Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
746 postów 5901 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Marzec’68 – rocznica żydowskiej rebelii. Zapowiedź zemsty.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj nie tylko był Dzień Kobiet, ale i rocznica żydowskiej rebelii - Marzec'68. Bądźmy gotowi na żydowską zemstę.


Wczoraj przypadała także rocznica żydowskiej marcowej rebelii. Obok tytuły w gazetach z marca 1968r. – artykuły zawierały prawdę o syjonistycznych zbirach, prawdę, którą dzisiaj poznajemy w IIIRP, bo żydowska bezczelność nie zna już umiaru i nie skrywa swoich oszczerstwach wobec Polaków i jawnych żądań okradania naszego narodu.

Żydowski szowinizm i syjonistyczne rozwydrzenie, którego jesteśmy świadkami w IIIRP doskonale potwierdzają prawdę nie tylko o żydowskich inspiratorach rebelii z 8 marca 1968r., ale i rebelii z sierpnia 1980r., która skończyła się nie tylko klęską PRL, ale przede wszystkim przegraną Polaków. Już 8 marca 1981r. żydowska „Solidarność” na zażydzonym Uniwersytecie Warszawskim zorganizowała rocznicową sesję z udziałem żydowskich zbirów z UB (prof. Z.Baumanem, prof. W.Brusem) zmuszonych po 1968r. do opuszczenia Polski. Dzisiaj UW jest kolebką organizacji antyfaszystowskich, które zwalczają polski faszyzm – to jest szczyt żydowskiej bezczelności i hipokryzji. Gdy w 1989r. władza oficjalnie, choć nie otwarcie, przeszła w żydowskie łapy, Polska stała się miejscem okupacji światowej żydowskiej finansjery i USA. Dzisiaj bezczelność żydowska nie ma już żadnych granic. Syjonistyczna banda nie tylko oskarża nas Polaków o zbrodnie na Żydach, ale przy współudziale władz USA jawnie żąda kradzieży naszego majątku narodowego.

 

Tak pisałem w marcu 2019r. W październiku 2019r. w związku z żydowską rebelią Marzec’68 pojawiła się nowa interesująca informacja. Otóż Żydzi zamierzają się zemścić za Marzec’68, czyli za fakt, że władza PRL zlikwidowała żydowską rebelię w zarodku nie pozwalając Żydom na przejęcie władzy. Zemsta obejmie – na razie – żyjących publicystów, którzy w marcu 68r. pisali prawdę o żydowskiej rebelii. O zemście poinformował Żyd, prof. UAM w Poznaniu dr hab. Piotr Forecki (zdjęcie poniżej), publicysta Krytyki Politycznej.

 

 

O Marcu’68 jako pogromie opowiadał 2019-10-25 11:00 w Tok FM prof. Piotr Forecki (niestety, za odsłuchanie żydowska gadzinówka każe sobie zapłacić) 
https://audycje.tokfm.pl/podcast/82316,Pogrom-jako-czesc-zycia-Ryglowanie-drzwi-i-zakupy-na-kilka-tygodni

 

  

Dariusz Kosiur

http://youtu.be/HIXJBBnzd0E

Film syjonistyczna cenzura usunęła.

Poniżej tekst o marcu’68 z 2019 roku.

Marzec’68 – IIIŻydo-RP/Polin i żydowska perfidia

Prezydent Duda prosi o wybaczenie za Marzec’68

 Czyżby kreatura na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin prosiła Polaków o wybaczenie dla Żydów za żydowską rebelię zmierzającą do obalenia polskich władz PRL i próbę ponownego powrotu do bandyckich żydo-rządów?

 

 

 

 A tu obchody 8 marca’68 w 2010r.,  w tym samym miejscu i z tej samej okazji – z okazji pielęgnowania żydowskich kłamstw i przestępstw przeciw polskiemu narodowi syjonistyczna hołota „z przeciwnych” obozów, ale zawsze razem przeciw Polakom

 

 

 Nie, nie takie przeprosiny serwował wczoraj na Uniwersytecie Warszawskim niejaki A.Duda.

