Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
747 postów 5924 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Czy Słowianin, Polak, w IIIŻydo-RP/Polin może wygrać wybory?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„nie wierzę, aby rządząca antypolska mafia dopuściła niezależnego kandydata na prezydenta do mediów.”


 Nie zamierzam nikogo odwodzić, czy nakłaniać do czynnego udziału w wyborach prezydenckich 2020r. Natomiast zdeterminowanych do udziału zachęcam do pogłębienia politycznej refleksji: czy swój głos wyborczy oddadzą na słowiańskiego, polskiego, kandydata reprezentującego autentyczne interesy polskiego narodu?

Zdaję sobie sprawę, że zachęta do takiej refleksji i ewentualne jej rezultaty nie zdadzą się na wiele w sytuacji zatrważająco niskiej świadomości politycznej i narodowej Polaków. Dlatego zamiast politycznego elaboratu proponuję Czytelnikowi sięgnięcie do internetowego archiwum, w którym znajduje się historia moich zmagań wyborczych sprzed dziesięciu lat. Jest ona o tyle ciekawa, że ukazuje rzeczywiste mechanizmy polityki tak charakterystyczne dla żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin.

Poniższy tekst pochodzi z syjonistycznej, żydo-katolickiej – lub takową udającej -, strony https://niepoprawni.pl

D.Kosiur

________________

O „prawdziwych polskich patriotach” i hipokryzji.

Autor: 

Obrazek użytkownika Max
Króciutki wpis, natomiast nie mogę sobie odmówić.

W kwietniu w internecie (i nie tylko) pojawiła się wyjątkowo obrzydliwa wypowiedź niejakiego pana Kosiura Dariusza, dotycząca śp. Lecha Kaczyńskiego.

Kilka osób wielokrotnie się na nią powoływało, także tutaj, na Niepoprawnych, lansując pewne określone tezy.

Część z Państwa zapewne zna sprawę, natomiast, dla niezorientowanych, kilka cytatów:

Kosiur o Lechu Kaczyńskim:

Tu proponuję Czytelnikowi zapoznanie się z Requiem dla prezydenta na stronie prof. M.Dakowskiego łącznie z kilkoma adnotacjami profesora.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22658&Itemid=100

Tekst jest istotny także z tego powodu, że kandydat na prezydenta w 2020r. z największymi szansami na wygraną, niejaki A.Duda, był kapciowym L.Kaczyńskiego i realizuje jego „spuściznę polityczną” – buduje Polin. – D.Kosiur

___________________
Spuszczę zasłonę miłosierdzia na resztę tekstu (również stylistycznie, nie tylko pod względem logiki, nie zachwyca, ale to akurat typowe), jeżeli ktoś ma ochotę, całość znajduje się, na przykład, tutaj:

http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/04/14/requiem-dla-prezydenta/

___________________
Oczywiście, ktoś powie, można mieć swoje własne spojrzenie na osobę śp Prezydenta.
Można. (To, ze ja osobiście oceniam wypowiadanie takich słów w kilka dni po kwietniowej tragedii za podłe, to inna sprawa).

Autentycznie zabawnie zrobiło się teraz. Ten sam pan, oceniający prezydenturę Lecha tak negatywnie (eufemizm, wiem) okazuje się startować w wyborach samorządowych.

Z listy… Prawa i Sprawiedliwości.
A konkretnie, kandyduje do Rady Miasta Otwocka, z miejsca piątego.

I jeszcze tylko mój mały komentarz.

1. Źle to świadczy o PiS. Dopiero teraz, kiedy jest za późno, Błaszczak mówi, że „nie zna tej sprawy”, Suski sugeruje „głupią pomyłkę”, itd… Bałagan??

2. Ale jeszcze gorzej świadczy o samym kandydacie.
Jak rozumiem: do koryta z każdym po drodze? Nawet z „żydostwem”?
Gdzie ten radykalizm, „patriotyzm”, bezkompromisowość, tak widoczna w kwietniowych wypowiedziach?
Staniała najwidoczniej.

