Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

NIE dla 5G = TAK dla żydowskich korporacji 4G – ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polskie NIE dla 5G w interesie syjonistycznych USA – ?


Syjonistyczny Zachód przegrał z Chinami i z Rosją wyścig w budowie technologii 5G, stąd wrzaski o jej ogromnej szkodliwości, a przecież dotychczas stosowana technologia 4G wcale nie jest mniej szkodliwa.

 
W telegraficznym skrócie: 5G, to technologia mobilna piątej generacji – standard sieci komórkowej, następca 4G.
 
Szkodliwość promieniowania elektromagnetycznego stosowanej dotychczas telefonii komórkowej (4G) ma także udokumentowane potwierdzenie w wielu krajach świata, ale ponieważ przynosi zyski zachodnim korporacjom i stwarza możliwości kontroli społeczeństw przez te korporacje i ośrodki władzy, nikt z tzw. polityków reżimów zachodnich demokracji, w których lobbing i prowizja stanowią szlachetną, bo zalegalizowaną, formę korupcji, nie podejmuje z nimi walki.
Społeczeństwa Zachodu są bezsilne wobec zachodnich korporacji i politycznych reżimów, które wprowadziły prawo, według którego nie można sprzeciwiać się budowie masztów telefonii komórkowej 4G w pobliżu ludzkich siedzib, ponieważ budowa tych masztów realizuje wymóg dobra publicznego.

Nad technologią 5G prace trwały zarówno na Zachodzie (Zachód zainicjował ten wyścig technologiczny), jak i w Chinach i Rosji, które w tej dziedzinie osiągnęły jednak zdecydowaną przewagę nad Zachodem.
Technologia 5G, której szkodliwość dla ludzkiego zdrowia może być porównywalna z dotychczas stosowaną technologią 4G – ale takich oficjalnych, niezależnych, badań nie ma, a przynajmniej nie są upubliczniane -, stanowi zagrożenie na tym polu dla dominacji Zachodu, dominacji tak finansowej jak i dla możliwości kontrolowania przepływu informacji i kontrolowania społeczeństw przez reżimy zachodnich demokracji. Stąd te apele przegranych o powstrzymanie prac nad dalszym rozwojem technologii 5G i nad jej wdrożeniem.
 
Zmanipulowani protestujący przeciwnicy 5G jakoś nie zastanawiają się, dlaczego tak mało mówi się o szkodliwości 4G i nie organizuje się protestów – ?
 
Dariusz Kosiur
__________________________________
 
Znalezione obrazy dla zapytania protest przeciw 5G
 

Dopóki nie będzie badań prowadzonych przez niezależne instytucje, jestem przeciw. Wszystkie badania są prowadzone przez koncerny informatyczne i mogą być nierzetelne. Technologia 4G też może być szkodliwa i za kilka lat może się okazać że będziemy mieć zwiększenie zachorowań na raka mózgu.

więcej: Spider’s Web

KOMENTARZE

 • trafione, zatopione
  "Syjonistyczny Zachód przegrał z Chinami i z Rosją wyścig w budowie technologii 5G, stąd wrzaski o jej ogromnej szkodliwości..."

  Za ten wpis daje *5 bo tu tylko o to chodzi. Nikt ludźmi się nie przejmuje, liczy się tylko biznes. Zdrowie ludzi dla tych korporacji jest na drugim planie.
  Gdyby panowali nad 5G nie było by dla nich żadnego problemu i przeciwwskazań.
 • W Rosji pojawi się 5G
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/987/10/9871071.jpg

  Prezydent Rosji Władimir Putin polecił w ciągu najbliższych lat zapewnienie w Federacji Rosyjskiej powszechnego dostępu do szybkiego internetu i rozpoczęcie eksploatacji systemów komunikacji piątej generacji (5G).

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201902209871100-sputnik-rosja-5g/
 • Autor
  "Syjonistyczny Zachód przegrał z Chinami i z Rosją wyścig w budowie technologii 5G, stąd wrzaski o jej ogromnej szkodliwości"

  Zachód przegrał z Chinami wyścig o 5G - ale po co pan wcisnął tam Rosję?

  Co do reszty notki - 100/100
 • WPS
  W odpowiedzi na monopolistyczny i terrorystyczne poczynania żydowskich korporacji IT : Apple( system operacyjny iOs) oraz Google (Open Ha ostarcdnjasdset Alliance, system operacyjny android) Rosja i Chiny są w fazie testów niezależnego rozwiązania. Rosja dostarcza oprogramowania, a Chiny sprzętu ( Huawei)
 • @Talbot 15:16:32
  https://sun6-4.userapi.com/c854224/v854224780/6d00b/TTDnruHvjo4.jpg
  Odważny rząd zwiał przez rumuńskie lasy i bagna do Anglii i porzucił swój kraj i naród.
 • @stanislav 15:19:14
  Open Handset Alliance
 • @Talbot 15:16:32
  "Zachód przegrał z Chinami wyścig o 5G - ale po co pan wcisnął tam Rosję?"

  Rosja się włącza do projektu i to na wielką skalę.
 • @Pedant 15:33:23
  Czytałem na Sputniku kilka poziomow wyżej podałem link.
  Tylko czy to nie za późno Rosja się włączyła do projektu, gdy chiński projekt jest już w 100% zakończony?
  Sieci 5G już działają w kilku krajach.

