Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Syjoniści ćwiczą narody: od Al-Kaidy do covid-19

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Demolowanie ochrony zdrowia w III RP w ramach walki z pandemią trwa w najlepsze.


 

Rasizm i terroryzm – podobieństwa i różnice. A może rewanżyzm?

Czy koronawirus uratuje terroryzm światowego syjonizmu i umożliwi tworzenie kolejnego dzieła – NWO ? Dla wielu pytanie wyda się bezsensowne, ale czy rzeczywiście takim jest?

„WHO jest finansowana poprzez składki państw członkowskich oraz dotacje. Obecnie praca WHO skutkuje szerszym spektrum współpracy: ok. 80 organizacji pozarządowych oraz z zakresu przemysłu farmaceutycznego, jak także z fundacjami np Fundacja Billa i Melindy Gates i Fundacja Rockefellera. Dobrowolne datki na rzecz WHO lokalnych i państwowych rządów, fundacji i organizacji pozarządowych, innych organizacji ONZ i sektora prywatnego przekroczyły szacowaną sumę składek z 193 państw członkowskich – na podst. Governing Body Documentation” – https://pl.wikipedia.org/wiki/Światowa_Organizacja_Zdrowia

Zatem WHO jest w rzeczywistości organizacją skorumpowaną, która w ramach przygotowań do wprowadzenia światowego terroru już jedenaście lat temu zmieniła kryteria dla ogłoszenia występowania pandemii. Pandemię można ogłosić już przy ilości zgonów wyrażanych w promilach. A to przecież ta organizacja ogłosiła pandemię covid-19. Pozostaje teraz zbadać stopień uzależnienia reżimowych rządów Zachodu, w tym rządu IIIŻydo-RP/Polin, od podmiotów korumpujących WHO, czyli faktycznie od światowej żydowsko-anglosaskiej finansjery- głównego architekta NWO.

Od momentu pojawienia się w Polsce pierwszego przypadku koronawirusa SARS-CoV-2, przychodnie podstawowej opieki starają się ograniczyć przyjmowanie pacjentów w placówkach, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Od 12.03, czyli od momentu zawieszenia przez rząd działań placówek oświatowych, placówek kulturalnych i ograniczeniu handlu, w przychodniach POZ działają porady przez telefon. To zalecenie Głównego Inspektora Sanitarnego – oczywiście tak się przypadkowo złożyło, że nie tylko premier jest bratem Mojżesza, ale szef GIS także. Teraz dołączył do nich nowy minister zdrowia – demolowanie ochrony zdrowia (a właściwie całej gospodarki i państwa) w ramach walki z pandemią trwa w najlepsze.

Dariusz Kosiur

______________________

USA, UE – terroryzm – Al-Kaida

tekst z 25.05.2011

Spec. służby USA zabiły Osamę bin Ladena, przywódcę Al-Kaidy – okrutnego terrorystę, który razem ze swoją organizacją zagrażali całej „międzynarodowej wspólnocie” Zachodu (!,?). Podobno już od rana zaczęli świętować to wydarzenie na ulicach Waszyngtonu – w światowej stolicy wolności i demokracji.

Pomijając fakt, czy bin Laden i Al-Kaida rzeczywiście istnieli, czy zostali wykreowani wyłącznie dla potrzeb „międzynarodowej wspólnoty”, dzięki czemu może ona walczyć na całym świecie z terroryzmem i nieść wszystkim krajom zdobycze „zachodniej” – obligatoryjnej – demokracji, zastanawia dobór czasu tej bezprzykładnej akcji USA.

Gdy rzesze katolików Zachodu przeżywają jeszcze wczorajszą uroczystość wyniesienia na ołtarze JPII, pierwszego błogosławionego, którego osobisty wkład w erę powszechnego globalizmu jest niezaprzeczalny (rzesze jednak tego nie rozumieją), wiadomość o zabiciu bin Ladena zrzuciła z medialnych czołówek informacje o katolickich uroczystościach. Sternicy światowego postępu i powszechnych mediów uznali widać za niepożądane dłuższe medialne trwanie w katolickich obrzędach. A chodzi o to, żeby nie dopuszczać do jednoczenia się ludzi bez względu na cel, który ich łączy. Bowiem sukcesy globalizacji i zachodniej demokracji zależą wprost od stopnia społecznej atomizacji.

Nasuwają się jednak przynajmniej dwa pytania. Czy w związku z zabiciem Osamy bin Ladena zostaliśmy uwolnieni od aktów światowego terroryzmu? I czy to rzeczywiście bin Laden i Al-Kaida stanowili, a w przypadku Al-Kaidy stanowią nadal, zagrożenie dla światowego pokoju?