Duda: „Tym, którzy w Marcu ’68 zostali wypędzeni, którzy zginęli i ich rodzinom, chcę powiedzieć – proszę wybaczcie ówczesnej Polsce za to, że dokonano tego haniebnego aktu. (…) Co za stratę ponosi dzisiejsza Rzeczypospolita, że wy wszyscy – ci którzy wyjechali, ci którzy być może umarli przez tamten ’68 r. – że was dzisiaj z nami nie ma, że jesteście elitą inteligencji, ale w innych krajach, że jesteście ludźmi sukcesu szanowanymi, ale w innych krajach, że wasza twórczość, że wasz dorobek naukowy, że wasze wspaniałe osiągnięcia nie poszły na rachunek Rzeczypospolitej. Co za żal, jakże mi jest przykro.”

 

Wystąpienie Prezydenta RP w czasie obchodów Marca '68

https://www.youtube.com/watch?v=91InFXa-aJ4&feature=emb_logo

 

Kamera nie sfilmowała protestujących przeciw przepraszaniu

 

W polskich szkołach, nie wspominając, że i w powszechnych żydowskich w Polsce mediach, trwa nieprzerwanie indoktrynacja młodzieży o krzywdach jakie spotkały bogu ducha winnych Żydów po marcu’68. Nigdzie nie pojawiają się pytania: dlaczego właśnie po marcu’68? I dlaczego Żydów, którzy przecież wszyscy w Europie – całe 6 mln Żydów – zamienili się w szkodliwy dla klimatu CO2?

Jak i gdzie przeciwstawić tym perfidnym żydowskim kłamstwom historyczną prawdę, gdy polski naród pozbawiony jest mediów i kontroli nad oświatą? Jak i gdzie uczyć młode Polki i Polaków prawdziwej historii Polski, narodowej tożsamości, narodowej świadomości? Jak przekonywać młodych, zresztą także i dorosłych Polaków, że urzędnicy najwyższych państwowych urzędów, fotografujący się pod krzyżem, w czasie modłów w kościele, bezczelnie i perfidnie kłamią o żydowskich krzywdach i o polskim ich sprawstwie, bezczelnie i perfidnie zamilczają żydowskie zbrodnie na Polakach, za które Żydzi nigdy nawet nie próbowali nas przeprosić? Oni tylko żądają – żądają przeprosin – za ich zbrodnie a nasze krzywdy, żądają naszych majątków, naszych pieniędzy, żądają prawa do kłamstwa i zniesławiania Polski i Polaków, żądają praw do wyłącznej ochrony ich i ich interesów, żądają więcej, tylko więcej, ciągle więcej i więcej.

 

„Wyrzuceni” i „wypędzeni” w 1968r. – Żydzi. To nie było wyrzucenie, to nie było wypędzenie. To był kompromis. Żydowskim bandytom z UB powiedziano, że jeśli nie wyjadą, tylko zostaną w Polsce, staną przed sądem za zbrodnie na Polakach – było ich – żydowskich bandytów zaledwie ok. 1000 wśród tych 13 tys. Żydów, którzy wyjechali na własne życzenie, z własnej woli – wybrali Zachód. … Zatem kreatura na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin prosi żydowskich ludobójców na Polakach o wybaczenie!

 

Aparat bezpieczeństwa PRL, UB, obsadzony głównie przez Żydów, winien jest wymordowania w latach 1944- 56 – wg różnych źródeł – od 300 tys. do 600 tys. Polaków.  Tak znaczne rozbieżności w liczbie pomordowanych wynikają z faktu, że Polakom nie wolno prowadzić takich badań. Czy ten mord jest rezultatem antysemityzmu, czy antypolonizmu?

Podobnie przedstawia się sprawa mordu katyńskiego, za który winą rządzący w IIIŻydo-RP/Polin i powszechne żydowskie w Polsce media obciążają Rosjan – żydowski system ZSRR wymordował w latach 1939 – 1953 ok. 2 mln Polaków zamieszkujących przejęte przez ZSRR polskie ziemie.

 

Do 1939 r. zamieszkiwało Polskę 3,5 mln Żydów. Zginęło 2,7 mln („Historia Polski w liczbach”). Z pozostałych 800 tys. większość wyjechała. Zostało podobno zaledwie ok. 30 tys. Żydów – takie liczby pojawiają się w powszechnych mediach. Żaden rocznik statystyczny nie podaje aktualnej liczby Żydów w Polsce – (?).