  Może syjoniści blokowali w Rosji powstanie systemu, teraz już zezwolili Putinowi?
 • @Talbot 15:49:54
  "zy to nie za późno Rosja się włączyła do projektu, gdy chiński projekt jest już w 100% zakończony?
  Sieci 5G już działają w kilku krajach."

  Dlaczego? Rosja otwiera ogromny rynek dla chińskiego 5G - co da pole do współpracy i dalszych ulepszeń. Także Rosja ma dobrych informatyków co mają pomóc w ominięciu sankcji na Android (przez dopracowanie nowego systemu operacyjnego).
 • @Pedant 16:01:04
  Wiem, że Rosja ma dobrych informatyków: https://www.youtube.com/watch?v=E6-3yfCw5yg
 • @Talbot 16:13:00
  Zaś Chiny mają moce produkcyjne. Rosyjska myśl techniczna i surowce są idealnym uzupełnieniem dla Chin.
 • @fretka 15:27:04
  W złą godzinę to powiedział.Chociaż....czy ja wiem czy w złą? to zależy jaką ona tak naprawdę prowadzi politykę.Bo jeśli uwzględnić że 5 czerwca br w Moskwie odsłaniano pomnik "żydowskich więźniów obozów śmierci i gett którzy stawiali czynny opór" https://riafan.ru/1184376-putin-otkryl-pamyatnik-uznikam-konclagerei-i-evreiskikh-getto-sobytiya-dnya-fan-tv
  i przy tej okazji padły dość znamienne (a dla nas niekorzystne) słowa,na to wszystko nałożyć dość dwuznaczne opinie na temat polskiego ruchu oporu,to może się okazać że opinia Dudy nacelowana jest na co rychlejsze wdrożenie słynnego 447.
  Nie mam wątpliwości że właśnie tak jest.

  https://www.youtube.com/watch?v=6ryNa3q8rsU
 • Czyżby???
  "Syjonistyczny Zachód przegrał z Chinami i z Rosją wyścig w budowie technologii 5G, stąd wrzaski o jej ogromnej szkodliwości, a przecież dotychczas stosowana technologia 4G wcale nie jest mniej szkodliwa."
  Właśnie że jest bardziej szkodliwa, bez względu na to, kto ten system wprowadzi. Poza inwigilacją, możliwością lokalizacji z dokładnością do kilku cm, może służyć do rozsyłania pól torsyjnych.
  Czyli można kogoś namierzyć i zabić.
  O polach torsyjnych można poczytać właśnie na stronach rosyjskojęzycznych. To jest jak "Koń trojański" i nie dziwi fakt, że grube misie walczą, kto tego konia zainstaluje.
 • @Rzaczpospolita
  O ile dobrze pamiętam, jak najbardziej jesteś za szczepionkami z żydowskich korporacji. To dlaczego nie dla 4G? Wolisz raka mózgu w ciągu kilku miesięcy, zamiast kilku lat?
 • @Lotna 17:37:12
  Czyżby to był objaw braku umiejętności czytania ze zrozumieniem, czy jeszcze coś gorszego -?

  Nie tak dawno napisałem:

  "Czy dzisiaj, gdy światu zagraża realna władza mondialistycznych zbirów można bagatelizować strach ludzi przed szczepieniami, gdy państwa narodowe całkowicie utraciły kontrolę nad produkcją i dystrybucją szczepionek przejętą przez międzynarodowe (MŻ) korporacje? Oczywiście każdy kij ma dwa końce i ucieczka przed szczepieniami, które winny podnosić odporność na zachorowania – taka jest – a raczej była (?) – idea szczepień ochronnych -, także, dodatkowo, przyczyni się do depopulacji."
  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/146688,klimat-dla-barbarzyncow
 • @Rzeczpospolita 17:53:36
  Nie czytałam tego „nie tak dawnego” wpisu, który wykazuje postęp w porównaniu do poprzedniego, agitującego za szczepieniami. Wypadałoby tylko podszkolić się na temat szkodliwości szczepionek dla ludzkiego organizmu, a jak kto woli, nieefektywności szczepionek, szczególnie przeciw chorobom wieku dziecięcego, w porównaniu do zachorowań. I tak dalej. Jesteś na dobrej drodze, szkoda tylko, że teraz taka wpadka z propagowaniem 5G.
 • @Lotna 18:38:48
  5G wynaleźli Chinczycy i patent sprzedali Putinowi. Teraz KGB nie będzie musiało używać polonu do uśmiercania niepoprawnych.
 • Kto wymyślił 5G?
  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/04/a212.jpg

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/chinski-komunizm-i-chinscy-zydzi-2018-03
 • Zobacz: "Judajski Plastik jest Dobry dla Chin" - Chiny ani Rosja nie wymysliły INTERNETU, ani 5G. Jedynie to TESTUJĄ tam te
  wszystkie wyszukane narzędzia zbrodni na otumanionej i bezbronnej ludności cywilnej w PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI !!!  !!!!!

  ( --- Amerykańskie i Europejskie Corporacje Farmaceutyczne mają nieograniczone pozwolenie rzadów Rosji i Chin "Ludowych" na porwadzenie dowolnych i BEZKARNYCH testów medycznych na ludności cywilnej na terenie ich państw. --

  --- Testy takie są w USA jeszcze na razie otwarcie zabronione i firmy te musiały by wypłacać wielo milionowe odszkodowania, a w Rosji i Chinach już od 101 lat ludzie nie mają całkowicie żadnych praw.)


