Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
876 postów 8665 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Co zadeklaruje rezydent Duda na klimatycznym szczycie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kochani, wzrośniemy gospodarczo i obronimy klimat – tak trzymać.

 

Czy padnie ważka deklaracja rezydenta Dudy?

Rezydent Duda weźmie udział w wirualnym szczycie klimatycznym zwołanym przez rezydenta USA, Joe Bidena. Duda zabierze głos podczas piątkowej debaty dotyczącej zagadnień wzrostu gospodarczego i tworzenia miejsc pracy w połączeniu z ambitną polityką klimatyczną. –https://forsal.pl/biznes/ekologia/artykuly/8147441,prezydent-duda-wezmie-udzial-w-wirtualnym-szczycie-klimatycznym.html

_______________

Trzeba uczciwie stwierdzić, że gdy idzie o walkę w obronie klimatu, to w łonie całej elity politycznej Polin zanikają wszelkie spory i podziały i wszyscy mówią jednym głosem: nie dla ocieplenia.

 

 

Nie będę ukrywał, że wszyscy w Polin niecierpliwie oczekują ważkiej deklaracji w obronie klimatu, szczególnie w kwestii jego systematycznego ocieplania. Liczymy, iż rezydent zdecydowanie odetnie się od krów nie tylko tych w Polin, ale w całym świecie i publicznie, odważnie, oświadczy, że nie będzie już więcej pierdział i bezmyślnie emitował do atmosfery także CO2. Świadomy wyzwań nowych czasów będzie recyrkulował obieg COsiedząc na drzewie – zgodnie z zamieszczonym rysunkiem. A wiec CO2 emitowane przez rezydenta nie trafi do atmosfery, zostanie w koronie drzew.

 

Jako młody, sprawny polityk nie powinien mieć najmniejszych problemów z wdrapaniem się na gałąź. Być może – zachęcając innych mężów – przywoła do siebie małżonkę śpiewając tekst znanego szlagieru: „ja umiem kochać w pociągu, w przeciągu, na drągu”. I wespół w zespół dając przykład otwartemu społeczeństwu Polin dadzą jednocześnie odpór pierdzeniu i emitowaniu CO2.      

Trudno jednak oczekiwać, że starsi osobnicy, wzorem młodego rezydenta, wdrapią się na drzewo. Nie przymierzając, z całą pewnością nie uda się ta sztuka steranemu życiem prezesowi PiS-dzielców. No i głupio by wyglądało, gdyby do swojego kota prezes śpiewał „ja umiem kochać w pociągu, w przeciągu, na drągu”, co innego do wesołego geja z PO, P.Rabieja, ale to już nie te czasy. Jedyne co w takiej sytuacji pozostaje starcom, to siedzieć w krzakach i tam oddawać się klimatycznej recyrkulacji.

 

Należałoby także zainspirować przywódców zachodnich demokracji oraz światowe gremia walczących o klimat organizacji – i miejmy nadzieję, że rezydent Duda to uczyni – do powszechnego wprowadzenia poniższego znaku i wymuszenia jego bezwzględnego przestrzegania. 

 

W ramach ambitnej polityki klimatycznej rezydent Polin mógłby zadeklarować, że jego kraj podejmie się produkcji wyłapywacza metanu (pierdów) według poniższego projektu.

 

Jednakowoż mając na względzie nieustającą walkę o dobro klimatu i rozumiejąc wynikającą z tego konieczność likwidacji przemysłu, należałoby zaproponować uproszczoną, chałupniczą, wersję proponowanego urządzenia z wykorzystaniem surowców wtórnych. Chodzi o to, żeby każdy przeciętnie uzdolniony Europejczyk mógł zrobić podobne urządzenie samodzielnie w domu.

Co będzie potrzebne do zbudowania wyłapywacza pierdów?

