Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
717 postów 5355 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Straszna zbrodnia Bartłomieja Kurzei

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

lub syjonistyczna hucpa reżimu IIIŻydo-RP/Polin i jej służb


Podobny obrazJak można atakować tak wielce tolerancyjną nację jak Żydzi? Kurzeja musi za to odpowiedzieć – a jedyna słuszna kara to co najmniej kara śmierci, oczywiście poprzedzona wymyślnymi torturami, bo zło trzeba wypalić do gołej ziemi.

I kto by pomyślał, przecież Kurzeja to przykładny żydo-katolik a atakuje naród wybrany - a fe, nieładnie.

 

Proces zbrodniarza

 Oto, na co idą pieniądze polskiego podatnika w jego – niby w jego - państwie: Polaku morda w kubeł !

 

Odrażające widowisko z marzanną

 

 

 

 

 

To jest przykład odrażającej „mowy nienawiści” – nie polecany.

 

 

 

 

Poniżej kilka wybranych przykładów zalecanej i spełniającej warunki obowiązującego w IIIŻydo-RP/Polin prawa „mowy miłości”:

Powyższe przykłady „mowy miłości” pochodzą z wielce przyjaznej Polakom żydowskiej gadzinówki Michnika – http://wyborcza.pl/duzyformat/5,127290,15569896.html

 

Jan Kapela, redaktor żydowskiej Krytyki Politycznej. A swoją drogą to ciekawy przypadek, ponieważ mama Jana jest żarliwą żydo-katoliczką.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Art.256 k.k. nie stosuje się wobec Żydów
  Bartłomiej Kurzeja został oskarżony z art. 256 k.k.* za spalenie i utopienie marzanny „brzyduli”, którą przedstawiciele organizacji żydowskich i lewicowych uznali za symbol starozakonnych. Grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.
  Podczas rozprawy antypolskiej i kłamliwej wypowiedzi dopuścił się przewodniczący Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce, Lesław Piszewski.
  za: https://wprawo.pl/2019/07/19/skandal-na-rozprawie-bartlomieja-kurzei-przewodniczacy-gmin-zydowskich-oskarzyl-polakow-o-mordowanie-zydow-wywiad-wideo/?fbclid=IwAR3ooAspAxaqJGCORrMrRlqBtCuSHnP80fTsfxaNO25G7tYSeayBbRcF5xo

  Piszewskiego nie tylko nie postawiono w stan oskarżenia, ale sąd nawet nie przerwał mu oszczerczego monologu, nie wyrzucono go z sali !!!
  _________________

  * Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego

  § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.
  § 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.
  § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd orzeka przepadek przedmiotów, o których mowa w § 2, chociażby nie stanowiły własności sprawcy.
 • uwidoczniłem widea
  Witam, przy trudnościach we wstawianiu widea, proszę pytać wytłumaczę.
  Pozdrowienia
 • @adevo 03:04:58
  Dziękuję.

  Przy zamieszczaniu w tekście filmu korzystam z ikony "YOU TUBE" w pasku narzędzi. Kiedyś film pojawiał się bez problemu.
  Proszę w takim razie o instrukcję, jak zamieścić film/wideo.
 • @Rzeczpospolita 12:31:04
  Dziękuję za pytanie.

  Trzeba najpierw zabezpieczyć tekst w trybie roboczym, dla przypadku pomyłki. Następnie wejść w edycji w narzędzie html. Wyszukać, najłatwiej wyszukiwarką miejsce gdzie się chce wstawić np. pisze pan "Tu wideo" i w html znaleźć te miejsce. Następnie wstawia pan adres YT widea stosując następującą składnię:  Zobaczyć czy widać wideo przed zabezppieczeniem, wtedy zabezpieczyć w trybie roboczym. Nastpnie sprawdzić i dopiero wtedy publikować.
  Pozdrawienia na cały tydzień


  To wszystko
 • @adevo 13:36:26
  Jak widać skrypt neonu jest uczulony na wstawianie rozkazów html i je czyści.

  Robię więc zdjęcie składni

  https://iddd.de/AdminFotos/wideoskladnia.png

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930