Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

A.Łukaszenka ograł żydowski reżim IIIRP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W czyjej obronie staje syjonistyczna banda żydowskiego reżimu IIIRP?

Wielkie brawa dla prezydenta A.Łukaszenki i jego służb za perfekcyjną akcję aresztowania antybiałoruskiego, syjonistycznego, dywersanta i agenta, Romana Protasewicza.

.

Romana Protasewicz – współtwórca antybiałoruskiego blogu Nexta, który służył syjonistom do organizowania marszów przeciwko słowiańskim władzom Białorusi. 

Oto, w czyjej obronie staje syjonistyczna banda żydowskiego reżimu IIIRP oraz powszechne w IIIRP żydo-media

Twitter – Piotr Panasiuk: Roman Protasiewicz służył w neofaszystowskim batalionie AZOW w Donbasie. To kanalia nie bohater…  (zdjęcie powyżej) informacja już nie jest dostępna, właściciel Twittera ją usunął.

.

Rządzącej w IIIRP reżimowej bandzie faszyzm nie przeszkadza, jeśli tylko jest dobrze ukierunkowany, np. przeciw Białorusi, Rosji, przeciw Polakom, a więc musi to być faszyzm funkcjonujący w symbiozie z syjonizmem.

Syjonistyczna reżimowa banda IIIRP jest wściekła i pluje sobie w brodę. Otóż reżimowi decydenci IIIRP nie chcieli udzielić Protasewiczowi azylu politycznego. Obawiali się, że to podstępna gra prezydenta Białorusi, A.Łukaszenki, który w ten sposób chce syjonistycznej IIIRP podesłać swojego agenta, a teraz patałachy rozpaczają, że A.Łukaszenka zmusił do lądowania ich samolot i aresztował syjonistycznego draba. (https://oko.press/roman-protasiewicz-bez-azylu/)

Żeby potępić perfekcyjną akcję białoruskich służb, które skutecznie wyłapują dywersantów i agentów na żołdzie światowego syjonizmu, uparcie dążącego do obalenia białoruskich władz, żydowski reżim IIIRP sięgnął po swoich czołowych syjonistów.

Warto tu przywołać wypowiedź jednego z nich, wasalnego terrorysty zachodniej demokracji, R.Sikorskiego, z 2010r. Sikorski z poprzednikiem F.Steinmeiera, pederastą G.Westerwelle (szef MSZ NRF), złożyli prezydentowi A.Łukaszence w listopadzie 2010r., na miesiąc przed wyborami prezydenckimi, „propozycję nie do odrzucenia”. Sikorski pochwalił się w TVP1, że przedstawili prezydentowi Białorusi bardzo demokratyczną propozycję:

w wypadku, gdy Łukaszenka umożliwi któremuś z jego konkurentów wygranie wyborów, odejdzie z polityki jako zamożny i żyjący w bezpieczeństwie obywatel Europy. Ale w wypadku gdy na ten „odważny” krok się on nie zdecyduje, to winien oczekiwać losu Miloszwicia w Jugosławii, Nadżbullacha w Afganistanie lub Saddama Husseina w Iraku…

Ot i zachodnia demokracja co się zowie – Polakatolik nie powinien zapominać, że ta demokracja ma w IIIRP błogosławieństwo Kościoła.

 za: https://radeksikorski.eu

.

