Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
876 postów 8665 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Apel do Władz Rosji: uwolnijcie A.Nawalnego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zatroskani demokraci


  

Pozbądźcie się wstydliwego problemu. Pozwólcie człowiekowi się realizować. Kupcie mu bilet w jedna stronę i wyślijcie do Warszawy.

Tu, w stolicy IIIŻydo-RP/Polin, Nawalny znajdzie nieograniczony obszar do boju o spełnienie swoich życiowych celów i politycznych ambicji. Będzie mógł w pełni realizować swoje szczytne idee walki z korupcją, która, jak przystało na żydowski kapitalizm, jest nawet konstytucyjnie wpisana w system - żebyśmy się dobrze zrozumieli: nie walka, a korupcja wpisana jest w system.

Trudniej mu będzie, co prawda, walczyć o demokrację w IIIŻydo-RP/Polin, bo ta została już wywalczona przez żydowską awangardę i Kościół trzydzieści lat temu, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w dalszym ciągu walczył o demokrację w Rosji i w tej walce wspierał miejscowy żydowski reżim popychany z Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu. Może nawet poszerzyć ideę boju o bój o demokrację na Białorusi, co z całą pewnością uczyni i spotka się ze zrozumieniem i przychylnością miejscowego żydowskiego reżimu, zatroskanego – wzorem Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu -, o bratnich Białorusinów. Może sięgnąć jeszcze dalej, bo na kontynent amerykański – a jest niemal pewne, że jego demokratyczny internacjonalizm wskaże mu i ten kierunek – i poprzeć demokratyzację Wenezueli, stając w jednym szeregu z demokratami z Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu.

W IIIŻydo-RP/Polin atrybuty i prerogatywy politycznej postawy Nawalnego znajdą także pełne ujście i również będzie mógł być opozycjonistą. Raz będzie opozycjonistą w łonie PiS-dzielców, a innym razem w łonie PO-paprańców – a więc zawsze w nieustającym boju przeciw korupcji, ale za zachodnią demokrację.

W swojej walce Nawalny nie zostanie sam. Jak w Rosji, tak i w IIIŻydo-RP/Polin uzyska wsparcie pederastów, lesbijek i środowisk lgbt, które choć nie stanowią tu jeszcze znaczącej politycznej awangardy, to jednak do tej awangardy udanie i systematycznie aspirują – żeby nie być gołosłownym: np. prezes PiS-dzielców.

Zatem apelujemy do Władz Rosji:

uwolnijcie Nawalnego i przyślijcie do Warszawy. Rosja uwolni się od żenujących, haniebnych, ataków całego demokratycznego, zachodniego, świata, a dla nas w IIIŻydo-RP/Polin jedna syjonistyczna szumowina więcej nie ma większego znaczenia.

Zatroskani demokraci

KOMENTARZE

 • Nowalnego wymienić
  na Juliana Assanga !
  Jeśli to nie nastąpi Assange umrze.Świadkowie twierdzą że jest w fatalnym stanie.
  Wiadomo że proporcje są mocno zachwiane jako że Assange to ktoś a Nowalny to jajko bez żółtka,ale władze Rosji powinny choć popróbować pomóc temu pierwszemu (przy okazji pozbyć się Analnego).
 • @ikulalibal 16:13:24
  To jest przednia myśl.
  Ale z uwagi na to zachwianie proporcji trzeba byłoby chyba "doprawić" sytuację przetargową wcześniejszym dokoptowaniem do Navalnego reszty jego kamaryli. Wtedy może "partniory" łatwiej się zgodzą na wypuszczenie Assange'a.