  (zobacz ten krótki film w powiększeniu)
  http://www.bamboo-delight.com/pops/Jewish_Plastic_in_China.html  -- "5G" drastycznie ułatwi KONTROLĘ oraz EL-iminację niepożądanych jednostek jak również TŁUMÓW/MAS = ludzkiego budła !!!  Filmy zakazane przez Rzydów na YouTube i innych witrynach wideo należących do nich - Żaden z tych filmów nie jest wulgarny ani gwałtowny. One tylko ich krytykują, więc zostały zakazane.

  http://www.bamboo-delight.com/banned_videos.html


  http://www.bamboo-delight.com/download/All-Jew-Bolsheviks.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @Talbot 18:47:02
  A teraz proszę państwa numer pod nazwą "Make America Great Again'' Akrobata Trump wykona kapitalistyczne salto z piruetem na państwowy socjalizm. Nacjonalizacja sieci 5G w kraju dla większej kontroli, a także dla ochrony przed obcymi wpływami.
  https://www.mobileworldlive.com/featured-content/top-three/trump-camp-revisits-plan-to-nationalise-5g/
 • A skąd tu się wzięła Rosja?
  Huawei Technologies Co., Ltd. jest chińskim, a nie chińsko-rosyjskim koncernem elektronicznym. Pozdrawiam autora.
 • @fretka 20:16:32
  Putin dostanie od Chińczyków narzędzie do odparowywania muzgów u Rosjan.
  Cwany ten Shelomov.
 • WYHODOWANY PRZEZ CI(P)A TROLL "MIARKA" napisał we WZBRONIONYM MI do komentowania
  tekście http://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/149330,czas-na-obrone-konieczna-przed-mobilna-siecia-5g-jest-teraz :

  //kto zagwarantuje że nie zaczniemy od tego wymierać już od 4G? Przecież nie ma wątpliwości iż to uszkadza ludzką genetykę i bezpośrednio i pośrednio gdy spożywamy zmutowane rośliny i mięso zmutowanych zwierząt (starczy uszkodzenie błon śluzowych w układzie trawiennym i to już działa jak wywołująca mutacje „szczepionka”).//

  Otóż RADIOLODZY OD KILKU JUŻ DZIESIĄTKÓW LAT WIEDZĄ, ŻE UMIARKOWANE USZKADZANIE LUDZKIEJ GENETYKI CZYNI CZŁOWIEKA (JAK I INNE ZWIERZĘTA) BARDZIEJ ODPORNYMI NA ROZMAITE CHOROBY, W TYM I RAKA.

  Natomiast specyficzny odłam ludności, tak zwani GENITALIANIE (ci, którzy podniecają się zarówno swymi genitaliami, jak "egoistycznymi, o wszystkim decydującymi" GENAMI, panicznie się lękają o te swoje geny. Logicznym jest bowiem wniosek ROZUMNYCH LEKARZY, że zbytnia troska O DOBROBYT GENÓW, jest podstawową przyczyną EPIDEMII CHORÓB CYWILIZACYJNYCH, a w szczególności RAKA, patrz światowa statystyka zapadalności na raka, a poniżej umieralność na raka żołądka w USA obecnie, w których taka umieralność jest największa w dawnych stanach "Unii" jeszcze z czasów Wojny Secesyjnej.

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2019/06/World-Cancer-Incidence.jpg

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/09/Cancer-in-USA-depends-of-way-of-life.jpg

  Czyli po prostu, im łatwiejsze i bardziej KOMFORTOWE jest życie, obfitsze jadło, tym więcej takich chorób, a w szczególności raka.

  A ci, którzy "z automatu" odkrywają zabójczość szczepień, oraz napromieniowań (czy to DU czy 4G lub nawet 5G) to najzwyklejsza AGENTURA CI(P)A dbająca abyśmy przypadkiem nie byli zbyt zdrowi, nie dający zarobić koncernom farmaceutycznym (Mam na myśli w szczególności P. Beina z Vancouver i M. Majewską, znowu ponoć gdzieś z USA, NAJBARDZIEJ ZARACZONEGO NA ŚWIECIE KRAJU.)

  I tyle. CI(P)A jakby ktoś jeszcze nie wiedział, to Central Intelligence (& Propaganda) Agency

  Powyższe mapki z tekstów napisanych w języku CI(P)A : http://markglogg.eu/?p=2732 oraz http://markglogg.eu/?p=2444. Ten pierwszy to mi kilka dni temu rozpowszechniał Izrael Szamir w jego grupie [SHAMIREADERS]
 • @Berkeley72 20:51:08
  "Otóż RADIOLODZY OD KILKU JUŻ DZIESIĄTKÓW LAT WIEDZĄ, ŻE UMIARKOWANE USZKADZANIE LUDZKIEJ GENETYKI CZYNI CZŁOWIEKA (JAK I INNE ZWIERZĘTA) BARDZIEJ ODPORNYMI NA ROZMAITE CHOROBY, W TYM I RAKA".

  Co za brednie pomiotów diabelskich?
  Pan to pisze pod zamówienie Big Farmy i jeszcze korporacji od GMO.

  To tak trudno zauważyć że jak coś ulegnie uszkodzeniu to jest zepsute?

  Czy dzieci pary dzieci z chorobą genetyczną Downa będą miały potomstwo zdrowe?

  Do pańskiej logiki pasuje żeby te dzieci były nawet zdrowsze jak ich dziadkowie przed "umiarkowanym uszkodzeniem" ich ludzkiej genetyki.
  Może Pan je napromiowywać ile chce i ich potomstwo nihuhu nie będzie zdrowsze.


