Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

100 lat od „cudu” nad Wisłą potrzebny nowy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

– znów musimy pokonać żydo-bolszewię


 15 sierpnia 1920r. Wojsko Polskie pokonało żydo-bolszewickie hordy nad Wisłą. Zaledwie 24 lata później władzę w Polsce objęła żydo-bolszewia. Ta sama żydo-bolszewia w 1989r. przefarbowała się na demokratów, liberałów, na prawicę i lewicę, itd., itp. i przetransformowała PRL w żydowski reżim IIIRP rozkradając i niszcząc polski majątek narodowy. Kilka dni temu reżimowy NBP wyemitował kolekcjonerski banknot upamiętniający Bitwę Warszawską z wizerunkiem zdrajcy i dezertera, który uciekł z pola walki. – I co nam zostało z tego naszego, polskiego, zwycięstwa nad żydo-bolszewią, która dzisiaj dzierży pełnię władzy, prześladuje i niszczy naród polski, wspierana przez żydo-katolicki Kościół?

______________________________

 

Sierpniowe rocznice – nie tylko cud nad Wisłą

logo-wpsIlu współczesnych Polaków zdaje sobie sprawę z faktu, że J.Piłsudski – płatny agent niemiecki – sprowokował wojnę z sowiecką Rosją w interesie żydo-masonerii planującej rozprzestrzenienie żydo-bolszewickiej rewolucji na Niemcy i resztę Europy?

Tekst z sierpnia 2016r.

Była to pierwsza przymiarka do budowy Unii Europejskiej planowanej już w 1913r. przez żydowską światową finansjerę z USA i z Wlk.Brytanii. Unii z jednym, prywatnym, żydowskim bankiem centralnym – tak jak ma to miejsce współcześnie -, na wzór sprywatyzowanego przez Żydów w 1913r. amerykańskiego FED.

W 1918r. Międzynarodowy Żyd użył wszystkich swoich wpływów, żeby narodowy projekt restytucji Państwa Polaków legł w gruzach. Temu właśnie projektowi służył J.Piłsudski, który po doprowadzeniu do załamania polskiej obrony zdezerterował z pola walki w 1920r.

Co więc świętują 15 sierpnia żydo-reżimowe władze IIIRP oraz żydo-katolicy pielęgnujący kult J.Piłsudskiego nazywany „tradycją piłsudczykowską”? Czyżby tradycję zdrady na rzecz światowego syjonizmu, która pozornie i chwilowo, bo tylko do 1926r., do przewrotu majowego, została pokonana w warszawskiej bitwie?

A co byłoby, gdyby ten żydowski projekt się powiódł? Odpowiedź przyniosła żydowska gadzinówka Michnika (?) z 13-15 sierpnia 2016r.: po 1933r. w Niemczech, czyli po likwidacji żydowskiej Republiki Weimarskiej „Zniknęły też głośne w czasach republiki lokale kontaktowe lesbijek, homo- i transseksualistów (…)” (http://wyborcza.pl/)

Rozwadowski_plakat

 

Plakat z gen.T.Rozwadowskim – to Jemu zawdzięczamy „Cud nad Wisłą” i zwycięstwo w wojnie z sowiecką Rosją. Z rozkazu Piłsudskiego uwięziony i otruty.

 

Tak, dzisiaj bylibyśmy daleko bardziej zaawansowani w europejskich zdobyczach degeneracji całego obszaru ludzkiej kultury, a więc całej serwowanej nam przez żydostwo zgnilizny moralnej, obyczajowej, ekonomicznej, politycznej. Proces degeneracji został przecież natychmiast uruchomiony wszędzie tam, gdzie żydostwo przejęło władzę: w sowieckiej Rosji, w Węgierskiej Republice Rad i w Republice Weimarskiej – warto porównać te twory z kończącą swój byt UE.

Przypomnijmy sobie teraz, kto we współczesnej Polsce pielęgnuje lub odwołuje się do kultu Marszałka – ? Są to wszystkie założone przez żydowską V kolumnę partie polityczne IIIRP oraz żydo-katolicki Kościół mimo, iż J.Piłsudski nie darzył go sympatią (?). „Tradycja piłsudczykowska” – jeśli Polska ma istnieć, to tylko w takiej tradycji i dlatego głównie do niej odwołują się także wszyscy zdobywający popularność koncesjonowani „narodowcy”.