  Pozdro!
 • Wolność
  Ale u nas takich dostatek drogi autorze. Nam się już ulewa od takich. 5z+ za notkę.
 • Brawo Putin. Z reprezentantami pseudowolnościowej judeobolszewii trzeba ostro. 
  Nawalny ciągle umiera i umiera. Ożywa, gdy ma wykonać zlecone zadanie. Sytuacja tego defraudanta staje się poważna, Rosjanie wyrzucili te śmieci NGO od "praw człowieka", skończył się dopływ kasy a to śmiertelna choroba dla takich "ciężko chorych" jak ten dupek. A dlaczego nigdzie nie podaje się, że Nawalny siedzi za złodziejstwo? Razem z braciszkiem (który już odsiedział karę) okradli w 2014r na około 400.000 euro rosyjski oddział francuskiej firmy "Yves Rocher". Ten pospolity złodziej znajduje się obecnie tam, gdzie jego miejsce.    Nawalny, agent USraela, dał się namówić swoim mocodawcom, aby powrócić do Rosji. Myślał, że zagra tam bohatera i zostanie nawet ruskim prezydentem albo premierem. Tak jak było to w przypadku USraelskich agentów w Gruzji czy na Ukrainie. Ale się przeliczył. Nie uwzględnił, że w Rosji starzy czekiści i ich potomkowie jeszcze mocno trzymają lejce władzy w rękach. Bez szans na jakikolwiek ciamajdan! Putin zakuł go w kajdany bez mrugnięcia okiem. Teraz Aleksy głoduje, aby się rozchorować, w nadziei, że znowu ewakuują go z ruskiego więzienia do komfortowej kliniki w Berlinie, jak tę panią z obwarzankami na głowie, Julię Tymoszenko. Jednak to była słaba kalkulacja. Historia się co prawda powtarza, ale nie jednoznacznie, tylko w odległych analogiach. Nawalny ma najlepszą opiekę lekarską w całej Rosji, nie sądzę by umarł o ile jakiś amerykański przyjaciel go nie otruje. Swoją drogą Amerykanie zainwestowali w niego miliony dolarów, zwrot z kapitału dopiero za 2,5 roku, trzeba jakoś podtrzymać kurs giełdowy, stąd takie zainteresowanie jego zdrowiem.  A wniosek jest jeden, bo Putin ma te wszystkie strachy w tyle i to on ma haki na skorumpowanych przez niego przywódców Europy i świata. Jedna Rosja, a cały świat leży pod nogami Putina i tylko popiskiwania i nic po za tym, bo Putin trzęsie całym światem i tym arabskim również, bo wszyscy przez lata się dali kupić przez co upokorzyć i poniżyć służalczo Putinowi.  Bardzo mu jankesi pomogli. Odesłali, nakazali ... przyszedł czas na "reanimację"? Szkoda człowieka, ale sam się "wdepnął" w bagno, bo zawierzył, iż dotrzymają umowy. Zapewne z tym się liczył? Czy nasze MSZ wydało już "notę dyplomatyczną"? Wszędzie, chcą być zauważalni ... coś zanadto "zakręceni", "podkręceni", nieprawdaż? Spodziewajmy się "zjaw" "więźniów politycznych"? A Cichą w ustach oszczędzili... czyli mocniejsze, trwalsze powiązania? Coś PAD cicho siedzi. 
          
 • @Jasiek 17:04:55
  Kolonia karna? Dostęp do internetu, do prawników, do rzeczniczki ....sauna , basen ....coś tu nie gra. Najwyższy czas skończyć z tą dżumą pod przykrywką praw człowieka. Brawo Rosja. Słuszna decyzja gdyż Nawalnyj sterowany przez zachód wywołałby tylko destabilizację w Rosji. Nawalnyj, Wielka Nadzieja Żydów na rozparcelowanie Rosji został właśnie znokautowany. Prawdę mówiąc nie był w polityce nawet poważnym zawodnikiem, jedynie "kelnerem" do sparingu za forsę. Tymczasem Putin w polityce to waga ciężka. Nie uda ci się Nawalnyj rozpętać ponownie żydolewacką rewolucję zachodnią w Rosji, nie z Putinem te numery! Tak, tak, jak go otruli w samolocie to też był bliski śmierci, tyle że lekarze ze szpitala Charite w Berlinie nic nie znaleźli, za co kazano im milczeć. Jak chłop nie chce jeść to trudno, jego wybór, ale jednego jestem pewien opiekę lekarską ma najlepszą w Rosji. A reszta jest robieniem szumu, mgły mózgowej bo bez tego chłop by nie istniał. I zaraz wyzdrowieje jak Tymoszenko. Nawalnyj to kolejny gnojek któremu nie powiodło się w życiu politycznym, więc przeskoczył na drugą stronę rzeki. Jeszcze niedawno zakładał nacjonalistyczną partię która tępiła nie Rosjan. Krzyczał o Krymie i jego powrocie do Rosji. Przebąkiwał coś o republikach bałtyckich jako integralną częścią Rosji. Jeszcze nie tak dawno pełnił dosyć poważne stanowiska w tej złej Putinowskiej Rosji, a kiedy okazało się że nie wychodzi mu polityczne życie, nie osiąga w nim sukcesów to chce na wzór Wałęsy /ps. op Bolek/ przetrwać jako opozycjonista i wskoczyć kiedyś na pomnik jako Prezydent. Ale trafił na takiego samego jak on, pewnie przeliczył się i już niedługo pociągnie.
    
 • WPS
  Demokratów u nas pod dostatkiem, ale i tego przyjmiemy w koniecznych obozach reedukacyjnych dla "demokratów z całego świata społeczeństwa otwartego"

  Rdzenni, polscy gospodarze.
 • @ikulalibal 16:13:24
  Jak można porównywać tych ludzi ? Assange tak jak za dobrych czasów dziennikarze ujawnił bandytyzm rządzących elit. Nawalny to zwykły sprzedawczyk, menda i pasożyt. Jemu oprócz trutki nic się nie należy. Zresztą takie kanalie tak samo są traktowane przez tych zdradzanych jak i przez mocodawców.
 • @kula Lis 69 18:28:03
  Rzeczywiście coś tu nie gra. Może sauny i basenów to nie miał, ale też w tej podłej Rosji jak ktoś trafił do koloni karnej to tak jak by wpadł do studni. A tu cały czas informacje o stanie zdrowia, o kiepskim żarciu itp. ciekawe czy więźniowie z obozów CIA też tak mogą się komunikować ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930