Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5115 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Co rośnie szybciej, głupota Polaków - ? -

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- czy rozwydrzenie żydowskiego reżimu?


Ostatnie wskazówki przedwyborcze, czy instrukcja jak obejść żydowskich złodziei (Just 447)?

Wyniki eurowyborów 2019 uprawniają do wniosku, że w wyborach do sejmu 2019r. najwięcej głosów i w tym samym porządku otrzymają te same partie polityczne. I mamy tu pierwszy paradoks: najwięcej głosów otrzymały ugrupowania bandyckie, a więc te, których członkowie brali i biorą czynny udział w rozkradaniu i niszczeniu majątku narodowego Polaków, w pauperyzacji polskiego społeczeństwa i wspierają bandycką, imperialną, politykę syjonistycznych USA, Wlk.Brytanii i Izraela – także politykę antypolską. (Ciekawostka: kancelaria prawna szkolnego kolegi J.i L.Kaczyńskich, L.Fogelmana – wrócił w 1990r. z Izraela do Polski -, brała udział w największych „prywatyzacjach” polskich przedsiębiorstw.)

Z drugiej strony polscy wyborcy postępują racjonalnie oddając głosy na PiS – z dwóch bandyckich, syjonistycznych, partii wybierają tę, która przynajmniej sprawia mocne wrażenie, że daje im po 500+, po 500+, bo licząc w złotych już po 500 wyjść nie chce.

Paradoks drugi: czy jest możliwe, żeby poziom politycznej głupoty Polaków w ciągu zaledwie 4 lat wzrósł aż o ~100% – ? W poprzednich eurowyborach frekwencja wyniosła ~24%, teraz ~43%, a więc wzrost politycznej głupoty wynosi prawie 100%. Czy można dać wiarę w ~43% frekwencję, a więc w taką jaką obserwowano w wyborach do sejmu, czy prezydenckich -?
Taki skok frekwencji nie jest możliwy nawet przy zastosowaniu najbardziej wyrafinowanych technik prania mózgów, a przecież żydowski reżim stosuje tylko żydo-medialną indoktrynację i to na dosyć prymitywnym poziomie.
W dodatku sam lider eurowyborów, syjonistyczny PiS, nie zawsze pochlebnie opiniował UE.

Manipulacja wynikami wyborów jest banalnie łatwa. Wyniki głosowań z komisji wyborczych są przesyłane drogą elektroniczną do centrum PKW. Wystarczy zatem drobna zmiana w programie (w komputerowej końcówce w PKW) i otrzymujemy żądane wyniki.
Nikt w Polsce przecież nie będzie zbierał wyników z poszczególnych komisji wyborczych – bo kogo na to stać? -, sumował i porównywał z komunikatem PKW. Pole manipulacji jest więc ogromne, a proces wyborczy (zliczanie wyników) pozbawione jakiejkolwiek społecznej kontroli.

Tu należy przypomnieć, że dokumentacja referendalna z 2003r. dotycząca akcesji IIIRP do UE została całkowicie zniszczona po 30 dniach od referendum – żeby nie istniał żaden, nawet najdrobniejszy, dowód fałszerstwa żydowskiego reżimu IIIRP.

Klasyfikacja poszczególnych ugrupowań jest już całkowicie prawdopodobna za wyjątkiem wyników „Konfederacji” i „Wiosny”. Bo czy jest możliwa aż taka rozbieżność:

a w rzeczywistości opisanej przez PKW „Wiosna” uzyskała 6%, a „Konfederacja” 4,5%, nie przekraczając progu wyborczego?

Wynikałoby z tego, że to głównie wyborcy po 30 roku życia preferują pederastów i przeciwników Kościoła zrzeszonych w „Wiośnie”, a nie obrońców wiary, moralności i polskiego majątku (?) – kto chce niech wierzy żydowskiemu reżimowi. Żyd zawiadujący procesem wyborczym i PKW mocno tu przestrzelił dając odpór „antysemityzmowi” „Konfederacji” – w tym wypadku „antysemityzm” to nawoływanie do odrzucenia żydowskich żądań legalizacji kradzieży polskiego majątku.

