Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Solidarność” semper fidelis … żydowskiemu kapitalizmowi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Białorusini, walczcie o wolność i demokrację dla żydowskiego kapitalizmu. Gdy zwyciężycie będziecie mogli szukać pracy na Zachodzie.


Piotr Duda, szef Solidarności – idiota, czy kanalia -?- złożył w Mińsku kwiaty w miejscu śmierci pierwszej ofiary antyŁukaszenkowskich protestów. Wiedział, czy nie wiedział, że ta pierwsza ofiara – były kryminalista, zginęła od wybuchu własnego granatu, którego nie zdołała rzucić w tłum -?

 

 Ciekawe, czy ten zawodowy związkowiec podzielił się z  Białorusinami doświadczeniami z walki „Solidarności”, wspomaganej przez Żydów i CIA, błogosławionej przez żydo-katolicki Kościół, o niepodległość i demokrację w PRL, gdy protestujący w 1980r. robotnicy żądali m.in. wszystkich wolnych sobót? Zwycięstwo „Solidarności” tak mocno zaskoczyło samych robotników, że nawet nie zauważyli, jak w wywalczonej demokratycznej i niepodległej IIIRP, czterdzieści lat później, w warunkach żydowskiego kapitalizmu, pracownicy handlu całkowicie opanowanego w Polsce przez żydowskie korporacje, nie walczyli już więc o wolne soboty, ale o wolne niedziele, zatrudniani na „śmieciowych umowach” o pracę.

A robotnicy? Robotnicy wyzwolili się z niewoli PRL i zniknęli razem ze swoimi zakładami pracy – niech żyje wolność i demokracja. Ale już jako wolni demokraci mieli otwartą drogę na Zachód – i nie ważne, robotnik, czy inżynier z PRL, robota na Zachodzie czekała: zmywak, zamiatanie ulic, podmywanie niedołężnych starców – do wyboru, do koloru, dla ambitnych Polaków robota była. Stawki oczywiście zachodnie, zgodne z hierarchiczną drabiną profesji – podobnie jak dla Ukraińców w IIIRP. Nie wszystkim co prawda się udało, niektórzy, mniej zaradni, wylądowali pod mostem i nie mieli na powrót do IIIRP. Ale do czego tu wracać, żydowski kapitalizm wszędzie jednakowo demokratyczny.

W swoim szczytowym okresie walki o niepodległość i demokrację „Solidarność” liczyła ok. 10 mln ogłupionych przez Żydów, żydo-katolicki Kościół i juntę Jaruzelskiego-Kiszczaka, Polaków. Po wspaniałym zwycięstwie „Solidarności” pobłogosławionej przez św. JPII opuściło IIIRP w ramach zarobkowej emigracji – czyli już w ramach wolności wyboru – ok. 8 mln Polaków.

Podobnych sukcesów mogą spodziewać się i Białorusini, wystarczy tylko, że będą wsłuchiwać się w głosy syjonistycznych szumowin żydowskiego reżimu IIIRP, Litwy, Łotwy, wspierające protesty politycznie nieuświadomionych Białorusinów.

Oto przesłanie – przesłanie idioty, czy kanalii?

Przesłanie Piotra Dudy do Białorusinów

https://www.youtube.com/watch?v=ThNJ_heiYag&feature=emb_logo

 

Dariusz Kosiur


 

KOMENTARZE

 • 5 *****
  Nic dodać nic ująć.