Jak to zatem możliwe, że między rokiem 1960 a 1968 do władz PRL wpłynęło 600 tys. wniosków o zgodę na emigrację – ? Obejmowały one ok. 800 tys. obywateli pochodzenia żydowskiego (http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=349). Pozwolono wyemigrować tylko 200 tys. A czy wszyscy Żydzi chcieli z Polski wyjechać?

 

Upamiętnienia nie mogą doczekać się polskie ofiary KL Warschau.

 Obóz KL Warschau powstał w 1943r. niemal w centrum obecnej Warszawy i funkcjonował do połowy roku 1944. Śp. sędzia Maria Trzcińska, która dokumentowała niemieckie zbrodnie w tym obozie podawała liczbę ok. 200 tys. zamordowanych Polaków. Obóz KL Warschau zaczął działać ponownie w 1945r. i funkcjonował do roku 1953. W tym czasie eksterminację Polaków prowadziła żydo-bolszewia, której potomkowie sprawują dzisiaj nad nami władzę. Oto, dlaczego nie może powstać pomnik poświęcony ofiarom zbrodni niemieckich i żydo-bolszewickich – żydowskie władze Warszawy nie wyrażają zgody na budowę pomnika.

 

 

W moim Otwocku kilka lat temu w ramach poznawania kultury i tradycji Izraela w Polsce i odwrotnie, rozpoczęto realizację programu wymiany młodzieży. Otwocka młodzież w ramach tej kulturalnej wymiany czyściła miejscowy żydowski cmentarz, a młodzież z Izraela gościła w Otwocku za pieniądze polskich podatników – tych z Otwocka.

 

1 marca 2018r. rząd IIIŻydo-RP/Polin, rząd skrajnie syjonistycznego PiS,  przyjął projekt ustawy, pozwalający zdegradować – według żydowskich mediów: komunistycznych generałów, W.Jaruzelskiego i Cz.Kiszczaka.

Ciekawe, czy żydowski reżim pójdzie za ciosem i odda władzę, którą otrzymał z rąk tychże właśnie generałów, co uczczono wspólną biesiadą w Magdalence?

 

Dariusz Kosiur

 

KOMENTARZE

 • Kto został w 68r wypędzony z Polski ?
  Odpowiedź NIKT.
  Mafią żydowska została odessana od koryta władzy w PRLu .
  Wszystkim dano możliwość wyjechania na bogaty zachód.
  Nikt nie musiał jechać jak chciał to zostawał w Polsce ale jak chciał to mógł wyjechać na zachód (Polacy nie mogli nie dostawali paszportów a żydzi mogli b dostawali paszporty od władzy).

  Twierdzenie Dudy że żydzi zostali wypędzeni jest jawnym anty Polskim kłamstwem. Duda moim zdaniem to żydowski, Prezydent nie Polski.

