Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
728 postów 5563 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Wiarygodność internetowego trolla – np. „Husky”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trolling polityczny w Internecie


 


 

 

 

 

Z komentarza autorstwa „Husky”:

Najbardziej znany rosyjski opozycjonista Aleksiej Nawalny został zabrany z więzienia do szpitala w Moskwie.
Pan Navalny
 („Pan” – zwraca uwagę atencja trolla „Husky” dla syjonistycznego opozycjonisty w Rosji – D.K.) został uwięziony na 30 dni w zeszłym tygodniu po wezwaniu opozycji do protestów, które miały miejsce w sobotę.

Husky  29.07.2019 06:48:25
https://mind-service.neon24.pl/post/149953,rosja-sie-budzi

Z tekstu autorstwa „Husky”:

Macie tu kolejnego tęczowego bydlaka. Tak, to jest bydło i jak bydło powinni być traktowani.” (Dotyczy profanacji symbolu PW na tle tęczowej flagi Lgbt, której dopuścił się idiota P.Misiło, poseł IIIŻydo-RP/Polin z PO, Nowoczesnej i znów z PO, ostatnio z PO-KO – D.K.)

Husky  https://antykomunista.neon24.pl/post/149968,profanacja-symbolu-polski-walczacej

 

Niby nic, niby wszystko jest OK, gdyby nie pewien drobny szczegół. Opłakiwany przez trolla „Husky” Nawalny – u trolla „Husky” „pan” Nawalny – wspiera „homosiów”, a oni jego:

„Wielu przedstawicieli środowiska LGBT otwarcie popierało Aleksieja Nawalnego i domagało się uwolnienia Michaiła Chodorkowskiego.” –   https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/dlaczego-rosja-nie-lubi-gejow,559356.html

Troll „Husky” deklaruje szczere przywiązanie do żydo-katolicyzmu – wspominam o tym nie przypadkowo, ponieważ powyższe przykłady wskazują na specyficzną moralność tegoż trolla.

Ciekawe co czuje taki troll, gdy patrzy w lustro przy goleniu facjaty? Ale on pewnie nosi brodę, a może i pejsy i woli w lustro nie spoglądać (?).

A ilu takich „incognito” działa nie tylko przecież na Neon24.pl?

A PiS – Partia interesu Syjonistycznego, której apologetą jest troll „Husky”, czyż nie prezentuje i nie realizuje identycznej hipokryzji? Zresztą PO niewiele pod tym względem ustępuje PiS.

Używając języka trolla Husky spytam: kto finansuje tych wszystkich antypolskich bydlaków – Waszyngton, Londyn, Tel Aviv, skąd płynie pochwała i propaganda wszelkiej demoralizacji i degeneracji społeczeństw?

Do syjonistycznych trolli: jeśli macie zamiar walczyć o wiarygodność, to spróbujcie wykazać, że tych antypolskich bydlaków - was oczywiście nie wyłączając - finansuje Moskwa (?).

 

Dariusz Kosiur

__________________

 

Dokładniej strzyc „Husky” chyba nie ma już potrzeby ...

KOMENTARZE

 • Brawo Husky !!!!
  Na pohybel żydom z Wierni Polski Syjonistycznej....i Kosiurowi
  A teraz aj waju ..skasuj
  Trollu
  ps.
  Navalnem czyścić buty...od spodu please

  8-))))))
 • @Husky 14:14:57
  Co Ty z tym Nawalnym? Przecież to menda. Taka sama jak ten Żyd, co go którejś zimy w Moskwie odstrzelili. Niemcow. Nakradł się i go odstrzelili i słusznie....
 • @Husky 14:14:57
  kundel,
  z ciebie na prawdę jest głupi kundel.

  Zamiast kasować, to ja ci szczerze dziękuję za twoje osobiste potwierdzenie tego, co powyżej napisałem.
 • Zawsze sie dziwiłem
  panu Ruszkiewiczowi, że tolerował tego - jak słusznie zauważył nieoceniony pan ikulaibal - debila, na tym portalu. Bo nie dość że troll, to jeszcze jakiś niedorozwinięty. Te głupawe odpowiedzi na komentarze i unikanie tych niewygodnych jak ognia, te quasicwaniactwo, ta nieodparta chęć do napierdalanek, te emotikonki... Takie szczeniactwo...
  O blokowaniu niewygodnych komentarzy nawet nie wspomnę.
  Żenada.
  I wystarczyło, że zaprzestał tego swojego wklejania cudzych tekstów, a NEon znormalniał. Później niestety wrócił, i jak dołączyli do niego jakiś MasterMind, i nomen omen Kamiński, to mamy to, co mamy.
 • @SZS 14:54:39
  Młodość musi się wyszaleć.
 • Jestem zdegustowany
  Na zamieszczonej grafice nie widać, coby Husky miał jaja.
  Uważam, że koniecznie należy to sprawdzić.
 • @SZS 14:54:39
  // NEon znormalniał //
  Od początku jest tak samo , t zn
  różne frakcje usiłują forsować swoje poglądy ,
  różni fundamentaliści wciskają swoje kity
  ze szczegolnym uwzględnieniem żydów
  albo rzymskiego kościoła albo nie do końca zidentyfikowanych sekt
  albo postkomuny i wreszcie Ameryki czyli
  generalnie to samo co wszędzie
  ale bardziej mądrze w sensie indywidualnych
  przemyśleń , które wcale nie muszą być mądre ,
  bo napisać coś z sensem i jakimś
  pożytkiem udaje się tylko najlepszym blogerom
  W sytuacji deficytu zawodowych pisarzy ,
  nie można oczekiwać rewelacji od amatorów
 • @Husky 14:14:57
  Brawo towarzyszu Husky!