  Pan uczył się logiki? Tak trudno zauważyć że takie eksperymenty robi się w ten sposób, że bierze się osobniki zdrowe i poddaje napromieniowaniu, po czym się je krzyżuje z osobnikami podobnie "zdrowymi genetycznie" (w tym sensie że też z genetyką lekko uszkodzoną) i otrzymuje ich potomstwo z pożądanym tu "lekkim efektem genetycznym powodującym łatwość zapadania na raka".

  I to takie osobniki idą do właściwego badania.
  Różnica jest w tym, że tym razem są krzyżowane z osobnikami w pełni zdrowymi.
  W efekcie ich potomstwo z reguły średnio musi być zdrowsze od tych badanych ich rodziców.
 • @miarka 21:31:53 A TAK To BĘWCWALI "MIARKA" na zamówienie CI(P)A:
  Odnośnie tych chorób genetycznych, których ilość wyraźnie spada po UMIARKOWANYM napromieniowaniu, to elegancki przykład podał prof. Zbigniew Jaworowski w artykule "DOBROCZYNNE PROMIENIOWANIE" z roku 1997:

  http://archiwum.wiz.pl/okladki/199703.jpg

  //CHOĆ BRZMI TO NIEPRAWDOPODOBNIE - MAŁE DAWKI PROMIENIOWANIA JONIZUJĄCEGO NIE TYLKO NIE SZKODZĄ ZDROWIU, ALE WRĘCZ POMAGAJĄ.// czytać więcej http://archiwum.wiz.pl/1997/97031700.asp

  A tutaj przykład, podany przez Jaworowskiego w 1997, jak znacząco spadła ilość nowotworów u niemowląt na Węgrzech, urodzonych w ciągu 2 lat po "czarnobylskim" napromieniowaniu:

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/09/Cancer-in-children-in-Hungary.jpg

  A tutaj przykład, jak usprawniają się naprawy uszkodzeń DNA we krwi lekarzy, pracujących w sanatoriach, w których używa się radioaktywnego radonu, jako środka leczniczego:

  “Radioresistivity”, Tushl et al.,Radiation Research, 81, 1-9, 1980

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/09/Radioresistivity-after-Tushl-et-al.jpg

  The above statistics indicate the significantly faster, than in a control group, repair of UV induced DNA damages, in blood samples taken from Austrian physicians working in a Radon Sanatorium, located in a former uranium mine in Austria. (In columns are counts of 3H-thymidine markers incorporated into repaired strands during 30 minutes following UV irradiation.)

  A tutaj jeszcze ogólna ocena długotrwałych skutków awarii w CZAES (Czarnobylskiej Atomowej Elektro-Stancji) dokonana przez ukraińsko-polską komisję:

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/08/Radioodpornosc.jpg

  (To z tekstu "HORMEZA jako metafizyczny „bicz boży ” na apostolat Mizologos żerujący na bezrozumie Człowiekowiska" - http://markglogg.eu/?p=2353 ; 1 lipiec 2018)

  Wystarczy?
 • @Lotna, szczepionki wynaleźli żydowscy naukowcy-zbrodniaże wyszkoleni na JEZUICKICH UNIWERSYTETACH KATOLICKICH. - Ich siedzibą
  dowodzenia jest/są Au-Schwitz === Austria i Szwajcaria !!!  Dr John Bergman - Incydent Cutta i Żelazne Płuca !!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=i0a8hseW9ps
  Bogumił Boguchwał
 • @Lotna, Historia poliomyelitis – Biurokratyczna imitacja rzeczywistości. -- Polio, Choroba Heinego-Medina i wielki żydowski
  przekręt.


  (łac. poliomyelitis anterior acuta, ostre porażenie dziecięce, wirusowe zapalenie rogów przednich rdzenia kręgowego)


  !!!!!

  "Historia poliomyelitis – dr Suzanne Humphries"


  https://szczepienia.wybudzeni.com/2016/12/14/historia-poliomyelitis/
  Bogumił Boguchwał
 • Inne watykańskie (żydowskie) zbrodnicze wynalazki stosowane w USA: Terraformowanie (dosłownie "tworzenie Ziemi").
  .


  "Rządowe Przesłuchanie w sprawie Geoinżynierii" -

  Sztuczne OCHŁADZANIE Ziemi - Inżynieria planetarna??!!


  https://www.youtube.com/watch?v=gPRodaGwiug !!!


  Terraformowanie, a Chemtrails:


  https://pl.wikipedia.org/wiki/Terraformowanie
  Chemtrails:

  Smugi chemiczne, chemtrails (pol. „chemiczne ślady”) pojawiają się na niebie za samolotami są efektem rozpylania substancji, które mają wpływać na zdrowie ludzi.


  Istotne założenia:

  substancje rozpylane przez samoloty na polecenie Rządu Światowego – w celu redukcji populacji oraz kontroli zachowań psychicznych;


  Rozpylane substancje to np.

  aluminium – ma zatruwać szyszynkę poprzez oblepianie jej i tworzenie żółtej otoczki oraz zatykanie jej kanałów;


  titanium; barium lithium fluoride

  wirusy; bakterie;

  grzyby – Candida lub drożdżaki;

  poliwęglany.


  https://en.wikipedia.org/wiki/Chemtrail_conspiracy_theory
  Bogumił Boguchwał
 • @Berkeley72 23:02:04
  I co Pan tu udowadnia?
  "znacząco spadła ilość nowotworów u niemowląt na Węgrzech, urodzonych w ciągu 2 lat po "czarnobylskim" napromieniowaniu".

