Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Szmoncesowa władza IIIRP – wały, bynajmniej nie Jagielońskie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

SKANDAL! ROSJANIE ŻARTUJĄ Z REZYDENTA

 

O tym jak dwóch sympatycznych, rosyjskich, żartownisiów zrobiło w wała całe służby IIIRP i jej rezydenta.

 

 

Na zdjęciu powyżej, przed siedzibą Radia Gdańsk prezentują się akurat „Wały Jagielońskie” (polska grupa kabaretowa), te drugie wolą robić sobie selfie w Jerozolimie i Tel Avivie.

Poniżej ekipa PiS 22.11.2016

 

Szmoncesową władzę IIIRP oraz jej służby okpiło dwóch, rosyjskich, internetowych, żartownisiów.

SKANDAL! ROSJANIE ŻARTUJĄ Z PREZYDENTA

https://www.youtube.com/watch?v=Iem3OXORcvM&feature=emb_logo

 

Sympatyczni kawalarze z Rosji musieli nieźle dopiec władzy IIIRP, skoro sam były przestępca, (ale ułaskawiony przez rezydenta na polecenie zwykłego posła, J.Kaczyńskiego, który wkręcił go w aferę przeciw, zamordowanemu później A.Lepperowi – do dzisiaj nie wiadomo kto dokonał mordu na A.Lepperze!) niejaki M.Kamiński, dzisiaj minister MSWiA, musiał tłumaczyć się przed kne-sejmem ze słabości podległych mu służb, które nie zdołały zapobiec kompromitacji reżimu IIIRP. Cóż, jaki reżim takie służby, którym najlepiej wychodzi łapanie zbrodniarzy dopuszczających się mowy nienawiści wobec szczerze i z całego serca miłujących nas syjonistów i pogrobowców, także syjonistów, OUN-UPA.

Oto co miał do powiedzenia M.Kamiński, być może bohater niczym Vautrin – Ołży-Śmierć, z „Komedii ludzkiej” H.Balzaca – warto słuchać od t= 10:55 m.in

 

M.Kamiński - wystąpienie z 15 lipca 2020 r.

https://www.youtube.com/watch?v=pMacAXmztng&feature=emb_logo

 

W tej telefonicznej rozmowie wyszło, że rezydenta IIIRP/Polin słabo wyuczyli angielskiego, a to w końcu język obowiązujący awangardę światowego syjonizmu. Nabijali się z dukającego rezydenta nawet w żydowskiej gadzinówce TokFM. Wypada jednak stanąć uczciwie w jego obronie i jasno wszystkim powiedzieć: przecież do włażenia bez wazeliny w żydowski zadek całkowicie wystarcza znajomość angielskiego w zakresie nie większym niż yes i OK – i w tym rezydent sprawdził się bez zarzutu.

Wszytko dałoby się reżimowi gładko przełknąć, gdyby nie fakt, że władze IIIRP oraz jej służby, z poruczenia strategicznie okupującego nas sojusznika,  USA oraz największego naszego przyjaciela – fakt, poznajemy go w biedzie -, Izraela, zaciekle zwalczają Rosję jak mogą i gdzie tylko mogą, urządzają manewry, ściągają wojska sojusznika, a tu dwóch rosyjskich młodziaków zrobiło sobie jaja z całego aparatu i majestatu reżimowej władzy. Może to dobry prognostyk u progu nowej kadencji rezydenta IIIRP – ? Może szmonces pn. IIIRP zacznie zmierzać do swego finału, czego Czytelnikom i sobie życzę.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Dalem ***** z sympatii dla Walow Jagiellonskich.
  "Tylko mi ciebie brak...".
 • a
  A co z tymi dwoma odwołanymi urzędnikami przy ONZ, których zadaniem było filtrować takie sprawy?
  Oni od Geremka chyba byli.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:01:52
  "Oni od Geremka chyba byli."

  W interesie IIIŻydo-RP/Polin w MSZ nie obowiązują takie podziały, liczy się tylko dobro Polin.
  ___________________

  W Kancelarii Premiera Marcinkiewicza wyjątkowo silną pozycję zajmował jego doradca Ryszard Schnepf, pełniący funkcję sekretarza stanu ds. międzynarodowych i mający zasadniczy wpływ na obsadę tej części Kancelarii, która jest odpowiedzialna za politykę zagraniczną. M. in. nominatami Schnepfa są dyrektor i zastępca dyrektora departamentu polityki międzynarodowej. Jego związki z Premierem datują się jeszcze z czasów rządu Jerzego Buzka i po dziś dzień Premier publicznie podkreśla, że łączy ich osobista przyjaźń.

  (Schnepf) Zapewniał, że ma dobre stosunku ze Stefanem Mellerem, co gwarantuje bezkonfliktowość na linii Kancelaria MSZ. Było to zapewne szczególnie istotne dla Premiera w sytuacji, gdy ministrem spraw zagranicznych był polityk Unii Wolności, ściśle związany z lewicą laicką, a istotną rolę w MSZ odgrywał inny znany przywódca tej formacji Henryk Szlajfer.

  Za: Tygodnikiem Katolicko-Narodowym Głos (A.Macierewicza), „Dywersja, czy głupota” - http://glos.com.pl/Archiwum_nowe/Rok%202006/021/strona/gaz_i_ropa.html
 • @Rzeczpospolita 17:17:27
  Całe MSZ było w ręku tej opcji.I jeśli można było zaszkodzić - zawsze byli "na miejscu".
  Tu mamy tego ewidentny przykład.
 • @Autor
  "... wyszło, że rezydenta IIIRP/Polin słabo wyuczyli angielskiego, a to w końcu język obowiązujący awangardę światowego syjonizmu. Nabijali się z dukającego rezydenta nawet w żydowskiej gadzinówce TokFM". -

  --- Nasi politycy nie są intelektualistami i nie chce im się uczyć języków obcych. Kiedyś słyszałem rozmowę Tuska z Merkel, prowadzoną w języku niemieckim. Pożal się Boże, co to za język. Taka domowa niemczyzna, znana mi od Ślązaków samouków.
 • WPS
  Zabawne, choc zenujace. Nawet osoba o przecietnej inteligencji zwröcilaby uwage na mlody glos w sluchawce i zartobliwy ton. Pewnie pana Dude zwiodla lekkosc wymowy i niezly akcent tych kawalarzy.
  Przasnie, bo przasnie, oswiadczyl jednak, ze korona jest ANDER KANTROL....
 • Ruskie onuce ośmieszyły żydów w Polsce !
  Wiecie onuce to się kojarzą z bieda i zacofaniem stąd takie pogardliwe wyzwiska żydów w stosunku do Rosjan ! a tu proszę onuce zrobili w wała całą żydowską okupacyjną władze ! ja się ciesze !!!! że żydzi w Polsce zostali ośmieszeni ! i z tego wynika że to żydzi są tymi onucami !!

  CHWAŁA ROSJI SŁOWIAŃSKIEJ !  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • https://www.bing.com/videos/search?q=60+minut-+Australia+-+Epstein-Maxwell&qs=n&form=QBVR&sp=-1&pq=60+minut-+australia+-+epstein
  https://www.bing.com/videos/search?q=60+minut-+Australia+-+Epstein-Maxwell&qs=n&form=QBVR&sp=-1&pq=60+minut-+australia+-+epstein-maxwell&sc=0-37&sk&cvid=03EC97E96FF3478584B2458A89EAD41E&fbclid=IwAR3GRzBo7K0yhT5vrVu4UowNQNeJ7NgsEuxGjBivM5GVAvDzMVOQU2N0AIk

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031