Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Manifestacja przeciw restrykcjom syjonistycznej pandemii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ulicami Warszawy przeszła manifestacja

 
To będzie już kolejna manifestacja w Warszawie. W połowie sierpnia protestowano na Placu Zamkowym pod hasłem "Stop Pandemii". /Jakub Kamiński /East News

 

Ulicami Warszawy przeszła w sobotę, 12.09.2020r., manifestacja przeciwników wprowadzenia restrykcji w związku z pandemią koronawirusa.

 

 

"Zakończyć plandemię! Dość kłamstw!"

https://www.facebook.com/grzegorz.michal.braun/videos/2713615788851341/

 

Internet czyszczony jest z informacji o tej manifestacji, a przynajmniej nie zajmuje ona w powszechnych żydo-mediach tyle miejsca, ile sterowane przez światowy syjonizm protesty na Białorusi i to mimo faktu, iż jednym z organizatorów manifestacji jest koncesjonowany przez żydowski reżim IIIRP poseł Konfederacji WiN, G.Braun. Choć inicjatywa posła G.Brauna ze wszech miar godna jest pochwały warto, żeby Czytelnicy mieli świadomość, iż żydowski reżim skrupulatnie dba o właściwą obsadę funkcji własnych kontestatorów – kontestatorów koncesjonowanych przez tenże reżim. Z całą pewnością nie mogą to być Polacy o narodowych poglądach – dla takich osób nie ma miejsca w życiu politycznym IIIRP. Całość oficjalnego życia politycznego w IIIRP jest kontrolowana i obsadzana przez syjonistyczne Żydostwo, a więc także organizacje manifestacji przeciw pandemii koronawirusa narzuconej światu przez syjonistyczny terroryzm.

Dariusz Kosiur

____________________________

Uwaga!

Rozporządzenie Rady Ministrów oraz wszystkie jego kolejne, późniejsze, mutacje nakazujące zasłanianie ust i nosa odnoszą się do tej samej delegacji ustawowej:

Dz. U. 2008 Nr 234 poz. 1570
U S T AWA  z dnia 5 grudnia 2008 r.
o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

Click to access D20081570Lj.pdf

Art. 46b. W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić (…) obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie.

A zatem nikt zdrowy nie ma obowiązku zasłaniania ust i nosa.

KOMENTARZE

 • Autor
  5*

  bardzo dobre wystąpienie gościa z Włoch - opowiedział min. historię rozwoju operacji COVID na terenie Italii
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=P8h0tXNA-Zk
 • Autor
  5* Wielka szkoda, że ze względów ideowych nie posiadam konta na facebooku i nie mogłam tego obejrzeć. Dałoby się tutaj wkleić? Na you tube też nie ma?
 • Ja byłam ale bez możliwości wypowiedzi
  Tu link do mojej opinii
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1181743612199572&id=100010918327757
 • @Dariusz Kosiur
  Bravo Amigo . Internet czyści wszystko . Salute 5* .
 • 5*
  Goat
 • 5*
  Jaka była frekwencja?
 • @Prezydentka 21:38:42
  Można zorganizować protest również w Krakowie, gdzie będzie Pani miała możliwość wystąpienia. A w Warszawie, kto nie dopuścił Panią do głosu, ci dzisiaj obecni, którzy tak głośno wrzeszczeli o potrzebie wolności? Braun? Proszę się pocieszyć, że Martynowskiej też nie dopuścili, albo sama tak się przestraszyła tym wyrokiem Izby Lekarskiej, że boi się nawet pisnąć.
 • Relacja z manifestacji
  https://youtu.be/6CE8MIKkzTI
 • Autor zapomnial....
  Projekt nowelizacji z dnia 12 wrzesnia :o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19....
  „Art. 10d. Nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działanie nie byłoby możliwe lub byłoby istotnie utrudnione.”;

  I co z tym fantem zrobic....."nie popelnia przestepstwa.....kto popelnia przestepstwo " Warunek w interesie "spolecznym". W tzw "interesie spolecznym" mozna wiele spektakularnych "przestepstw popelnic"... W czasach rewolucji francuskiej np. gilotynowano...Jak sie skonczylo?? Gilotynujacy tez zostali zgilotynowani ! Radze rzadzacym zachowac umiar....Memento mori !!!
 • @Mazjan 23:55:50
  A po co mówić o prawnym idiotyzmie - a właściwie projektowanym przestępstwie -, które nie obowiązuje -?
  ________________

  NRA krytycznie o projekcie zwalniającym urzędników z odpowiedzialności. "Jednoznacznie negatywna ocena" - https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26240767,nra-krytycznie-o-projekcie-zwalniajacym-urzednikow-z-odpowiedzialnosci.html
 • Takie rygory które zastosowali pisowcy to bez wprowadzenie stanu wyjątkowego
  są łamaniem podstawowych gwarantowanych w Konstytucji RP praw obywatelskich.