  Polityka historyczna PIS i innych "Dudów" jest po prostu haniebna..
 • @Oscar 15:46:44
  ,,Mafią żydowska została odessana od koryta władzy w PRLu .'' Tak została odessana że z połowa biura politycznego była narodowości żydowskiej, nie mówić o dużej nadreprezentacji wśród lekarzy, sędziów, inżynierów itp. Masz 100% racji że ci co wyjechali to nie byli wypędzeni tylko uciekali przed odpowiedzialności za zbrodnie stalinowskie. Piękny przykład to Michnik. Adam mimo że brał udział w różnych burdach antypaństwowych, został w Polsce (jakoś go nie wypędzono, mimo że było by im to na rękę), a jego brat funkcjonariusz stalinowski wyjechał. Zresztą kto jak kto ale oni doskonale wiedzieli jakie różnice w życiu są na zachodzie i na wschodzie, a jakoś nie kwapili się z tym wyjazdem do lepszego świata chociaż mieli okazję. Na mój gust to Gomułka się dogadał z Żydami. Dla niego to było dobre rozwiązanie. W przeciwnym razie musiał by ich sądzić i wielu z nich wieszać, co by wywołało duże protesty organizacji żydowskich na świecie. Polsce nie było by to na rękę.
 • @marek500 16:14:33
  I żona Gomułki była Żydówką. Ale w 1968, najbardziej skorzystał personalnie Gierek. On, a nie Moczar, czy z drugiej strony Zambrowski, najlepiej wyszli na "Marcu".
 • Żydowski marcowy pech.....
  primo... cały ten marzec68 to przedstawienie ..od początku do końca... a mający jeden cel - wymusić na Gomułce ponowne przejęcie - żydowskiego "guru" - Zambrowskiego do biura politycznego PZPR-u.
  I mało brakowało by Gomułka się na to zgodził, jednakże.... - i tu nastąpił pech - tak się dziwnie złożyło że do Gomułki z towarzyską wizytą zawitał ''emeryt'' Chruszczow, gdy posłyszał co jest grane , nakazał by sprowadzono Zambrowskiego i zażądał by natychmiast wycofał się z ambicji zostania członkiem politbiura... grożąc jednocześnie że ujawni papiery jakie są w Moskwie na Zambrowskiego z czasów wojny.
  A widać ''papiery'' były na tyle mocne że ''marzec'' się natychmiast zakończył.
  ot pech.....:-)
  Tak więc żydki.... pretensje do Chruszczowa a nie do Polaków!!!
 • @Wican 17:43:08
  Była !! Ale w tamtych czasach w sferach politycznych, artystycznych, naukowych, jednym słowem ,,elitach'' było normalką. Słynne zalecenia Bermana. Nie pchać się na świecznik tylko ,,opanować drugi garnitur''.
 • 68 rok, 70 rok
  O czym Wy tu bajdurzycie? W 66 roku była wojna sześciodniowa na bliskim wschodzie. Izrael pięknie tą wojnę wygrał przy wydatnej pomocy ZSRR.
  W Izraelu na szybkiego była potrzebna świeża krew, bo w takiej liczebności mogli się przed Arabami nie obronić. W tamtych latach celowo robiono takie akcje aby wzmocnić liczebnie Izraela. Wyganiano ich z całej Europy wschodniej Ze ZSRR też. I tylko o to chodziło. Dobrowolnie nie chcieli wyjeżdżać, więc ich zmuszono siłą. Ci na najważniejszych stanowiskach nie wyjeżdżali, bo nie oddaje się władzy raz zdobytej.
 • AUTOR
  A.Duda wygaduje banialuki. Rozmawialam z wieloma zydami, ktorzy przyjechali wöwczas do Szwecji. WSZYSCY twierdzili, ze opuscili Polske z powodu niesprecyzowanych obaw. Spora grupa ma sie tu swietnie, czesc wyemigrowala do Israela, USA.
  Panu A.Dudzie przepraszanie zydöw weszlo widac w nawyk.
  Zalosne i dziwaczne zachowanie.
 • @krzysiekniepieklo 21:10:51
  Czego ty się najarałeś ? Wygrał z pomocą ZSRR na amerykańskich czołgach ? W takim razie jakim cudem Polacy pomagali Naserowi budować zaporę i przenosić zabytki Egipskie ? Coś ci się chłopcze popitoliło we łbie.
 • @krzysiekniepieklo 21:10:51
  W 66 przez 6 dni to i tak jakieś 2 lata zostało...
 • @marek500 22:01:43
  No a kto wyposażył Arabów w sprzęt wojskowy i ich wyszkolił?
  Myślisz, że to nie miało wpływu na przebieg tej wojny? Bo nie wiem, czy wiesz ale w ZSRR to Żydzi sprawowali władzę. Izrael miał informacje z pierwszej ręki. No a później Żydzi wyganiali z Europy wschodniej Żydów do Izraela. Propagandowo to byli winni ci, którzy Żydów nie "lubili". Tylko tak przypadkiem to było bardzo korzystne dla Izraela.
  W ZSRR wszystkich swoich wrogów zsyłano do łagrów ale Żydów potraktowano inaczej. Ich odesłano do obozu wroga żeby wzmocnić siły swojego wroga. Jeszcze pozwolono im zabrać swój majątek. Niezwykła łaskawość jak dla wroga niespotykana w ZSRR.
 • @marek500 22:01:43
  @krzysiekniepieklo o tyle ma rację że faktycznie poszło o wojnę sześciodniową a konkretnie o reakcje na nią polskich żydów usadowionych w w aparacie władzy czy innych eksponowanych stanowiskach.
  Zw słynnego przemówienia (nazywanego dziś "haniebnym") W.Gomułki:
  < W związku z tym, że agresja Izraela na kraje arabskie spotkała się z aplauzem w syjonistycznych środowiskach Żydów-obywateli polskich, które nawet z tej okazji urządzały libacje, pragnę oświadczyć, że nie czyniliśmy przeszkód obywatelom polskim narodowości żydowskiej w przeniesieniu się do Izraela, jeżeli tego pragnęli. Stoimy na stanowisku, że każdy obywatel Polski powinien mieć tylko jedną ojczyznę, Polskę Ludową. >
  Z kolei nasz 68 i praska wiosna 68 były manifestacjami znacznie poważniejszych procesów niż tylko nasze lokalne.
  W 1973 r ruscy nakręcili film dokumentalny "Tajne i jawne.(Zadania i cele syjonizmu) .Film przybliżał widzom syjonizm jako taki jak również pokazywał jak ta ideologia realizuje się we współczesnym świecie i dzieła niszczycielsko na nasz (znaczy się demoludy) blok polityczny.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Secret_and_Explicit_(The_Aims_and_Acts_of_Zionists)