Paradoks trzeci – pozorny. Niedawna wizyta „słoneczka Peru” i wypowiedź jego supporta na UW w Warszawie „atakująca” Kościół w Polsce była oczywistym wskazaniem wyborcom na kogo mają głosować – mają głosować na obrońców Kościoła, na PiS.

Wydaje się więc, że wynik eurowyborów jest kompromisem żydowskich obozów: obozu Żydostwa anglosaskiego, dążącego do utworzenia z państw słowiańskich kordonu ochronnego oddzielającego zależną od USA UE od Rosji, może nawet pomniejszenia UE o te państwa – stąd wygrana PiS oraz obozu żydostwa prounijnego, zmierzającego do odrzucenia wpływów USA – stąd wysoka frekwencja w eurowyborach (czytaj poparcie dla UE) i oczywiście indoktrynowanie Polaków, że są zwolennikami żydowsko-unijnej okupacji.

Paradoks czwarty dotyczy politycznej roli Kościoła. Dla znających i rozumiejących historię i politykę jest oczywiste, że Kościół zawsze stał na pozycjach wrogich wobec naszego narodu i państwa – żeby nie być gołosłownym z historii politycznej myśli Kościoła ostatnich 50 lat: uznanie granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej dopiero w 1972r., msza pojednania z NRF w 1989r. – nigdy nie było mszy pojednania z Rosją, naganianie Polaków do UE, nauczanie polityczne Kościoła: „antysemityzm jest grzechem”, a „nacjonalizm jest herezją”. Społeczeństwo polskie jest jednak chrześcijańskie, broni wiary i Kościoła. Każda partia polityczna, która odrzuci Kościół jako podmiot politycznie wrogi musi się liczyć z utratą poparcia ogromnej części Polaków. – Jak przeciąć ten gordyjski węzeł?

 

Dariusz Kosiur

Nasze wybory

Relacja z USA: Na obchodach Dnia Pamięci Gen. Pułaskiego 11 października 2018 roku w USA Polskę reprezentował Jonny Daniels. (na zdj. J.Daniels, A.Bielan – już europoseł, A.M.Anders, obrończyni Just 447 – ambasador IIIŻydo-RP/Polin w Rzymie)

KOMENTARZE

 • Najlepsza jest ta fotka
  5*
 • "Jak przeciąć ten gordyjski węzeł?"
  Okupacja atrapy Polski ma miejsce na wielu poziomach - jednak na każdym poziomie mamy tę samą mroczną siłę. Wynika to z historii począwszy od zaborów a skończywszy na czasach Solidarności i wojny Jaruzela z narodem - dzięki czemu wspólnota rozbójnicza (jej siły specjalne) urosła w atrapie Polski w niesamowitą siłę.
  Wniosek?
  Polski już nie ma - jest tylko jej atrapa - więc nie może być mowy o przecinaniu jakichkolwiek węzłów - nawet i gordyjskich.
 • Autor
  Mam taki plan. Stworzyć partię i przedstawić program bardzo zbliżony do PiSraelskiego. Po wyborach, gdy okarze się że próg został przekroczony odsłonić kotary i działać. To jest chyba tylko jedyne rozwiązanie. Osłabi PiS, wyeliminuje bagno Korwin, Braun, Liroy i uśpi elektorat kolaborantów.
 • AUTOR
  Przede wszystkim winny jest motłoch który z racji swego plebejskiego pochodzenia pozbaiwiony jest pierwiastka aryjskiego a więc co sie z tym wiążę, ducha i rozumu wyższego-społecznego: http://nke21.neon24.pl/post/146648,historia-rodu-myszki-czyli-polan-rusow-i-sasow

  To że wygrali cwele und Juden alle Sorten jest więc oczywistą "zasługą" motłochu.