  Autor 5*****
 • @Monaco, Stan Wojenny w Polsce trwa NIEPRZERWANIE od 1-IX-1939 roku! Żadna konstytucja Polaków NIE DOTYCZY! Tylko tych co SOBIE
  SAMI i DLA SIEBIE JĄ NAPISALI !!!!!!!!!!!!!  Na całym świecie obowiązuje tylko VAT-ykański CODEX HANDLOWY =


  = "PRAWO" ADMIRALSKIE i MORSKIE !


  . . . . "Lex Mercatoria" ang. "the Law Merchant" ( MERCHANT LAW )  więcej linków
  http://gps65.neon24.pl/post/157554,osoba-niebinarna#comment_1716895

  http://trzcinska.neon24.pl/post/154618,uwaga-uwaga-nadchodzi#comment_1716886  https://brewminate.com/wp-content/uploads/2018/12/122318-14-History-Medieval-Middle-Ages-Commerce-Law.jpg
  https://www.marineinsight.com/wp-content/uploads/2011/06/Top-5-Important-Books-on-Maritime-Law-1.png
  Bogumił Boguchwał
 • @Lotna, Prawa są NIEZMIENNE! - Ludzie porzucili Prawa Stwórcy i z bezmyślnym zadowoleniem dali się złowić na "PRAWA" CZŁOWIEKA -
  .


  To je mają !!!!!!!!!!!!!!!


  Bydło lludzkie chce mieć PANA nad sobą, to im dają i mają to o co nieustannie błagają.


  A ponieważ będąc tylko człowiekiem PAN jest UŁOMNY, to ze zrozumiałych względów może on jedtnie wymyśleć i NARZUCIĆ bydłu ludzkiemu tylko "PRAWA" CZŁOWIEKA !!!!


  np. KON-STYTUCJĘ czy "KRYMINALNE PRAWO".  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Prawo pochodzi od Pra-Wedy - czyli od Prawdy !!!!!!!!!!!!!!!

  Bogumił Boguchwał
 • Rząd na bruk, bruk na rząd...
  Dla Autora publikacji 5* oczywiście i dla Pani Lotnej, która umożliwiła ludziom nie posiadającym konta na pejsbuku obejrzenie kawałka demonstracji i wysłuchanie mówców. Na szczęście cała para w gwizdek nie poszła ale Tanajno i Braun starali się maksymalnie odkręcić wentylek emocji.
  Moim zdaniem najważniejszym głosem okazał się wysłany jeszcze w maju do rządzących list lekarza doc.Rutkowskiego, który został odczytany na demonstracji i wzbudził powszechny aplauz. Nie chcę być niesprawiedliwa, być może ten list został wpuszczony na you tube, ale tutaj nikt go nie cytował. W realu zaś doc. Rutkowski zachował pełny konformizm, nie popierając nawet swojej koleżanki po fachu lek.med Martynowskiej. A w końcu pracownik naukowy daleko wyższy rangą i chyba nawet alergolog.
  Wiktoria - świetne zagranie socjotechniczne, jednak dorośli mogli pomóc dziecku lepiej i krócej zredagować ten list. Był co najmniej o 1/3 za długi i rozmazywał problem.
  Świetne, bardzo emocjonalne wystąpienie obu Włochów. Był przedstawiciel TV "Trwam", tak, że jakiś przekaz pójdzie do licznej rzeszy Katolików i skłóni ich do zastanowienia.
  No i na koniec p.Tanajno - żenada. Widać było, że facet rwie do władzy jak zając w kapustę, ale niczego konkretnego nie ma społeczeństwu do zaoferowania prócz...walki ze strachem, ale to już każdy indywidualnie, we własnym zakresie...Przewodniczący Federacji Przedsiębiorców powinien przecież zębami i pazurami walczyć z zarządzeniami spychającymi ich w ekonomiczny niebyt, pisać pisma, odczytywać je gdzie się da, ładować na you tube -TV Narodowej a tu - martwa cisza; walczcie ludzie ze strachem a ja po waszych plecach wdrapię się do koryta. Na razie zbiera składki od członków Federacji i nie wiadomo, co z nimi robi. A mógłby chociaż zorganizować produkcję koszulek antycovidowych. Nawet na wsi poszłyby jak woda i pozwoliłyby zarobić jakiemuś polskiemu przedsiębiorcy
  p.Braun - z całej Konfederacji tylko On robi ruch w interesie i nie marnuje naszych pieniędzy. Rozdał przygotowane na manifestację całkiem trafne plakaty, ale emocje raczej hamował niż podkręcał. O szemranym geszefcie epidemii wyrażał się skąpo. Wezwał ludzi do obecności pod Belwederem we wtorek, gdy będzie uchwalana ustawa bezkarność+ , dyscyplinowania posłów w terenie i to wszystko. Sam Braun wie doskonale, że naprzeciwko miażdżącej przewagi posłów PiS i PO, sprawa jest z góry przegrana a ludzie na ulicy nic nie zmienią.
  Mam bardzo za złe obu panom, że w toku swoich przemówień nawet nie zająknęli się o niespotykanym dotąd totalnym bezprawiu w Polsce wprowadzonym w związku z "pandemią", zapaści w służbie zdrowia, terrorze władzy wobec obywateli. Mówili o tym tylko Włosi. Braun i Tanajno nie dali żadnego sygnału, że takie manifestacje powinny odbywać się w całej Polsce.
  Mam na temat Pani Garland zdanie wyrobione, ale nie dopuszczenie Jej tam do głosu dobitnie świadczy o tym, że w/w Panowie wolność słowa mają w dupie.
  Reasumując; efekty takich manifestacji są dla narodów bardzo korzystne. Grupa antycovidowców na facebooku liczy już 100 tys. w Polsce były już dwie demonstracje. Rządzący widzą, iż nie da się już dłużej zamiatać sprawy pod dywan. Intensyfikuje terror doniesieniami o nowych licznych, ciężkich zachorowaniach a jednocześnie stara się zdyskredytować Konfederację, E.Górniak ruch oporu przeciw zmyślonej pandemii. Oto przykład takiej próby - pośmiejmy się:
  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-teorie-spiskowe-na-temat-epidemii-w-srodowisku-alt-internetu/62jwc9e,79cfc278
 • @viridiana 11:24:36
  "Był przedstawiciel TV "Trwam""