Czym jest „tradycja piłsudczykowska”? Prawda historyczna może być tylko jedna – to tradycja zdrady narodu i państwa na rzecz Niemiec – na rzecz żydostwa niemieckiego, europejskiego, na rzecz Anglosasów – na rzecz żydostwa anglosaskiego, a więc na rzecz żydostwa światowego – światowej finansjery, na rzecz Międzynarodowego Żyda i występowania zawsze przeciw jedności Słowian. I właśnie w tę tradycję wpisuje się cały żydowski obóz władzy z jego koncesjonowaną opozycją. – Nie czynią z tego najmniejszej tajemnicy, głoszą to oficjalnie!

I gdyby Polacy znali historię własnego kraju, natychmiast rozpoznaliby we wszystkich odwołujących się do „tradycji piłsudczykowskiej” syjonistycznych wrogów i zdrajców narodu i państwa.

A zatem wybierajmy, Polska wedle tradycji narodowej, czy wedle „tradycji piłsudczykowskiej”?

Ks. dr hab. P.Natanek – Dmowski vs Piłsudski

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=7AeH7Uy9I0Y&feature=emb_logo

 

 

ArmiaPolskaW poniedziałek przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze odbędą się centralne uroczystości państwowe Święta Wojska Polskiego oraz 96. rocznicy Bitwy Warszawskiej.Planowana jest defilada wojskowa. Weźmie w niej udział ok. 200 żołnierzy z następujących państw: Estonii, Kanady, Litwy, Łotwy, Niemiec, Portugalii, Rumunii, USA, Węgier i Ukrainy.

Po nieudanej na szczęście próbie dywersji i aktów terroru na Krymie – na terytorium Rosji przez agentów ukraińskiego żydo-reżimu z inspiracji syjonistów z USA, zaproszenie żołnierzy tych państw jest jawną prowokacją wobec Rosji, której dopuszcza się żydowski reżim IIIRP działając wbrew wszelkim interesom polskiego, słowiańskiego narodu i państwa.

Zaproszenie ukraińskich żołnierzy na uroczystości państwowe w sytuacji, gdy żydo-reżim Ukrainy planuje w odwecie przyjąć uchwałę lub ustawę o polskim ludobójstwie na Ukraińcach, gdy jawnie działający na Ukrainie pogrobowcy zbrodniczych band OUN-UPA postulują odebranie Polsce Małopolski i tzw. Rusi Czerwonej jest jawnym antypolskim, antypaństwowym działaniem funkcjonariuszy żydowskiego reżimu IIIRP.

Rocznice sierpniowe

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=LH2r98PP3lE&feature=emb_logo

 

Nie tylko cud nad Wisłą

I tylko tak, jak poniżej na filmie, zgodnie z ideologicznym nakazem żydo-systemu IIIRP można świętować powstanie „Solidarności”.

A kto wie i pamięta -? -, że strajki w Szczecinie nie miały bezpośredniej inspiracji żydowskiej, dlatego ich przywódcy, M.Jurczykowi – jeden z niewielu Polaków w kierownictwie „S” -, uniemożliwiono działalność polityczną. W czasie jego internowania agenci SB – SB w znacznym stopniu opanowanej już przez żydostwo -, zamordowali jego synową wyrzucając ją z okna kamienicy. Tego samego dnia i w taki sam sposób, żydo-agentura zamordowała jej męża, syna M.Jurczyka.

Film rozpoczyna sekwencja z krzyżem – to bardzo symptomatyczna sekwencja. „Bo tylko pod tym znakiem …” – znamy prawie wszyscy to nieszczęsne „epitafium”, ale czy wszyscy potrafimy zrozumieć, że jak długo będziemy identyfikować się z tym „znakiem” (nikt z WPS nie kwestionuje tu społecznej potrzeby religijnej duchowości, ani wiary w Boga), tak długo będzie można skutecznie wmawiać nam – czynią tak władze Kościoła, że „nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu”, że „antysemityzm jest grzechem” i że „udział w wyborach władz jest obowiązkiem żydo-chrześcijanina”. Oczywiście w wyborach władz organizowanych przez syjonistyczny żydo-reżim IIIRP, który ma całkowite poparcie władz „polskiego” Kościoła.

Porozumienia sierpniowe

https://www.youtube.com/watch?v=ZNbn3KKyUl0&feature=emb_logo

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • autor
  Ja tam rozumiem walkę, ale jest sk---twem pozbawiającym godności głosiciela tezy, że Piłsudski uciekł z pola walki w 1920 roku.