A tu jeszcze inne kreatury broniące syjonistycznego zbira, Protasewicza. 24 maja 2021r. w programie „Gość Wydarzeń” B.Rymanowskiego o zatrzymaniu na lotnisku antybiałoruskiego dywersanta wypowiadali się: syjonista Stsiapan Putsila, założyciel kanału Nexta, wicemarszałek Senatu, Marek Pęk (PiS) oraz poseł aktualnej, IX kadencji kne-sejmeu IIIRP, Władysław Teofil Bartoszewski (PSL) – posiada obywatelstwo polskie i brytyjskie, a więc zachodni demokrata pełną gębą. Kto chce może ich wysłuchać – link poniżej.

https://www.polsatnews.pl/wideo-program/gosc-wydarzen-stsiapan-putsila-marek-pek-i-wladyslaw-teofil-bartoszewski_6790384/

Warto na chwilę zatrzymać się przy żydowskim syjoniści W.T.Bartoszewskim. Jego ojcem był niejaki W.Bartoszewski, a jak to zwykle bywa „nie daleko pada jabłko od jabłoni” zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z antypolskim Żydostwem. Otóż tate posła IIIRP, W.T.Bartoszewskiego, w 1986r. w NRF, na 36 kongresie pn. „Kościół w potrzebie kwestionował polskość Ziem Odzyskanych, co z nieukrywaną radością odnotowała niemiecka prasa, „Die Welt” i „Frankwurter Allgemeine” (z 4 sierpnia 1986r.). W IIIRP nie stanowiło to żadnej przeszkody dla powierzenia W.Bartoszewskiemu funkcji szefa MSZ i to aż dwukrotnie, w rządzie J.Oleksego (był desygnowany na szefa MSZ przez L.Wałęsę) i w rządzie J.Buzka. Ta ostatnia kreatura, J.Buzek, także marzy o zachodniej demokracji na Białorusi.

Uczynny Buzek

https://www.youtube.com/watch?v=jnDjyE-cXGs

 

Tak się zastanawiam, czy żydowscy szowiniści z syjonistycznej Otwartej Rzeczpospolitej doniosą do prokuratury na wyżej wymienionych o ściganie ich za uprawianie faszyzmu? A może i znajdzie się prokurator, jakiś M.Młynarczyk, który postawi zarzuty i nakaże przeszukania mieszkań tych ewidentnych w końcu syjonistów-faszystów? W telefonicznej rozmowie ze mną imć Młynarczyk chwalił się, że przeszedł szkolenie na okoliczność faszyzmu i muszę przyznać, że faszystowskie metody terroru politycznego opanował na piątkę z plusem. Osobnik ten oprócz szantażowania mnie, postawił mi m.in. zarzut propagowania faszyzmu, a przecież w sprawie z R.Protasewiczem i z działaniami przeciwko Białorusi i przeciwko jej władzom, mamy do czynienia nie tyle z propagowaniem, co z oczywistym uprawianiem faszyzmu.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @
  Dziś włączyłem radio Warszawa I i usłyszałem jak wybrzmiewa znajoma muzyka na cymbałach.

  Bosak wyraził pełne zrozumienie i poparcie dla sankcji dla Białorusi od ,,polskiego rządu", Dude zaś wyraził się o Rosji że to nie jest normalne państwo.
 • @Rzeczpospolita
  https://www.youtube.com/watch?v=EkrY1wGz-7U Salute 5*.
 • @
  Mnie oburza bezczelnosc obywatela Sikorskiego.
  Domorosly dyplomata nie zdaje sobie sprawy, ze grozac smiercia prezydentowi suwerennego panstwa popelnia przestepstwo ?
  W lagodnej wersji to MOWA NIENAWISCI.
  Paskudna wypowiedz.
 • @morgan 17:25:57
  Rząd, władza jest zawsze lustrzanym odbiciem narodu - nie rozumiem w czym problem ?
 • @werka1321 17:34:45
  To chyba coś nie tak. Bo jak to, żydowski reżim ma być odzwierciedleniem polskiego narodu -?

  Pani powinna jeszcze to sobie przemyśleć.
 • 5*
  Prezydent Łukaszenka na tle skorumpowanych psycholi-kryminalistów, będących jelitami dzisiejszego zdemokratyzowanego (tfu!) świata, jest gigantem. Ale jest za mały jednocześnie, by stać się zbawcą świata. Białoruś jest na to za mała.
  Być może, że gdyby to wspaniały Gospodarz Łukaszenka stał na czele Rosji, to miałby potencjał, żeby stać się nowym Józefem Stalinem...

