Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Niebywały sukces polityki PiS i rezydenta Dudy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska coraz bliżej wiz do USA


 

Polska coraz bliżej wiz do USA

– to właściwie jest sukces całego 30-lecia IIIŻydo-RP/Polin

 

 

 W latach 1950. w PRL, zaraz po ukończeniu Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie – jak pamiętamy daru ZSRR dla PRL –, natychmiast pojawiły się żarty. Jeden z nich jak ulał pasuje do aktualnej, wasalnej polityki żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin wobec hegemona z USA.

Do Warszawy przyjechała wycieczka rolników ze wsi. Obowiązkowym punktem było oczywiście zwiedzanie PKiN. Przewodnik tłumaczy, że PKiN to dar od ZSRR dla PRL. Jeden z uczestników wycieczki podzielił się swoją refleksją: u nas na wsi było kiedyś tak, że jak wójt wychędożył córkę chłopa, to musiał mu za to wyremontować stodołę albo nową postawić. Tak se myślę, co ZSRR musiał Polsce zrobić, że taką wielką chałupę wystawił.

Tymczasem dupcenie Polski przez USA, Wlk.Brytanię, Izrael i wspólny twór międzynarodowej żydowskiej finansjery oraz Kościoła, czyli UE, nie skutkuje niczym podobnym, co by nawet można wykorzystać w żartach. Przepraszam, zapomniałem, coś od Zachodu jednak dostajemy: możemy, a właściwie musimy kupować zachodnie śmieci oraz odpady radioaktywne. Czyż można zintegrować się z Zachodem jeszcze bardziej – ? – cel polityki żydowskiej V kolumny w Polsce i Kościoła został osiągnięty w całej pełni.

A co do ewentualnego bezwizowego podróżowania do USA:

 • Polacy nie do końca zdają sobie sprawę, jakim regułom będą się musieli podporządkować. Program ruchu bezwizowego nie gwarantuje bowiem niczym nieskrępowanych możliwości wyjazdowych. Wręcz przeciwnie – zawiera sporo różnych ograniczeń – tłumaczy dr Bartnik.

 • – Brak konieczności przejścia kontroli w placówce dyplomatycznej nie oznacza jednak braku kontroli jako takiej. Ta zostaje zachowana i to w całym dwuetapowym wymiarze – tłumaczy specjalistka ds. prawa imigracyjnego w USA.

 • – Należy też pamiętać, że jakikolwiek pobyt po 1 marca 2011 roku w krajach uznawanych przez USA za mające problem z terroryzmem, takich jak Irak, Iran, Syria, Sudan, Libia, Somalia i Jemen – będzie oznaczać odrzucenie wniosku i brak możliwości wyjechania do USA – przestrzega naukowiec związana z Uniwersytetem Jagiellońskim.

  za: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zniesienie-wiz-do-usa-co-zmienia/c9l8w73


Jeśli ma się takie władze i takich rezydentów, to czy można chcieć jeszcze czegoś więcej?

 

Z bezwizowego wjazdu do USA korzystają obywatele 38 państw – https://pl.wikipedia.org/wiki/Visa_Waiver_Program

A obywatele IIIżydo-RP/Polin, najwierniejszego sojusznika dużego USraela, są traktowani tak samo jak obywatele ich największego wroga – Rosji. Wystawia to właściwe świadectwo całej żydowskiej polityce USraela, a już szczególnie syjonistycznym kreaturom rządzącym IIIŻydo-RP/Polin, które na zlecenie mocodawców z Waszyngtonu zieją wobec Rosji ekstremalną nienawiścią. Cała ta syjonistyczna banda usiłuje zaprogramować nienawiść do Rosji u Polaków – na szczęście z połowicznym skutkiem, mimo aprobaty Kościoła, który politykę nienawiści do Rosji – do prawosławia -, uprawia od wieków.
Nie interesuje mnie ruch bezwizowy z USA, ale państwo to – tzn. rządzący USA Żydzi, narzucający Europie politykę imigracyjną stosują jak widać podwójne standardy.

