Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

O polityce, ale bez żydowskiej indoktrynacji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Głos Obywatelski - rozmawiają: Ewa Rzeuska i Paweł Zieminski


Przewodniczący partii Polska Patriotyczna, Prezes Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej, Paweł Ziemiński dla internetowej Tv Głos Obywatelski

 

Rozmawiają: Ewa Rzeuska i Paweł Zieminski

 

Białoruś - siedem etapów niszczenia - Ewa Rzeuska, Paweł Zieminski

 __________________________________

 

W nawiązaniu do wypowiedzi Pawła Ziemińskiego tekst z 2017r.

Skuteczna polityka zachodniej demokracji – podstęp, brutalna siła, totalna władza

 

 

Jak być skutecznym w polityce, jak utrwalać dokonane zmiany, można uczyć się od Żydów.

 

 

 

„Precz z państwem narodowym” (https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/08/11/precz-z-panstwem-narodowym/) na takie powszechne w powszechnych żydo-mediach wrzaski pozwalają sobie Żydzi – również po ostatnim Marszu Niepodległości 2017r. Nie zapominajmy o żydowskich marszach w Warszawie, opisywanych przez B.Prusa – „Precz z białą gęsią”. Zatem, słowacki plakat (zdjęcie powyżej) z 1939r. „Żyd jest naszym nieprzyjacielem” za antysemicki uznają tylko ci, którzy bezczelnie wyznają filozofię Kalego: „Kali ukraść to dobrze, ale ukraść Kalemu to źle”.

 

Kilka przykładów z nowożytnej historii

Rebelia O.Cromwella w Anglii – ścięcie króla 1649r., parlament uzależniony od żydowskiej finansjery (Anglia republiką), kolejny król pełni funkcje już niemal dekoracyjne, powstaje prywatny żydowski Bank Anglii (1694r.). Żyd uzyskał pełnię rzeczywistej władzy – opanował finanse państwa (warto przypomnieć sobie historię brytyjskiego imperium – właśnie, czy brytyjskiego?).

Rewolucja francuska – ścięcie króla 1793r., Francja republiką, od 1791r. Żydzi uzyskują prawo osiedlania się w Paryżu, żydowska finansjera staje się rzeczywistym decydentem politycznym.

Wojny napoleońskie, w których żydowskie kapitały finansowały wszystkie wojujące ze sobą strony, pozwoliły na pomnożenie kapitałów bankierskiej dynastii z Frankfurtu nad Menem – nie przypadkiem od 1998r. główna siedziba EBC UE znajduje się właśnie w tym mieście.

 

Syjonistyczni bankierzy i ich rabini świętują uchwalenie Federalnej Ustawy o Rezerwie z 1913r.

1913r. Żydzi w USA przejmują FED (centralny bank USA). W tym też roku pojawia się koncepcja USE, protoplastki UE (nieudanie realizowana po I w.św. w formie Ligi Narodów).

I wojna św. kończy się opanowaniem przez Żydów Rzeszy Niemieckiej (tzw. Układ z Dorotheenstrasse 1918r.) – Republika Weimarska jest w istocie państwem pod żydowską władzą (analogie do IIIRP jak najbardziej uzasadnione).

1917r. rewolucja w Rosji – zamordowanie rodziny carskiej 1918r., cała władza w rękach Żydów.

Jest wielce charakterystyczne, że dwa państwa, Niemcy i Rosja, które na początku XXw. zagrażały ekonomicznej pozycji opanowanych przez żydowską finansjerę Wlk.Brytanii i USA, po I wojnie znalazły się pod żydowską władzą. W wyniku I w.św. żydowska finansjera kontrolowała już 40% światowego obiegu pieniądza. (Inspirowany przez żydowską finansjerę zamach majowy w 1926r. w IIRP to tylko epizod ich polityki na peryferiach środkowo-wschodniej Europy – od 1926r. polityka finansowa IIRP znajduje się pod kuratelą Międzynarodowego Żyda – identyczną sytuację mamy w IIIRP. NBP nie służy polskiej gospodarce, ale żydowsko-anglosaskiej światowej mafii finansowej.)