  5 *****
 • A co w tym oryginalnego?
  "Kto płaci za orkiestrę, ten zamawia muzykę"
  Kto finansował Solidarność to wiadomo więc teraz trzeba na niego pracować.
 • -----nie tylko idiota i kanalia ale jeszcze ZDRAJCA !.
  ---- na ławkach parkowych , skwerach w całej Polsce zalegają bezdomni , rozmawiam z nimi gdy mam sposobność . W Krakowie na plantach bezdomni z całej Polski , byli stoczniowcy , górnicy , kapitalni tokarze , laboranci , inżynierzy specjaliści produkcji rolnej, sadowniczej z PGR , aktorzy , nauczyciele itd ,CAŁY PRZEKRÓJ dumnego Polaka PRLu.
  ----- na ławkach okupowanych przez bezdomnych, w moim mieście , widuję znajome twarze , nie mam odwagi do nich podejść , udaję , że ich nie widzę , nie chcę ich upokarzać . O czym miałabym z nimi rozmawiać ? o co pytać ? wysokiej klasy fachowca , który kiedyś zatrudniał kilkadziesiąt osób , czy inżyniera specjalisty przy , którym kiedyś stałam z pokorą wsłuchując się w jego fachowe uwagi.
  NIE DAJCIE SIĘ !!!! Białorusiny !! PRZETRZYMAJCIE !! a zwyciężycie !! ZŁO TEGO ŚWIATA -SŁAVA .
 • Fajny, celny artykuł...i fajne komentarze..
  Fajny, celny artykuł...i fajne komentarze..
  Jestem podbudowany...
  Pozdrawiam serdecznie.
 • @Autor
  :))) Salute . 5* .
 • To się nazywa OKUPACJA !
  Wypowiadać sie w Polsce mogą WYŁĄCZNIE żydzi ! reszta Obywateli ma zamknięte usta !

  Słuchałem wczoraj wszystkie żydowskie gadzinówki TV na temat niejakiej Cichanowskiej namaszczonej przez żydów na prezydenta Białorusi !
  jaki wniosek wyciągnąłem ? że te wszystkie telewizyjne gadzinówki w Polsce mówią JEDNYM GŁOSEM żadnej innej opcji na temat Cichanowskiej słowo w słowo to samo wszystkie gadzinówki żydowskie relacjonowały tą wizytę !

  WNIOSEK ? co te telewizyjne gadzinówki łączy ? łączy ich właściciel który jest Globalizm żydowski !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ikulalibal 15:46:53
  "Kto finansował Solidarność to wiadomo więc teraz trzeba na niego pracować."

  No ale chociaż trzeba próbować jakiś sabotaż robić, a tu nic... :-(

  Ukłony
 • Nazwa "Solidarność", to pijane logo, wraz z tą całą marketingową otoczką styropianowego etosu...
  była pewnie dziełem jednej z najlepszych amerykańskich agencji marketingowych.
  Jest to satanistyczny (zważywszy na skutki) znak firmowy, taki sam jak to nadgryzione jabłko firmy Apple, czy ten wywalony jęzor Rolling Stonesów.

  "Solidarność", zważywszy na skutki ludobójstwa milionów Polaków, którzy nie przeżyli tej "bezkrwawej" rewolucji, ma pełne znamiona organizacji zbrodniczej i jako taka, powinna być ścigana przez prawo.
  Krew tych niby koniecznych ofiar (jak nam w TVP wmawiał m.in taki senator Małachowski, a było tych mędrców tak mówiących wtedy całkiem sporo) plami te dumnie wywieszane jeszcze gdzieniegdzie białe flagi z tym krwawym logo.

  A szef tej zbrodniczej organizacji, dostał po prostu zlecenie z centrali z którego musiał się wywiązać
 • "dziełem ... agencji marketingowych" jest być może JAM.M
  .
  @Jan Paweł 09:07:50

  Wczoraj usiiłowałem wielokorotni umieścić komentarz do jego tekstu:

  - https://jam.neon24.pl/post/157500,konfederacja-apeluje-o-blokade-nord-stream-2

  cytuję:
  "
  Konfederacja jest dziełem agentury, to jest oczywiste, Powtórka
  .
  przynajmniej dla mnie. Wielu zawziętych Konfederatów rzuci się tu na mnie, za taki bluźnierstwo, ale ostrożność sprawdza się w odniesieniu do polityków.

  Dlaczego ?
  Obowiązkiem agentury jest nie tylko wstawiać swoich agentów do wszelkich organizacji o zasięgu krajowym, przyprawiać im tzw. „głowę”, ale także takie organizacje gruntować, to wynika z drugiej zasady Chomsky'ego:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2

  To, że agentura USA w Polsce, oto wybór agentów:

  - https://www.premier.gov.pl/ludzie.html

  troszczy się jedynie o utratę opłat transferu gazu, a nie zważa choćby na ew. szkody środowiska n.p. wskutek awarii rurociągu i wiele innych negatywnych konsekwencji, najlepiej świadczy, że wykonuje jedynie polecenia z Waszyngtonu, który chce za wszelką cenę zapewnić sobie rynek zbytu dla drogiego gazu z USA nie tylko w Polsce, ale także w UE.

