Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
736 postów 5732 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Nikt wam tyle nie da, ile my obiecamy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Okazuje się, że reżim IIIŻydo-RP/Polin potrzebuje internetowych trolli - to oznaka siły, czy słabości reżimu?


Przed i powyborcze sukcesy III  Żydo-RP/Polin

Zachodnia demokracja gwarantuje, że kierunek polskich przemian jest dynamiczny i nie ulegnie załamaniu.

 

 

 

Nikt wam tyle nie da, ile my obiecamy

Pod takim wypróbowanym już, starym tytułem zaczyna się koncert wyborczych życzeń.

Dziwi mnie tylko, że partyjne programy nie zawierają najważniejszego, zasadniczego, postulatu, który przecież tak skutecznie wszystkie reżimowe partie realizują, czyli życzenia szczęścia, zdrowia i pomyślności – a o resztę to już niech każdy sam zadba. I czyż postulat ten nie wypełnia wszystkich najszczytniejszych idei polityki społeczno-ekonomicznej w demokratycznej IIIŻydo-RP/Polin, począwszy od państwa opiekuńczego – nie lubianego co prawda przez żydo-katolicki Kościół, bo ogranicza chrześcijańskie uczynki miłosierdzia, konkretnie jałmużnę -, na liberalizmie żydowskiego kapitalizmu kończąc?

Termin wyborów do kne-sejmu już ustalony: 13.10.2019r.

Wyznaczający datę wyborów rezydent IIIŻydo-RP/Polin stwierdził:

Chciałbym, żeby kampania była jak najkrótsza. Myślę, że Polakom też zależy na tym, żeby spory polityczne, które w czasie kampanii są czymś naturalnym, a ludzie nie przepadają za takimi sporami, żeby one zostały jak najszybciej zakończone” (http://www.tvn24.pl)

To zrozumiałe i racjonalne, im mniej czasu na kampanię, tym mniej brudów rządzącej „dobrej zmiany” wypłynie i na szczytach sondażowni będzie brylowała nadal Partia interesu Syjonistycznego (PiS). Poza tym niekoncesjonowane przez żydo-reżim polityczne niedobitki partyjne, jeśli w ogóle zdołają przebić się do powszechnych żydo-mediów ze swoim niezależnym przekazem, to i tak nie zdołają skłonić wyborców do poważniejszych refleksji i przemyśleń. Zwłaszcza, że w większości przypadków polityczne niedobitki partyjne poddane presji powszechnej syjonistycznej narracji same stosują autocenzurę, czym już na starcie tracą na wiarygodności wśród myślących po polsku wyborców. U tych bezmyślnych, głosujących na koncesjonowane przez żydo-reżim partie i tak szans nie mają – nie istnieją, bo nie ma ich w powszechnych żydo-mediach.

Nie ma sensu dokonywanie politycznej analizy wyborczych szans koncesjonowanych przez żydo-reżim partii politycznych. Bezmyślny wyborca ma już wdrukowany przez powszechne żydo-media pogląd, na którą partię głosować. Nie sposób walczyć o takiego wyborcę nie posiadając równoważnych z żydo-reżimowymi środków medialnych. Tu nie mamy wyjścia, musimy oddać pole żydowskiemu reżimowi.

Natomiast polityczną walkę warto prowadzić w Internecie, oczywiście mając świadomość, że jest to nadal polityczna nisza. Ale nawet i do tej politycznej niszy żydo-reżim wprowadza swoich politycznych trolli.

Tu na Neon24.pl trolluje sobie kundel „Husky” paskudnie skowycząc dla PiS. Niedawno otrzymał wspomaganie w postaci trolla Janusza Kamińskiego. Jednak trudno uznać to za wsparcie intelektualne. Obydwu cechuje bezczelność, całkowity brak rzeczowej argumentacji – argumentować na rzecz fałszu to trudna „sztuka”, a poza tym już chyba na nią za późno? – i paniczny strach przed polemiką – jednym słowem hucpiarze. W tym drugim przypadku dochodzi jeszcze megalomania, w dodatku bez jakichkolwiek podstaw do uzasadnienia.

Na wszelki wypadek przypomnę w ogromnym skrócie, że Polak powinien głosować tylko na Polaka.