Potrzebne będą: nagębna covid-onuca, stara rura od odkurzacza przecięta w połowie, dwa opróżnione papierowe worki od odkurzacza np. Zelmer, zużyty filtr od samochodowej klimatyzacji – wszystko to surowce wtórne, których mamy pod dostatkiem, bo tylko 9% odpadów podlega recyklingowi -, oraz klej „Kropelka” i gumowy balonik (koniecznie nowy i może być np. prezerwatywa).

Sposób wykonania: w nagębnej covid-onucy wycinamy otwór i sklejamy ją z 1/2 rury. Drugi koniec rury wkładamy w otwór worka od odkurzacza i sklejamy. Do dna worka kleimy po obwodzie filtr od klimatyzacji. Do drugiej strony filtra przyklejamy w analogiczny sposób drugi worek z wklejonym do niego balonikiem, a do otworu worka kleimy drugą połowę rury. 

Taką konstrukcję instalujemy na sobie, covid-onucą na gębie a wolny koniec rury instalujemy w odbyt. Metan (pierdy) zbierają się w baloniku. Jestem gotów wyposażyc całą elitę Polin w domowym sposobem wykonane wyłapywacze pierdów.

Siedząc całymi rodzinami na drzewie lub w krzakach, będą mogli miło spędzać covidowe wieczory ogrzewając się własną, odnawialną, energią z wypalonych pierdów lub wesoło je wypalać w rodzinnym gronie zamiast puszczania bengalskich ogni.

Kochani, wzrośniemy gospodarczo i obronimy klimat – tak trzymać.

 

 Dariusz Kosiur 

PS

Dla miejscowej i światowej elity walczącej o dobro klimatu dedykuję wesołą piosenkę

https://www.facebook.com/kiepscy/videos/349048302327231/

 

KOMENTARZE

 • how dare you
  Jakieś "wpisowe" w tej grze chyba kolega Duda powinien zadeklarować. Najtaniej i najszybciej byłoby zakazać w Polsce produkcji oraz spozywania bigosu i grochówki jak również posiadania surowców i aparatury do ich wytwarzania. Redukcja wydzielania metanu natychmiastowa.

  https://www.youtube.com/watch?v=SSVDZ0MySk8
 • @Nibiru 18:00:30
  Brytyjczycy będą musieli ocenzurować programy swojej tv.
  Gorzej, że i TVP posiada licencję na ten sam program.

  https://www.youtube.com/watch?v=ACbbtMMCR34&t=69s
 • Prezydent: Do 2049 roku w Polsce ma nastąpić wyłączenie węgla z produkcji elektrycznej
  To jest ZDRADA Śląska i Ślązaków. To samo miałem za Komororuskiego. Nie mogę się doczekać twoich ostatnich dni w pałacu przy Krakowski Przedmieściu. Idź i nie wracaj więcej. I ten głupi uśmieszek .. Dlaczego tak szybko, skoro Andrzej Duda w 2018 r.na COP24 w Katowicach chwalił się: Mamy węgla jeszcze na 200 lat. Czy w międzyczasie Morawiecki będzie jeździł po Polsce i rozdawał polskie auta elektryczne na prąd z ruskiego węgla? Żałosny koleś. Codziennie gada co innego. Byleby poklepali go po plecach. Zupełna umysłowa ameba. Ekologiczne szaleństwo. To aberacja jest. Nie na tą osobę głosowali Polacy. Albo Andrzej Duda zmienił poglądy o 180 stopni, czyli oszukał ludzi albo przemawiał dziś podstawiony osobnik łudząco podobny z wyglądu do Dudy, a prawdziwego trzymają w lochach. Pytanie..Do tego czasu ile elektrowni atomowych będziemy mieli? Na razie mamy jedną ''Widmo'' im. Ministra Grada. A małe Czechy mają dwie. Jakoś w kampanii wyborczej inaczej słyszałem. Już płacimy jak obłąkani za prąd, a górnicy i pracownicy przemysłu wokół górnictwa będą wniebowzięci. Cała energochłonna produkcja pójdzie od nas. Brawo PiS! Tak bardzo, że ręce opadają. Wypowiedź Prezydenta RP Andrzeja Dudy podczas Szczytu Klimatycznego zwołanego przez Prezydenta USA Joe Bidena