  Ktoś taki nie ma prawa nazywać się Polakiem.
 • WPS
  A tak przemawia PiSowski żydobolszewicki analfabeta historyczny i polityczny szkodnik

  https://www.facebook.com/roza.bart/videos/3330795586972370
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:56:54
  Nie tylko, że uciekał, ale jeszcze w panice, i w lęku przed konsekwencjami swojej nieopowiedzialnej " wyprawy na Kjów" oddawał władzę w ręce premiera Witosa władzę. Wspomnienie tej klęski osobistej i słabości było powodem nienawidzenia W.Witosa, który po procesie brzeskim, w obawie przed umieszczeniem go w obozie w Berezie Kartuskiej, udał się na emigrację do Czech.


  https://historia.org.pl/2015/05/12/6-faktow-z-zycia-pilsudskiego-o-ktorych-w-mediach-sie-nie-mowi/
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:56:54
  "Ktoś taki nie ma prawa nazywać się Polakiem."

  Bo akurat to ma być kryterium ;-P

  Usilnie pozdrawiam
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:56:54
  "jest sk---twem pozbawiającym godności głosiciela tezy, że Piłsudski uciekł z pola walki w 1920 roku."

  Jeśli to jest tylko pański analfabetyzm historyczny, to da się jeszcze to naprawić. Gorzej, jeśli to wynik zacietrzewienia ideowego - Piłsudski tak jak Pan chciał budować Polskę z Żydami.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:56:54
  Uciekł, uciekł, panie Wojtas. Po co podważasz oczywiste sprawy? Dezerter powrócił jak bolszewicy byli w odwrocie, po prostu uciekali.
 • @stanislav 19:41:32
  Kolejny kretyn
 • @goat 20:20:39
  Jeszcze jeden idiota.
 • @ Autor
  "100 lat od „cudu” nad Wisłą potrzebny nowy"

  Bez wątpienia.

  Może ten męski różaniec coś pomoże...
  Wiem, że to zdanie może być dla Pana irytujące (a raczej jestem pewien, że jest), ale jak ma być cud, to tylko chyba tą drogą.
  Sam zgadzam się, że ten facet z przypasanym Dudą nieźle odleciał, ale kto wie czy nie uda im się tego cudu wymodlić.
  Wtedy bezdyskusyjnie zaakceptuję.

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @Rzeczpospolita 20:20:35
  Rzeczpospolitą można budować z Żydami, ale z kretynami i warchołami - na pewno się nie uda: natychmiast z Rzeczypospolitej zrobią Polin.

  O to Panu chodzi - droga swołoczy ( bo pańska postawa do takiego efektu prowadzi, a to nie może być zamienione określeniem kretyn, czy debil).
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:27:23
  Ale się Pan rozeźlił: swołocz, kretyn, debil, warchoł...
  Aj waj! ;-DDD
 • 5 x☆
  Pozdrawiam.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:22:42
  Wojtasie,Wojtasie, nieszcżęsny umysłowy....k...e, dalej sobie dośpiewaj w takt " My, pierwsza brygada..."
 • Autor 5*
  Autor
  " Po nieudanej na szczęście próbie dywersji i aktów terroru na Krymie – na terytorium Rosji przez agentów ukraińskiego żydo-reżimu z inspiracji syjonistów z USA, zaproszenie żołnierzy tych państw jest jawną prowokacją wobec Rosji, której dopuszcza się żydowski reżim IIIRP działając wbrew wszelkim interesom polskiego, słowiańskiego narodu i państwa.

  Zaproszenie ukraińskich żołnierzy na uroczystości państwowe w sytuacji, gdy żydo-reżim Ukrainy planuje w odwecie przyjąć uchwałę lub ustawę o polskim ludobójstwie na Ukraińcach, gdy jawnie działający na Ukrainie pogrobowcy zbrodniczych band OUN-UPA postulują odebranie Polsce Małopolski i tzw. Rusi Czerwonej jest jawnym antypolskim, antypaństwowym działaniem funkcjonariuszy żydowskiego reżimu IIIRP."

