Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
747 postów 5901 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

WIRUS HAPLOGRUPOWY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Koronawirus – WIRUS HAPLOGRUPOWY


Znalezione obrazy dla zapytania: koronawirus i haplogrupy - zdjęcia

 

 

Koronawirus – WIRUS HAPLOGRUPOWY

 

 

 

Uporządkujmy fakty, zanim wyjaśnimy, co oznacza tytuł artykułu a w zasadzie jego teza zawarta w tytule.
Zachorowalność na koronawirusa w świecie obecnie podawana jest tak (rys. 1):

Rys. 1. Zachorowalność na koronawirusa na świecie podana w wartościach bezwzględnych jako liczba zachorowań w danym kraju.

 

Podczas gdy w istocie, po uwzględnieniu stosunku zachorowań do liczby populacji kraju, wygląda tak (rys. 2):

 

Rys. 2. Mapa zachorowań na koronawirusa po uwzględnianiu stosunku zachorowań do liczby populacji kraju.

 

Można nawet uznać, że niektóre kontynenty są praktycznie wolne od tego wirusa, gdyż rozpływa się on w dużych populacjach krajów.

________________________

1 Pochodzi z: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:COVID-19_Outbreak_World_Map.svg.
________________________

 

I teraz weźmy mapę rozprzestrzenienia się haplogrupy2 R1b3 (rys. 3):

 


Rys. 3.  Mapa4 rozprzestrzenienia haplogrupy R1b.

 

I teraz odnośną mapę w ujęciu proporcjonalnym zachorowań w stosunku do populacji krajów, którą nazwiemy mapą proporcjonalną zachorowań na koronawirusa (rys. 4):

 


Rys. 4. Mapa proporcjonalna zachorowań na koronawirusa.

_____________________
2 O haplogrupach proszę poczytać sobie gdzie indziej, pełno jest tego choćby w Internecie.
3 Inaczej zwana jako: R-M343, Hg1 lub Eu18.
4 Pochodzi z: https://en.wikipedia.org/wiki/Haplogroup_R1b.

_____________________

 

Czy te mapy (rys. 3 i rys. 4) prawie idealnie się nie pokrywają? Mapa proporcjonalna zachorowań na koronawirusa nieznacznie tylko odbiega od mapy rozprzestrzenienia haplogrupy R1b w … Chinach. Poza tym zgadza się, nawet jeśli idzie o większe występowanie haplogrupy R1b w Iranie.
Kluczowym jest tu brak danych z Turkmenistanu, gdzie występuje maksimum haplogrupy R1b w tamtym rejonie. Generalnie zachód Europy i północ jest relatywnie najbardziej zagrożonym obszarem Świata – czyli dokładnie tam, gdzie haplogrupa R1b występuje najliczniej w stosunkach procentowych populacji krajów.
W samej Europie i u sąsiadów wygląda to tak:


Rys. 5. Mapa proporcjonalna Europy i sąsiadów zachorowań na koronawirusa (w ramce podany jest uproszczony sposób ustalania proporcji zachorowań do ludności kraju).

 

Nie widać tego na mapie, ale najgorsza sytuacja jest w San Marino – prawie siedem razy gorsza proporcja niż na najbardziej zagrożonej według mapy (rys. 5) Islandii. Jednak na mapie widać by to było jak małą kopkę zagrożenia – szpilę – pośród innych krajów. Dlatego, żeby to nie zaburzało wskazań, za podstawę liczenia maksimum przyjąłem Islandię. Dane są z dnia 18. marca 2020 roku czyli w miarę świeże, bo sprzed dwu dni.