Tak od serca: bić po mordzie, a patrzeć czy równo puchnie.

Głupotę jeszcze mógłbym od biedy wybaczyć. Nawet jeśli objawia się tworzeniem podobnych paszkwili w tydzień po katastrofie prezydenckiego samolotu.

Ale wyrachowania i hipokryzji tej kreaturze nie odpuszczam.

Ot i cała polska „prawdziwa prawica” w pigułce.
Krzywdzące? Bo to niby taka jedna czarna owca się znalazła?

Dobrze. Krzywdzące.
Tylko powiedzcie mi, jak mam określić tych, którzy tego typu stwierdzenia brali (i biorą?) za dobrą monetę?

Napisane ku przestrodze…

za: https://niepoprawni.pl/blog/929/o-prawdziwych-polskich-patriotach-i-hipokryzji

__________________

Warto także rzucić okiem na komentarze pod tym tekstem – paszkwilem, dają dobry pogląd na to, z jakim antypolskim elementem skupionym wokół strony https://niepoprawni.pl mamy do czynienia – tylko dwa komentarze nie są antypolskie.

Mój start w wyborach prezydenckich w 2010r. zakończył się brakiem rejestracji (brak wymaganej ilości podpisów z powodu wad adresowych na listach wyborców) komitetu wyborczego przez PKW, która nie dopuściła przewodniczącego mojego komitetu do udziału przy sprawdzaniu podpisów na listach wyborców. Skarga złożona w trybie wyborczym do SN czeka sobie do dzisiaj na rozpatrzenie. A więc uniemożliwiono mi udział w mediach w kampanii wyborczej. 

Podobnym rezultatem zakończył się później mój udział w wyborach samorządowych w 2010r., w których startowałem z listy PiS jako kandydat niezależny – nie należałem do żadnej partii. Do walki ze mną stanęła tvn24 (film – link poniżej). Tvn24 zawsze była i jest telewizją antypisowską, ale w momencie, gdy kandydat jest Polakiem i prezentuje polskie narodowe poglądy, wtedy wszystkie żydowskie media stają ponad pozornymi, udawanymi, podziałami w jednym szeregu do walki z Polakiem – tak funkcjonują wyborcze mechanizmu żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin.

Nazywał Kaczyńskiego zdrajcą. Startuje z listy PiS (film)

https://tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html

 

W 2010r. w materiale reklamowym Dariusz Kosiur, polski kandydat na prezydenta Gajowy Marucha napisał:

Powiem szczerze na samym wstępie: nie wierzę, aby rządząca antypolska mafia dopuściła niezależnego kandydata na prezydenta do mediów. Nie wierzę, aby on i jego zwolennicy byli w stanie sami zebrać fundusze wystarczające do skutecznej kampanii wyborczej i zapoznania Polaków z jego osobą – zwłaszcza że druga strona dysponuje funduszami i wpływami niemal nieograniczonymi. Nie wierzę w mądrość rodaków, którzy i tak będą wybierali między ludźmi z PO, PiS, SLD i PSL. Nie wierzę wreszcie – w razie gdyby stał się cud – w uczciwe wybory i w neutralność Unii Europejskiej.

Mimo to postanowiłem zapoznać gości gajówki z kandydaturą p. Dariusza Kosiura, którego kilka artykułów miałem przyjemność zamieścić na mych stronach.

https://marucha.wordpress.com/2010/04/25/dariusz-kosiur-polski-kandydat-na-prezydenta/

„nie wierzę, aby rządząca antypolska mafia dopuściła niezależnego kandydata na prezydenta do mediów.”  w WPS przewidywaliśmy identycznie i sprawdziliśmy to doświadczalnie. Wniosek jest jeden, bez silnej liczebnie, oddolnie budowanej – bez żydowskiej agentury, narodowej organizacji, bez środków finansowych, możemy liczyć tylko na cud, ale cuda są możliwe tylko w religijnych opowiastkach, nie w polityce.

