Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
729 postów 5578 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

W oparach żydo-reżimowych debilizmów, szowinizmów i rasizmów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Piątka PiS, czy Szóstka Schetyny? A może Jedenastka PO-PiS-u?


 

A więc jak zwykle przed kolejnymi wyborami do kne-sejmu mamy powielanie tych samych bredni przez te same syjonistyczne kanalie niszczące polski naród i polskie państwo. O pozostałych koncesjonariuszach żydo-reżimowego spektaklu pt. IIIŻydo-RP/Polin nie wspominam, bo i nie warto, będzie to takie samo przelewanie z pustego w próżne jak w przypadku PO-PiS-owego numeru najlepszych klaunów sanhedrynu. A prawda – prawda oczywista, choć nie dostępna dla znakomitej większości ogłupianego przez powszechne żydo-media i przez żydo-katolicki Kościół elektoratu, jest banalna i dodatkowo zapisana w konstytucji (Art. 220). Żaden żydo-reżimowy rząd nie prawa zajmować się polityką pieniężną kraju – w tej kwestii osiągnęliśmy standard, jaki panuje na całym Zachodzie. Polityka pieniężna leży w wyłącznej gestii światowej, syjonistycznej finansjery. A zatem realna gospodarcza polityka nie tylko nie może być realizowana przez reżimowe rządy, ale nie może być nawet tematem wyborczych kampanii. Żydo-reżimowym figurantom nie wolno postawić postulatu suwerenności finansowej, byłby to zamach na żydowski kapitalizm, na żydowską demokrację, zainstalowane nam przez Waszyngton, oczywiście przy współpracy żydo-katolickiego Kościoła i V żydowskiej kolumny w Polsce.

Oczywiście Polacy i żydo-reżimowe władze mogą walczyć, więcej muszą walczyć. Np. muszą walczyć z ocieplaniem się klimatu, nie tylko poprzez likwidację energetyki węglowej, ale głównie poprzez likwidację „zbędnych ludzi”. W tej ostatniej pozycji żydo-reżim systematycznie odnotowuje sukcesy, wystarczy spojrzeć na dane demograficzne: od 1990r. rodzi się Polaków coraz mniej i coraz więcej umiera. A swoją drogą ten klimat jest okropnie antysemicki, nie daje spokoju żydo-reżmom Zachodu, ciągle się tylko ociepla i ociepla i to nawet mimo obniżania się temperatury powietrza, jak ostatnio odnotowano na Węgrzech, 3,5 stopnia C i to w lipcu.

Trwa także zacięty bój o czystość środowiska, chodzi o segregację śmieci. Nie wszystkim ona się podoba, segregują bo muszą, są zmuszeni wysokimi opłatami za wywóz polskich śmieci przez zagraniczne firmy na wysypiska należące do zagranicznych właścicieli. Ostatnie dane dotyczące segregacji są takie: 65% Polaków segreguje śmieci, ale tylko 25% śmieci poddana jest recyklingowi.

Trwa także spektakularna walka z antysemityzmem. Bandycka prokuratura bandyckiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin pozywa rzeźbiarza, Bartłomieja Kurzeję, który topiąc w Wiśle marzannę dopuścił się straszliwej zbrodni antysemityzmu. Kurzeja powiedział: – Wiadomo, że określenie „brzydki” jest pochodzenia takiego, że jest „żydowski”. I to jest właśnie brzydula – obraz nędzy i rozpaczy– stwierdził wskazując na marzannę. Rozprawa odbędzie się 18.07.2019r. o g.10:30 w sali nr 379 Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście.

I tak od 30 już lat jeden żydo-reżimowy debilizm goni kolejny żydo-reżimowy debilizm.

_______________

Żydowska, syjonistyczna, propaganda dla Polaków

W banku PKO BP wyświetla się reklama z hasłem: 100 lat odważnych decyzji PKO BP, obok hasła pojawia się podobizna J.Piłsudskiego. No to przypomnijmy te odważne decyzje:

 Sytuacja NBP w IIIŻydo-RP/Polin jest identyczna (wspomniany wyżej art. 220 konstytucji RP). Czy PO-PiS-wy elektorat zrozumie, dlaczego antypolska kanalia, J.Piłsudski, jest wychwalany przez żydo-media i żydo-reżim, a o R.Dmowskim wspominają z konieczności?

________________

Strategiczni sojusznicy reżimu IIIŻydo-RP/Polin

W ubiegłym tygodniu siły zbrojne Wlk.Brytanii dopuściły się zaaresztowania irańskiego tankowca z ropą przeznaczoną dla Syrii. W powszechnych żydo-mediach tę brytyjską akcję tłumaczono tak, iż aresztowanie irańskiego tankowca należy wiązać z sankcjami nałożonymi przez społeczność międzynarodową na syryjski reżim i osobiście na prezydenta Baszszara al-Asada. Określenie tego rozbójniczego bandytyzmu brytyjskiego hipokryzją byłoby jednak ogromną przesadą. Bandyckie państwa, USA, Wlk.Brytania, Izrael, które ponoszą całkowitą odpowiedzialność za zorganizowanie w Syrii trwającej 7 lat wojny, za ludobójstwo na Syryjczykach, za materialne zniszczenia Syrii, dzisiaj, gdy Syria z pomocą Rosji i Iranu pokonała najemne armie bandytów zorganizowane przez syjonistycznych światowych terrorystów, ci nakładają na Syrię sankcje gospodarcze. Oto demokratyczny świat Zachodu z jego standardami – jakimi – ? Ten zachodni świat syjonistycznych terrorystów ma pełne poparcie reżimu IIIŻydo-RP/Polin – a reżim IIIŻydo-RP/Polin ma poparcie Kościoła. Ten zachodni świat syjonistycznych terrorystów to strategiczni sojusznicy reżimu IIIŻydo-RP/Polin. PO-PiS-owe kreatury popierały syjonistycznych bandów w wojnie przeciw Syrii. Dzisiaj te kreatury popierają żydowsko-anglosaskie próby obalenia prezydenta Wenezueli.

Na te kreatury będziecie głosować. Pójdziecie do kościoła na mszę, a potem z rozjaśnionym przez świętego ducha żydo-katolicyzmu jasnym umysłem staniecie przy urnach wyborczych. A jak dobrze pokombinujecie, to zamiast piątki PiS i szóstki PO będzie mieli jedenastkę PO-PiS-u – wszak jedenaście to więcej niż pięć, czy sześć.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • "Na te kreatury będziecie głosować"
  .  http://roux.neon24.pl/post/149672,czy-kk-jest-przeciw-lgbt-ale-rowniez-za#comment_1565233  https://m.neon24.pl/be3bf942d657e283266aa8294c44d754,14,0.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • Powody totalnego ZAGUBIENIA ŚWIADOMOŚCI i bezmyślności mas ludzkich.
  .

  https://m.neon24.pl/43d3658caf5e2eec1abbc249c1130f25,14,0.png
  Bogumił Boguchwał
 • Ilustracja ewolucji politycznej w USA
  https://pbs.twimg.com/media/D_T8y4NWwAAuF6I.jpg

  CIA to armia mafii żydowskiej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031