  Do czasów Plandemii wywołanej mendialnie przez między-"narodowych" arcy zbrodniarzy chciałem wierzyć, że to Władimir Putin będzie osobą, która uwolni świat od szaleńców. Jak się jednak okazało, "kolektywny Putin" plandemicznie gra z "partniorami" do jednej bramki. Jego naókafcy nawet stworzyli ruską wyszczepionkę na nieistniejącego w przyrodzie "wirusa", nie wspominając o terrorze covidowym, który może na prowincjach Federacji nie jest aż tak ciężki jak w wiodących demokracjach demokratycznych (tfu!), ale jednak jest.
  Putin swym autorytetem podpisał się pod ta zbrodniczą hutzpą.

  I wówczas zrozumiałem, że to nie jest nowy Józef Stalin. Że nie ma nadziei.

  A dlaczego przywołałem ducha św. Józefa Stalina?
  Może oddam głos komentatorowi @Metro, który w pewnym miejscu sieci niedawno napisał:

  "Demonizujecie Józefa Stalina z prostego powodu – On pokazał że żydów można skutecznie ogrywać ich własną bronią. Macie na Jego punkcie obsesję do dzisiaj.

  Józef Stalin ograł międzynarodowych żydów wiele razy. Tak z głowy na gorąco:
  – przejął stery władzy po umierającym na syfilis Leninie zamiast demona Trockiego, który był podczepiony pod bank Kuhn&Loeb w NY (odpowiednik dzisiejszego Goldman Sachs);
  – rozpropagował doktrynę „socjalizm w jednym kraju” która wybijała zęby ideologii komunizmu Trockiego (żydowscy bolszewicy zwyczajnie chcieli globalnej wojny a nie uprzemysłowienia ZSRR, po to im byli potrzebni robotnicy);
  – zgasił próbę zamachu stanu trockistów w 1927 roku, wypędził Trockiego a potem pomógł dostać się temu diabłu „do domu ojca”;
  – rozpoczął i zakończył w 1941 roki industrializację ZSRR która była cudem ekonomicznym (jedyna na świecie industrializacja finansowana z rachunku bieżącego, bez zaciągania długu u lichwiarzy z Synagogi Szatana);
  – odebrał żydom Krym w którym już się usadawiali;
  – przeprowadził czystkę w aparacie pomagając przenieść się „do domu ojca” wielu żydowskim zbrodniarzom (tzw. czystki stalinowskie) w aparacie biurokratycznym czy w armii, dzięki czemu w ZSRR podczas wojny nie było odpowiednika adm. Wilhelma Canarisa – agenta wroga. Te czystki to chyba największy żydowski ból?
  – wygrał wojnę z unią europejską (3Rzesza była tylko liderem koalicji);
  – nie dał wciągnąć ZSRR w pułapkę systemu z Bretton Woods (1944) i nie podporządkował po wojnie ZSRR Judeoanglosasom wbrew planom Sanhedrynu. Plany takie były, doradcy prezydenta Rosenvelta kadzili mu zapewniając że po wojnie zostanie władcą świata;
  – zdobył dla ZSRR plany bomby atomowej ukradzione przez żydów w USA;
  – stworzył dojrzały stalinowski system ekonomiczny po 2WŚ w ZSRR i w krajach satelickich, dzięki czemu w Polsce pierwszy raz w historii zafunkcjonował pieniądz wolny od długu, co stanowi gwałcące naruszenie zasad Pisma świętego (Pwt 15:6 //Bo Pan, Bóg twój, pobłogosławił ci tak, jak ci to powiedział. Będziesz pożyczał wielu narodom, a sam od nikogo nie będziesz pożyczał; będziesz panował nad wielu narodami, a one nad tobą nie zapanują.//);