  To że tym samym utorowali sobie drogę do Sanatorium klasy Kolorado ( http://nke21.neon24.pl/post/148967,sanatorium-centralne-w-kolorado-springs ) to już ich własna zasługa.
  Notabene jest tajemnicą poliszynela iz takie Sanatoria sa już gotowe i w Polsce, jak np. w Poznaniu-Karolinie, tyleż że nie tak zautomatyzowane a droższe, wybudowane za miliardy z Unii.

  Likwidacja 38 mln sztuk motłochu bedzie po krachu zwykłą koniecznością.

  Dr Adolf Nowak
  Naczelny Ordynator
  Sanatorium Nowy Auschwitz
  Oddz. Poznań-Karolin
  www.auschwitz-gov.livejournal.com (w rozbudowie).
 • @Dariusz Piast Nowak 20:07:40
  U nas takie szpitale są niepotrzebne. Depopulacja zatrutym żywieniem i pauperyzacją idzie pełną parą. Niedobitki dobije się podatkiem katastralnym i eksmisjami pod most. Mosty zrobią resztę. Wystarczą mosty, nie trzeba inwestować naszych milionów z UE
 • "Odezwa do Słowian, do narodów Europy Wschodniej"
  ODEZWA DO SŁOWIAN, DO NARODÓW EUROPY WSCHODNIEJ


  Drodzy Przyjaciele, Bracia i Siostry,

  od lat obserwujemy plan wydarzeń w naszym regionie i trudno nie zauważyć, że nasza ojczyzna – Polska, lecz także wszystkie kraje przyległe – słowiańskie położone na południu i wschodzie Polski, z każdym dniem się zmieniają, z każdym rokiem coraz bardziej tracą swą niezależność.

  Z jednej strony poziom życia się poprawia: mamy mnóstwo najróżniejszych towarów, sieci handlowych, świetnych marek, w tym tzw. zachodnich, kolorowych opakowań, mnóstwo zajmujących uwagę seriali, rodzajów piwa itp., a także względnie dobre wynagrodzenia, które pozwalają żyć na nie najgorszym poziomie. Standard życiowy przeciętnego Słowianina jest dziś wyższy niż 20 czy 30 lat temu.
  Ten odbudowujący się dobrobyt niesie jednak ze sobą potężne zagrożenie dla średnio statystycznego obywatela: usypia czujność, odwraca uwagę od spraw Państwa, zamyka oczy na źródło dobrobytu i na cenę, jaką Naród Polski i inne Narody Europy Wschodniej muszą za ten wzrastający poziom życia płacić. Gdy mamy dach nad głową i pieniądze na względnie dostatnie życie, przestajemy poddawać w wątpliwość otaczającą nas rzeczywistość, przestajemy weryfikować fakty, analizować poczynania decydentów, idąc często ślepo za ich rozporządzeniami. To ogromna pułapka, mistyfikacja „złotej klatki”, w której niepostrzeżenie tracimy suwerenność: suwerenność osobistą i narodową. Na arenę wkroczyły gigantyczne, bogate koncerny, które stawiają sobie tylko jeden cel: jak największy zysk, a co za tym idzie, jak największy wpływ na światową gospodarkę, co z kolei przeradza się we wszechwładzę.

