Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydowska hucpa pn. IIIRP – refleksje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rezydentem mógłby być i Trzaskowski, dlaczego nie (?), w końcu i tak zwyciężyła IIIRP/Polin.

 Mimo, iż IIIRP to nieomal już Polin, gdzie najważniejsze funkcje w szeroko rozumianym aparacie władzy sprawują Żydzi i zagorzali filosemici, to jednak elektorat wyborczy w zachodniej, judeo-chrześcijańskiej, demokracji pn. IIIRP stanowią głównie Polakatolicy. Jest ich na obszarze kraju, lekko licząc, ok. 90% uprawnionych do głosowania i to oni od 30 lat poprzez udział w wyborach legitymizują, szczerze aprobowaną także przez Kościół, IIIRP/Polin.

W ostatnich wyborach, wyborach rezydenta IIIRP, prawie połowa głosujących Polakatolików poparła wspierającego ideologię gender, seksualną deprawację dzieci i młodzieży oraz homozwiązki, niejakiego R.Trzaskowskiego. Jednak niewielka większość oddała swoje głosy na drugiego delikwenta, niejakiego A.Dudę, zapewniając mu zwycięstwo, a tym samym i pełnię władzy zwykłemu posłowi, staremu pedraście, J.Kaczyńskiemu.

Niech no teraz unijni komisarze spróbują zarzucić Polakatolikom brak tolerancji dla mniejszości seksualnych. Kto ośmieli się poddać w wątpliwość powszechną w mediach opinię, że Polakatolicy kroczą właściwie obraną ścieżką demokracji, wydeptaną przez czołową etniczną awangardę syjonistycznego świata. Tak, tak, syjonistycznego, bo syjonizm jest jedynym legalnym i chronionym prawem szowinizmem, a wszystko, co jest mu przeciwne to grzeszny antysemityzm ścigany prawem i wyznaczaną w konfesjonale pokutą.

Tolerancję dla mniejszości seksualnych wymieniłem dlatego, że była ona najistotniejszym wyróżnikiem rezydenckich programów obydwu delikwentów – popierał ją Trzaskowski. Duda popierał bardziej tradycyjną rodzinę. Ale przecież unijne prawo wiąże wszystkich jednakowo z najwyższymi standardami i wartościami -, cała reszta zagadnień jest kompletnie bez znaczenia i leży poza możliwościami uprawnień rezydentów IIIRP/Polin, co zresztą słusznie skonstatowali wyborcy Polakatolicy skupiając się, zgodnie ze wskazaniami powszechnych niezależnych mediów, nie wiadomo na czym. Chociaż, chcąc być w zgodzie z prawdą, nie można pominąć istotnej między delikwentami różnicy: jeden był wyraźnie dłuższy, a drugi krótszy i Polakatolicy wychwycili to bardzo sprawnie i na rezydenta IIIRP/Polin wybrali dłuższego. Bo wiadomo, lepiej mieć dłuższego, niż krótszego.

Jedno, co nie daje mi spokoju to frekwencja Polakatolików przy urnach. Fakt, że pojawiały się kolejki wynika z urzędowej obstrukcji, a ta z dbałości o zdrowie Polakatolika, co by go nie dopadł śmiertelny Covid-19 szalejący w powszechnych, niezależnych mediach. Blisko 70% frekwencja świadczy o zaangażowaniu i poparciu Polakatolików dla demokracji IIIRP/Polin. Jednak porównując ilość obwodowych komisji wyborczych – 27,5 tys. z liczbą parafii – 10,5 tys. i odpowiednio z frekwencją przy urnach – 67,7% i frekwencją na niedzielnej mszy – 38%, gdy z kościołów wychodzą spore tłumy widoczne na ulicach i to kilka razy dziennie, to ta wyborcza frekwencja wychodzi cokolwiek rozdęta ponad przyzwoitą miarę. Ale kto z nas jest w stanie to sprawdzić -? Nie żebym miał posądzać demokrację o błąd, ale o wyrafinowaną afirmację dla swoich wartości – w końcu to demokracja cywilizacji judeo-chrześcijańskiej, której źródeł należy upatrywać w czołowej awangardzie syjonistycznego świata.

I już na sam koniec z przyjemnością podzielę się z Czytelnikami wielce optymistyczną opinią prawnika, profesora UW z Instytutu Nauk o Państwie i Prawie, M.Matczaka, który dzisiaj w niezależnej gadzinówce Tok FM wygłosił pogląd, iż gdy w USA w nadchodzących wyborach prezydenckich wygra kandydat demokratów, USA z pewnością będą broniły także w Polsce niezależności mediów, ponieważ są one własnością USA (https://audycje.tokfm.pl/podcast/93011,Matczak-Niezaleznie-jakie-bedzie-rozstrzygniecie-protestow-wyborczych-przez-SN-konflikt-spoleczny-bedzie-trwal).

 

Wychodzi na to, że chyba muszę zweryfikować swoje poglądy dotyczące religii. Okazuje się bowiem i to na naszych oczach, że modlitwa wiele może – kandydat Duda zwyciężył w wyborach. Nie może być inaczej, musi i sam Duch Święty stać po stronie zachodniej demokracji i współdziałać z Polakatolikami w dziele nowej ewangelizacji, a na pewno popierać PiS i Dudę oraz PO i Trzaskowskiego musi.

Byłoby dzisiaj już wielce nieuczciwie twierdzić, że nie spełniło się wiekopomne wołanie św. JPII „niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi, tej Ziemi”, bo chyba każdy przyznać teraz musi, że ten, według prymasa J.Glempa, „Boży zamysł” żydowskiego boga Jahwe realizuje się na naszej, polskiej, ziemi w całej pełni. I tak oto Polakatolik z bożą pomocą odniósł kolejne, wielkie, zwycięstwo wiary nad rozumem.

Dariusz Kosiur


 

KOMENTARZE

 • 30 lat tresury
  Zrobiły swoje!
  Upodlone covidem-19 Polactwo pobiegło wybrać prezydenta z opcji politycznej która ich upodliła.
  Niesłychane! Polactwo zasłużyło na szczepionki po które ustawi się w długich kolejkach. Depopulacja durni wyjdzie nam na zdrowie!
 • @władek 19:30:19
  ------- widocznie takie wyroki nieba a z nią zgodzić się trzeba :)).
 • Autor
  Żydzi nigdy nie będą przyjaciółmi Polaków, tylko gojami których można śmiało okradać i opluwać i lżyć. A kto się postawi, tego nazywać antysemitom, który zaprzecza o Holokauście żydów. A żydowskie sądy w Polsce, będą karać takich Polskich patriotów, którzy staną w obronie dobrego imienia Polski.
 • @Aga-Jaga 11:31:39
  Teraz po wygranej batalii Dudy, jeszcze bardziej będziemy widzieli jak wasale z PiS-u, będą klękali przed swoimi panami i jak będą im służyć.
  I nie ma co liczyć na naprawę Państwa Polskiego, gdyż nigdy tego za PiS-u nie było i nie będzie. Bo Tel Awiw nie pozwalał i nie pozwoli. A wasale z PiS-u muszą słuchać, jak im żydowski pan nakazuje.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031