  Media dyr. T.Rydzyka stosują rabiniczną dialektykę także w kwestii covid-19.
  Sam słyszałem jak T.Rydzyk mówił w swojej rozgłośni, że ta pandemia to podejrzana sprawa, nie wiadomo komu służy, itd., itp. Ale jednocześnie wiadomości w Radio Maryja rozpoczynają się tak samo jak we wszystkich żydo-mediach od informacji, ile osób zachorowało, ile zmarło na covid-19.
 • @Rzeczpospolita 13:41:15
  Według zasady: panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.
 • @ikulalibal 07:57:02
  Czytaj ze zrozumieniem, zanim zaczniesz komuś ubliżać.
 • @ikulalibal i ikulalibale nie chcą nad sobą praw ich Stwórcy, ani ich rodziciela, rodzicielki czy rodziny, tylko chcą czuć nad
  sobą smród i knut swego WYBRANEGO PANA - Przybranego OJCA udekorowanego w czerwony lub niebieski krawat i musowo z BIAŁEGO DOMU z siedzi-bą(tą) na wzgórzu w STUL-ICY !!


  EWOLUCJA ikulalibali

  Ewo-Lucja-ny ikulalibal i ikulalibale wywodzą się z niczego, które zamieniło się w kamień, następnie w WĘŻA (szatana), w małpę i ostatecznie w STWORZONEGO przez eXpertów zaprogramowanego bezmyślnego ROBOTA. :(