  W czasie pieriestrojki film był odsądzony od czci i wiary a jego kopie konsekwentnie niszczone.Ale nie wszystkie i dlatego można go obejrzeć.
  Najbardziej co współcześnie szokuje to myśl że był to film "legalny" i
  "państwowy" nakręcony w dalekim 1973 r.
  https://www.youtube.com/watch?v=BdjIU-mm_kE&t=286s
 • @krzysiekniepieklo 22:19:14
  //W ZSRR wszystkich swoich wrogów zsyłano do łagrów ale Żydów potraktowano inaczej. Ich odesłano do obozu wroga żeby wzmocnić siły swojego wroga. Jeszcze pozwolono im zabrać swój majątek. Niezwykła łaskawość jak dla wroga niespotykana w ZSRR.//

  Syndrom "dnia wczorajszego" ? a może jakiś paskudny wirus?
  Sankcje będące konsekwencją Jackson–Vanik amendment to tak mniej więcej czym były wywołane?

  PS
  powinieneś więcej czytać a mniej pisać.
 • @ikulalibal 22:48:27
  To uważasz, że jak człowiek więcej propagandy łyka, to wie więcej? No i pewnie według Ciebie jest mądrzejszy? Ja uważam, że fakty historyczne trzeba samemu analizować i nie ulegać propagandzie. A propaganda ma coraz większe osiągnięcia. A największym sukcesem propagandy jest to, że ludzi odzwyczaja od logicznego myślenia. Chcesz poznać prawdę, to odrzuć propagandę. Analizuj suche fakty. Chcesz zrozumieć historię, to zaczynaj analizę od tego, kto jaki sukces odniósł, a później analizuj to, w jaki sposób ten sukces osiągnął. Zbyt często propaganda tłumaczy wydarzenia przypadkiem, czy paranoją przywódców, ukrywając w ten sposób prawdziwe przyczyny i przebieg wydarzeń.
 • @ikulalibal 22:48:27
  //powinieneś więcej czytać a mniej pisać.//
  Dodam: na te tematy.
  Ja też.
 • @krzysiekniepieklo 23:39:54
  //Chcesz poznać prawdę, to odrzuć propagandę.//
  Nieładnie, bo wypadałoby Ci to udowadniać.
 • ?Prezydent Duda prosi o wybaczenie za Marzec’68"
  ----------
  A co? Żymokomuna nie rządziła PRL w 1989 roku! Otóż rządziła i rządzi atrapą Polski nadal. To przepraaszanie za Marzec 68 - to tak - jakby Duda przepraszał za poniemieckie "polskie obozy koncentracyjne".
  Wniosek?
  Żymokomunistyczne kadry zrobiły już swoje w PRL - więc można było je odwołać na inne odcinki frontu w Izraelu czy na Zachodzie. Oczywiście zrobiono z tym taki cyrk - bo obawiano się, że owe kadry zasiedziały się już w PRL i dobrowolnie nie będą chciały zmienić odcinka frontu na jednostronnej na razie - wojnie dzieci Złego - z dziećmi Boga. Teraz przyszedł czas na odcinanie kuponów - podobnie jak odcinają kupony za pomocą przedsiębiorstwa Holokaust.
 • W 1968 w PRL nie było żadnej "rebelii" lecz dodatkowa alija dla wsparcia nowohebrajczyków po wojnach arabskich