Dążenie żydowskiej finansjery do opanowania całej Europy i Azji (od Lizbony do Władywostoku – ta wizja nie jest chyba nieznana unijnym propagandystom -?) jest realizowane przez koncepcję II wojny św., której ostateczne rezultaty uniemożliwiły Międzynarodowemu Żydowi opanowanie całej Europy łącznie z Rosją/ZSRR (lata 1930 to eliminacja Żydów z naczelnych organów władzy w ZSRR – stąd ciągłe przypominanie o „stalinowskich zbrodniach”, o żydowskich zbrodniach w Rosji/ZSRR cisza). Dążenie do opanowania Europy było kontynuowane poprzez „europejską (żydowską) wiosnę 1968r.”, a zakończone zostało sukcesem w 1990r. – Międzynarodowy Żyd opanował słowiańską Europę. (Nie wyliczam pomniejszych zbrodni, jak np. wojny w Jugosławii, czy zamordowania O.Palme, A.Herrhausena, potem także jego następcy, a więc tych, którzy albo nie chcieli do wspólnej – żydowskiej – Europy, albo proponowali uczciwe rozwiązania polityczne i ekonomiczne. Nie należy także zapominać, iż do budowy wspólnej Europy wespół z Żydami, z żydowską finansjerą, tuż po 1945r. włączył się żydo-katolicki Kościół.)

To najbardziej spektakularne i szokujące rebelie, wojny, działania agenturalne, dzięki, którym Żydzi ugruntowywali swoją obecną pozycję polityczną. Do dzisiaj stosują te same metody.

Jest wielce prawdopodobne, że zasadniczym celem, narzuconej światu przez żydowsko-anglosaską finansową mafię, fałszywej pandemii covid-19 z jej restrykcjami gospodarczymi jest dążenie do osłabienia Chin, których nie udało się syjonistycznej międzynarodówce wykorzystać do walki z Rosją, a które stanowią rosnące zagrożenie ekonomiczne dla Zachodu, a więc dla światowej mafii finansowej. – DK, 2020r.  

Nie chodzi jednak o to, żeby żydowskie zbrodnicze mechanizmy przejmowania władzy powielać, ale żeby mieć świadomość z kim, z jakim wrogiem, mamy do czynienia i że ewentualne działania likwidacyjne względem żydowskiego reżimu i kolaborujących z nim polskich zdrajców, muszą być bezwzględnie konsekwentne.

Dariusz Kosiur

___________________

Żydowscy bankierzy świata – tajny syndykat zbrodni – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/01/zydowscy-bankierzy-swiata-tajny-syndykat-zbrodni/


 

KOMENTARZE

 • "...jest
  dążenie do osłabienia Chin, których nie udało się syjonistycznej międzynarodówce wykorzystać do walki z Rosją..."
  --------------
  Autor nie docenia wroga ludzkości na Ziemi.
  Wniosek?
  To właśnie Chinami dzieci Diabła chcą zastąpić niegdysiejszy ZSRR - i dalej przerabiać ludzkość na Ziemi na szatańskie, komunistyczne - odchody.
 • @demonkracja 18:44:20
  Halo Houston, mamy problem. Trudno znaleźć skośnookiego żyda.
 • @maricus 19:35:49
  Szukajcie a znajdziecie :-)

  http://www.jewsofchina.org/jewish-diaspora-in-china
 • @Nibiru 20:58:13
  Piękne! :)
  Dzieci par mieszanych z rasą żółtą najczęściej przybierają orientalne rysy twarzy. Wystarczy więc, że matka jest źydówką, a więc skośnookich żydów może być bardzo wielu...
 • @Lotna 22:10:56
  :))))) Salute .
 • @Lotna 22:10:56
  "Dzieci par mieszanych z rasą żółtą najczęściej przybierają orientalne rysy twarzy. "

  Skąd to wiecie?