  Z tych i pewnie wielu innych powodów Józef Stalin został zamordowany w 1953 roku. Dzięki Jego działalności nadejście Mesjasza opóźniło się o wiele dekad, w sumie chyba blisko stulecie (to oczywiście przy założeniu że teraz Mesjasz wreszcie nadejdzie).
  Macie na Jego punkcie obsesję do dzisiaj. W ostatnich akapitach jest mowa właśnie o Józefie Stalinie: https://chabad.org.pl/purim/
 • @Kmieć 18:52:19
  Tak mi przyszło do pustego kmiecego łba, że może Sanhedryn to właśnie Putina wybrał na Mesjasza, czyli żydowskiego demona w ludzkiej skórze?...

  W końcu te hocus-pocus z nim w roli głównej odprawiane na pewnej greckiej wyspie przed chyba jakoś dekadą nie były sobie ot, tak dla jaj - jak to pisuje pan Chłop Jag (@demonkracja)...
  Prawda? Szanowny Panie @Ikulalibalu?
 • Wolność
  Najzabawniejsze, że temu Panu koło uja latają sankcje - istnieje sobie pod skrzydełkami Pana Putina i jego naród nie zdycha w kolejce na miejsce w szpitalu ani nie robi za tanią siłę roboczą u Merkelowej. Brawo.
 • @Rzeczpospolita 17:49:43
  Pewnie chodzi o krzywe lustro.
 • widziales ten przemysł białoruski?
  to jedz i zobacz , co do banków skoro mają swoje to po co jada na kredytach z chin i rosji?
 • @michalm12345 20:34:53
  https://www.youtube.com/watch?v=Y-TgAVzeVGI&t=49s

  https://www.youtube.com/watch?v=4soo9_TCUp0
 • Banderowiec
  https://yt3.ggpht.com/xIIoapKBvqQ2Sas0Epm-gG5L3RrTdiHB-cMOjmsAGf_cqJktbmmTTRp2Q9OvCArtiHkUR11TM97wQg=s658-c-fcrop64=1,00002dc0ffffd23f-nd
 • @Kmieć 18:52:19
  ------- GRATULACJE !!! moje gratulacje ! za doskonałą diagnozę choroby na Stalina.

  Odkryłam to dość dawno , tam gdzie żyd ( króluje ) tam patos , uwielbienie , np Piłsudski , tam gdzie wypadły zęby , tam ! Stalin.
 • WPS
  „Roman Dmitriewicz Protasewicz, ur. 05.05.1995, administrator kanału telegramu NEXTA.
  W maju 2011 r. dołączył do młodzieżowej radykalnej grupy nacjonalistycznej "Młody Front" (MF). Został członkiem Rady Miejskiej, a następnie pod patronatem D. Daszkiewicza i R. Wasiliewa do naczelnego organu MF - „Uprawu”.
  Latem 2014 r. wyjechał na Ukrainę, aby uczestniczyć w działaniach wojennych w Donbasie po stronie sił ATO. Na Ukrainie spotkał się z szefem ultraprawicowego „Sojuszu Narodowego” i aktywnym uczestnikiem Majdanu Igorem Guzem. Za namową Guza Protasewicz wstąpił do neonazistowskiego batalionu „Azow”, gdzie przeszedł specjalne szkolenie w walce wręcz, strzelaniu z broni palnej, akcjach szturmowych, dywersyjnych i wywrotowych. Zimą 2015 roku awansował do stopnia zastępcy dowódcy łączności 2. kompanii uderzeniowo-szturmowej. Brał udział w pozyskiwaniu finansowania polskiego i amerykańskiego na potrzeby Azowa.
  W 2017 roku został zatrudniony przez "Radio Swoboda", odbył staż w Pradze, a następnie w USA. Zimą 2020 roku poprosił o azyl polityczny w Polsce. Od stycznia 2020 - administrator Telegram kanału NEXTA. Obecnie Roman Protasewicz mieszkał w wynajmowanym mieszkaniu w Warszawie, za które płaci 650 euro miesięcznie ”.