  Tak to niestety jest prawda, a to są fakty kolaboracji zdrajców interesów Polski i Polaków. Sam fakt że są na terenie naszej Ojczyzny Polski banderowscy prokuratorzy którzy represjonują i scigają ofiary UPA za wypowiedziane słowa prawdy o banderowskich zwyrodnialcach i ich bestialskich zbrodniach świadczy że w Polsce obecne władze nie reprezentują Polaków tylko interesy obcych a w tym przypadku ukraińskich zbrodniarzy z pod znaku 3 zubów banderowskich wideł.

  Pozostaje pytanie, dlaczego część Polaków głosuje na jawnych zdrajców ?!!!.
 • @Uchoigielne 20:21:36
  "Piłsudski – był zaledwie brygadierem"

  Zdaje się, że tytularnym, bo nie mieli takiego stopnia.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:23:27
  Wszystkich wyzywasz od idiotów, kretynów, ajak ty się określisz po wpisie komentatora uchoigielne?
 • @Uchoigielne 00:29:58
  "Lepiej nakłamać jak prawdę powiedzieć? No tak, zadaniowy, za to wam placą!"

  Jakoś mi nie zapłacili. Gdzie się mam zgłosić?

  W armii CK nie było wtedy stopnia brygadiera, ale widać mu specialnie nadano do Legionu Polskego.

  "Komendantowi 1 pułku Legionów Polskich Piłsudskiemu za jego wybitne zasługi w obliczu wroga i biorąc pod uwage okoliczność, że podlegaja mu prócz 1 pułku także dwie baterie artylerii górskiej oraz jeden szwadron kawalerii, nadaje się stopień brygadiera Legionu Polskiego. (Uposażenie VI grupy)"
  Arcyksiąże Fryderyk, 15 listopada 1914 r.
 • @Uchoigielne 20:21:36
  Nawet nie palant, bo cienki; ot dziura w cienkim palancie.
  Pytanie - w czyich rękach?
 • @Arjanek 09:46:27
  "Inni endeccy żydzi to np. Wojciech Wasiutyński czy Stanisław Piasecki. "

  Osobiste pytanie, proszę nie odpowiadać, jeśli to niewygodne. Pan też jest Żydem?
 • @Pedant 10:01:13
  :)

  Кругом одни евреи

  https://www.youtube.com/watch?v=FGg4SaBewJA

  https://cs.pikabu.ru/post_img/2013/10/05/6/1380961835_1758342488.jpg
 • @ikulalibal 10:17:05
  "Кругом одни евреи
  https://www.youtube.com/watch?v=FGg4SaBewJA"

  Точно так!
 • @Aga-Jaga 17:20:08
  "Radze wam zapamietac osobe, ktorej nadstawiacie dupy, bo z tego wynika, ze za darmoche to robicie(przyjemnosci gora), jak bieda wam zajrzy do drzwi, to po latach przynajmniej bedziecie mogli o molestowanie oskarzyc."

  To z kobiecej perspektywy? ;)
 • @Aga-Jaga 17:20:08
  Oj tam, Jaga.
  Jak kochać to ja bym cię tak normalnie mógł - zwłaszcza, że na brata mi nie wyglądasz (oczywiście jak jesteś w wieku rębnym).

  PS. Zapewniam, że jestem hetero i nikomu nie nadstawiam.
 • @Aga-Jaga 19:10:02
  " nikomu dupy nie nadstawiam, mam wystarczajaco oleju w glowie, by czerpac z tego korzysci"

  Nie całkiem zrozumiałem. Żyje Pani w celibacie?
 • @Aga-Jaga 19:33:22
  "Żyje Pani w celibacie?"
  -to juz moja sprawa, z tego spowiadac sie nikomu nie zamierzam."

  Oczywiście, ale to Pani sama powiedziała, że "nie nadstawia nikomu" ;)
 • @Aga-Jaga 20:43:56
  " seks przeciez jest dopelnieniem milosci"

  Bardzo szlachetna kobieca myśl. Dla mężczyzn bywa odwrotnie ;)
 • @Aga-Jaga 19:34:32
  Czytając takie uwagi - samotność nie jest ciężarem, a ostoją radości życia.
  A kysz...
 • @Aga-Jaga 16:08:18
  Po takich uwagach wiem dlaczego mnie i inne dzieci straszono Babą Jagą.
  Brrrr....
 • @Aga-Jaga 18:52:27
  Między nami chłopami; jedną Jagnę to chyba na gnoju wywieziono ze wsi.
  Ale to w lipcu było, a teraz sierpień.
  Wróciła?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031