  https://twitter.com/i/broadcasts/1BRJjBXpnMVJw
 • @Nibiru 18:00:30 Prezydent to manekin NWO, przyjdzie czyścić RP od zdrajców !
  Brawo to zrobią nam Miks energetyczny to pewne jak w Banku wyskoczymy z butów o dzięki ci panie prezydencie. Nie będzie można się już wykręcić jak się zaczną poważne skutki tej obłąkańczej polityki: braki prądu i wysokie koszty prądu i ogrzewania. Będzie jak w „Alternatywach 4”: 20 stopień zasilania. Dobrze, że to ostatnia kadencja tego koszernego eko banderowca. Co za błazen. PAD chiał POdlizać się lewakom ale nawet oni go olali. Chciał POdlizać się banderowcom i darł się „ssała upadlinie”. On już liczy tylko na POsadkę brukselską w jakiejś synagodze tryzubowej. Ten ignorant nawet nie rozumie, że posługuje się neomarksistowską nowomową, po co zabiera się za sprawy których nie rozumie? Trzeba przynajmniej znać znaczenie słów których się używa. Nie wiem jak wy, ale ja mam dosyć tego pieprzenia. Tu kasta sra nam codziennie na głowę (licencja poetica aktorki Janda) a Duda pieprzy o zmieniającym się klimacie. Całkowicie oderwał się od rzeczywistości! Dosyć tego! Lewicowy prezydent. Przed końcem kadencji zacznie realizować pomysły Spurek. I pracę u lewaków ma zapewnioną do emerytury. Czy polityka rządu nie jest identyczna z równaniem jakie stworzył Bill Gates? Bardzo ciekawe…

  https://m.cda.pl/video/171804db
 • Premier na szczycie klimatycznym:
  Naszym narodowym celem powinno być odejście od paliw kopalnych. Transformacja musi być sprawiedliwa. Wszystkie nasze działania muszą prowadzić do tego, żeby koszt transformacji energetycznej był rozłożony właściwie, grupy najmniej uposażone muszą mieć perspektywę zmiany powiedział w piątek podczas szczytu klimatycznego Togetair premier Mateusz Morawiecki.
  https://wpolityce.pl/gospodarka/548188-premier-na-szczycie-klimatycznym-wskazuje-na-cele-polski


  Ps...On od wejścia do rządu realizuje globalistyczną agendę a nie program który wyniósł ZP do władzy. Ale ściema pandemiczna nie zdołała przesłonić realizowanych celów w interesie globalnych elit.

  Demontują Polskę krok po kroku, teraz czas na energetykę, a ja głupi na nich głosowałem, SZOK..Samochody elektryczne i wodorowe. O czym on bredzi ? Energię elektryczną mamy z węgla a wodoru nikt na świecie nie potrafi tanio produkować (nie opłaca się skórka za wyprawkę). Nie wiem kto go podrzucił prawicy, ale najwyraźniej nie ma poczucia więzi z narodem, tradycją i naszą kulturą. Im szybciej upadną, to jest nadzieja na osądzenie tego zbuka. Ten żydokomunista niszczy polską energetykę i przemysł i w obcym interesie. Nie było w historii tak szkodliwego rządu w Polsce, to można porównać tylko z działalnością okupantów 1939-45. Narodowym celem powinno być korzystanie z paliw kopalnych, p. Morawiecki, gdyż węgiel jest polskim dobrem narodowym. Jakiej jest pan naprawdę narodowości, premierze? Zdrada interesu Polski. To wróg Polaków. Pacynka Sorosa. Nie da się spokojnie czytać wynurzeń tego psa „nowej normalności”. Chce nas po prostu pozbawić własnych, pewnych źródeł energii i wielokrotnie okraść na kosztach „zielonej transformacji”. To nie Polak. Te sztucznie wywołane zmiany klimatu to takie same kłamstwa jak kowid a zarobią żydzi na głupich gojach. Ile będzie kosztował naród ten „narodowy cel”? Jak duża będzie podwyżka opłat za energię? To jest plan Niemców, żeby zniszczyć podstawy gospodarcze Polski. To Niemcy na nas wymusili ten dyktat i trzeba to powiedzieć wprost. Jak „kwestia polska” zostanie już ostatecznie rozwiązana, Niemcy sobie ten węgiel metodycznie wydobędą na własny pożytek.