  Za wypędzanie braci żydów przepraszał znany annnaaszo kajfaszowiec abp Życiński na ktorego pogrzebie zginali kolana ukształtowani narracją literatury hańby domowej Tusk, bliźniacy co ukradli księżyc w sjonistycznej skole filmowej PRL, Olbrychski itp z licznymi funkcjonariuszami różnych slużb. Widziałem osobiście likwidację marszu studentów w Lublinie po wiecu do miasta. Za kościolem KUL podjechały dwa autosany ze sklerotycznymi ormowcami a trasa od wiecu do KUL/Dom Nauczyciela obstawiona była różnego rodzaju kapusiami. Gdy z wiecu ruszyli studenci zwołani przez "dysydentów" ze studenckiego radiowęzła w akademikach naprzeciw z ulicy Grotgera na owczesną Nowotki wyszły 3 kolumny ZOMO z dwoma drużynami gazowników w maskach na czele. Pierwszakolumna (około 100) w butach flcach z tarczami i wielkimi pałami, za nią kolumna z karabinami Mosina i nastawionymi sztykami a za nimi kolumna z pistoletami maszynowymi. Gdy studenci doszli do Domu Nauczyciela i Kościoła KUL z domu Nauczyciela wyszli sklerotyczni Ormowcy i zaszęli ich umoralniać oraz próbowali bić po mordach. Studenci nie widzieli ZOMO, ktore zasłanial im tłumek kapusiow /i dziennikarzy lecz się zatrzymali i tyl ich tłumu zacząłgwałtownie się zmniejszać a pierwsze szeregi zostały zatrzymane i kierowane do Domu Nauczyciela. W roku zdajsie ubiegłym bylem na odczytach i dyskusji w sprawie tych wydarzeń w lubelskim ośrodku kabotynizmu sjonistycznego Brama Grodzka Teatr NN. O wiodącą rolę w tych wydarzeniach niemal się kłócili przedstawiciele KUL na czele z autorem zleconej pracy Między oporem a lojalnością" o wspaniałości wspolpracy nestora i selekcjonera KULowskich historyków prof Kłoczowskiego (TW SB "Historyk") a głównym dysydentem z akademickiego radiowęzła- synem oficera pilota PRLowskich odrzutowców (Wojska Lotnicze pod dowództwem gen Frey Bieleckiego dowodzącego także KBW i Jednostkami Nadwiślańskimi odegrały ważną rolę w wypędzeniu Rokossowskiego w 1956 r). Stwierdziłem, że ani "rebelianci" z radiowęzła ani z KUL nie wiedzieli nic o stojących naprzeciw nich kolumnach ORMO zasłanianych przez tłumek kapusiów (może poza niektórymi wyposażonymi w pały i tarcze).
  Zarówno dysydenci z radiowęzła jak dowódcy kolumn ZOMO byli kontrolowani przez naszych transformatorów i demontażystów PRL/ZSRR co nie wyklucza , że mogli sobie z tego nie zdawać sprawy jak uciekinierzy z Zamku Lubelskiego w 1945r. https://telewidz.neon24.pl/post/88266,rocznica-ucieczki-z-wiezienia-sledczego-na-zamku-w-lublinie-18-lutego-1945r-do-wojny-domowej
 • @marek500 20:38:54
  Wspominał o tym Berling. A czy coś się zmieniło? Komorowska, Kornhauser Duda. W USA, bodaj Kerry miał dziedziczkę fortuny Heinz (majonezy).
 • @marek500 22:01:43
  Pierwszą wojnę, to Izrael wygrał na broni m.in. czeskiej. Potem sytuacja się zmieniła.
 • Marzec'68 - komentarz opolczykpl
  opolczykpl
  10 marca 2020
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/03/09/marzec68-rocznica-zydowskiej-rebelii-i-zydowskich-klamstw-2/

