Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Syjonistyczny terror, czyli zachodnia demokracja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aj jaj i znów jakaś spiskowa teoria, skonstatują światli demokraci i jew-ropejczycy.

Zdjęcie przed ambasadą IIIRP w Izraelu, marzec 2018 – nawet niektórzy Żydzi rozumieją, że: 

syjoniści nie mają prawa ingerować w żaden aspekt polskiej polityki!

Nie tylko nie powinni mieć prawa ingerencji w politykę jakiegokolwiek innego państwa, ale powinni zostać potraktowani tak samo jak naziści w procesie norymberskim – stryczek. 

Z syjonistycznym terrorem mamy do czynienia w każdej sferze życia społeczno-politycznego. Niszczenie gospodarki i ekonomii – decydujący jest tu fakt, że funkcjonujemy w żydowskim kapitalizmie, w którym polityka finansowa wszystkich zachodnich państw jest wyłączną domeną żydowsko-anglosaskiej oligarchii finansowej. Planowemu regresowi podlega społeczny model klasowy – likwidacji ulega klasa średnia. Będą istniały tylko dwie klasy społeczne, wspomniana oligarchia i spauperyzowane społeczeństwo utrzymujące przy życiu własnego raka – tę właśnie syjonistyczną, finansową, oligarchię. Niszczenie obyczaju i kultury – marsze zawodowych zboczeńców, ideologie gender, itp., a wysoka sztuka w rodzaju „Nóż w piździe” na salonach wystawowych, itd.

Powszechne media są wyłączną własnością finansowej oligarchii lub pozostają pod jej kontrolą. Degeneracja oświaty, załamanie demograficzne, niszczenie praw pracowniczych, ograniczanie wolności – np. żydo-medialna pandemia – i w jej wyniku zamykanie gospodarki, zaplanowany wzrost bezrobocia oraz spadek realnych dochodów ludności, a to jeszcze nie wszystkie wartości zachodniej demokracji. Judaizacja prawa umożliwia niszczenie każdej jednostki, której sprzeciw wobec syjonistycznego terroru może uzyskać szerszy odbiór społeczny. Bezwzględna dywersja polityczna, militarna, terrorystyczna, wobec państw i ich władz, a także osób, które nie chcą ulec zachodniemu dyktatowi. Oczywiście żydowskie, syjonistyczne, reżimy Zachodu obronę przed syjonistycznym terrorem traktują jako antysemityzm i mowę nienawiści, nazywając tę obronę faszyzmem. Choć to właśnie reżimy uprawiają współczesny faszyzm, a dokładniej syjono-faszyzm – czyli terror państwowy, który dzisiaj ujawnia się społeczeństwom Zachodu poprzez tyranię pandemicznych restrykcji i zapowiedzi ich wieloletniego trwania.

Dariusz Kosiur  

 

Z powyższym koresponduje tekst pana  Jacka Boki: I oni wszyscy śmią pouczać prezydenta Aleksandra Łukaszenkę!” - https://kresywekrwi.neon24.pl/post/157534,i-oni-wszyscy-smia-pouczac-prezydenta-aleksandra-lukaszenke  

KOMENTARZE

 • @ Autor, All
  Jak czytam takie rzeczy, to myślę, że ludzie znów zaczną modlić się o...wojnę.

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • Przekornie..są też i porządni żydzi
  ten akurat jest jeszcze inteligentny i cyniczny
  https://pl.sputniknews.com/pisza-dla-nas/2020091413048114-czego-zazdroszcze-urbanowi-sputnik/

  Urban wk..wia do białości solidaruchów waląc prawdę o nich oraz o KK bez owijania w bawełnę.

  Wielki mały człowiek.. swą wielkość zahartował u boku Jaruzelskiego.
  Obaj to wielcy na skalę historyczną POLACY.
  Solidaruchy przy nich to drobne półinteligentne szuje bez zawodowych sukcesów zionące nienawiścią do Polski i gotowe sprzedać Polskę dla własnych korzyści. karier..
  głównie ci neoliberalni bo ci spod ambony to raczej pożyteczni idioci...w odróżnieniu od ich nadzorców.
 • Judejczyków, nie tylko syjonistyczny
  .
  "Syjonistyczny terror, czyli zachodnia demokracja", to terror Judejczyków.

  Judejczycy, którzy przez tysiąclecia koczownictwa perfekcyjnie opanowali zasady gry społecznej, w pierszym rzędzie metodę "demokracji", t.j. tworzenia zawsze swoich grup "ZA" jak i "PRZECIW", a więc wiodącej i do niej pasującej tzw. "opozycji", kto wsłuchał się w narrację demokracji , musiał to dawno zauważyć:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2

  w linku wskazana jest zresztą odpowiednia ku temu metoda, należy ją rozumieć daleko szerzej.

  Naturalnie wśród nich jest ludność zgrupowana każdorazowo dla potrzeb "ZA", jak i "PRZECIW", to pozwala zawsze wyłumaczyć ludziom prostolinijnym: "Syjoniści są niefaijni, ale reszta jest zupełnie inna".

  Wzroce Judejczyków, obowiązujące wszystkich, zarówno tych "ZA" jaki i "PRZECIW" są wspólne, to są wzorce zbrodni, n.p.:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Nie dajmy się zwodzić tej propagandzie. Nie ma żadnego "dobrego żyda", jeżeli taki byłby, to nie byłby już więcej żydem. dobry żyd jest bowiem zaprzeczeniem żydostwa.

  Propaganda Judejczyków utrzymuje, że Jezus był żydem, Jezus, którego idea była zaprzeczeniem żydostwa, już pomijam fakt czegoś tak absudalnego, że uosobienie Boga miałoby się zniżyć do takiej czy innej grupy społecznej, teologia mówi jasno: "przybrał postać człowieka". Człowiek jest członkiem CAŁEJ populacji ludzkiej, żadnej jednak bandy w rodzaju Judejczyków.

  Autor artykułu trafił na właściwy ślad, z czego wywodzi się tzw. "demokracja", ta demokracja to realizacja techniki zarządzania Gojami, wypracowana przez tysiąclecia przez Judejczyków, słowo to oznacza zupełnie co innego:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  ale nie sposób dotrzeć do właściwej definicji, gdy WSZYSTKIE media są kontrolowane przez Judejczyków. Tzw. "demokracja" też okazuje się być kolejną wielką chucpą, na którą po kolei nabierane są ludy słowiańskie. Szkoda, że tak łatwo to się dzieje, że tylu rodków wspierało i wspiera bezrozumnie te poczynania największych wrogów ludzkości

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031