 

Mimo to, służby żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin, którego sąd na żądanie aferalnej prezydent Warszawy, niejakiej HGW, nie zarejestrował naszego Stowarzyszenia WPS, kradnąc nam opłatę rejestrową za czynność, której nie dokonał, musiały uznać nas za niebezpiecznych przeciwników reżimu, skoro żydowska gadzinówka Michnika w 2011r. poświęciła nam obszerny paszkwil rozpoczynając go już na pierwszej stronie: 

Polskie wtyczki Łukaszenki  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/09/03/polskie-wtyczki-lukaszenki/comment-page-1/ 

 

Dariusz Kosiur


 

KOMENTARZE

 • mogą, mogą
  Oczywiście że może... jeżeli Polacy ruszą dupę z za PC-tow oraz grilów i zajmą się sprawami obszernieszymi aniżeli do końca ich plotą.
 • król Batory nie był słowianinem, a król Korybut Wiśniowiecki i owszem
  pozdr

  PS - nie oceniam wpisu
 • @MacGregor 16:18:16
  Odpowiem zgodnie z logiką komentarza:

  "My dzisiaj nie są królestwem jeno demokracją."
 • @Stara Baba 16:16:24
  Teoretycznie tak, ale nie te w 2020r.
 • @Rzeczpospolita 16:27:22
  W swoim czasie, gen Haller nie był Słowianinem (korzenie tyrolskie), a Piłsudski chyba był.
  A ja wolę porządnego nieslowianina niż Słowianina który mnie okradnie. Spojrzenie wyłącznie plemienne jest dla mnie prymitywne i przypomina Hutu-Tutsi
 • @Wican 19:37:19
  "W swoim czasie, gen Haller nie był Słowianinem (korzenie tyrolskie), a Piłsudski chyba był."

  Piłsudski miał geny litewskie.
 • @Wican 19:37:19
  "gen Haller nie był Słowianinem (korzenie tyrolskie), a Piłsudski chyba był."

  Jest jeszcze jeden istotny szczegół, który Pan nieświadomie pominął, otóż: gen. J.Haller był polskim nacjonalistą, a J.Piłsudski filosemitą i kosmopolitą.

  Kosmopolityzm wyhodowany na bazie żydo-katolickiego uniwersalizmu (Pan chyba reprezentuje ten właśnie kierunek), czy socjalistycznego internacjonalizmu PRL lat 1944-56 lub internacjonalizmu w tzw. demokracjach (budowa UE) sprawdza się w Polsce (i w państwach Europy) jak najgorzej, co w Polsce dobrze widać od 1926r. do dzisiaj.

  Jest wielką głupotą, politycznym prymitywizmem, sądzić, że wspomaganie procesów degeneracji nacjonalizmu zarówno w kierunku kosmopolityzmu, jak i szowinizmu, są dla narodu korzystne - niestety, są one w równym stopniu szkodliwe.
  Nie da się postawić znaku równości między interesem narodu i interesami mniejszości, interesy te mogą być bowiem sprzeczne.
 • @ogólnie
  Polacy mają historię oddolnych ruchów: czy to ruch egzekucyjny z XVI w. (coś tam osiągnął), czy to "praca organiczna" i "praca u podstaw" w XIX w. czy konspiracja w czasie II wojny i po, czy nawet "Solidarność".

  Tak, że nie jest źle, tradycja jest.

  Niestety, obecnie Polacy są ogłupieni (częściowo z winy globalistycznych mediów, częściowo na własne żądanie "miska ryżu im wystarcza")
  i jedyna droga do wolności to cierpliwe ich uświadomienie (długa praca).

  A potem to już z górki, sami się zorganizują.