 

Dariusz Kosiur

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Nie rozumiem Pańskiego punktu widzenia. Czy chciałby Pan aby Stany Zjednoczone oferowały ruch bezwizowy i nie miały żadnych ograniczeń w przepływie ludności? Ja tu mieszkam i przyznam, że tego nie chcę.
 • @AgnieszkaS 22:10:41
  Czy Pani jest, czy tylko udaje niezorientowaną politycznie.

  Z bezwizowego wjazdu do USA korzystają obywatele 38 państw - https://pl.wikipedia.org/wiki/Visa_Waiver_Program

  A obywatele IIIżydo-RP/Polin, czołowego sojusznika dużego USraela, są traktowani jak obywatele wrogiej Rosji. Wystawia to właściwe świadectwo całej żydowskiej polityce USraela i IIIŻydo-RP/Polin.

  Osobiście nie interesuje mnie ruch bezwizowy z USA, ale państwo to - tzn. rządzący USA Żydzi, narzucający Europie politykę imigracyjną stosują jak widać podwójne standardy.
 • @AgnieszkaS 22:10:41
  Ty jesteś szurnięta czy tylko udajesz?
 • @Rzeczpospolita 23:41:04
  Pan krytykuje zasady obowiązujące przy ruchu bezwizowym ("Polacy nie do końca zdają sobie sprawę, jakim regułom będą się musieli podporządkować."), a więc dobrze Pana odczytuję i wiem o czym mowa.

  Identyczne procedury będą obowiązywały obywateli Polski jak i
  obywateli innych krajów korzystających z udogodnień ruchu bezwizowego.
  Nieskrępowane możliwości są nieprzewidziane i słusznie. Polska chyba też nie przewiduje otwartych granic dla terrorystów z Syrii.
 • @AgnieszkaS 22:10:41
  Skoro tam mieszkasz to zajmij się lepiej problemami twojego miasta. Tam ponad 50 tyś śpi na ulicy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:29:14
  Widzę, że masz wielką potrzebę rozmowy ze mną, Ruszkiewicz. Czym się zajmuję tylko ja decyduję. LA to jest ogromna metropolia- populacja prawie 10 milionów (Polska ma tylko 38 milionów). Polecam przejazd nocą od LAX do, na przykład, Claremont- zanurzysz się w morzu świateł, najlepiej przy pełni księżyca, i nigdy tego wrażenia nie zapomnisz.

  https://www.youtube.com/watch?v=P7GxB9pEzZQ
 • @AgnieszkaS 00:11:55
  Promesa wizy to nie wiza. Niektórzy będą rozczarowani po 9h lotu, dowiadując się o tym.
 • @AgnieszkaS 01:10:11
  Nie mam żadnej potrzeby, żeby z tobą rozmawiać. Dziwię się tylko jak potrafisz być bezwstydna przyłażąc tutaj. Ty nie masz wstydu? Na NEon już się dosyć skompromitowałaś, ty i twój koleś adevo.
  Chyba starczy, co?
  I nie zdziw się jak ktoś ci powie coś przykrego. Nie wszyscy są tak kulturalni jak ja.
 • @Rzeczpospolita 23:41:04
  "Osobiście nie interesuje mnie ruch bezwizowy z USA..."

  Tak szczerze pisząc, to najchętniej wywaliłbym ich ambasadę z Polski. Ambasadę tego małego szatana też. I przy okazji parę innych ambasad "zasłużonych" kraików np brytwankę itp.
  Ktoś, kto chciałby mieć w Polsce ambasadę (nawiązać stosunki dyplomatyczne) musiałby się wykazać, że przez co najmniej ostatnie kilkadziesiąt lat nie szkodził interesom Polski na świecie.