  A więc jednak od 1 maja 86 do 1 maja 87 wskaźnik raka zamiast dalej maleć od 0,80 5 lat wcześniej, wzrósł i to niebagatelnie bo o ponad 20% (z 0,47 na 0,57).

  To jest skandal, przeskandal co Pan tutaj wyczynia, jakie brednie wypisuje, jaki fałsz głosi.
  Ktoś może pomyśleć że Pan ma rację gdy jest zupełnie odwrotnie.

  Tego tak nie można zostawić. Nie można za Panem chodzić i patrzeć co znów nawywija, jak znowu będzie robił głupków z porządnych, uczciwych, i liczących na uczciwość wszystkich blogerów Neon24.
  Pora już późna ale jeszcze napiszę do Administracji.
 • @miarka 02:52:55Ale Pi.....enie o tych CHEMTRAILS to dla UMYSŁOWO CHORYCH AMERYKAŃCÓW-POJEBAŃCÓW
  przeze mnie GENITALIANAMI zwanych.

  Przecież jak z tak wielkiej wysokości ROZSIEWA się jakąś truciznę to:

  - dociera ona i do "rozsiewaczy" i do "planowanego przez nich celu zatrucia" w podobnym mikro stężeniu.

  - po drugie, w ich mikro stężeniu, wszystkie środki zatruwające zamieniają się w swe przeciwieństwo, by przypomnieć sławny przed stulciem (książki Agaty Christie) ARSZENIK - AsO5:

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2019/05/Hormeza-wersja-Hebrajska-i-Rozumna.jpg

  A te ostatnie, powyżej wklejone komentarze, to tylko przykłady sukcesu HOMOINŻYNIERII MADE IN USA, w postaci SUKCESU próby zastąpienia gatunku HOMO SAPIENS za pomocą sztucznej Nowej OgólnoLudzkiej Rasy o nazwie HOMO IMBECILIS.

  Nawet na ten HOMOINŻYNIERYJNY temat napisałem na UC Berkeley, przed blisko półwieczem, pracę meta-doktorską pod tytułem "Nie Tak Bardzo Boska Komedia":

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/04/Not-too-Divine-Comedy-back-2.jpg
 • @Berkeley72 03:20:40
  "po drugie, w ich mikro stężeniu, wszystkie środki zatruwające zamieniają się w swe przeciwieństwo"

  Na poziomie bredni pomiotów diabelskich to nie pogadamy. A w ogóle to ileż razy można kończyć rozmowę?
  Administracja już jest powiadomiona.
 • @miarka 03:37:52 - MIARKA to doskonały przykład HOMOIMBECYLIZACJI reakizowanej przez G-CI(P)A
  "Miarka", najwyraźniej, podobnie jak i ja cierpiący na bezsenność (wpisy między godz. 02:52 a 03:37 dzisiaj) tak przedstawł stan swego (wg. mnie przez CI(P)A kontrolowanego) umysłu:

  //"po drugie, w ich mikro stężeniu, wszystkie środki zatruwające zamieniają się w swe przeciwieństwo" Na poziomie bredni pomiotów diabelskich to nie pogadamy. //

  A zatem "Miarka" nie jest w stanie "asymilować" spostrzezenia, że ludzie - podobnie jak i wszystkie inne zwierzęta - reaguję z NADKOMPENSACJĄ na WSZYSTKIE mikrouszkodzenia ich ciał, ich GENY w to włączając - patrz tabelka RADIORESISTIVITY powyżej z godz. 21:33 wczoraj i diagram HORMEZY z godz. 3:22 dzisiaj.)

  To zjawisko SPORTOWCY nazywają NADREGENERACJĄ, uszkodzonych przez wysiłek, ich mięśni i dyrygujących nimi neuronów. Co daje w następstwie ZWIĘKSZONĄ ODPORNOŚĆ na kolejny, doznany wysiłek, doznane napromieniowanie, doznane zatrucie/wszczepienie jakiejś toksyny.

  Tych, których o tym DIABELSKIM BIOLOGICZNYM ZJAWISKU nie chcą NIC WIEDZIEĆ nazwałem GENITALIANAMI lub alternatywnie HEBRAISTAMI (szkic z g. 3:22), bo taka "dziura a mózgu" zwykła się pojawiać u ludzi ZACZYTANYCH W BIBLII (Matthew Arnold, 1869).

  I tacy POBOŻNI, "CZYŚCI" LUDZIE (//miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość.//) w sposób DEMOKRATYCZNY zdominowali USA, realizując wskazany powyżej ideały świętości i czystości "Miarki". Pozwolę sobie zacytować co na temat "Świata oczyszczanego - przez USA - ze wszystkich zagrożeń, wszystkich niebezpieczeństw" powiedział nam przed 16 laty na Światowym Forum na wyspie Rodos Armand CLeese:

  //Armand Cleese, the director of the European Institute of International Affairs in Luxembourg, “United States wants a world without enemies, without threats, without risks…. The quest of the Americans for absolute, total security may lead, may even be bound to lead to absolute, total insecurity”. // http://markglogg.eu/?p=2704

  Na polski jego wypowiedź tak się tłumaczy "Stany Zjednoczone chcą świata bez wrogów, bez zagrożeń, bez ryzyka ... Dążenie Amerykanów do absolutnego, totalnego bezpieczeństwa może doprowadzić, ewentualnie będzie zmuszone doprowadzić, do absolutnego, totalnego NIEBEZPIECZEŃSTWA".

