Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydowski reżim IIIRP wspiera syjonistów z Białorusi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Białoruscy uchodźcy” blokują przejście graniczne z Białorusią

Nazywani w powszechnych żydo-mediach „białoruscy uchodźcy” przebywający w Polsce rozpoczęli w sobotę po południu tygodniowy protest w Bobrownikach (Podlaskie), gdzie jest polsko-białoruskie drogowe przejście graniczne. Inicjatorzy akcji domagają się m.in. skutecznych sankcji UE wobec władz Białorusi.

 

 

Tu można przeczytać m.in. o likwidacji miasteczka namiotowego „białoruskich uchodźców”, ponieważ stanęło na terenie prywatnym  https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8181938,protest-bialorusinow-przed-granica-w-bobrownikach.html

 

Warto tu przywołać pamiętne sankcje R.Reagana, czyli syjonistycznych, bandyckich USA, wobec władz PRL w latach 1980. Te sławetne sankcje służyły oczywiście budowie zachodniej demokracji – takiej, jaką mamy dzisiaj z covidowym terroryzmem włącznie. Oczywiście sankcje te były dla władzy mało lub wcale dokuczliwe, uderzały przede wszystkim w społeczeństwo, miały je inspirować do obalania „komuny”. Cierpiętniczy lud cywilizacji judeochrześcijańskiej przyjmował te sankcje z godnością, wiedział, że cel uświęca środki. Zresztą w zachodniej demokracji niewiele się zmieniło i cierpieć trzeba nadal, może nawet bardziej niż w minionej „komunie”, ale obalać demokracji nie należy, nie wolno – kula w łeb.

Ci tzw. „białoruscy uchodźcy” to opłacane przez żydowski reżim IIIRP, a może i przez inne, podobne reżimy Zachodu, syjonistyczne elementy antybiałoruskie, które brały udział w zorganizowanej przez światowy syjonizm żydo-rebelii na Białorusi – bo na Białorusi także przecież budować trzeba zachodnią demokrację. Ale światowy syjonizm przy pomocy wasalnego żydowskiego reżimu IIIRP zachodnią demokrację na Białorusi budować chce za pieniądze polskiego podatnika – czy polski podatnik o tym wie -? -! Czy wie, że to za jego pieniądze szkolone i utrzymywane są antybiałoruskie elementy, np. te z Narodowego Zarządu Antykryzysowego (NAU), który organizuje protesty i grozi blokadą przejścia granicznego Bobrowniki-Bierestowica, jeśli syjonistyczna UE nie wprowadzi sankcji wobec Białorusi. Tacy to białoruscy narodowcy i demokraci są w syjonistycznym NAU.

Rzecz zdumiewająca – zdumiewająca pozornie – władze żydowskiego reżimu IIIRP mając pełną wiedzę – choćby tylko medialną – o terrorystycznych planach syjonistycznego NAU, zablokowania przejścia granicznego po polskiej stronie, nie reagują. Nie reaguje Minister sprawiedliwości, prokurator generalny, nie reaguje premier, nie reagują pozostałe służby żydowskiego reżimu IIIRP – dlaczego? Dlatego, że w tym akcie antypaństwowego terroryzmu, wymierzonemu przeciw Białorusi, ale i przeciw interesom polskich podmiotów gospodarczych, same biorą udział prawdopodobnie na polecenie z Waszyngtonu.

Dariusz Kosiur

_______________________


Screen z konta na Facebooku Agnieszki Dworczyk

Powyższy wpis po kilku godzinach zniknął z facebookowego konta Agnieszki Dworczyk.– za: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wlamanie-do-skrzynki-szefa-kancelarii-premiera-wykradzione-informacje-na-rosyjskim/zbf99kb,79cfc278

 

za: https://niebezpiecznik.pl/post/michal-dworczyk-wyciek-telegram/

KOMENTARZE

 • To na Białorusi też są syjoniści?
  https://pl.dreamstime.com/th-rocznik-%C2%AB%C5%9Bwi%C4%99tuje-izraelick%C4%85-%C2%ABparad%C4%99-w-miasto-nowy-jork-manhattan-czerwiec-rocznika-izrael-%C2%ABparada-i-festiwal-image149580819
 • @Talbot 17:23:01
  A jak nazwać białoruski element, który domaga się zachodniej demokracji, żydowskiego kapitalizmu, okupacji Białorusi przez bandyckie, rządzone przez Żydów USA i stworzonej i kontrolowanej przez nich UE?
 • To są jaja jak berety
  https://technologia.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/8185862,michal-dworczyk-hakerzy.html

  Dworczykowi "ukradli pocztę"
  Kuriozalne jest oświadczenie Dworczyka.


  "
  Konto Agnieszki Dworczyk
  "Skrzynka mailowa mojego męża została zhakowana" - głosił post na facebookowym koncie Agnieszki Dworczyk. Po tym zdaniu, dziwną polszczyzną pojawiło się oświadczenie, mające być stwierdzeniem samego ministra. "Sprawcami zostały skradzione dokumenty służbowe, które zawierają informacje niejawne i mogą być wykorzystane do wyrządzenia szkody bezpieczeństwu narodowemu RP, a także mogą być wykorzystane jako dowód rzekomej polskiej ingerencji w sprawy wewnętrzne Białorusi" - napisano.
  "
  ..niejawne i mogące być wykorzystane jako dowód w sprawie Polskiej interwencji na Białorusi.
  Dworczyk sam przyznaje że to są dowody.
  Jedne z wielu bo wszystkie wróble najjaśniejszej ćwierkają że zamach na Białorusi był realizowany przy aktywnym udziale sprawczym Polski (solidaruchów bo nie narodu Polskiego).

  Chętnie poznamy szczegóły tego zamachu stanu na legalne władze sąsiedniego kraju.
  Miło by było poznać zaangażowane struktury, nazwiska aktywistów, środki pieniężne.
  Z bandytyzmem należy walczyć nawet jak bandytami są wodzowie własnego kraju... a może nawet zwłaszcza wtedy.
  Tacy niszczą dobre imię Narodu Polskiego.
 • @Oscar 10:08:08
  Bingo!

  Gdyby jeszcze podał Pan link na Fb do tej historyjki, byłoby super.
 • 5 * * * * *
  Pozdr. :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031