyckiego, żydowskiego reżimu IIIRP, poprzedzone Paktem JaruzelskiRockefeller z 25 września 1985 r. Wszystko to było możliwe dzięki wieloletniej, rozpoczętej tuż po czerwcu 1956r. (odsuniecie Żydów od bezpośrednich rządów), współpracy żydowskiej V kolumny z żydo-katolickim Kościołem w celu obalenia PRL. Ukoronowanie tej współpracy nastąpiło przy tzw. Okrągłym Stole. I trzeba to powtarzać sobie, swoim dzieciom, znajomym – każdy, kto myśli jak Polak musi to wiedzieć:

„Bylem marszałkiem sejmu kontraktowego” – prof. Mikołaj Kozakiewicz na stronie 131 swojej książki napisał:

„tylko 8 osób spośród 55 uczestników [obrad „Okrągłego stołu”] było pochodzenia polskiego”

resztę stanowili Żydzi. Książka niemal natychmiast została usunięta z biblioteki sejmowej.

Likwidacja przyrostu naturalnego nie jest efektem przypadku, czy nieudolności polityków, jest efektem celowej, realizowanej z całą premedytacją, polityki władz żydowskiego reżimu, a ta jest pochodną polityki narzuconej przez mondialistyczne centra światowego syjonizmu pn. polityki zrównoważonego rozwoju. „Zrównoważony rozwój” uzyskał z kolei aprobatę żydo-katolickiego Kościoła w encyklikach „Centesimus annus” (pochwała liberalizmu gospodarczego i negacja funkcji socjalnych państwa) oraz „Laudato si” (TAK dla „zrównoważonego rozwoju”, czyli TAK dla depopulacji).

Zanim obrońcy Kościoła przystąpią do ataku za ukazanie prawdziwych intencji polityki tej instytucji, niech spróbują najpierw odpowiedzieć sobie na pytania, czy kiedykolwiek w ciągu 30 lat niszczenia przyrostu naturalnego w Polsce przez funkcjonariuszy reżimu IIIŻydo-RP/Polin hierarchowie Kościoła stanęli po stronie polskiego narodu, czy wskazali na rzeczywiste zło, na bandytyzm żydowskich rządów? Czy taka instytucja może rościć sobie prawo do bycia sumieniem narodu? Czy warto bronić takiej instytucji, która staje po stronie wrogów narodu? 

Dariusz Kosiur

___________________________

W 2018 roku zmarło w Polsce 414 tysięcy osób – wynika z danych GUS. Tyle zgonów nad Wisłą nie było od zakończenia II wojny światowej. Jednocześnie – mimo miliardów złotych pompowanych w program 500 plus – spadła liczba urodzeń.

___________________________

___________________________

Poniższy tekst za stroną: http://niewygodne.info.pl/artykul9/04816-Spada-liczba-dzieci-Rosnie-liczba-cudzoziemcow.htm

Wciąż spada liczba rodzących się w Polsce dzieci. Rośnie za to liczba ubezpieczonych w ZUS cudzoziemców

czwartek, 2.05.2019 r.

  

foto: niewygodne.info.pl

Najnowsze dane GUS na temat liczby urodzeń w Polsce potwierdzają spadkowy trend. W marcu urodziło się w naszym kraju zaledwie 29 tys. dzieci. To o blisko 3 tys. dzieci mniej w porównaniu do marca ub.r. (spadek o -9,1 proc.). Na szczęście dla gospodarki i wpływów do budżetu rośnie liczba przebywających w Polsce cudzoziemców, którzy są ubezpieczeni w ZUS i płacą składki. Na koniec I kwartału 2019 r. było ich 609,7 tys. To o 40 tys. więcej w porównaniu do stanu z końca IV kwartału 2018 r. i o 133,5 tys. więcej w porównaniu stanu z końca I kwartału 2018 r.

Zmiany kulturowe, masowa emigracja ludzi młodych z lat 2004 – 2014 oraz coraz większa liczba emerytów nasilają niekorzystne trendy demograficzne. W naszym kraju rodzi się coraz mniej dzieci. Zgodnie z oficjalnymi statystykami GUS w styczniu br. urodziło się 34 tys. dzieci, tj. o -4,2 proc. mniej niż w styczniu 2018 roku(urodziło się wówczas 35,5 tys. dzieci). W lutym br. urodziło się 28 tys. dzieci, tj. o -4,5 proc. mniej niż w lutym ub.r. (29,3 tys. dzieci). Największy spadek urodzeń w porównaniu do danych z ubiegłego roku zanotowano jednak w marcu, kiedy urodziło się zaledwie 29 tys. dzieci, tj. o -9,1 proc. mniej niż w marcu 2018 roku (31,9 tys. dzieci).