  I to jest dokonały komentarz direktora European Institute of International Affairs w Luxemburgu, do starań wszystkich tych, jakżesz licznych na portalu Neon24 wpisywaczy oraz komentatorów, aby nas (i nasze dzieci, także w ich formie noworodków) systematycznie pozbawiać konieczności dokonywania jakichkolwiek WYSIŁKÓW, niezbędnych by wykształciły się u nas (i naszych dzieci) dobrze wykształcone organy, zezwalające nam - i w przyszłości naszym dzieciom - ciekawe życie na świecie, bez tych wszystkich chemiczno-mechaniczno-elektronicznych PROTEZ, przez które coraz bardziej jesteśmy ZNIEWOLENI i ZGNUŚNIALI.

  Cytuję jeszcze raz //Dążenie Amerykanów (w domyśle "GENITALIAN" lub "HEBRAISTÓW") do absolutnego, totalnego bezpieczeństwa może doprowadzić, ewentualnie będzie zmuszone doprowadzić, do absolutnego, totalnego NIEBEZPIECZEŃSTWA"// (w postaci powstania "człowiekowiska", w którym odmiana HOMO o charakterze SAPIENS uznana zostanie za "czarci pomiot", godny eliminacji (patrz starania "miarki" w administracji portalu neon24).
 • @miarka 03:37:52
  "Na poziomie bredni pomiotów diabelskich to nie pogadamy. A w ogóle to ileż razy można kończyć rozmowę?
  Administracja już jest powiadomiona."

  Miarko - masz rację... ale co może zrobić Administracja?
  Niewiele niestety, ten Pan jest ... dziwny co najmniej...

  Pozdrawiam :)
 • @Lotna 18:38:48
  "teraz taka wpadka z propagowaniem 5G"

  Czy to z powodu upałów nastąpiło tak dramatyczne nasilenie braku czytania ze zrozumieniem?
 • @jacek0003 20:30:44
  Rosja dostarcza oprogramowania, a Chiny sprzętu ( Huawei).
 • @Rzeczpospolita 13:18:23
  U mnie raczej chłodno; upały najwyraźniej dokuczają Rzeczpospolitej.
 • @Astra - Anna Słupianek 11:42:35
  to dzięki komentatorce "nana" na https://wiernipolsce.wordpress.com/2019/06/10/homoseksualisci-pojda-do-piekla-a-co-z-zydo-chrzescijanami/

  się dowiedziałem rzecz następującą, rozpowszechnianą przez SPUTNIK https://pl.sputniknews.com/opinie/2019061310547608-sputnik-polska-chce-byc-jak-sekielski-nakreci-filmy-o-antyszczepionkowcach/

  //Chce być jak Sekielski. Nakręci filmy o antyszczepionkowcach.

  DAWID CIEMIĘGA, lekarz pediatra z Tychów, zdobywca nagród w plebiscycie „Hipokrates 2017” oraz „Lider Roku w Ochronie Zdrowia 2018”, postanowił zainspirować się braćmi Sekielskimi i rozpoczął zbiórkę pieniędzy na film dokumentalny o ruchu antyszczepionkowym w Polsce. Od soboty 9 czerwca zebrał już 37 tysięcy złotych. itd.//

  Nie spodziewał się aż tak olbrzymiego odzewu. W związku z tym stwierdził, że nakręci – również tak samo jak bracia Sekielscy – dwa filmy: jeden o ruchu STOP NOP, drugi o pseudonaukowych terapiach medycznych, które królują w Internecie.

  Ciemięga jest wrogiem ruchów antyszczepionkowych odkąd pozwał dziewięć osób, które szkalowały go w Internecie po serii wypowiedzi w obronie szczepień. Jedna z hejterek oskarżała go, że źle postawił diagnozę jej dziecku. Lekarz przejrzał dokumentację – okazało się, że sprawa została zmyślona. Pediatra pozwał ją oraz pozostałych hejterów z Internetu, samodzielnie ustaliwszy ich tożsamość. Wspierała go Śląska Izba Lekarska, itd.//

  "Nana" spuntowała tę wiadomość ze SPUTNIKA pytaniem "niby retorycznym":

  //– czy wszystkie dzieci, jakie leczył pan doktor przeżyły jego terapie? Nie miał on zgonów dzieci, bo „nie zadziałało lekarstwo”?//

  Na co jej - jako "czarci pomiot" wg. "miarki" (i mam nadzieję, że (nie dla admnistratora neon24 Astra- Anny Słupianek) - odpowiedziałem FACHOWO:

  Niech NANA wreszcie ZROZUMIE, że szczepionka to nie jest ŻADNE LEKARSTWO, tylko TRUCIZNA, która zaaplikowana w niewielkiej dawce pobudza do ODPORNOŚCI na większą dawkę podobnych trucizn.