  Gratulacje za inicjatywę dla pana Kosiura, że w 2010 r. próbował coś zdziałać.
 • @Wican 19:37:19
  Coś w tym jest. Jak wybieraliśmy ,,swojego'' to było tak sobie. Nawet za Piastów częściej byliśmy na krawędzi upadku niż silni. Jak rządzili nami jacyś Litwini czy Szwedzi to jakoś się toczyło, nawet staliśmy się imperium. Może Polacy genetycznie nie nadają się do rządzenia, może jesteśmy za kłótliwi, a może za łatwowierni, a może po prostu głupi. Jesteśmy świetnym społeczeństwem na kryzys, w normalnych czasach kiepskie mamy notowania.
 • @marek500 13:26:40
  To są komunałki w rodzaju: "Arabowie to lenie", "Niemcy to zbrodniarze", "Żydzi oszuści", itd.
  To wstyd, żeby dorosły człowiek wypisywał takie brednie.
 • @Rzeczpospolita 14:13:39
  Nie stygmatyzuję nas. Zastanawia mnie tylko dlaczego non stop roztrwaniamy to co uzyskaliśmy dużym poświęceniem. Wszystkie państwa mają wzloty i upadki, ale u nas to się powtarza dużo częściej. Jakieś znaczenie ma nasze położenie ale tłumaczenie tym wszystkich naszych porażek jest nadużyciem.
 • @marek500 14:51:16
  I jeszcze jedno. To że do jakiśkolwiek wyborów nie może się przebić nikt z poza układu to też nasza wina. My głosujemy zawsze przeciw komuś a nie za. Teraz jak wybiorą np. Kidawę Błońską to nie dlatego że podoba się jej program tylko dlatego że przestał podobać się Duda. Niestety to wykorzystują już od dłuższego czasu PiS i PO.
 • @marek500 14:51:16
  To jest rezultat polityki, której kierunki podboju nie uległy zmianie od ponad 2000 lat. Kiedyś realizował ją żydo-katolicki Kościół, dzisiaj dołączył doń syjonistyczny Zachód.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/17/holokaust-slowian/

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/07/15/607-rocznica-zwyciestwa-slowian-pod-grunwaldem/

  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/138703,xiii-sobor-slowianski-slowianie-musza-sie-organizowac

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/26/slowianie-o-naszej-historii-i-o-zydo-katolickich-narodowcach/
 • @marek500 13:26:40
  "Może Polacy genetycznie nie nadają się do rządzenia"

  A może Polacy nadają się bardzo dobrze do rządzenia?

  Oficjalnie Polacy mają 1000-letnią historię z czego tylko 123 lat zawisłości (zabory). To tylko 10% całego czasu trwania państwa. I to trwania w bardzo trudnych warunkach. 900 lat istnieliśmy wolni w trudnych warunkach-nie nadajemy się do rządzenia :D Kto Cię logiki uczył?

  Ze znanych mi narodów to Żydzi nie nadają się do rządzenia bo od III w.n.e. ,przez 1700 lat do XX w., nie potrafili stworzyć swojego kraju (mimo, że w czasie Wielkich Odkryć Geograficznych mogli sobie wykroić kawałek terenu w Amerykach czy nawet Australii).
 • @kowalskijan584 21:53:12
  Tu się pan myli. Żydzi przyjęli jedynie inny punkt widzenia na rządzenie. Mając w starożytności własne państwo ( a raczej dwa państwa: Izrael i Judeę) ulegali silniejszym państwom lub narodom. Rządzeni byli zawsze przez kapłanów, a świątynia była ich zarazem ich ośrodkiem władzy i skarbcem. Karnie opodatkowywali się na rzecz świątyni i władzy ( królewsko)kapłańskiej i tak pozostało aż do dzisiaj. Żyją w swoim urojonym przekonaniu o wybraństwie oraz w bardzo pragmatycznym przekonaniu, że mamona rządzi światem, a zatem dążą do posiadania tego instrumentu w swojej gestii, gdziekolwiek żyją, w jakimkolwiek państwie.
 • @stanislav 00:27:35
  Najlepszym przykładem, że Żydzi nie potrafią "być na swoim" (w przeciwieństwie do Słowian) to fakt, że po 1700 latach jak już stworzyli swoje państwo (Izrael) to pokłócili się ze wszystkimi wokoło a i wewnętrznie też są mocno podzieleni. I mimo "ogromnych wpływów" w całym żydochrześcijańskim świecie, ledwo wegetują.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930