  „Elity” tego świata wdrażające NWO nie kierują się dobrem Matki Ziemi ani Człowieka, a techniki stosowane przez nie dalekie są od przyjętych przez Ludzi zasad moralnych. Mamy dziś bezprecedensowe skażenie wody, gleby i powietrza; bezprecedensową manipulację społecznością Błękitnej Planety; bezprecedensową globalizację, która odbiera Człowiekowi wolność, a Narodom suwerenność; bezprecedensowe ubezwłasnowolnienie poprzez miliony nakazów i zakazów - narzucenie wzorców, które czynią z Człowieka trybik gigantycznej machiny; bezprecedensowe ograbienie Człowieka z tożsamości; bezprecedensowe wykorzystywanie tych najbardziej bezbronnych istot, tj. dzieci, i w końcu bezprecedensową zamierzoną depopulację... Począwszy od coraz bardziej toksycznej żywności (dodatki chemiczne, tzw. środki ochrony roślin, jak np. roundup, GMO, wszechobecną soję, która zawiera substancje estrogenopodobne*, wszechobecny plastik zawierający bisfenol A – substancję estrogenopodobną, napromieniowanie), poprzez coraz bardziej agresywny przemysł farmaceutyczny, który traktuje Człowieka jak źródło dochodu, a nie holistyczny organizm duchowo-fizyczny (toksyczne szczepienia i tzw. leki, agresywne metody leczenia, jak chemia, naświetlania, operacje), coraz bardziej osaczające Człowieka, niezwykle kontrowersyjne środowisko technologiczne i związany z nim smog elektromagnetyczny (HAARP, 5G, wszechobecna sieć Wi-Fi), toksyczne dla Człowieka i Środowiska Naturalnego smugi chemiczne, aż po powszechne, nachalne promowanie homoseksualizmu i dżenderyzmu TO ELEMENTY OGRANICZAJĄCE PŁODNOŚĆ i często zaburzające tożsamość.

  Żądza pieniądza i władzy, które opanowały nasz świat, to najbardziej niebezpieczne toksyny!
  Pieniądz, który z roku na rok staje się coraz bardziej wirtualnym narzędziem, rządzi światem, mimo że nie niesie już dziś ze sobą żadnej realnej wartości. To tylko liczby na papierze. Cywilizacja, która podąża za pustym pieniądzem zmierza ku przepaści, tym bardziej, że bogactwo, to nadwyżka, której nikt tak naprawdę nie potrzebuje. Programy, które zostały zaimplementowane przez strategów tego świata do naszych umysłów, stały się mimowolnie „naszymi przekonaniami”, zawładnęły naszą podświadomością, która stanowi 95% umysłu, a przez to pozbawiły nas możliwości wolnego wyboru i odebrały nam moc.
  Tymczasem Człowiek to istota niezwykła, energetyczna super machina, której pole elektromagnetyczne serca jest 50 tysięcy raz silniejsze od pola mózgu. Naszą siłą napędową jest więc serce, a co za tym idzie EMITOWANIE POZYTYWNEJ, CZYSTO-INTENCYJNEJ ENERGII jest najważniejsze!!! Nasze myśli i słowa zmieniają rzeczywistość. Populacja świata to jedna wielka współczująca, połączona ze sobą istota.

  To ostatni moment na przebudzenie, bo nasza Planeta jest już bliska zapaści…

  By odwrócić haniebne wyniszczanie Natury, rabunkową gospodarkę tzw. elit, musimy zjednoczyć siły.
  Wystarczy przywrócić do naszej rzeczywistości Prawa Naturalne, by zbudować piękny, wspaniały świat. To jedyne przepisy prawa, których my - Ziemianie winni jesteśmy przestrzegać, a nie niekończące się tomy pokrętnych kodeksów prawnych spisanych przez przedstawicieli coraz bardziej osaczającego nas systemu. Jesteśmy Ziemianami, wolnymi Ludźmi o równych prawach.
  PRAWA NATURALNE – wg Hobbes’a,1651r.
  1. Zachować pokój – wojna to ostateczność…
  2. Innym pozostawić tyle wolności co sobie…
  3. Dotrzymywać umów…
  4. Okazywać wdzięczność…
  5. Dostosować własne potrzeby do praw zbiorowości…
  6. Przebaczać skruszonym winowajcom…
  7. Stosować odwet w celu generowania dobra… (czyli edukacyjnie)
  8. Nie deklarować nienawiści…
  9. Uznawać innych za równych sobie...
   i dziesiąte Johna Locke'go z 1689 r.
  10. „Mamy nienaruszalne prawo do ŻYCIA, WOLNOŚCI I WŁASNOŚCI”.