  

A więc, nie głosuj na PO

 

Głosuj na PiS

Jerozolima 22.11.2016

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Wojciech Janik, agent CBA, w Sejmie zeznaje o aferze podkarpackiej
  Mówi co widział na najsłynniejszej w Polsce taśmie.

  https://www.youtube.com/watch?v=jOZk1vPOaoM
 • @Husky 18:29:30
  kundel, gnojku,
  pisz co chcesz, ale zasad kultury przestrzegaj - dlatego kasuję
 • Panie Rzeczpospolita
  W ustroju kapitalistycznym system "opiekuńczy", ze względu na gospodarczy cykl koniunkturalny, jest absolutną koniecznością, inaczej możemy spodziewać się rewolucji. Liberalizm jest złem a libertarianizm - egoistyczna ideologia nie mająca odniesienia do realnego świata - jeszcze gorszym złem. Dlatego nigdy nie będę popierała Konfederatów.


  Jeśli tak intensywnie krytykuje Pan rząd opiekuńczy, to wnoszę z tego, iż jest Pan zwolennikiem koncepcji kościelnej- czyli jest Panu bliższy symbol egoistycznego bogacza zbawionego poprzez ofiarowanie jałmużny biedakowi, którego wcześniej okradł.
 • @AgnieszkaS 19:03:19
  Odnoście państwa opiekuńczego, to nie zrozumiała Pani sarkastycznej ironii - szkoda. Nie wiem, może to wina moich braków w posługiwaniu się j.polskim (?).

  Dla uzupełnienia kwestii "państwo opiekuńcze" proponuję lekturę:
  „Katolickie” media w służbie żydowskiego kapitalizmu - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/123823,katolickie-media-w-sluzbie-zydowskiego-kapitalizmu
 • @AgnieszkaS 19:03:19
  Czy wiesz, kto to jest ten człowiek?
  Dyskutujesz, a ja platformy do dyskusji nie widzę.

  No cóż, mamy cel edukacyjny, lecz nie mamy dostatecznego przygotowania psychiatrycznego.

  Wolę ratować innych nieszczęsnych.
 • @Rzeczpospolita 19:19:44
  " ... sarkastycznej ironii ..."

  Naprawdę dobre. Żeby jeszcze gość rozumiał, co napisał.
 • @Janusz Kamiński 19:46:08
  Ej, gościu, gościu,
  nie dość, żeś polityczny publicysta jak trąba z koziej ... - domyśl się reszty przysłowia, to i z j.polskim jesteś na bakier.

  Maluczkich uczyć należy, więc wyjaśnię:
  ironia (figura retoryczna) nie musi być złośliwa (sarkastyczna).
 • @Rzeczpospolita 19:58:49
  Ja tak tylko z ciekawości: a co Pan obiecuje? Bo nie bardzo wiem, gdzie te obietnice schować.
  Może mi się kiedyś przydadzą...
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:41:20
  Nie obietnice, ale propozycje politycznych rozwiązań do dyskusji:
  https://programwps.wordpress.com
 • 5*
  "Tu na Neon24.pl trolluje sobie kundel „Husky” paskudnie skowycząc dla PiS. Niedawno otrzymał wspomaganie w postaci trolla Janusza Kamińskiego. Jednak trudno uznać to za wsparcie intelektualne. Obydwu cechuje bezczelność, całkowity brak rzeczowej argumentacji – argumentować na rzecz fałszu to trudna „sztuka”, a poza tym już chyba na nią za późno? – i paniczny strach przed polemiką – jednym słowem hucpiarze. W tym drugim przypadku dochodzi jeszcze megalomania, w dodatku bez jakichkolwiek podstaw do uzasadnienia"

  Ale jak za TO dać drugie 100* nie wiem :))
  Pzdr
 • @AgnieszkaS "W ustroju kapitalistycznym system "opiekuńczy", ze względu na gospodarczy cykl koniunkturalny, jest absolutną
  koniecznością"  To co napisałaś, to DOSKONAŁY przykład twojego umysłowego OKSYMORON-izmu.

