Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Postawmy reżim IIIRP przed sądem za społeczny terroryzm

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polaku, nie daj się terroryzować bandzie cynicznych kryminalistów nieistniejącą pandemią


 


 

 

 

 

 

 Polaku, wydrukuj poniższe i noś przy sobie celem ewentualnego okazania reżimowym służbom:

Dziennik Ustaw RP, Warszawa, 19.06.2020, Poz. 1066

ROZPORZĄDZENIE
RADY MINISTRÓW
z dnia 19 czerwca 2020 r.

§ 19. 1. Do odwołania nakłada się obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego, o którym mowa w art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym
(Dz. U. z 2020 r. poz. 110, 284, 568 i 695), ust i nosa:

3) osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim, lub osoby mającej trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa; okazanie orzeczenia lub zaświadczenia w tym zakresie nie jest wymagane;

https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20200001066

Uwaga!

Powyższe rozporządzenie Rady Ministrów oraz wszystkie jego kolejne, późniejsze, mutacje odnoszą się do tej samej delegacji ustawowej:

Dz. U. 2008 Nr 234 poz. 1570
U S T AWA  z dnia 5 grudnia 2008 r.
o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

Click to access D20081570Lj.pdf

Art. 46b. W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić (…) obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie.

W dalszym ciągu pozostaje w mocy Art. 31 Konstytucji RP

p3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

Nikt zatem nie może wymagać od osób zdrowych zasłaniania ust i nosa. Każdy kto chce to wymusić łamie prawo. 

Wymóg zasłaniania ust i nosa, czyli ograniczenie praw może nastąpić wyłącznie w drodze ustawy o stanie klęski żywiołowej, a takiej ustawy rządzący w IIIRP reżim nie wprowadził.

W związku z powyższym Rozporządzenie Rady Ministrów nakładające obowiązek zasłaniania ust i nosa przez osoby zdrowe jest niezgodne z obowiązującym w IIIRP prawem.

Winniśmy organizować się celem zaskarżenia bezprawnych działań reżimowej władzy IIIRP.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Autor
  5*
  dialog na komisariacie:

  policjant: proszę założyć maseczkę
  -nie gdyż jest to bezprawne, zgodnie z Konstytucją, doktryną o źródłach prawa, wykładnią rzecznika praw obywatelskich i wielu prawników

  - to ja na pana nakładam mandat za brak maseczki

  - to ja odmawiam przyjęcia i wnoszę o skierowanie sprawy do sądu

  - to ja z panem nie będę rozmawiał jeżeli pan nie założy maseczki

  - to ja wezwę patrol policji, żeby pana ukarała mandatem za bezprawną odmowę wykonania czynności służbowych i dyskryminację bez podstawy prawnej - oraz przekroczenie uprawnień połączone z niedopełnieniem obowiązków wynikających z art 231 Kodeksu Karnego oraz z ustawy o policji....
 • Udział UE w operacji "pandemia"
  .
  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#EU

  UE ma zadbać w tej operacji o to, aby wszczepić tzw. "szczepionkę" wszystkim osobnikom, do których ma w UE dostęp.

  Koordynacje dokonują tacy przywódcy operacji "pandemia" jak Bill Gates, za pośrednictwem Johns Hopkins University, który też przygował symulację, rodzaj planu, operacji pandemia, docelowo przewidziano w symulacji przeszło 60 milionów "zarażonych, z tego osiągniąto dotyczas prawie 30%". Symulacja musiała przewidzieć, że środki operacji "pandemiia" muszą być powielone globalnie tzn. przez tzw. rządy "narodowe" wszystkich krajów świata i zostały jak dotąd powielone, gwarantując powstanie kryzyzu gospoidarczego, nazywanego kryzysem pandemii.