  Jeśli coś wywodzi się z niczego, to jest logicze, że to coś jest NICZYM!  https://m.neon24.pl/8b1c050a687b759ea0c3d2d602bcdd03,14,0.png
  Bogumił Boguchwał
 • @Lotna 15:02:55
  Mnie też się nie podoba nazywanie ludzi bydłem.
 • @Rzeczpospolita 13:41:15
  No tak, ma Pan rację. Ale właśnie coś do mnie dotarło. Dotychczas irytowały mnie debilne "teorie spiskowe" o nanokomputerach wpychanych do mózgu przez 15 cm. wymazy wkładane do nosa, celem sterowania ludźmi, jednak te absurdalne bajędy zrobiły swoje. Podniosły społeczną nieufność do rządu i jego zaleceń oraz umocniło na wskroś prawdziwe przekonanie, że rząd jest naszym wrogiem i chce nas zniszczyć. Dowody na nikczemne, partyjne intencje są oczywiste. To i podpisywanie Ustawy o IPN w Israelu, okupacja Polski przez amerykańskich żołdaków i 2 mld. prezent dla banku Morgana, sponsoring Biełsat , lock down służby zdrowia i mnóstwo innych z próbą zaklepania sobie bezkarności włącznie. Nawet największy niedowiarek faktom uwierzyć musi. Tak więc nanoroboty w mózgu nie zaistnieją, ale jest całkiem możliwe, że przy okazji testów mogą nas teraz zarażać jakimiś gryponośnymi wirusami, aby tylko nadęte balony strachu przed rzekomo ciężkimi skutkami "epidemii" nie popękały im jak bańki mydlane. Z cytowanego linku wynika, że zaczną eskalować terror medialny aby stworzyć wrażenie, że II fala epidemii jest za progiem. Będą też fałszować statystyki zachorować. W końcu cóż to dla nich za problem? Gdyby dzisiaj zrobić badania ankietowe, pewnie zaledwie 10% byłoby chętnych do szczepionki na covid-19. Ta tendencja rozlewa się w całym świecie. Wg. Jeruzalem Post tylko 30% żydów chce się szczepić. Podejrzewam, że szczepionka na grypę, do której zakupu nasz rząd będzie zmuszony na podstawie jakichś zakulisowych porozumień będzie pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.
 • @Lotna "Wojskowe lasery, które mogą topić samochody (2012)" - Pogoda, pożary, powodzie, choroby..., narzędziem militarnym w 2020
  .

  Military lasers that can melt cars (2012)
  https://youtu.be/Qbdd2l2258s?t=9  Bogumił Boguchwał
 • @viridiana "Mnie też się nie podoba nazywanie ludzi bydłem."
  .


  SHEEPLE The ultimate government creation.

  https://www.google.com/search?q=sheeple&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwikw4PixebrAhWWLs0KHeEWDs4Q_AUoAXoECBYQAw&biw=1366&bih=637#imgrc=YekWCFpUJ9wLaM

  https://i.pinimg.com/originals/80/e4/16/80e416cfc824ca667a4fd5c7f41d4eb6.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/DZaMivavbb8/maxresdefault.jpg
  https://i.redd.it/5h7egwwcv8411.jpg  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  https://www.google.com/search?q=sheeple&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwikw4PixebrAhWWLs0KHeEWDs4Q_AUoAXoECBYQAw&biw=1366&bih=637#imgrc=SRoHLzRESM4zvM  Bogumił Boguchwał
 • Kwal
  Ja też byłem na tym proteście wczoraj w Warszawie. Pojechaliśmy z Krakowa. Ale mnie zastanawia zupełnie coś innego....co tam robiła flaga Izraela ? Staliśmy z żoną mniej więcej 15 metrów na wprost samochodu, gdzie stali przemawiający, na prawo od tej ciężarówki w oddali ktoś wymachiwał flagą Izraela. Nie można było wykonać wyraźnego zdjęcia bo zastawiały krzewy i drzewa a podejść nie mogłem ze względu na tłok...
  Może ktoś również to widział i mógłby to skomentować ?
 • @Kwal 21:53:27
  Obejrzałam manifestację na Neonie dzięki uprzejmości Pani Lotnej. Na początku była przemowa inauguracyjna. Pani w białym shircie powiedziała, że w proteście biorą udział ludzie czy goście z całego świata, po czym wymieniła chyba Czechy, a na pewno Włochy i Izrael oraz kilka innych krajów. Włosi przemawiali, ale być może nie byli to jedyni Włosi uczestniczący w marszu.Co prawda flag nie mieli, ale to bez znaczenia. Gdy manifestujący ruszali, kilku niosło polskie flagi, ktoś (pewnie mieszkający w Warszawie polski Żyd) zabrał z sobą flagę Izraela na znak solidarności z protestem. Jest też możliwe, że Braun, kontaktujący się przecież z różnymi środowiskami, poprosił jakąś grupkę z żydowskimi korzeniami o wzięcie tej flagi. Tak sobie to tłumaczę i daj nam Boże więcej poparcia od takich Żydów. Oni w Izraelu też mają rządowy zamordyzm i szczerze dosyć tej hucpy. A myśli Pan, że w Polsce zwykli żydzi z radością noszą namordniki?
 • @Kwal 21:53:27
  Syjoniści gnoją Żydów w Izraelu tak samo jak nas:

  https://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/157449,co-dzieje-sie-w-izraelu

  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/157475,syjonistyczna-mafia-zydom

  No, ale cóż, Żydzi mają flagę jaką mają - z gwiazdą Dawida, symbolem syjonizmu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031