  NOWY czerwony ŁAD..odejście PL od węgla = 10-12x droższa produkcja prądu + braki w jego dostawie. Witajcie w Nowym Ładzie! Gdzie rządy działa w interesie banków i korporacji i na szkodę własnych obywateli.

  odejście PL od węgla = „Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka”
  RAPORT:

  https://tinyurl.com/tt4et3vu
 • @Nibiru 18:00:30
  Już dawno przed nim ostrzegał prokurator Czyżewski, na którego mafia paliwowa wydała wyrok śmierci, że u Gaucka poprosił o teczkę Kornela a pracownik przywiózł mu cały wózek akt na Kornela i Mateusza.
 • @Rzeczpospolita Moravicki, Narodowy Molestator Narodu
  A ja myślałem że praca u siebie, na własnym a nie jako parobki u zachodnich panów. Racjonalne korzystanie z własnej ziemi, zasobów, również drewna na własnej działce, a nie ciągłe kupowanie od obcych surowców i technologii, i słuchanie się obcych co jest dla nas najlepsze. Wbrew pozorom węgiel jest bezpieczniejszy dla środowiska niż atom którego skutki mogą być katastrofalne na wiele pokoleń i dużym obszarze pomijając już nienormalne koszty jaki będzie musiało ponieść społeczeństwo. Norwegia jakoś nie zamyka hydroelektrowni które też ingerują w środowisko i nie zamienia ich na atom czy gaz. Każdy powinien racjonalnie się zachowywać a my mamy najwięcej węgla i geotermie a nawet nie myślimy o ich wykorzystaniu bo za nas myślą inni i to oni nam dyktują tak żeby na nas zarobić a nas uzależnić.
 • @Nibiru 18:00:30
  Ale to jest zabawny gość. Dwa lata temu mówili o węglu, że przez 200 lat będziemy nim palić. Ale w co to ciemny lud nie uwierzy. Teraz politykę UE Zielony Ład przypisuje sobie. Jutro dowiemy się, że to on przekonał UE do zielonego ładu i czystego powietrza.
 • @Rzeczpospolita 18:23:26
  Według mnie to ten maestro fałszuje i nikt mu płyty nie wyda :-)
 • WPS
  Wystąpienie W.Putina na online konferencji ws. klimatu 22.04.2021 r.

  http://kremlin.ru/events/president/news/65425
 • @kula Lis 69 20:35:58
  W następnych wyborach prezydenckich PiS wystawi nowego geniusza a Ty będziesz namawiał do głosowania na niego - takie "mniejsze zło".
 • @Robik 07:03:46
  Ja już w następnych wyborach nie będę uczestniczył.
 • @kula Lis 69 08:31:20
  Zobaczymy... - czas pokaże.
 • Wolność
  Ten człowiek wraz ze swoją świtą nie jest wart uwagi - wszystkie jego decyzje podejmowane są przeciw narodowi polskiemu.
 • @kula Lis 69 20:35:58
  Tyle że teraz rząd ma w planach budowę elektrowni atomowej i musi przypilnować żeby wybrać jedynie słusznego wykonawcę . A tak na marginesie to mimo wszystko trzeba chronić środowisko, a jakimi metodami to już inna sprawa. Ponoć posiadamy technologię zgazowywania węgla, ale to chyba też będzie be, bo a nuż byśmy zrezygnowali z kupowania gazu skroplonego.
 • @marek500 12:54:19
  Ta technologia jest znana od lat 70 ub wieku i blokowana.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930