  Oksymoron - antylogia, epitet sprzeczny – figura retoryczna, którą tworzy się przez zestawienie wyrazów o przeciwstawnych znaczeniach !!


  np.:

  gorący lód, żywy trup, sucha woda, spiesz się powoli, pracowite lenistwo, ciepłe lody, zimne ognie, dobry zbrodniaż, rząd opiekuńczy....
  Jak w ekonomiczno-politycznym ustroju KAPITALISTYCZNYM może równorzędnie funkcjonować ekonomiczno-polityczny system SOCJALISTYCZNY - System PAŃSTWA "OPIEKUŃCZEGO" ???????!!!
  Systemu KAPITALISTYCZNEGO w tak zwanych państwach CYWILIZOWANYCH, NIE MA NIGDZIE NA ŚWIECIE OD ~8,000 LAT !!!  DZIŚ WSZĘDZIE, NA CAŁEJ Ziemi, PANUJE JEDYNIE GOSPODARKA SOCJALISTYCZNO-FASZYSTOWSKA = KORP-ORACYJNA !!

  To znaczy, gospodarka ŚCIŚLE REGULOWANA PRZEZ RZĄDY i URZĘDY PAŃSTWOWE, oraz NIEZLICZONĄ ILOŚĆ
  PONAD-PAŃSTWOWYCH, "MIĘDZYNARODOWYCH" ORGANIZACJI
  "PRAWNO"-HANDLOWYCH.  W tym ~8,000 okresie NIEWOLNICTWA na Ziemi, jdynym państwem prawie że kapitalistycznym" i Niepodległym, były Stany Zjednoczone Ameryki w latach 1776 - 1871. - Niestety, tylko 95 lat !!!

  A państwem Wolnych Obywateli tylko do 20 lipca 1868 !!!
  ... - Jeśli skończyłaś PRYWATNY UNIVERSYTET w KOLONI BRYTYJSKIEJ zarejestrowanej jako KORPORACA US o nazwie EAST INDIA COMPANY, to powinnaś domagać się o ZWROT PIENIĘDZY za niedotrzymanie OBIETNICY przez tą "uczelnię" DOUCZENIA ciebie - mówiąc prosto, za bezduszne oszukanie ciebie :(  Jeśli UNIVERSYTET który skończyłaś był opłaczny ze skradzionych podatków przez RZĄD OPIEKUŃCZY, to to PAŃSTWO OPIEKUŃCZE, powinno siłą zabrać podatnikom resztę owoców ich pracy (pieniądze) i darować je TOBIE za zmarnowanie twojego czasu :(
  -----------------------

  Dlaczego ZAWODOWI SOCJALIŚCI / KOMUNIŚCI zawsze piszą BREDNIE? - Bo im za to płacą !!!  Czyżby AgnieszkaS była stypendystką JEZUICKIEGO / freemasońskiego BAAL-u AMARANTOWEGO w US ??


  Są dwie Ameryki, jedna ze stolicą w Filadelfii
  KOMUNISTYCZNE RZĄDY W USA OPIEKUJĄ SIĘ NAJEMNYMI NIEWOLNIKAMI JAK MOGĄ.  https://pbs.twimg.com/media/DbEellQX0AACkpO.jpg

  https://i.ytimg.com/vi/IUfX55O2RYQ/maxresdefault.jpg

  http://www.cartoons.org.nz/img/cartoon/image/21/28_tremain.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @AgnieszkaS - "Nikt wam tyle nie da, ile na obiecają WAM "OPIEKUŃCZE" ŻĄDY!" :(
  .  ................. "U tych bezmyślnych, głosujących na koncesjonowane przez reżim partie i tak żadnych szans na JAKIEKOLWIEK POZYTYWNE ZMIANY nie mają – "


  "O naiwni, naiwni, naiwni

  Jak dziecko we mgle

  Jak..."


  https://fw-d7-freedomworks-org.s3.amazonaws.com/field/image/welfare-state.jpg

  http://www.laughspark.info/uploadfiles/welfare-state-the-reality-5210.jpg


  https://i.imgur.com/UkuEe.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @ Autor
  "Wyznaczający datę wyborów rezydent IIIŻydo-RP/Polin stwierdził:

  „Chciałbym, żeby kampania była jak najkrótsza. ..."

  Zastanawiam się ile jeszcze razy ten człowiek się skompromituje.

  Ode mnie 5*

  Serdecznie pozdrawiam
 • @Hades 21:58:17
  100/100 Cóż tu dodać, syntetyczne przedstawienie "rzeczy"....

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829