  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @AgnieszkaS 00:11:55
  "Polska chyba też nie przewiduje otwartych granic dla terrorystów z Syrii."

  Nie wiem do jakiego stopnia trzeba mieć zdebilały umysł żeby "wyprodukować" takie zdanie.

  Uświadom sobie w końcu, że obecnie największymi terrorystami na świecie są mały i wielki szatan. O ile twój umysł kojarzy w ogóle co to jest, bo pamiętam, że z "we the people" był już problem.
 • @AgnieszkaS 01:10:11
  "LA to jest ogromna metropolia- populacja prawie 10 milionów..."

  Wielka ćpalnia.
 • @ Autor, All
  "Należy też pamiętać, że jakikolwiek pobyt po 1 marca 2011 roku w krajach uznawanych przez USA za mające problem z terroryzmem, takich jak Irak, Iran, Syria, Sudan, Libia, Somalia i Jemen – będzie oznaczać odrzucenie wniosku i brak możliwości wyjechania do USA – przestrzega naukowiec ..."

  Ciekawe czy ten "naukowiec" wie skąd się wzięła ta data 1 marca 2011 i kto okazał się być terrorystą, a kto jest jego ofiarą.
 • @Jasiek 03:30:40
  Na "ty" to proszę z najbliższą rodziną, nie ze mną. A jak się do mnie pisze w takim tonie, to proszę się wcześniej przedstawić.
 • @AgnieszkaS 04:15:35
  "...to proszę się wcześniej przedstawić."

  To ja decyduję co robię i kiedy ;-)

  Czyj to styl?
 • @Jasiek 06:26:58
  Styl idioty, albo pijanego buca.
 • @AgnieszkaS 00:11:55
  Ale odlot. Islamista jeżeli ma paszport Francji może wjechać bez wizy. Polak za nadstawianie tyłka przez polityków, nie może. WYwalić wszystkich emograntów z USA i oddać teren prawowitym właścicielom.
  USA to chyba jedyne państwo świata, które powstało na terenach 100% zrabowanych właścicielom
 • @AgnieszkaS 01:10:11
  To pojedź na 88 ulicę. Pewnie też tego nie zapomnisz. USA to kontrasty, spotykane chyba tylko w krajach 3 świata.
 • @AgnieszkaS 01:10:11
  Nie przejmuj sie wpisem tego buca z @upierdliwi.pl.
  "Oj tam, oj tam Ruszkiewicz" nie odroznia LA od San Francisco.
  Ale nawet jak przyleci do Chicago (tylko 9 milionow), to tez znajda sie swoi aby zabezpieczyc mu "powitanie".
  Jak sam pisal: „Za takie coś to masz u mnie po ryju, chazarski świrze." - Jarek Ruszkiewicz SL 09.10.2017 17:07:51
  W naszym miescie takich wypowiedzi sie nie zapomina. :))))
 • @Jasiek 03:30:40
  I porównała Polaków do terrorystów. Jak zdemoralizowanym trzeba być. I tacy zdrajcy antypolscy często maja prawo głosu w Polsce. Nie ponosząc skutków własnych decyzji.
 • @Janusz Kamiński 06:40:47
  ALeś ty samokrytyczny. I notoryczny mitoman czasem prawdę napisze. To pewnie wtedy, gdy wychodzi psychopatyczna osobowość?
 • @Jasiek 06:26:58
  I dziwna kobieta. Wszak powinna przywyknąć? W USA per "you" to norma. A na Panią i pana to trzeba zasłużyć, jeżeli mieszka się w krainie koniokragów i alfonsów.
 • @Zdzich 08:28:33
  "„Za takie coś to masz u mnie po ryju, chazarski świrze." - Jarek Ruszkiewicz SL 09.10.2017 17:07:51
  W naszym miescie takich wypowiedzi sie nie zapomina. :))))"