  Dzieje się to ZGODNIE z ZASADĄ HORMEZY, tak zobrazowanej przez Zbigniewa Jaworowskiego w „Dobroczynnym promieniowaniu” (patrz szkic z g. 3:20 dzisiaj).

  czytać więcej: „HORMEZA jako metafizyczny „bicz boży ” na apostolat Mizologos żerujący na bezrozumie Człowiekowiska”

  na http://markglogg.eu/?p=2353 //

  A z przygód dra Dawida Ciemięgi wynika, że i anonima "miarkę" - po rozpoznaniu jego internetowej "osobowości" - BĘDĘ CHYBA MUSIAŁ OSKARŻYĆ O ZNIESŁAWIENIE ("czarci pomiot"!) będąc osobą już starszą, o znacznym dorobku naukowym, którym się PUBLICZNIE chwalę: http://markglogg.eu/?page_id=2

  Rzeczony dr CIEMIĘGA pisze: //Całość zebranych środków (wraz z nadwyżką) zostanie przeznaczona na przeciwdziałanie pseudonaukowej i pseudomedycznej działalności, promowaniu rzetelnej wiedzy, medycyny opartej na faktach, działania edukacyjne w mediach społecznościowych. Jak również na działania związane z problemem hejtu wobec pracowników związanych z medycyną, ale nie tylko. Itd.//

  Która to akcję warto jak najbardziej popierać, także finansowo - MG
 • @Berkeley72 16:02:21
  "(...) anonima "miarkę" - po rozpoznaniu jego internetowej "osobowości" - BĘDĘ CHYBA MUSIAŁ OSKARŻYĆ O ZNIESŁAWIENIE ("czarci pomiot"!) (...)"
  _________________

  Obawiam się, że to nie będzie możliwe. Sądy z zasady odstępują od oskarżania osób niepoczytalnych.
  Rzeczony anonim "miarka" ma poważne problemy z rozumieniem czytanych tekstów, na co nakłada się jeszcze bezrozumny religijny szowinizm.
  "Psy szczekają, karawana idzie dalej" - po prostu: róbmy swoje, jak śpiewał Młynarski.
 • @Rzeczpospolita 19:23:46 + Berkeley72 16:02:21 Astra - Anna Słupianek 11:42:35
  Panom odbiło. Żeby było zniesławienie, to najpierw musi być dobra sława a w przypadku tego osobnika podpisującego się Berkeley72 mamy do czynienia ze złą sławą. To kłamca, oszust i fałszerz naukowy. - Przyłapałem go na tym dokładnie w tej dyskusji, ciut powyżej:
  - jego komentarz z ww zbrodniami:
  //wps-neon24-pl.neon24.pl/post/149327,nie-dla-5g-tak-dla-zydowskich-korporacji-4g#comment_1556308
  - mój demaskatorski w odpowiedzi:
  //wps-neon24-pl.neon24.pl/post/149327,nie-dla-5g-tak-dla-zydowskich-korporacji-4g#comment_1556332

  Sprawę traktuję jako arcypoważną. Nie dla mnie - bo ja tu pokazałem że emocjom nie daję się ponieść tylko trzeźwo i merytorycznie analizuję. Pokazałem że jestem odporny na taki satanistyczny bełkot i diabelskie rzygowiny.
  Nie myślę jednak chodzić po notkach i patrzeć za Berkeleyem72 gdzie znów nasra czymś szczególnie toksycznym.

  Martwię się jednak o Portal, bo za wszystkim co wypisuje tu Berkeley72 już musi iść odmóżdżenie tych co nie widzą problemu w lansowanej tu diabelskiej narracji rzeczywistości.
  Kto się z tym godzi, kto pozostaje bierny, już podlega demoralizacji.
  Kto się daje zdemoralizować jest już gotowy do bezkrytycznego czynienia zła i krzywdzenia innych, staje się aspołeczny. - A dla takich być miejsca na portalu być nie powinno.

  - Iluż nas zostanie jak odsiejemy destruktorów w okolicznościach gdy ich liczba będzie narastała. A przy bezkarności takich wyczynów jak zaprezentowane tu Berkeleja72 bezczelność, chamstwo i, postawy aspołeczne i trollowskie tylko będą rosły i rosły.

  Co zostanie z portalu jeśli się od elementów aspołecznych oczyszczać nie będzie? - Speluna diabelskich pomiotów?

  Ale to nie koniec, bo znajdą się i tacy co to pochwalą, a to już zbrodnia najgorsza, bo każda pochwała zła jest satanizmem.
  - A satanizm to już odczłowieczenie, zdrada i innych ludzi i własnego człowieczeństwa.
  - To już przejście do bycia bestią w ludzkiej skórze i do tworzenia krwiożerczych watach...

  Administracjo: "Biada rękom opuszczonym"!
 • @miarka 00:46:58
  "bo ja tu pokazałem że emocjom nie daję się ponieść tylko trzeźwo i merytorycznie analizuję."

  Panie "miarka", to, co Pan tu zaprezentował, to nie jest nadmiar ambicji, ale bezczelna megalomania. Pan przede wszystkim nie rozumie co czyta, więc o analizach trzeźwych i merytorycznych nie może być nawet mowy.

  "zbrodnia najgorsza, bo każda pochwała zła jest satanizmem."

  No, a czym jest pochwała instytucji żydo-katolickiego Kościoła i żydo-wierczej religii, którą Pan uprawia? Czy to właśnie Pan nie jest szatanistą - proszę to sobie przemyśleć.

  Tu materiał pomocniczy do przemyśleń: https://www.youtube.com/watch?v=E5hUNlV2Lc0
 • @Rzeczpospolita 12:48:06
  "No, a czym jest pochwała instytucji żydo-katolickiego Kościoła i żydo-wierczej religii, którą Pan uprawia? "

  Jak można tak zmyślać. Zawsze byłem przeciwko judaizatorom Kościoła Katolickiego. Nadto nigdy się nie zgadzałem że jest coś takiego jak judeochrześcijaństwo oraz Kściół żydokatolicki. Owszem jest chrześcijaństwo zjdaizowane ale nazywa się religią protestancką.