  Zdecydowana, przeogromna większość żydowskich „wypędzonych” wybrała zachód a nie Izrael. Wyjeżdżali przede wszystkim do Niemiec, Francji, usraela, Szwecji i Austrii (Wiedeń od dawna był żydowską „Mekką”). Do samego Izraela dotarły wyjątki. I nie znam ani jednego przypadku, by któryś z tych „wypędzonych” na fali marca 68 odegrał istotną polityczną czy militarną rolę w Izraelu.
  Nieprawdą jest, że Izrael ich potrzebował. Kolportowane były kiedyś bzdury, jakoby marzec sprowokowano po to, by wzmocnić izraelską armię żydowskimi oficerami LWP i że Gomułka albo został oszukany, albo sam brał udział w tej „operacji” wzmacniania kadr armii Izraela. Tymczasem rok wcześniej w czerwcu 67 w ciągu sześciu dni Izrael rozwalił koalicję państw arabskich: Egipt, Jordanię i Syrię wspierane przez Irak, Saudów, Kuwejt i Algierię, a także przez doradców wojskowych i sprzęt (m.in myśliwce MiG) z ZSRR.
  Jak widać, Izrael świetnie dawał sobie radę bez owych „wypędzonych”. Nawet Mossad nie potrzebował SB-ków, gdyż miał wystarczająco dużo swoich „fachowców”, zaprawionych już od lat w trzymaniu za pysk Palestyńczyków i mordowaniu przeciwników.

  Tak naprawdę marzec 68 był reakcją na czystki, jakie po cichu wprowadził Gomułka tuż po wojnie sześciodniowej, usuwając z różnych ważnych funkcji w wojsku, administracji i szkolnictwie wyższym tych żydowskich funkcyjnych, którzy jawnie cieszyli się ze zwycięstwa „naszch” – Izraela nad „waszymi” – Arabami wspieranymi przez ZSRR. Chcąc te czystki powstrzymać, żydowskie wtyki pod byle pretekstem (zdjęcie Dziadów ze sceny) wyprowadziły studentów na ulice. Celem było obalenie Gomułki i wstrzymanie czystek – usuwania żydowskich wtyk z ważnych funkcji państwowych.
  Propaganda żydowska jest znana z tego, że zawsze znajdzie kija, który uderzy Polaków. Gdyby Gomułka chętnym nie otworzył wtedy granic, propaganda żydowska ryczałaby o prześladowaniu żydowskich obywateli w PRL, usuwaniu ich z funkcji, pozbawianiu środków do życia i trzymaniu w Polsce jak w więzieniu.
  Jeśli Gomułce coś można by zarzucić, to tylko to, że nie deportował przymusowo tych najgorszych, którzy wyjeżdżać nie chcieli (Michniki, Kuronie, Kalksteiny, Macierewicze, Geremki, Bartoszewskie). Ale gdyby to zrobił, tym bardziej byłaby teraz na niego nagonka. Gomułka pokazał, że PRL w jego czasach nie była państwem totalitatnym – kto z żydowskich funkcjonariuszy udawał przynajmniej, że nie cieszy się ze zwycięstwa Izraela, był bezpieczny. Kto chciał wyjechać do kapitalistycznego raju – wyjechał. Kto został, by dalej służyć interesom żydowskim w Polsce – został.
  Marzec 68 był w żydowskich zamiarach próbą obalenia Władysława Gomułki. Prowokacja ta nie udała się. Powtórzono ją w grudniu 70, tyle że wykorzystano podburzonych przez żydowskich prowokatorów robotników. I to doprowadziło ostatecznie do upadku „Wiesława”.

  Proszę nie szkalować Władysława Gomułki – był „najjaśniejszą” polską polityczną postacią w historii PRL i jedną z najjaśniejszych w całej historii Polski. Jest perfidną prowokacją żydowskiej propagandy to, że jest oczerniany i opluwany. Nie wspierajmy w tym żydowskiej załganej, antypolskiej propagandy.
 • @Rzeczpospolita 12:59:58
  To mi odpowiedz - skąd tylu rosyjskojęzycznych Żydów się wzięło w Izraelu? No, może ojczysty hebrajski był za trudny i przeszli na rosyjski?
 • @krzysiekniepieklo 13:23:32
  Operacja Most
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Most
 • @krzysiekniepieklo 13:23:32
  "skąd tylu rosyjskojęzycznych Żydów się wzięło w Izraelu? No, może ojczysty hebrajski był za trudny i przeszli na rosyjski?"

  Hebrajski nie jest "ojczystym" językiem Żydów. Tak jak łacina nie była ojczystym językiem przedsoborowych katolików.

  Ojczystymi językami Żydów były - jidisz, ladino, polski, niemiecki i rosyjski. Literacki i potoczny hebrajski został sztucznie zrekonstruowany przez syjonistów, co było wielkim osiągnięciem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930