  za: https://diana-mihailova.livejournal.com/6519271.html?fbclid=IwAR3XQGS8ZXopiZDieGdMpJRO1rkZD0X5H0wR64MHywvJ9IZc2i5M1XpuTbo
 • @Oracz 16:38:34
  żydowska Polin jest za to normalna bo to żydowska Polin więc dla chazarsko nazisyów banderowcy będąc na upa dołach to też normalni, a jakże miałoby być inaczej.

  Te same chamskie ryje, uważają że mordowanie przez izrael i usa ludzi przy pomocy rakiet, bomb, dronów to też jest normalne tak jak z polecenia usa reżimu, terrorystyczne zmuszenie pilotów samolotu by lądowali we Wiedniu by móc aresztować Snowdena.

  Tego to chazarskie ścierwo nie uznało za terroryzmem bo to był ich terroryzm.

  Pozdr.
 • WPS
  Jednym z najbardziej oburzonych prześladowaniami " demokratycznej opozycji" na Białorusi jest kombatant analogicznej" demokratycznej opozycji"- czytaj syjonistycznej agentury w Polsce - Adam Michnik. Ten niemal zmumifikowany już "demokrata" chciałby monitorować przestrzeganie praw człowieka i swobód demokratyczychna Białorusi,
  "Gorliwy demokrata" z nad Wisły jakoś milczał natomiast, gdy kilka lat przetrzymywany był bezprawnie w areszcie Mateusz Piskorski. Zmumifikowany Adaś, jak pamiętamy, zapewne aktywnie uczestniczył w próbach przylepienia do stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej etykietki "płatnych wtyczek Łukaszeki" na łamach swojej " demokratycznej tuby" GazWyb w czerwcu 2011 r.(https://wyborcza.pl/1,75398,9819759,Polskie_wtyczki_Lukaszenki.html)

  Jego jadowicie antypolski, syjonistyczny kumpel Marek Gumkowski, prezes stowarzyszenia " Otwarta Rzeczpospolita" nagminnie denuncjuje Polaków za ich rzekomą nienawiść etniczną, szerzenie antysemityzmu i faszyzmu, m.in. w marcu 2018 zrobił donos do prokuratury Warszawa -Praga Północ na redakcję portalu wiernipolsce1.wordpress.com.

  Owi tak wyczuleni na przestrzeganie demokracji w Polsce i na Białorusi komandosi " otwartego społeczeństwa" na pasku amerykańskich fudacji będących narzędziem w rękach syjonistów do walki z suwerennymi państwami ( oczywiście z wykluczeniem Izraela) - wychowują kolejne pokolenia janczarów syjonizmu i światowej lichwy, do destabilizacji państw narodowych znienawidzonych przez szowinistów żydowskich.

  Do tych nowych pokoleń syjonistycznych janczarów należa takie sprzedajne, polityczne prostytutki, jak tak "opłakiwany" Roman Protasiewicz, Andrzej Poczobut, czy ciagle aktywnie szkodzący suwerennej Białorusi: Swiatłana Tichanowska, Sciapan Puciła, Franak Wiaczorka i inni

  Tego ostatniego przedstawiciele WPS sami zdemaskowali i "zdekonspirowali" jako opłacanego przez Sorosa "komandosa społeczeństwa otwartego" do działań specjalnych na Białorusi, który dodatkowo dezinformował polską młodzież studencką:
  ( http://wps.neon24.pl/post/82286,uniwersytet-lodzki-dni-bialorusi-lub-zydo-rezim-rp-indoktrynuje-na-polskich-uczelniach)
 • @stanislav 01:00:43 Aby było ciekawiej, to palestyński HAMAS powiadomił lotnisko w Mińsku, ze w samolocie z Aten do Wilna jest
  bomba, która wybuchnie, gdy samolot będzie podchodził do lądowania w Wilnie. Usłyszawszy to ostrzeżenie, pilot przez 15 minut próbował wyprosić awaryjne lądowanie i w Wilnie i w Warszawie i w Kijowie, ale mu odmówiono. Poleciał zatem do Mińska, który na nie się zgodził.