  Zdzich 24.09.2019 08:28:33
  ___________________________


  Dziduś, gołąbeczku, głąbeczku,
  trzeba było już dawno przyznać się, żeś jest z Międzynarodu, a nie udawać zakłamanego żydo-katolika i konfabulanta, w dodatku nieudolnego.
 • @Rzeczpospolita 09:46:44
  Faktycznie, musi być z nimi całkiem źle skoro wysyłają "do boju" takie miernoty.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:53:28
  A kto tam mądry? Mitoman z Gdyni? Czy drugi mitoman Mind Service? O Huskim i Wandzie już ledwo jeszcze wspomnę.
 • @Janusz Kamiński 06:40:47
  JK : "Styl idioty, albo pijanego buca."

  AgnieszkaS: "Czym się zajmuję tylko ja decyduję."

  Z tym pijanym bucem i rodzajem męskim to Pan nie trafił ;-)))
 • @Wican 08:26:02
  "Islamista jeżeli ma paszport Francji może wjechać bez wizy. Polak za nadstawianie tyłka przez polityków, nie może."

  Celnie.

  Pozdro!
 • @AgnieszkaS 00:11:55
  https://www.muslimlinkpaper.com/images/stories/12-06-2013/ARTICLE-11.jpg
 • @Jasiek 11:06:54
  A jaki jest synonim wyznawcy PiSlamu (nie mylic z krytycznym, warunkowym zwolennikiem)? To jełopa
 • @Jasiek 11:11:23
  data trochę nietrafiona. Angole tak szybko do Ameryki nie dotarli. A to oni i ich potomkowie dobili Indian północnoamerykańskich. Hiszpanie czy Portugalczycy też dokonywali masakr, ale w końcu do gry wszedł
  Kościół (mimo różnych wad i błędów). I jednak Hiszpanie zaczęli się masowo z Indianami mieszać. Ale nie rasistowskie protosyjonistyczne sekty protestanckie
 • @Rzeczpospolita wątpiłeś, nie wierzyłeś, to masz!
  Brutalny gwałt żołnierza ze Szczecinka na 13-miesięcznym dziecku. „Nie wiem, co mnie pchnęło…” To przestępstwo wstrząsnęło całym Szczecinkiem i szokuje do dnia dzisiejszego. Dziennikarze dotarli do tłumaczenia 32-letniego żołnierza, który oskarżony jest o gwałt na 13-miesięcznej dziewczynce. Jego zeznania nie mieszczą się w głowie.
  Łukasz K. przyznał się do popełnienia zarzucanego przestępstwa i złożył wyjaśnienia, że wykorzystał dziecko seksualnie. Przekazał, że nie wie, co nim powodowało, co go do takiego działania popchnęło. Uczynił to pod wpływem nagłego impulsu – przekazał telewizji Polsat, Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

  Przypomnijmy, do tragicznych wydarzeń doszło 10 września w Szczecinku. Wtedy to małżeństwo powierzyło w opiekę swoją 13-miesięczną córeczkę znajomej sąsiadce. Kobieta miała opiekować się dzieckiem, jednak na jakiś czas pozostawiła je same ze swoim mężem. 32-latek miał wówczas zgwałcić dziewczynkę.

  – Lekarz dyżurny po badaniu dziecka stwierdził, że wystąpiły obrażenia krocza, a w ocenie lekarza-ginekologa konsultującego, rana mogła być wynikiem czynu zabronionego – poinformował w rozmowie z Polsat News Marek Ogrodziński, dyrektor medyczny szpitala w Szczecinku.