  Nowy paradygmat naszego świata to kwadrat władzy wpisany w okrąg mądrości zbiorowej. Tylko poprzez współdziałanie możemy przywrócić nam świat, w którym żyjemy. Wystarczy, że podamy sobie ręce, a wówczas będziemy niezwyciężeni!

  Dlatego kierujemy apel do wszystkich Narodów Europy Wschodniej, którym obcy jest kult pieniądza władający światem zachodnim, byśmy zwarli szyki, połączyli siły i wspólnie stawili czoła napierającemu na nas Nowemu Porządkowi Świata, zamknęli przed nim wrota do naszych domów, miast i państw. Tylko taka wspólnota jest nas w stanie uchronić przed nadciągającą katastrofą…

  Pragniemy Was zaprosić do współorganizacji Marszu Zjednoczenia Słowian, którego celem będzie połączenie sił w poczuciu wspólnych wartości i stworzenie Unii Wschodniej, będącej antidotum na osaczającą i wyniszczającą globalizację NWO.  W imieniu świadomych sytuacji Polek i Polaków  * Substancje przypominające hormony żeńskie
  ** Horodło – Unia Horodelska, 2 października 1413 roku  Fragment Preambuły Unii Horodelskiej, łączącej przed wiekami Narody Wschodnie:

  „Nie dozna łaski zbawienia, kto się na miłości nie oprze. Miłość jedna nie działa marnie; promienna sama w sobie, gasi zawiści, osłabia urazy, daje wszystkim pokój, łączy rozdzielonych, podnosi upadłych, gładzi nierówności, prostuje krzywizny, wspiera każdego, nie obraża nikogo i ktokolwiek się schroni pod jej skrzydła znajdzie się bezpiecznym i nie ulęknie się niczyjej groźby. Miłość tworzy prawa, rządzi królestwami, zakłada miasta, prowadzi do dobra stany Rzeczypospolitej, a kto nią pogardzi, ten wszystko utraci. Dlatego też my wszyscy zebrani, prałaci, rycerstwo i szlachta, chcąc spocząć pod puklerzem miłości i przejęci pobożnym ku niej uczuciem, niniejszym dokumentem stwierdzamy, że łączymy i wiążemy nasze domy i rody nasze, rodziny i herby".


  Więcej na stronie: http://l24.lt/pl/sport/item/38449-w-holdzie-ludziom-wielkim

  W SKRÓCIE

  CO: Gwiaździsty Marsz Zjednoczenia Narodów Europy Wschodniej
  KIEDY: ok. trzeciej dekady sierpnia
  GDZIE: Wiec kończący Marsz Słowian na obszarze wschodniej Lubelszczyzny w okolicy historycznego Horodła**

  Prosimy o zgłaszanie się do organizatorów (jest już kilka chętnych grup) jak największej ilości ośrodków, centrów i osad, które chcą wesprzeć ten zryw, na razie do mnie na adres: fundacja.qlt@wp.pl, ale mam nadzieję, że już za chwilę ukształtuje się największy w świecie komitet organizacyjny Marszu 