 

Możliwy scenariusz:
1. Mamy (gdyż go stworzyliśmy) wirusa agresywnego dla przedstawicieli haplogrupy R1b – czyli właśnie wirusa haplogrupowego albo w skrócie haplowirusa.
2. W naszym kraju nie ma prawie przedstawicieli haplogrupy R1b.
3. Wypuszczamy wirusa w swoim kraju (żeby odwrócić od siebie oskarżenie, że to my go wyhodowaliśmy-wyprodukowaliśmy).
4. Wirus jest regresywny, to znaczy szybko wyczerpuje w naszym kraju populację z haplogrupą R1b, gdyż mało jest naszych mieszkańców z haplogrupą R1b w stosunku do ogólnej liczby mieszkańców naszego kraju.
5. Wysyłamy naszych „turystów” po Świecie, żeby roznieśli wirusa.
6. U nas epidemia wygasa z uwagi na regresywność wirusa w tak małej części populacji mieszkańców naszego kraju z haplogrupą R1b.
7. Jesteśmy bohaterami – skutecznie zatrzymaliśmy epidemię u siebie – podczas gdy wszystkie kraje, mające haplogrupę R1b w większym procencie niż u nas, przeżywają gehennę pandemii.

 

Wnioski:
Oczywiście, to jeden z możliwych scenariuszy, gdyż dopuszczalne są inne, na przykład, że ktoś, kto nie był z Chin, wypuścił wirusa w Chinach, gdyż wiedział, że będzie tam regresywny. Może chciał, by o to teraz ktoś oskarżył Chińczyków. Jednakże, obojętnie, kto to zrobił, jeśli istnieją wirusy rozpoznające haplogrupę potencjalnych chorych, to zaczęła się nowa era wojny biologicznej – nie ślepa zaraza, atakująca wszystkich a zaraza inteligenta, atakująca wybiórczo ludzi z daną haplogrupą.

Jeśli teza artykułu jest fałszywa, to nawet mnie to ucieszy, ale żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, dobrze by było sprawdzić u chorych ich haplogrupę, a ściślej, czy nie mają haplogrupy R1b. Co skutkiem uzyskanych wyników należy zrobić, to pytanie nie do mnie. Jeśli potwierdzi się zbieżność występowania haplogrupy R1b i agresywności koronawirusa, to otworzy się mnóstwo możliwości jego zahamowania. Trzeba tylko najpierw dostrzec tę zbieżność – co czyni ten artykuł – a potem wysnuć z tego wnioski, po potwierdzeniu jego tezy lub zaprzeczeniu.
Nie chcąc komplikować wywodu nadmierną ilością tekstu, na tym skończę.

Z Bogiem

Andrzej Marek Hendzel

Tekst za:

http://www.hendzel.pl/artykuly/Wirus%20haplogrupowy.pdf

KOMENTARZE

 • 5*
  Pozdrawiam!
 • O moich podejrzeniach, ze jest to bron genetyczna
  pisałem w:

  Sinofobia, czyli niechęć do Chińczyków - NEon24

  https://romualdkalwa.neon24.pl/post/153757,sinofobia-czyli-niechec-do-chinczykow

  Spisek?
  Wszystko wskazuje, że wirus został sukcesywnie stworzony w amerykańskich i chińskich laboratoriach. Pamiętajmy, że nie oznacza to, że winne są całe narody: amerykański i chiński.
  Tak, zaraz będą śmiechy, że wierzę w spiski, itd. Tymczasem przecież cały świat polega na spiskach, knuciach, intrygach, działaniach sfrustrowanych psychopatów, których istotą paskudnego życia jest tępa przyjemność z czynienia zła i pasożytnictwo. Z tego wzięły się państwa, władza i sławieni królowie. A to, że przeciętny Kowalski czy Smith woli kupować samochody z przekręconym licznikiem... Ludzie chcą być oszukiwani i mamieni. Tak! Jednak wiara, że światem rządzą ludzie z dobrymi intencjami, wykształceni i takie tam bajki, to głupota albo frajerstwo.
  To epidemia, jakiej dawno w Europie nie widziano. Depopulacja ludzi starych, jako niepotrzebnych, staje się faktem. I chorych, bo koronawirus niczym AIDS, jest szczególnie niebezpieczny dla ludzi z nowotworami, czy zapaleniami płuc – czyli z osłabioną odpornością przez nieleczoną (nierozpoznaną) dotąd chorobę.
  Wirus w Polsce rozprzestrzeni się przez sklepy i firmy, gdzie jedną z podstaw prowadzonej działalności jest handel – relacje z ludźmi. Trudno powiedzieć ilu z nas jest już jego nosicielami. Módlmy się do Boga o Łaski. Polska już dosyć przecierpiała.
  Bez wątpienia, ktoś zechce przejąć te zadłużone Europejskie dobra i włości – nadszedł czas resetu – gdzieś te wirtualne czy też drukowane miliardy dolarów (euro również) muszą się podziać. Zupełnie jak w Wielkim Kryzysie sprzed II wojny Światowej, gdzie ogromne pieniądze ulokowano w ZSRR i III Rzeszy, aby te łupiły i mordowały, psuły cywilizowany świat i narzucały reszcie świata jakieś chore wizje wymyślone w frustrowanych głowach znudzonych życiem socjopatycznych organizacji (nie tylko) finansowych.
  To Europa jest największą ofiarą koronowirusa, któremu towarzyszy ciąg niepokojących wydarzeń. Tymczasem Europa zasłużyła na zemstę i nikt jej nie lubi. Tak, bardzo prawdopodobne, że w związku z epidemią dochodzi do zemsty, ale zemsta bywa zbrodnią.
  - Europo Zachodnio – największo złodziejko świata, zabójczynio, sadystyczno morderczyni ras i całych narodów! Chyba nadchodzi twój koniec... To zemsta świata za twój kolonializm, za holocaust, za dwie wojny światowe, za zło, które uczyniłaś narodom całego świata! One już świetnie sobie poradzą bez ciebie i tych dewiacyjnych ideologii (kolonializm, komunizm, nazizm, tolerujący ludobójstwo protestantyzm), które z ciebie wychodzą.
  image
  Tak ja ty kiedyś korzystałaś z Chińskich i arabskich technologii, które obróciłaś później przeciw tym narodom, tak teraz one skorzystają z twoich, które obrócą teraz przeciw tobie. Wszakże Chińczycy coraz bardziej stają się państwem samowystarczalnym, które nie będzie potrzebowało twoich pustych drukowanych na kolanach euro. Chińczycy wiedzą, kto jest sinofobem – i kto (jak np. Polacy), coraz bardziej lubi Chińczyków.
  Anglicy, Niemcy, Francuzi, Belgowie, Holendrzy, Włosi, Hiszpanie i Portugalczycy – mordercy Słowian, ludów Afryki, ciemiężyciele i mordercy Chińczyków, Wietnamczyków, Hindusów oraz Pakistańczyków. Ludobójcy Indian – rdzennych mieszkańców obu Ameryk. Ciemiężyciele ludów arabskich. Mordercy i ludobójcy ludów Polinezji, Aborygenów (na zdjęciu powyżej), którzy podobno do lat 60-tych XX w. podlegali ustawie o ochronie faunie i flory, co znaczy, że przez przybyłych do Australii Europejczyków byli dosłownie traktowani, jak zwierzęta...
  W Polsce nie mamy świadomości, jak wiele zła Europejczycy dokonali na świecie i tego, że ludzie ci, dawniej podbici, ale już wykształceni i znający swoją historię, pragną zemsty.
 • @Romuald Kałwa 15:14:57
  "W Polsce nie mamy świadomości, jak wiele zła Europejczycy dokonali na świecie"

  To jest ogromne uproszczenie. Proszę pamiętać, że ta zła Europa, o której Pan pisze, została ukształtowana przez cywilizację judeo-chrześcijańską. Wszystkie zbrodnie Europejczycy popełniali pod osłoną i w imię krzyża i za aprobatą Rzymu potem Watykanu.
  Dzisiaj zbrodnie te są popełniane w imię obrony Praw Człowieka i niesienia zdobyczy zachodniej demokracji - tyle, że jest to cały czas ta sama cywilizacja judeo-chrześcijańska.
  Jeśli mamy się modlić do boga, to nie może to być bóg żydowski i nie może to być jakakolwiek odmiana, czy sekta, żydo-chrześcijaństwa.
 • @ Koronawirus – WIRUS HAPLOGRUPOWY
  Wirus czy NWO - https://www.youtube.com/watch?v=qgY_xz1TUN4&feature=emb_logo