  "Palestyńczycy" twierdzili, że w samolocie leciała litewska ekipa, która wracała ze spotkana "Delfickiej Grupy ekonomicznej".

  Czytać więcej: https://www.km.ru/world/2021/05/26/aleksandr-lukashenko/888182-lukashenko-potreboval-ot-zapada-kompensatsii-za-intside

  A tak ogólnie, wobec najnowszego ZAKAZU lądowania białoruskich samolotów w UE, Rosja ogłosiła, że nie będzie przyjmować samolotów z UE, które zaczęły omijać Białoruś. To pod pretekstem, że by to było możliwe, trzeba by było zmienić ogólne prawa międzynarodowego ruchu lotniczego. Stąd praktyczne zatrzymanie przelotów między UE (za wyjątkiem Skandynawii) a Rosją - bo poprzez Ukrainę już od 2014 roku samoloty pasażerskie z Zachodu nie latają.
 • @Berkeley72 11:16:13
  "wobec najnowszego ZAKAZU lądowania białoruskich samolotów w UE, Rosja ogłosiła, że nie będzie przyjmować samolotów z UE, które zaczęły omijać Białoruś. To pod pretekstem, że by to było możliwe, trzeba by było zmienić ogólne prawa międzynarodowego ruchu lotniczego. Stąd praktyczne zatrzymanie przelotów między UE (za wyjątkiem Skandynawii) a Rosją - bo poprzez Ukrainę już od 2014 roku samoloty pasażerskie z Zachodu nie latają."

  Najbardziej bolesne dla europejskich linii lotniczych będą loty do Chin, Japonii i Południowej Korei. Dłuższe trasy uczynią je niekonkurencyjnymi. To będzie katastrofalny cios.

  (Trasy na poniższej mapie wydają się być zakrzywione ze względu na kulistość Ziemi, tak naprawdę są proste.)

  https://www.fly4free.com/wp-content/uploads/2018/02/map-12.png
 • @Pedant 11:49:56
  Najzabawniejsze w tym jest to, że " stratedzy gospodarczy" z PiS, chcą budować Centralny Port Lotniczy nastawiony głównie na loty na kierunku geograficznym, które ci sami " stratedzy gospodarczy" swoimi działaniami zamykają :))))
 • Nie będzie żydo-rebelii na Białorusi
  .
  Do kompletnego ośmieszenia żydowskiego reżimu IIIRP doszło, gdy prokuratura IIIRP przekazała białoruskim władzom informacje o bankowych kontach „bojowca” o zachodnią „demokrację” na Białorusi, A.Bialackiego, na które żydowski reżim przelewał fundusze do walki z A.Łukaszenką. Ówczesny szef MSZ, niejaki R.Sikorski, prywatnie mąż A.Applebaum, przepraszał, ubolewał, ale i deklarował, że „IIIŻydo-RP i UE nie ustaną w wysiłkach, by zwolniono męża pani Pińczuk, A.Bialackiego i pozostałych więźniów politycznych na Białorusi”, którzy razem z nim trafili dzięki prokuraturze IIIRP do ciupy.
  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/137647,nie-bedzie-zydo-rebelii-na-bialorusi
  _________________

  Oleś Bialacki jak Al Capone – czyli jak działa białoruska opozycja

  https://www.youtube.com/watch?v=H9YttKD8EKM
  https://www.youtube.com/watch?v=fXXVh61KmQM
 • @Rzeczpospolita 16:56:15
  " którzy razem z nim trafili dzięki prokuraturze IIIRP do ciupy"