  Dla oczu białego mogą rzucać się róznice tak jak i dla oczu żółtego.

  https://assets.teenvogue.com/photos/5b0ea58689321440d23345f3/master/w_1600%2Cc_limit/2-Josh.jpg
 • autor
  Myli Pan pewne procesy cywilizacyjne. Chiny - to odrębny system (podobnie Indie). Tam wpływy judaizmu są słabe, a taki tekst jak ten - próbuje wykazać, że i tam Żydzi dominują.

  Natomiast pomija Pan całkowicie wewnętrzne perturbacje judaizmu (dominującego) w naszej strefie kulturowej.
  Obecnie rozpoczyna się proces eliminacji klasy średniej - nie jest potrzebna na tym etapie rozwoju. To dotyczyć też musi i warstwy urzędniczej, a więc wyeliminowana zostanie także mniej przydatna część ludności żydowskiej. (Proces podobny do tego jaki miał miejsce w czasie II WŚ a zwany holokaustem).

  Czy skończy się to dalszą hierarchizacją, czy nastąpi powrót do jakiejś formy egalitaryzmu? Zobaczymy i będziemy też w tym uczestniczyć. Miło nie będzie.

  Te zmiany są charakteru cywilizacyjnego i muszą nastąpić. Gdyby doszło do konfrontacji z Chinami - system żydowski przegrywa z kretesem, a to choćby dlatego, że jest w trakcie przeorganizowywania się.
  Kto jest gotów go poprzeć - gdy to doprowadzi do większego zniewolenia?
  Chyba, że tacy durnie jak nasza "elyta" - tu niestety obecna ekipa też ma swoje zasługi.

  Jedynym wyjściem jest Cywilizacja Polska, ale też bez interwencji Opatrzności nic się nie da zrobić. Niemniej - możemy przynajmniej zachować się właściwie i zachować poczucie polskości, co będzie zaczynem dla przyszłości - i liczyć na Opatrzność.

  Wierni (polskości) zwyciężą.
 • @Lotna 22:10:56
  "Dzieci par mieszanych z rasą żółtą najczęściej przybierają orientalne rysy twarzy"

  Tu jest jeszcze jeden przykład. Pół Koreanka pół Europejka:

  https://64.media.tumblr.com/tumblr_l5clizYXNL1qb2dm4o1_500.png
 • @Pedant 08:13:55
  Takimi małymi się zajmujesz?
  Pedofil...
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:23:09
  -----------
  "Myli Pan pewne procesy cywilizacyjne. Chiny - to odrębny system (podobnie Indie). Tam wpływy judaizmu są słabe, a taki tekst jak ten - próbuje wykazać, że i tam Żydzi dominują."
  ------------
  Proszę nie zapominać, że Chinom dziecko diabła zapodało komunizm ze wszystkim tego konsekwencjami - i dziecko owe nie zrobiło tego dla jaj.
  ZSRR nie podołał pomalować świata na czerwono pod bacznym okiem w/w dziecka - a wydaje się dzisiaj, że jednak Chiny podołają.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:22:51
  "Takimi małymi się zajmujesz?
  Pedofil..."

  Nie miałem żadnych seksualnych skojarzeń. To Wam to przyszło do głowy.

  To się nazywa projekcja.
 • @demonkracja 09:25:08
  "Chinom dziecko diabła zapodało komunizm ze wszystkim tego konsekwencjami - i dziecko owe nie zrobiło tego dla jaj."

  Komunizm pozwolił Chinom uwolnić się od kolonializmu. Inaczej Chiny by były jak Indonezja lub Filipiny, w dodatku podzielonymi na skłocone ze sobą prowincje.
 • @demonkracja 09:25:08
  Chiny wygrają w konfrontacji z judaizmem. Możliwe, że judaizm się podporządkuje.
  Ratunkiem - Cywilizacja Polska. Ale to może zrozumieć tylko ten, który rozumie przekaz matrixa serwowany przez brociostry Wachowskie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:36:27
  "Chiny wygrają w konfrontacji z judaizmem. Możliwe, że judaizm się podporządkuje."