  Światowy kryzys – geszeft wszechczasów –
  https://dariuszkosiur.wordpress.com/2013/02/06/swiatowy-kryzys-geszeft-wszechczasow/

  Żydowscy bankierzy świata – tajny syndykat zbrodni – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/01/zydowscy-bankierzy-swiata-tajny-syndykat-zbrodni/
 • Haplo- koronawirus
  Podobno jest 5 mutacji COVID-19, biały człowiek nie zarazi się od Chińczyka ani odwrotnie. Wiec wirus prawdopodobnie atakowuje daną haplogrupe. To dobitnie świadczy, że wirusa stworzono sztucznie.

  Mówi o tym chiński doktor :
  https://youtu.be/dDxub_bpxl4

  Ciekawe czy naród wybrany też ma pandemie ?
 • Patrząc na mapę, można dojść do wniosku, że wirus został stworzony przeciwko IRAŃCZYKOM
  a Włosi to tylko koszty tej operacji.
 • @Rzeczpospolita 15:38:28
  ale przecież Europejczycy zrobili wiele zła na świecie i są na tymże świecie znienawidzeni. Np. Chińczycy wprost nienawidzą Anglików...

  Europa została również ukształtowana przez pogaństwo, satanizm.


  Ja uwielbiam, jak Pan żartuje z fałszu struktur i instytucji kościelnych, bo jak już kiedyś pisałem, Watykan nie jest moją stolicą.

  Czym innym jest wiara w Chrystusa, a czym innym struktury religijne wykorzystywane do mordowania i podbijania innych, "bo jeśli nie będziecie wierzyć w to co my, to was zabijemy"

  Prawdziwe chrześcijaństwo jest wrogiem niewolnictwa, systemów totalitarnych, zdziczenia, jest wrogiem system totalitarnych i bankowego - satanistycznego wyzysku - dlatego przejęty przez Satanistów Watykan, niszczy i ośmiesza religię udając bezradność wobec tego, co od wielu lal dzieje się na świecie.

  Jezus Chrystus, to nie święty Paweł - nad którym Ten Pierwszy góruje intelektualnie i moralnie.

  Sanhedrym - ci faceci w tych śmiesznych czapkach, w których chodzą również biskupi - robi wszystko dla kasy.

  Ale to kościół i zakony, tworzyli szpitale, odbudowali naukę - spisali ze szczątków zniszczone przez dzikusów dokumenty w czasie upadku Rzymu...
 • WPS
  Rosja wysyłając do Włoch wojskowych lekarzy dokonuje ogromnego wyłomu w izolacji Moskwy na europejskiej scenie politycznej. Prawdopodobieństwo, iż Włochy poprą kolejne przedłużenie sankcji nałożonych na Rosję za napaść na Ukrainę maleje niemal do zera.

  Moskwa wysyła do Włoch osiem mobilnych brygad medycznych
  Pomoc organizuje rosyjska armia, a nie jak to ma miejsce zazwyczaj Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych
  Rosja po raz kolejny wygrywa propagandowo ze sparaliżowanym politycznie Zachodem
  Włochy od dawna kontestowały sankcje nałożone na Rosję. Prawdopodobieństwo, że Rzym poprze ich kolejne przedłużenie staje się skrajnie niskie

  za: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-rosja-wysyla-pomoc-do-wloch/4xl20g1
 • KORONAVIRUS TO OSZUSTWO !!!
  To nie koronawirus nas zabija... Dr Shiva wRealu24 https://www.youtube.com/watch?v=RjDp2jDLWbo

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930