  Stanęliście w jednym szeregu z Sorosem,a także z jego fundacjami które sponsorują tego Nawalonego.Tzn.że możecie dać sobie buzi z Kozłowską z Otwartego Dialigu a także buziaczki dla Smolara i Blumsztajna z fundacji Batorego.Tylko buziaczki z języczkiem proszę bo inaczej się obrażą.

  I jeszcze jedno. Wystarczy jedno warknięcie Bibiego Netaniachu przez telefon do kaczelnika i wy Pisiaki nie tylko będziecie czyścić buty Nawalonemu ale także lizać mu dupsko.
 • Wiarygodność Huskyego od dawna jest znana
  Człowiek, który zna plany propagandowe PIS to człowiek powiązany z działami propagandy PiS działającymi na elektorat PIS określony przez Kurskiego jak "naród głupi wszystko kupi". To samo potwierdził Piotrowicz "TV PiS nie jest dla inteligentnych ludzi" tak więc ta propaganda nie działa na inteligentnych Polaków. Dlatego też głoszone są hasła "uPiSowienia - polonizacji" mediów. Hasła stworzenia mediów na wzór czasów PZPR. Tak jak media czasów "wojny jaruzelsko-Polskiej" rozpaczliwie kłamliwymi, tak samo są media czasów "wojny kaczyńsko-polskiej", a Husky ten rodzaj propagandy w swych tekstach reprezentuje.
  Stąd propaganda siana przez Huskyego nie trafia do ludzi inteligentnych, bo czy może trafić propaganda budowana na zasadzie, szukaj wroga, nawet jeśli już dawno nie żyje? Albo twórz sobie wroga na zasadzie, to są "homosie", "bolszewicy"...? Człowiek inteligentny na to parskinie śmiechem i ...
  PiS jest partią typowo pro izraelską, służalczą względem USA. PO partią pro kapitałowi Europy Zachodniej, rozumiejącą, że w dzisiejszych czasach Żydzi to taka siła iż aby utrzymać się przy władzy nie należy z nimi zadzierać. Oni szybko zniszczą polityka mówiąc, to "antysemita".
 • @Husky 14:14:57
  Z braku innych klakerów Husky sam sobie bije brawo... Kaczyński przecież też po debacie, bodajże z Komorowskim wykrzykiwał "wygrałem, no przecież wygrałem" a nawet jego najbliżsi współpracownicy ze smutkiem spuścili głowy chcąc jak najszybciej zniknąć, by ich dalej z idiotą nie kojarzono.
 • @Zawisza Niebieski 17:35:10
  Pytanie jakie warto postawić brzmi: kto w takim razie jest ojcem założycielem tych ugrupowań? Takim prawdziwym, oczywiście.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:47:31
  "nie widać, coby Husky miał jaja"
  Gdyby miał jaja to by się nie sprzedawał na lewo i prawo jak np. turasowi i kaczelnikowi
  turasowi zmywa i robi kebaby
  kaczelnikowi trolluje i liże ....... (też to do spodu)
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:47:31
  Ja tez zdegustowana, bo tusza mi sie nie zgadza. Podejrzewam, ze Husky jest nikczemnej postury, co skutkuje zlosliwymi wypowiedziami, atakami na interlokutoröw.
 • @SZS 14:54:39
  jednym słowem hujski - ludzki odpad
 • 5* oczywiście
  Z wyrazami szacunku dla Pana !

  ...i

  na pohybel skundlomym trollom - hujskiemu i jego kolesiom!
 • @Paulus Aquarius 20:45:04
  //na pohybel skundlomym trollom - hujskiemu i jego kolesiom!//
  na pohybel czerwonej szmacie
 • @Hades 19:56:48
  Jam tylko zauważył, że grafika (bo to nie zdjęcie) jest kiepska i nie uwidacznia, a sprawa jest ważna, o co może Szanowny żonę zapytać.
 • @Husky 14:14:57
  Riposta godna poziomu małomiasteczkowego menela. Kudy Ci chłopie do wyrazistej, niezależnej publicystyki Pana Kosiura. Wszelkie dywagacje Pana Kosiura z Tobą jedynie Cię niezasłużenie nobilitują. No cóż, Pan Kosiur ma słowiański gest i ciesz się tym niezasłużenie.
 • @ZBYSZEK49 21:28:24
  „Riposta godna poziomu małomiasteczkowego menela”.

  Może to uchodźcza choroba? Wszak średnio rozgarnięty „Janusz” z Podlasia czy Podkarpacia, nie szorowałby po dnie..... 2 m. pod mułem:))
 • @ZBYSZEK49 21:28:24
  Nie kce mi sie pisac
  Pa,pa,pa
  Limit wyczerpany do soboty
  wiec do soboty
  Dobranoc
  8-)))))
 • @Paulus Aquarius 16:49:40
  Area W5
  Chiswick Lane
  I'm looking forward
  You had to be here so many times

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031