  Ustawa „447” jest dowodem na to, że wskazani wyżej agenci, zostali wstawieni na stanowiska rządowe nie tylko aby sabotować Stream 2 ale także zrealizować ustawę „447”, dla wzmocnienia ich pozycji wezwali siły okupacyjne do Polski, to jest jedyny cel okupowania Polski przez US Army.

  POLSKA JEST KRAJEM OKUPOWANYM przez USRAel.

  Sabotaż przeciwko Rosji i RFN, który wskazani wyżej agenci USA MUSZĄ wykonać, wynika z zasad polityki USA od wieku.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#WojEur

  Dane zamieszczone w powyższym linku są w internecie ogólnie dostępne, jedynie leń i dureń może je ignorować.

  NSZZ „S” posłużyła wywiadowi USA i innym do wyszkolenia licznych kadr konfidentów, którzy od półwiecza prowadzą antypolskie działania, począwszy od NSZZ „S”

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  osadzanie tych agentów NSZZ w centrach administracji państwa jest wyjątkowo skuteczne a jednocześnie szkodliwe dla mieszkańców naszego kraju. Szkolenie agentów trwa nadal, w ramach International Visitor Leadership Program organizowanym przez Departament Stanu USA n.p. pani Beata Szydło.

  - https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Beata_Szyd%C5%82o&diff=43381317&oldid=43381066

  link do wersji archiwalnej, gdyż w aktualnej usłużnie usunięto ten fakt

  Robert Winnicki brał udział w tej wydmuszce służb, jaką była i jest grupa Kukiz, to nie powinno budzić dalszych wątpliwości, co do jego powiązań.

  09.09.2020 14:56:18

  Komentarz do "Konfederacja jest dziełem agentury"
  .
  @Laznik 18:11:02: "Konfederacja jest dziełem agentury, to jest oczywiste"

  Powyżej powiedziane dotyczy w nie mniejszym stopniu każdej innej tzw. partii czy ważniejszej organizacji

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

  przy czym partia ma jak z definicji wynika zadanie rozbijać społeczeństwo.

  Powstanie partii oznacza rozkład demokracji, o ile ta w ogóle istniała. Definicja demokracji w linku jak wyżej.

  Niestety wielu się daje nabrać na te oszustwo z partyjami i są przekonani, że biorą udział w przedstawieniu o nazwie "demokracja". Wybory nie mają nic wspólnego z demokracją, zamiast wyborów równie dobrze, może naet lepiej, dobierać ludzi do funkcji drogą losowania, też było praktykowane. Wybory to jedna z możliwości selekcji, praktykowana od tysiącleci w najróżniejszych kulturach.

  09.09.2020 18:33:24
  "
  Ten ostatni tekst został zaopatrzona linkiem:

  - https://jam.neon24.pl/post/157500,konfederacja-apeluje-o-blokade-nord-stream-2#comment_1716104

  Proponował bym wnieść JAM.M na listę agentów działających na tym portalu.

  JAM.M nie jest odosobniony, o agenturalnym pochodzeniu NSZZ "S" pisano wielokrotnie, poniższy link zawiera wskazania odnośnie tego:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Istotnie była NSZZ "S" zręczną operacją wywiadów krajów zachodnich, które zresztą od końca II. Wojny, a pewnie już daleko wcześniej, przygotowwywały podbój Europy Wschodniej. Zajarzenie do książki Z. Brzezińskiego o szachach, daje pewne wyobrażenie o co chodzi n.p. bandytom z USA, którzy wysłali do Polski wojska okupacyjne na żądanie ich agentów z PiSu i innach organizacji bandyckich nazywanych też partiami. A tak liże z przeproszeniem odchody w USA osoba, którą wyznaczono na prezydenta u nas

  https://plausi.files.wordpress.com/2018/09/pokojowiectrumpaduda.jpg?w=550

  inteligentniejsi czytelnicy powinni dostrzec różnicę do Orbana/Węgry, które liczą ok. 25% mieszkańców Polski

  https://pppolsku.files.wordpress.com/2020/09/wegprezorban.png

  ale skoro uczniono, także z pomocą NSZZ "S", wycirusów, to nie dziwota.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031