  Też uważam że atak wewnętrzy modernistów, ekumenistów i innych judaizatorów Kościoła jest złem, ale jak najdalszy jestem od pochwały tego więc ... niech Pan lepiej wytrzeźwieje.
 • @miarka 14:03:21
  Pnie "miarka" Pan się kompromituje.

  "Zawsze byłem przeciwko judaizatorom Kościoła Katolickiego."

  Czy można judaizować coś co wyrosło z judaizmu, jest jego sektą?
 • @Rzeczpospolita 19:05:52
  "Czy można judaizować coś co wyrosło z judaizmu, jest jego sektą?"

  Ale Pan koncertuje idiotyzmami. Pan jest jak kaczka - można na Pana wylewać mądrości wiadrami, a to wszystko po Panu spływa, i za chwilę mamy znowu kolejny koncert głupoty.
  Owszem, były takie twierdzenia, tylko że tak twierdzili żydzi za Nerona (męża żydówki) żeby go nakłaniać do prześladowania chrześcijan.

  Każdy kto ma jakieś pojęcie o chrześcijaństwie i judaiźmie wie że są to religie nieprzystawalne i sprzeczne, że żadna z drugiej nie wyrastała tylko ich drogi się rozeszły i to nieodwracalnie.
  Poza tym to pierwsza odłączyła się sekta faryzeuszy którą tak mocno krytykował Jezus, sekta późniejszych twórców judaizmu talmudycznego.

  Pan musi bardzo pić że jest taki odporny na wiedzę.
 • @miarka 20:20:01
  Panie "miarka",
  ja rozumiem, że ktoś ma za zadanie indoktrynować na rzecz żydo-katolicyzmu, ale Pan nie masz umiaru w konfabulacji i w fałszach.

  Panie "miarka", Pan sprawdzi, czy to żydzi z chrześcijanami modlili się w kościołach, czy jednak chrześcijanie ze swoim nauczycielem (rabinem) Joszuą modlili się wspólnie z żydami w synagogach i obchodzili wspólne religijne święta.

  Pomogę:
  Ewangelie wielokrotnie mówią, że Joszua zjawiał się w szabat w synagodze i nauczał (Mk 1, 21 i Łk 4, 31; Mk 6, 2 i Łk 4, 16; Łk 13, 10; por. także Mk 1, 39; Mt 4, 23 i 9, 35); Łukasz dodaje: "swoim zwyczajem" (4, 16).
 • @Rzeczpospolita 14:52:08
  "ja rozumiem, że ktoś ma za zadanie indoktrynować na rzecz żydo-katolicyzmu, ale Pan nie masz umiaru w konfabulacji i w fałszach"

  Nie myślę żeby tacy byli a nawet żeby byli potrzebni i żeby mieli w czymś takim oparcie w religii katolickiej (nie jest ideologią a indoktrynacja ma charakter promocji ideologii).

  Za to nie rozumiem, że ktoś ma za zadanie indoktrynować i indoktrynuje kogo zdoła zmanipulować na rzecz zwalczania urojonego żydo-katolicyzmu, a do tego nie ma umiaru w konfabulacji i w fałszach, i to mimo nieustających prób przywoływania go do rzeczywistości.


  "Panie "miarka", Pan sprawdzi, czy to żydzi z chrześcijanami modlili się w kościołach, czy jednak chrześcijanie ze swoim nauczycielem (rabinem) Joszuą modlili się wspólnie z żydami w synagogach i obchodzili wspólne religijne święta".

  No i co Pan chce tutaj udowodnić? Przecież do synagog chodzili i żydzi którzy nawracali się na chrześcijaństwo i żydzi którzy trwali w sekciarstwie faryzejskim - i to chodzili długo, bo kilkaset lat przed Chrystusem niszcząc religię Abrahama i Mojżesza, i mimo takiego upływu czasu wciąż nie byli uznawani. Chodzili i członkowie innych odłamów, chodzili i niezdecydowani kogo poprzeć. - W Niedzielę Palmową Jezusa poparły tłumy. - Każdemu wolno było głosić w czasie sobotniego nabożeństwa swój sposób rozumienia woli Bożej oraz prorokować.

  Tylko gdzie Pan ma tych żydów nietalmudycznych? Pan tu błąd faryzejski intensywnie zwalczany przez Jezusa, a który znalazł odbicie w Talmudzie chce utożsamiać z religią chrześcijan?

  Nie widzi Pan że judaizm talmudyczny jest wtórny do chrześcijaństwa i zdecydowanie agresywny wobec chrześcijaństwa, powodujący liczne pogromy chrześcijan, a trwa tu do dziś?

  Jakim cudem Pan tu wyciąga wniosek że chrześcijanie mogliby chcieć jakiejś abstrakcyjnej, sprzecznej wewnętrznie wspólnej religii z dzisiejszymi judaistami?
  Już nie będę z Pana dworował. - Powiem wprost: Pan się musi leczyć.


  Może lepiej spróbujmy się zastanowić jakim sposobem do wnętrza hierarchii kościelnej dostali się wrogowie Kościoła którzy go niszczą od wewnątrz? - I gdzie znajdują oni wsparcie?
  - Bo mi się cóś wydaje że Pan właśnie należy do tych co im daje wsparcie od zewnątrz. - I że to jest prawdziwe, a reszta co Pan pisze to fałsz co do Pańskich intencji.
  A już szczególny fałsz co do działań na rzecz Polski suwerennej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031