  Być może prokuratorzy na całym świecie są podobni i mają zawodowe poczucie solidarności? Tak jak prawnicy, policjanci i taksówkarze? ;)

  Kto jeszcze?
 • @Pedant 18:26:46
  Podobni w swoich postępowaniach mogą być, ale solidarność prokuratorów zachodniej demokracji i białoruskiego "reżimu" jest wykluczona.
 • @Rzeczpospolita 19:00:20
  "Podobni w swoich postępowaniach mogą być, ale solidarność prokuratorów zachodniej demokracji i białoruskiego "reżimu" jest wykluczona."

  Większość książek napisanych przez byłych siłowików czy to ze Wschodu czy Zachodu sugeruje odwrotnie. Pan za bardzo jest zaślepiony ideologią.

  Zawodowi żołnierze, policjanci, szpiedzy, itd ... rozumieją się i rozpoznają, niezależnie jakim reżimom służą.

  Podobnie prawnicy, lekarze, przedsiębiorcy itd ...
 • @Pedant 19:49:58
  "Pan za bardzo jest zaślepiony ideologią."

  Pan błędnie rozumuje.
  Nie jestem tu ani ideologiem, ani jej aparatczykiem. Opisuje tylko zdarzenia, porównuje działania polityków, funkcjonariuszy tej polityki (ideologii) i dokonuję oceny z narodowego i państwowego punktu widzenia.
 • @Rzeczpospolita 20:10:41
  "dokonuję oceny z narodowego i państwowego punktu widzenia."

  A ja staram się unikać określonych punktów widzenia. Staram się patrzeć z różnych stron i odkrywać nowe prawdy.
 • @Pedant 21:03:23
  Z różnych stron to można przyglądać się w laboratorium, a jeśli chodzi o życie państwowe, to jedyny właściwy i owocny punkt widzenia, to narodowy punk widzenia, czyli kształtowanie instytucji państwowych i polityki państwa z punktu widzenia skutecznego osiągania celów narodowych, tzn. społeczeństwa zorganizwanego historycznie i organicznie w naród.
  To przecież niezwykle proste panie @Pedant :)))
 • WPS
  A to nasze proste i inteligentne malcziki z Białorusi:

  https://www.youtube.com/watch?v=jrOxsjdeccw
 • @stanislav 01:22:59
  "Z różnych stron to można przyglądać się w laboratorium, a jeśli chodzi o życie państwowe, to jedyny właściwy i owocny punkt widzenia, to narodowy punk widzenia, czyli kształtowanie instytucji państwowych i polityki państwa z punktu widzenia skutecznego osiągania celów narodowych, tzn. społeczeństwa zorganizwanego historycznie i organicznie w naród.
  To przecież niezwykle proste panie @Pedant :)))"

  Proste i nieproste. Ale w zasadzie się z Panem zgadzam.

  Pan chce działać i kształtować świat według swoich wyobrażeń.

  Ja chcę świat rozumieć i wiedzieć jakie wyobrażenia są prawdziwe.
 • Narodowy Żyd (jeden z liderów Ruchu Narodowego), K.Bosak
  .
  o przegranej przez światowy syjonizm żydo-rebelii na Białorusi
  .
  https://www.youtube.com/watch?v=DmUhovogqHU
 • @Jacek Boki 22:12:14
  Nazista, banderowiec na usługach obcych służb i pod ochroną polskich służb. Pierwszy blamaż Polski to nazywanie tego śmiecia opozycjonistą. Drugi blamaż, to pozwolenie swojemu agentowi żeby przelatywał nad krajem, który postawił banderowcowi zarzuty zdrady ojczyzny, służby w jednostkach militarnych, przynależności do organizacji faszystowskiej, rekrutacji do obcego wywiadu. PiS i jego faszystowscy sojusznicy, to wstyd dla Polski.
 • Autor ☆☆☆☆☆
  Pozdrawiam :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031