  Mężczyźnie grozi 15 lat pozbawienia wolności. Zarzuty usłyszała również jego żona Kinga K., która oskarżona jest o narażenie „na bezpośrednie niebezpieczeństwo osobę, która znajdowała się pod jej opieką”.
  Źródło: PolsatNews.pl
 • @Rzeczpospolita 23:41:04
  [Z bezwizowego wjazdu do USA korzystają obywatele 38 państw] to tylko teoria. O tym czy wjedziesz na teren USA zawsze decyduje pracownik emigration, czy w ruchu bezwizowym czy z wizą. Wielu już bezwizowców jak i z wizami wracało następnym samolotem do siebie, w tym i Polacy.
 • @kula Lis 68 12:29:58
  jakoś islamistów z paszportami Francji czy UK nie cofają. I nie słyszałem, aby cofnęli Polaka z wizą
 • @Wican 11:21:29
  A nie zastanowiło Pana skąd wzięła się nazwa Ameryka "Łacińska"?
  W jaki sposób Indianie przyjęli judeokatolicyzm?

  Wraz z kolonizatorami, ściągali do Nowego Świata funkcjonariusze kościelni. Duchowni zaczęli chrzcić na potęgę, bez pytania o zgodę zainteresowanych. Wychwalany przez JPII "apostoł Brazylii", José de Anchieta z Towarzystwa Jezusowego, głosił dewizę: - "Miecz i żelazny pręt to najlepsi kaznodzieje". JPII ogłosił go błogosławionym w rok po wstąpieniu na tron.
  Kościół stosował tortury, zbrodnie - ludobójstwo, tak niósł dobrą nowinę podbijanym i zniewalanym Indianom.
  I stało się podobnie jak w przypadku Sasów - "Bóg wszechmogący zatriumfował". Tylko znów ewangelizowanych zostało niestety jak na lekarstwo.
  W ciągu pierwszych stu pięćdziesięciu lat „ewangelizacji" Ameryki Południowej zginęło 70 mln jej pierwotnych mieszkańców.

  "Kiedy przybyli do nas misjonarze, mieliśmy ziemię i złoto, a przybysze Biblię. Uczyli nas, że podczas modlitwy powinniśmy mieć oczy zamknięte. Kiedy je otworzyliśmy, misjonarze mieli ziemię i złoto, a my Biblię." - to amerykańska trawestacja anegdoty kenijskiego polityka, Jomo Kenyatta.
 • @AgnieszkaS 22:10:41
  gdyby Polską rządzili Polacy , to nie zabiegaliby o zniesienia wiz do USA. Po prostu wprowadzono by dla obywateli amerykańskich wizy i tyle. Jeśli idzie o żołdactwo jankeskie, to powinno ich się po prostu wywalić, a za środki, jakie Polska łoży na ich pobyt, oraz kupuje drogi amerykański złom, dozbroić własną armię. Tylko musi być spełniony jeden warunek, muszą rządzić Polacy, a nie szabesgoje.
 • @kula Lis 68 12:20:07
  To są takie same i tyleż samo warte informacje medialne jak ta poniżej:
  https://plejada.pl/newsy/wprost-paulina-mlynarska-zarzuca-redakcji-manipulacje-chodzi-o-okladke/lryxn57

  Wszystko da się napisać, wydrukować, nagrać, itp.
 • @Wican 12:42:07
  To za mało słyszałeś, ja byłem naocznym świadkiem, jak 4 Polaków wracało następnym samolotem do Warszawy, bo taka gruba murzynka z emigration ich nie wpuściła. Nawet taki profesor z Australii, bezwizowiec oczekiwał na wjadę czy nie wjadę na lotnisku w Miami bo nie spodobał się tej grubej murzynce. Ja miałem pracowniczą wizę 10 letnią gdy pracowałem w ich serwisie w Zatoce i wjeżdżałem do USA zawsze bez problemu..Ostatnio synowie także byli takich sytuacji świadkami. Nie tylko Polaków, bo i Niemców, Francuzów zbyt opalonych. Brat jechał z Bratem do brata będącego dyrektorem w Koncernie w Utah.
 • @Rzeczpospolita 12:47:14
  I dzięki temu przetrwali. Tak jak Polacy. Nie przetrwali ci, których tłamsili protestanci.
  A Kenyatta miał do czynienia raczej z jakimiś ewanlikami, a nie katolikami
 • @Rzeczpospolita 12:47:14
  I Kościół tortur nie stosował. Proponuje mniej uprzedzeń, a więcej faktów. Będzie Pan bardzo wiarygodny. Mimo, że w kwestii wartości się z Panem nie zgadzam, to bardzo Pana szanuję za tolerancję wobec inaczejmyślących, jak ja
 • @Jasiek 03:26:55
  GB co prawda jest stronnikiem USA, ale względem Polaków nie zachowała się nieprzyzwoicie i nie zamknęła rynku pracy u siebie jak Niemcy (po wejściu do UE).
 • @Wican 13:10:57
  Masz więcej faktów kruchciany zaczadzeńcu:

  http://www.trzybiada.pl/index.php?s=aktualnosc&id=188
 • @Wican 13:10:57
  "I Kościół tortur nie stosował."

  Żeby daleko nie szukać:
  Jan Hus spalony na stosie w 1414r. w Konstancji w czasie obrad soboru, na który został zaproszony;

  Kazimierz Łyszczyński został skazany na karę śmierci i konfiskatę dóbr za ateizm. Wyrok wykonano przed południem na Rynku Starego Miasta w Warszawie 30 marca 1689.

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2017/01/e4d29b_777b30c78585442bb3c2139673486cf1.png

  Faktem jest, że powołanie instytucji Inkwizycji Kościoła spowodowało (ale dopiero ok. XIV/XV w.), iż rola Kościoła sprowadzała się do wskazywania winnych odstępstw od wiary lub nie przestrzegania jej nakazów, natomiast kary i ich wykonanie należało do obowiązków władzy świeckiej (pytanie tylko, czy władza świecka mogła sobie pozwolić na łagodzenie kar wbrew zaleceniom Kościoła?). Ale czy jest to równoznaczne z uwolnieniem Kościoła od odpowiedzialności za popełnione zbrodnie - zbrodnie wskazywania winnych?
 • @Wican 13:08:38
  "I dzięki temu przetrwali. Tak jak Polacy."

  Ale np. już nie Prusowie. Niewiele brakowało, żeby ten sam los spotkał Litwinów. Przetrwali ci, którzy mieli siłę walczyć ze zbrodniczym Kościołem.

  Wojny religijne w Europie pochłonęły 3/4 ludności niemieckiej, 1/2 Czechów.

  "A Kenyatta miał do czynienia raczej z jakimiś ewanlikami"

  A jak to różnica, przecież to także religia żydo-chrześcijańska, jak katolicyzm.

  A współcześnie, czyż JPII nie potępił teologii wyzwolenia w Ameryce Łacińskiej, czyli Kościół nakazywał uległość wobec żydowskiego kapitalizmu z USA i Wlk.Brytanii?
  Nie kto inny, tylko kard. J.Bergoglio, nominant JPII, dzisiejszy papież Franciszek, współpracował z juntą argentyńską donosząc na socjalistycznych działaczy, którzy zostali przez juntę zamordowani.
 • @zbig71 12:52:54
  "gdyby Polską rządzili Polacy , to nie zabiegaliby o zniesienia wiz do USA."

  Ja nie wiem, którzy Polacy o te wizy zabiegali. O ile zwrócił Pan uwagę na komentarze powyżej, to z całą pewnością zauważył Pan, że tych zabiegających Polaków było chyba dosyć dużo.

  Przesłanie notki Rzeczpospolitej jest dla mnie niejasne i w pewnym sensie nielogiczne, gdyż nie można domagać się włączenia Polski do ruchu bezwizowego i jednocześnie krytykować zasady na jakich to się odbywa. Przepisy amerykańskie są jednakowe dla wszystkich krajów. Wiele też jest państw, w których znajdują się amerykańskie wojska, a i takich jest dużo, które kupują amerykańskie uzbrojenie. Lepiej w związku z tym pozostać w systemie wizowym.
 • @Wican 08:40:08
  "I dziwna kobieta. Wszak powinna przywyknąć? W USA per "you" to norma. A na Panią i pana to trzeba zasłużyć, jeżeli mieszka się w krainie koniokragów i alfonsów."