 • „Polska, dla której prognozy rozwoju ludności są obecnie niesprzyjające, będzie musiała zmierzyć się ze wszystkimi problemami wynikającymi z niekorzystnych trendów demograficznych. Dotyczy to także regionów i mniejszych jednostek terytorialnych, szczególnie tych o najstarszej strukturze wieku mieszkańców, w których dodatkowo proces starzenia będzie się najbardziej pogłębiał” – czytamy w najnowszym raporcie o sytuacji ludnościowej w naszym kraju opublikowanym przez GUS.

  W warunkach spadającej liczby urodzeń coraz trudniej będzie nam osiągnąć 
  stan naturalnej zastępowalności pokoleń. Z pomocą przychodzą jednak osiedlający się w Polsce cudzoziemcy. Szczególnie mam na myśli tych imigrantów, którzy płacą tu podatki, są ubezpieczeni w ZUS i podjęli kroki ku asymilacji z polskim społeczeństwem. Zgodnie z opublikowanymi dwa dni temu informacjami – liczba ubezpieczonych w ZUS cudzoziemców wzrosła w Polsce na koniec I kwartału 2019 r. do 609,7 tys.(z 569,7 tys. na koniec IV kwartału 2018 roku). W porównaniu stanu z końca I kwartału 2018 r. liczba takich osób wzrosła o 133,5 tys. (wzrost o +28,0 proc.).

Najwięcej ubezpieczonych w ZUS cudzoziemców pochodzi z Ukrainy. Na koniec I kwartału 2019 r. było ich 454,6 tys., wobec 420,7 tys. na koniec IV kwartału 2018 roku i wobec 345,2 tys. na koniec I kwartału 2018 roku.

 •  

Pisałem o tym jakiś czas temu, ale nie zaszkodzi powtórzyć – ujemny przyrost naturalny w dłuższej perspektywie czasowej wpłynie nie tylko na ludność Polski, ale również na potencjał gospodarczy naszego kraju. Aby powstrzymać skutki demograficznego tsunami, w Polsce już teraz w ciągu roku powinno się osiedlać na stałe około 50 tys. imigrantów w wieku produkcyjnym. Najlepiej ludzi młodych, z podobnego kręgu kulturowego, którzy łatwo się asymilują, są gotowi płacić tu podatki i zakładać nowe rodziny. W tych okolicznościach nadawanie obywatelstwa przebywającym tu od dłuższego czasu, płacącym składki ZUS, znającym język polski i polską kulturę Białorusinom lub Ukraińcom wydaje się być zupełnie naturalnym procesem mogącym nas uratować przed wielowymiarową katastrofą, której główną przyczyną będzie pokoleniowa niezastępowalność.

 

Źródło: Rafał Mundry (Twitter.com)
Źródło: Robert Sosnowiecki (Twitter.com)
Źródło: Liczba cudzoziemców ubezpieczonych w ZUS wzrosła na koniec I kw. do 609,7 tys. – ZUS (Stooq.pl)
Źródło: GUS ostrzega przed nasilającymi się niekorzystnymi zmianami demograficznymi w Polsce (Stooq.pl)

______________________

A oto efekty „polityki zrównoważonego rozwoju” zapisane w Konstytucji IIIŻydo-RP/Polin, które nie tyle prowadzą, co już doprowadziły do załamania systemu emerytalnego w Polsce.

Z komentarza dra M.Głogoczowskiego (MG):

Przy okazji przypominam, że ULEPSZONY „GENERAL PLAN OST” zaczął funkcjonować w Polsce 1 stycznia 1990 roku.

A oto praktyczny wynik realizacji tego „planu Balcerowicza/Sachsa/Sorosa/MFW” po kilkunastu latach jego SUPER OWOCNEGO funkcjonowania:

I podobne osiągnięcia w zakresie PRAKTYCZNEJ LIKWIDACJI NARODÓW WSCHODNIOEUROPEJSKICH zanotowano w całym – ZNIENAWIDZONYM PRZEZ LOKALNYCH ANTYKOMUNISTÓW – bloku byłych państw socjalistycznych.

Sumarycznie to są większe straty ludności niż w 2 WŚ. I to straty nie odrobienia przez większą dzietność rodzin, jak to było bezpośrednio po II WŚ w okresie STALINOWSKIM.

 

KOMENTARZE

 • WPS
  Bardzo ważne, warte przypomnienia:

  http://szczesnygorski.pl/wp-content/uploads/2011/02/RUGINA-contra-SACHS-bez-podkre%C5%9Ble%C5%84.pdf
 • Nie zgadzam się z tytułem notki.
  30 lat zbrodni na Polsce a nie narodzie gdyż Naród Polski w tej zbrodni na Polsce uczestniczy a to że oberwie rykoszetem to już inna sprawa. Należy mówić jak jest, bez sentymentów.
 • @Stara Baba 14:36:45
  Komentarz bardzo dobry i oparty na realiach a nie na jakichś wydumkach.
  Mnożenie motłochu było potrzebne kiedyś dla potrzeb wojennych a utraciło to sens z nadejściem ery atomu.
  Obecnie jest ta ciżba, tzw. zasób ludzki, potrzebny jeszcze kapitalistom którym przynosi zyski.
  jednak gdy pieniądz ostatecznie upadnie a w ślad za nim konsumpcja, niepotrzebny zasób ludzki będzie kierowany do Sanatoriów: https://nke21.neon24.pl/post/148967,sanatorium-centralne-w-kolorado-springs ( takie Sanatporia są już w tajemnicy gotowe i w Polsce, np w Poznaniu-Karolinie).