  W ten sposób zostało naukowo udowodnione, że kryzys gospodarczy można wywołać nie tylko manipulacjiami świata finansowego, jak w roku 2008. To powiekszyło znacznie instrumentarium kręgów globalnego zarządu w organizowaniu kryzysów. Zarząd ten ma kołczanie także inne techniki prowokowania kryzysów, o czym pisze wawel:

  -https://wawel.neon24.pl/post/157317,korzenie-i-cele-pandemii-czyli-3-zadla-hegemona
 • WPS
  Powołanie w pilnym trybie Obywatelskiej Komisji Śledczej w sprawie przestępstw konstytucyjnych, gospodarczych, obowiązków funcjonariuszy publicznych władz polskich – wobec obywateli Rzeczypospolitej Polskiej : osób prywatnych, przedsiębiorców, dzieci i młodzieży, slużb i instytucji panstwowych, jest konieczne i winno być bezzwłoczne.

  Prosimy o kierowanie pod adresy emailowe na stronie :

  wiernipolsce1.wordpress.com

  1. Akcesów osób prywatnych i organizacji gotowych współtworzyc Obywatelską Komisję Śledczą " AntyCovid-2020"

  2. Przykładów naruszeń praw obywatelskich oraz strat spowodowanych działaniami władz polskich ( centralnych, regionalnych, branżowych) w związku z tzw. " pandemią"
 • @Andrzej Tokarski 15:42:11
  Tak trzymać!
 • @stanislav 16:20:10
  ja trzymam - RESZTA niech trzyma!
 • Weźcie sobie jakiegoś prawnika
  .
  @stanislav 16:17:25

  Komisja śledcza może być tylko "Covid-2020", nigdy AntyCovid, gdyż musiała by się zająć zjawiskami przeciwko Covid a nie Covid.

  Nawiasem komisja powinna się zająć raczej pandemią, a wiec nazwa "Pandemia 2020", być może, że nie uda się wyseparować wirusa SARS-Cov-2, to i Covid-19 przestał by być nazwą choroby, pandemia i jej środki pozostaną. Jak na razie jest SARS-Cov-2 raczej czymś teoretycznym, podobnie jak Covid-19. Przykro to sobie uświadomić, ale także test jest teoretyczny i nie idnetyfikuje żadnego wirusa tylko "coś tam". Fachowcy to wiedzą dokładnie, tylko nielicznych nikt nie słucha, a większość kłamie, co nie powinno wzbudziać zbytniego zaufania do systemu "zdrowia"? globalnie.

  Komisja śledcza musi być neutralna, a więc w żadnym przypadku tendencyjna "pro" czy "anty", ma stwierdzić coś obiektywnie, bez uprzedzeń.
 • @Laznik 16:29:16
  Słuszne uwagi
 • ☆☆☆☆☆
  "
  Nikt zatem nie może wymagać od osób zdrowych zasłaniania ust i nosa. Każdy kto chce to wymusić łamie prawo. 

  Wymóg zasłaniania ust i nosa, czyli ograniczenie praw może nastąpić wyłącznie w drodze ustawy o stanie klęski żywiołowej, a takiej ustawy rządzący w IIIRP reżim nie wprowadził.

  W związku z powyższym Rozporządzenie Rady Ministrów nakładające obowiązek zasłaniania ust i nosa przez osoby zdrowe jest niezgodne z obowiązującym w IIIRP prawem."

  Tylko jest problem, PiS wielokrotnie łącznie z "glową" państwa nie szanował konstycujnego prawa. I do jak tej pory nikt z łamiących podstawowe obowiązujące w Polsce prawo nie został postawiony przed Trybunałem Stanu.
  Władze, politycy są poza prawem, są bezkarni. Natomiast zwykły obywatel w tej sytuacji jest pod groźbą kary przymuszany bo władze mają do swojej dyspozycji aparat policyjny i represyjny stosowany tylko w stosunku do szarego człowieka.

  To jest reżimowa dyktatura. Niestety.

  P.s. Dla wątpliwego pocieszenia. Jednak nie tylko w Polsce ale i w innych krajach na świecie.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031