  Chińczycy są zafascynowani żydowskimi finansistami. W wywiadach mówią, że chcą być jak oni. Krążą słuchy, że chcą zatrudnić Rotszyldów aby byli ich faktorami na Europę. Jeśli to prawda, to jak Rotszyldowie mogą się oprzeć takiej ofercie?

  A judaizm? To jest stara religia, najwybitniejsi rabini na biznes nie mają czasu bo studiowanie Talmudu do zajęcie na dwa etaty, od biznesu są ich żony. Jeśli by Chińczycy popadli w judaizm, to będą próbować hodować brody (słabo im rosną, wiec cudowne maści z rzadkich zwierząt pod ochroną i przeszczepy), biznes wieprzowiny im zbankrutuje i będą koczować na białorusko-ukranskiej granicy aby się przedrzeć do Humania.

  Na razie otwierają restauracje chińskie w Ameryce z koszernym chińskim jedzeniem. Tłumy naszych starszych braci w wierze tam się stołują. No i fajnie.
 • @Pedant 11:19:24
  1. To nie są moi "starsi bracia" - jeśli już to względem polskości - są "młodszymi i to tymi marnotrawnymi braćmi". Szanowny nie umie czytać ze zrozumieniem Biblii?

  2. Teraz będzie czas na eliminację znacznej części populacji żydowskiej - jest niepotrzebna. Ma zostać tylko "reszta".

  Ma Szanowny czym się martwić.
 • Łukaszenko nie musiał się trudzić zakłamywaną żydowską indoktrynacją swego narodu i jego elit jak prezessimus
  Demodyktaturę typu pasożytniczo marksistowskiego bez budowy nfrastruktury transformacji prawa "krok w prawo krok w lewo kula w łeb" w w prawa marksistowskiego komunizmu otrzymal w spadku po demodyktaturze stalinowskiej bez potrzeby angażowania nadbudowy judeochrześcijańskiej.
 • @Repsol 22:14:56
  Żydzi to pasożyty (czekam, aż jak ktoś posądzi Witosa o „nazistowskie” inklinacje). Że sami wiedzieli, że nie są bez winy. Że wysyłali oszczercze wiadomości i oskarżenia za granicę. Jeżeli zaś byli w wojsku to się lokowali na tyłach i etapach, gdzie prowadzili dobre interesy. W innym miejscu czytamy: Od prezydenta miasta Siedlec, p. Koślacza, dowiedziałem się tej smutnej prawdy, że prawie cała ludność żydowska Siedlec nie tylko stanęła po stronie bolszewików, ale razem z nimi zaczęła nękać ludność polską. Wojska bolszewickie zaopatrywała we wszystko, przeważnie nie żądając żadnej zapłaty. Wielka zaś jej część wobec Polski ujawniła stanowisko wyraźnie wrogie.*

  Kto ma odwagę podważyć autorytet Witosa, niech pierwszy rzuci kamieniem! W niemal identycznym tonie pisał Dmowski, wskazując, że skoro żydzi masowo zachowali się tak podle w czasie najazdu bolszewickich rewolucjonistów, to nigdy nie zasymilują się z nami, tzn. nigdy nie będą Polakami.