Zanim odpowiemy na te dwa pytania przypomnijmy sobie kilka faktów z najnowszej historii. Pomocne będą tu proste pytania:

– kto napadł na Libię i bombarduje jej mieszkańców,

– kto stoi za rewoltami na Bliskim Wschodzie,

– kto doprowadził do wojny domowej i podziału Sudanu,

– kto stoi za zamachami w metrze na Białorusi i w Rosji,

– kto napadł na Irak i wymordował 1,3 mln jego mieszkańców oraz dokonał publicznej zbrodni na prezydencie Iraku,

– kto napadł na bezbronny Afganistan,

– kto doprowadził do wojny w Jugosławii i jej rozpadu i kto zamordował S.Miloszewicza?

Podobnych pytań można mnożyć wiele. Charakterystyczne jednak jest to i można to stwierdzić z całą pewnością, że za żadną z tych z tych zbrodni nie stoi ani Osama bin Laden, ani Al-Kaida.

Zadziwiający jest natomiast terrorystyczny zamach Osamy bin Ladena z 11.09.2001 na WTC i Pentagon. Zadziwiający, dlatego, że jak wynika z wielu informacji ten bezwzględny terrorysta musiał uprzedzić o tym zamachu agendę CIA, która miała w jednej z wież WTC swoją siedzibę, a także musiał uprzedzić kilka tysięcy Żydów, którzy tam pracowali. Zarówno pracownicy CIA oraz Żydzi nie pojawili się tego dnia w pracy. Dziwi tylko, że nie poinformowali oni wszystkich pozostałych pracowników WTC, a przede wszystkim władz USA o zapowiedzianym zamachu.

W każdym razie na plus Osamie bin Ladenowi trzeba zapisać, że niewątpliwie musiał lubić Żydów i że sympatyzował z CIA. CIA jednak, jak zawsze, okazała się pryncypialna. Cóż walka o pokój i demokrację zobowiązuje, a poza tym, kto wie, może Osamę zastąpi jego syn. A jeśli nie miał syna, nic nie szkodzi, przecież mógł mieć. Do dalszej walki z terroryzmem jakiś pretekst będzie chyba jeszcze potrzebny?

 

Dariusz Kosiur

za: http://kworum.com.pl/art3710,usa_ue_8211_terroryzm_8211_al_kaida.html

 

I dwa komentarze:

Roman – 28.05.11 5:23
Co za stek bzdur!
Ps. Moze zainteresuje pana to, ze wczoraj na wlasne oczy widzialem we Wloszczowej Elvisa Presley’a chlejacego piwsko z Bin Ladenem.Marki nie zauwazylem, rozmawiali oczywiscie po hebrajsku…R.

Michal R….. – 27.05.11 22:04
Panie Kasior wyraznie widac,ze musi się pan odkrecic z potfornego zakrecenia,bo wnet przeczytamy,ze Hitler nie byl Hitlerem,Stalin nie byl Stalinem,a obecni zbrodniarze, to aniolki na czele z przywodcami Al-Kaidy.
Libijski bandyta Kadafi,ktory przeszlo 4O lat gnebi narod libijski tez, wedlug pana anielskie stworzonko(…) A ci,co mu chca przerwac zbrodnie popelniane na ludziach, to z b o j e najwiekszego formatu…Pozdrawiam i zycze odkrecenia sie
z tego”zawijasa”, co panu nie pozwala na obiektywne widzenie Swiata.

________________

KOMENTARZE

 • Skąd te komentarze?
  5* za wpis, nie komentarze. :)
 • @Lotna 08:11:31
  Komentarze pochodzą z kworum.com.pl
 • Koszty wprowadzenia stanu klęski żywiołowej
  Koszty wprowadzenia stanu klęski żywiołowej – https://www.radio.bialystok.pl/koronawirus/index/id/181723
  ________________________________________________

  Można stąd wnioskować, że konieczność wypłaty przez państwo odszkodowań w/z ze stanem klęski żywiołowej uszczupliłaby kradzież – „transfer” – majątku przez zagraniczne korporacje i banki światowej mafii finansowej.

  I druga kwestia, to wg ustawy stan klęski żywiołowej może być wprowadzony na czas ściśle określony – nie może trwać w nieskończoność, a więc międzynarodowa syjonistyczna mafia z podległą jej WHO nie mogłaby mnożyć kolejnych fal epidemii.
 • WPS
  Narzędzia samoobrony przed rządowymi terrorystami

  Click to access karta_policjanta.pdf

  Click to access kontrola_obywatelska_policjanta.pdf

  Click to access rozwiazanie_dla_sklepikarzy.pdf
 • @stanislav 18:28:20
  Skrótowo przygotowane instrukcje postępowania wobec rządowych terrorystów

  https://zjednoczeni.net/2020/09/23/nie-masz-obowiazku-zakrywac-ust-i-nosa/

  Click to access nie_przyjmuj_mandatu.pdf

  Click to access karta_obywatela.pdf
 • @stanislav 18:30:32
  https://www.youtube.com/watch?v=eSlQHsFfH3E&feature=emb_logo
 • @Rzeczpospolita 13:19:34
  faktycznie mocna rzecz - to się nazywa chybiona inwestycja - nauczyć takich pisania

  5*

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031