  Jest to dowód wyjątkowej ignorancji - nieznajomości obcego kraju i języka.
  Tego by jeszcze brakowało aby neonowy gang damskich bokserów uczył mnie kultury- zarówno tej polskiej, jak i amerykańskiej.
 • @Zdzich 08:28:33
  Pozdrawiam, Zdzichu!
 • @Wican 08:26:02
  "Ale odlot. Islamista jeżeli ma paszport Francji może wjechać bez wizy."

  Islamista może przejść przez polską granicę z fałszywym paszportem z Ukrainy. Pomyślał szanowny o tym?
 • @kula Lis 68 13:01:29
  Jeżeli byli po jakiś wyrokach to możliwe. Ja mam tam sporą rodzinę, ale o wizę starałem się raz. Latynoska urzędniczka nie dała i więcej nie chciałem. Skoro nie chcą wpuszczać turysty i nie chcą moich pieniędzy, to tam nie jadę.
 • @AgnieszkaS 16:34:02
  "damskich bokseów"? Uhahahahahha. Nie ma to jak patole z USA. Potomkowie koniokradów, niewolników i Latynosów w kręgu macho. Wiem wystarczająco o tym kraju, ale pisać w ich wpadku o kulturze? Jakiej? Banda buraków, pe,lno kiczu, itd.
 • @AgnieszkaS 16:37:55
  A co to ma wspólnego? Do USA wjedzie legalnie. Oj, słabo. Ja iwem, że Amerykanie w masie to przygłupy(i Żydzi muszą nimi rządzić), ale że Polacy tak się cofają przebywając wśród nich?
 • Autor.
  Ty powinienieś zmienić nick, bo obrażasz nasz kraj i pewnie nie jesteś Polakiem!!!Pisanie takich BZDUR dowodzi, że są w POlsce ludzie, którzy mają problemy z psychiką i dlatego plują na Polskę!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:59:06
  Odezwał się psychiatra-amator!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:57:01
  "Nie wszyscy są tacy kulturalni, jak ja".Dostałem czkawki i nie mogę jej zatamować na taki, bezczelny wpis!!!
 • @Jasiek 03:30:40
  Jasiu! kup se opatke i kubełecek , bo nadajesz się tylko do robienia babek, a nie do dyskusji o polityce!!!
 • @Janusz Kamiński 06:40:47
  Popieram opinię!!!
 • @zibi 19:53:24
  Widzę, że cię porządki ominęły. Co za niedopatrzenie...
  A na czkawkę najlepsza szklanka zimnej wody.
 • @zibi 19:55:51
  Kamynsky ci nie odpowie, poszedł na urlop zdrowotny.
 • @AgnieszkaS 16:37:55
  Może przyjechać nawet z prawdziwym, kupionym.
 • @AgnieszkaS 04:15:35
  LA za dnia
  https://www.youtube.com/watch?v=Nq9nDZOtwSE

  https://www.youtube.com/watch?v=8WkvjD1ZK5o
 • @AgnieszkaS 16:22:24
  Gdyby politycy PiS kierowaliby się rację stanu, to przed uchwaleniem aktu 447 w Grudniu 2017 roku ktoś z Polski pojechałby do USA i oznajmił tamtym władzom, że jak Kongres uchwali akt447, to Polska rozważy wystąpienie z NATO. Zobaczylibyśmy, ile jesteśmy dla nich warci.
 • @zibi 19:50:20
  zibi - zidiocenie, ignorancja, bezmyślność, irracjonalizm

  Ty swojego nicka nie zmieniaj.
 • @Rzeczpospolita 22:26:03
  "Zibi to prawie jak Bibi (Nathanyahu). Może się pomylił z literką?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031