  Serdecznie pozdrawiam,
  Lena Huppert
 • "Wybory do PE 2019"
  Dzięki Komitetowi Wyborczemu Normalny Kraj wziąłem udział w pracach Obwodowej Komisji Wyborczej nr 9 w Supraślu. Było to bardzo cenne doświadczenie. Spośród 1001 osób uprawnionych do głosowania w wyborach wzięły udział 483 osoby (frekwencja 48,25 %). Spośród nich 198 głosowało na kandydatów PiS (40 %).
  35 osób (7,24 %) oddało głos na kandydatów Konfederacji, do których i ja się zaliczam. Zrobiłem to z przyczyn pragmatycznych, a nie ideowych. Obiecałem to mojemu młodemu przyjacielowi z Rawy Mazowieckiej Bartoszowi, który bardzo się zaangażował w działalność Konfederacji, a wcześniej Młodzieży Wszechpolskiej. Próbowałem mu uświadomić, że może się zawieść, ale młodość ma swoje prawa do błędu.
  W wyborach do Parlamentu Europejskiego w Supraślu głosowało głównie starsze pokolenie. W skali kraju nie głosowało 70 % młodego pokolenia. Nie mam informacji na ten temat z Supraśla, ale warto wziąć to pod uwagę, planując długofalową strategię polityczną, a nie tylko wyborczą. Wybory to tylko klucz do uzyskania władzy. Marzenia o wygranych wyborach bez zbudowania zaplecza politycznego należy odłożyć do lamusa. Można jednak je stworzyć, nie budując całkowicie od podstaw. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić.
  To treść krótkiej relacji z mojego udziału w wyborach.
 • Wiem to już było, ale jak się patrzę na mordę tego żyda
  rozprawiającego z przedstawicielami tego rządu, dla pozoru zwanego polskim, to z jednej strony ja to rozumiem, że jakiś żydoski nadzorca musi tu być, aby linia programowa żydów nie odbiegała on normy, wiem, że w ushraelu to codzienność kushnerowska, tym bardziej, że trampek podobno stał się już żydem, w rosji też lubawicze mają swoje wpływy, ale na zdrowy rozum jak suwerenne państwo może otaczać się oficjalnie agentami, stop, jest jedno państwo które się nimi nie otacza, to ishrael, oni agentów mają wszędzie, poza sobą !
  http://niezaleznemediapodlasia.pl/wp-content/uploads/2018/09/daniels.jpg
 • Nie przejmujmy się
  .
  Wielu Polaków, prawie połowa, to zdecydowane półgłówki albo pospolite kanalie, oto oficjalne liczby, załóżmy, że nie są sfałszowane, choć na pewno sfłaszowane, jak zresztą WSZYSTKO z żydowskiej ręki wychodzi, choćby te słynne 6 milionów:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  Załączone zdjęcie powyżej wskazuje, jak żydowski agent przewodzi wózkiem swych błaznów, robiących się na Polaków.

  Właściwości żydostwa opisaliśmy niedawno:

  . https://marucha.wordpress.com/2019/05/29/czego-krwawa-luna-szukala-w-laskach/#comment-834859

  i jeśli jakiś polski ciemniak ma nadzieję, że żyd się nad nim zlituje, to ma rację, zlituje wtedy jak widzi, że już Goj zdechł, nie wcześniej. To nie jest nic nowego, to jest opublikowane od przeszło dwóch tysiącleci, tyle, mało kto zadaje sobie trud przeczytać ze zrozumieniem:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Ten na pewno przeczytał ze zrozumieniem i chce nas wydać na łaskę i niełaskę żydowską, tzn. tylko niełaskę:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Cieszylibyśmy się, gdyby przynajmniej 1% Polaków zrozumiał powyższy tekst, chętnie udostępnimy każdemu.

  Na pytanie Ziuta: „Nie będą Zydzi "srać" nam na dywan (:” ?

  - https://ziut.neon24.pl/post/149176,nie-beda-zydzi-srac-nam-na-dywan

  Odpowiadamy:

  Srają od wieków. Jakoś do dziś Polacy-ciemniacy tego nie zauważyli.

  O pani Anders, tej żydowskiej prosty...ce:

  - http://miksa.neon24.pl/post/149149,obronczyni-roszczen-zydowskich-polskim-ambasadorem-w-rzymie#comment_1552338

  No cóż, w tak oświeconym kraju jak Polska, mamy dosyć latarni dla tych ...
 • @goat 19:36:59
  Nieladnie krasc pomysly ..Taki pomysl jest wlasnoscia pana Rzeczypospolitej..od 20 z hakiem lat.....
  Widzi pan musi pan zapytac autora pomyslu czy pozwoli sprobowac panu...bo chyba udzieli panu tej samej rady....
  Nie daje ……...bo narod coraz bardziej glupieje… rob sie plebejskim motlochem z racji pochodzenia I nie chce sluchac szlachetnie urodzonych golodupkow- jak hrabia Dariusz Piast Nowak herbu Kippah....mimo, ze sie drze coraz glosniej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30