  Jedne plany, sprzed 50 lat (Klubu Rzymskiego) zakładają pozostawienie po krachu 500 milionów "ludzi": https://nke21.neon24.pl/post/148360,tylko-500-milionow-dlaczego
  Nowsze mówią o tzw. "Złotym Miliardzie".

  Obydwa plany to czysty nonsens.
  Nie minie więcej jak kilka pokoleń a motłoch znowu będzie się mnożył jak króliki, tak jak było u nas po I Wojnie.
  W zupełności wystarczy 50, a nawet 5 milionów w zupełnosci wystarczy do przetrwania gatunku ludzkiego, oczywiście po starannej selekcji na aryjską stronę.

  Dla III Rzeszy Polan zakładamy że bedzie to ostatecznie 500-700.000 no ale trzeba 20 pokoleń (500 lat) by odbudować naszą rasę.
  https://nke21.neon24.pl/post/148997,sprowadzmy-cialo-i-ducha-karola-wojtyly-do-ojczyzny
 • 30 lat IIIRP – 30 lat zbrodni na polskim narodzie
  Popieram!

  W moim mieście kawałek mięsa, słonina i dwa kawałki cebuli - kosztują 7 zł.
  Szaszłyk kosztuje 70 zł za kiłogram.
  Pietruszka kosztuje więcej niż kilogram szynki.
  Czy to wina PiS, czy mafijnej międzynarodówki?

  Jak to dobrze, że słowiański naród rosyjski opływa w dobrobycie.
  Czy Putin już wykończył dolara wspólnie z chińskimi komunistami?
  Coś mi się wydaje, że nadal teplają się w żydowskim bagnie.
 • Rurociąg Przyjaźni
  Ceny ropy ciągle w górę...za dolary.
 • @Autor & WPS
  Tak z ciekawości.
  Zastępowalność jest chyba przy dzietności 2,2 dziecka/kobieta.
  To w jakim zakresie panowie Kosiur i Ziemiński przyczynili się do poprawy bilansu?
  Mają więcej niż po 2 dzieci?
  (Ja tam mam 3 - czyli jestem uczciwym Polakiem, dbającym o dobro narodowe).
 • @będzie się działo
  "W 2018 roku zmarło w Polsce 414 tysięcy osób"

  I głowę dam, że umieralność z roku na rok będzie coraz większa, chociażby dlatego, że będzie coraz gorsza jakość leczenia (np. 25% lekarzy jest w wieku emerytalnym a 50% pielęgniek ma więcej niż 50 lat - http://niewygodne.info.pl/artykul9/04834-Fatalne-dane-dot-pielegniarek-i-poloznych.htm, http://niewygodne.info.pl/artykul9/04818-Co-czwarty-lekarz-w-wieku-emerytalnym.htm,).

  Trudno.

  Tak się mści bezmyślne wybieranie tych samych do władzy od 30 lat i zachęcanie (sic!!) młodych do emigracji zamiast do pracy nad krajem (kto rozsądny zachęca ludzi do wyjazdu z kraju jeśli wie, że np. jego emerytura pochodzi ze składek ludzi pracujących w kraju??).

  Nawet biorąc pod uwagę wszechobecną propagandę i ogłupianie Polaków to jednak Polacy mogli zmądrzeć te 10-15 lat temu.

  Drogie matki 500+, drodzy emeryci i renciści - jeśli tak postępowaliście to czeka was niezła jazda.
 • @kowalskijan584 21:38:23
  Oczywiście - polecam mój post tam piszę co teraz chciałbym napisać w komentarzu
  https://zorion.neon24.pl/post/147474,czarny-aniol

  pozdrowił
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:57:35
  Szanowny Wojtasie,

  tak się złożyło, że tydzień temu byłem na na ślubie w kościele katolickim i ksiądz prowadzący ceremonię " błogosławiąc młodą parę" mimowolnie wypowiedział lapidarium misji KK na ziemi. Życzył młodej parze potomstwa, gdyż jak powiedział " liczne potomstwo przyczynia się do bogactwa Kościoła". Jeśliś tę prawdę wbił do głów twej trójce dzieci, toś godzien podrygiwać w takt hymnów jak poniżej:

  https://www.tekstowo.pl/piosenka,jakub_blycharz_i_niemagotu,hosanna_synowi_dawida.html
 • To chyba jakaś banderowska propaganda
  bez próby jakiejkolwiek diagnozy, dlaczego tak się dzieje.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30