  Wybitny historiozof Feliks Koneczny wskazał dobitnie, że przyklejenie się żydów do bolszewickich barbarzyńców było jednym ze sposobów realizacji projektu „Judeopolonii”, który dziś banda niedouków próbuje sprowadzić ad absurdum. Oto co pisał Koneczny: Najazd bolszewicki przyjęli żydzi w Polsce z entuzjazmem. Tworzyli po miastach własne bojówki, strzelali do Polaków (w Wilnie żydówki wylewały kubły ukropu na przechodzące oddziały polskie). Oficerowie żydowscy szerzyli panikę w armii i przeszkadzali należytemu funkcjonowaniu swych oddziałów. Ochotnikom dokuczali i starali się budzić nienawiść przeciw nim. Ilu w Polsce ludzi, tylu na to jest świadków, i więc się o tym nie rozpisuję: ze szczególnym naciskiem można się odwołać do ówczesnych wojskowych. Wkroczenie Litwinów do Wilna dało żydom powód do uroczystych oświadczeń zaciekłej nieprzyjaźni przeciw Polsce. Prezes gminy Wygocki, datował wszystkie świetność dla żydów od daty oderwania Wilna od Polski; liczył na to, że to już na wieki. Wnosząc z wypadków roku 1920, żydzi przyjęli zasadę, że korzystne jest dla nich wszystko, co szkodliwe dla Polski.
 • ZARAZA
  .
  @kula Lis 69 07:40:34

  przytacza fakty, wskazujące na to, że ludność na ziemiach polskich jest toczona przez tę ZARAZĘ, toczona od wielu wieków, niemal od początków państwa polskiego, gdyż już w XII/XIII. Wieku zaraza opanowała bicie monety (Brakteat „hebrajski” Mieszka Starego datowany na XII/XIII w. ):

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/Brakteat

  Najbardziej groźny wróg, to jak wiadomo wróg wewnętrzny. Ckliwie opowieści o „dobrych żydach” nie są w stanie skasować tego faktu, choć wiele prostych umysłów daje się na to nabrać.

  @Krzysztof J. Wojtas 07:23:09

  „Chiny - to odrębny system (podobnie Indie). ”

  Proszę wszakże rozważyć, że do tych krajów dokonano transferu wielu bilionów dolarów i euro wraz z technologiami, których opracowanie wymagało wielu dziesiątek lat. Czy sądzi Pan, że ten transfer dokonano by odpowiednich zabezpieczeń ? Nie mówię tu o dominacji, ale o strukturach, które taki transfer czyniły by rozsądnymi dla „dawców” ?

  „To dotyczyć też musi i warstwy urzędniczej, a więc wyeliminowana zostanie także mniej przydatna część ludności żydowskiej. (Proces podobny do tego jaki miał miejsce w czasie II WŚ a zwany holokaustem).”

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Holo

  Także powyższy źródło argumentuje w tym kierunku, zwracając uwagę na konieczność likwidacji bezużytecznej dla żydowskiego kapitału części populacji. Przy okazji dokonano także selekcji jakościowej, wyeliminowano głównie elementy zasymilowane lub słabe, przetrwać mogły elementy najbardziej zbrodnicze i bezwzględne, które były gotowe poświęcić czy zamordować swych współrodaków, aby tylko uratować swe życie. Tego rodzaju żydowscy zbrodniarze tzw. „holokaustu” nie byli pociągani do odpowiedzialności przez żydowską justycję, zupełnie inaczej, niż Goje, którzy byli bezwzględnie przez nią ścigani. Piszący te słowa sam przeżył bezczelne i agresywne żądanie żydowskie poświęcenia się dla nich i ich celów. Jak wiemy wielu, szczególnie tzw. Gojów szabasowych, nader łatwo ulega tej presji, co jest skutkiem zdegenerowanego przez żydostwo systemu nie tylko szkolenia ale i nauk religijnych, najlepszy przykład:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Pożyteczną wskazówką niech będzie niemieckie przysłowie:

  „ŻYD KŁAMIE, NAWET JAK SIĘ MODLI.”

  to jest najlepsza ochrona przed ŻYDOWSKĄ ZARAZĄ wziąć to sobie do serca.. Zarazą, która rozkłada nasze społeczeństwo od prawie tysiąclecia, jej ostatni wyczyn, to wielka zaraza m.in. finansowa nazwana „pandemią”:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi

  czyli „NIE MA żADNEJ PANDEMII, to jest tylko SKOK NA KASę ”
  z pomocą google można łatwo znaleźć źródło.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031