Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Kłamstwa syjonistycznego globalizmu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Cywilizacja judeo-chrześcijańska” - cywilizacja „globalnego kłamstwa”


 

Jestem pewien, że kiedyś, w odległej przyszłości, a może i już w nieodległej, cywilizacja łacińska Zachodu, choć określeniem dla niej bardziej adekwatnym jest „cywilizacja judeo-chrześcijańska”, będzie kojarzona z określeniem globalne kłamstwo”. I wcale nie dlatego, że cywilizacja globalnego kłamstwa” zbudowana jest na religijnych opowiastkach znad Jordanu – nie można przecież zarzucać bajkom, że zawierają zmyślenia, fantsmagorie. Zło cywilizacji judeo-chrześcijańskiej polega na czymś innym: judeo-chrześcijaństwo niesie w sobie wstrętny, szowinistyczny, przekaz o „narodzie wybranym”, czyniąc zeń ideał i świętą ofiarę. Przekaz ten stał się krzewioną, często brutalnie, religijną misją judeo-chrześcijaństwa, a ono samo pasem transmisyjnym dla wszelkiej podłości światowego syjonizmu, który dąży wszystkimi dostępnymi metodami do podporządkowania sobie państw i narodów. (Rodzina Rothschildów finansowała nie tylko wojny, ale opiekowała się i nadal opiekuje finansami Watykanu, co docenił papież Grzegorz XVI honorując barona Carla Mayera von Rothschild Orderem Świętego Jerzego.) Wiodącą rolę w tym procesie odgrywa światowa żydowsko-anglosaska finansjera, której działalność upoważnia do stosowania względem niej adekwatnego określenia: światowy, finansowy, syndykat zbrodni. To wśród tej właśnie kasty należy szukać inspiratorów rewolucji, I i II wojny światowej, kolorowych rebelii. Niestety, nieświadomi zagrożeń ze strony judeo-chrześcijaństwa nie stawimy także oporu światowemu syjonizmowi, który narzuca światu system żydowskiego kapitalizmu i tzw. zachodniej demokracji ze wszystkimi jej dewiacjami i celową degeneracją ludzkiej kultury.

II wojna światowa umożliwiła finansowemu syndykatowi zbrodni opanowanie finansów świata. W 1944r. w wyniku postanowień konferencji w Bretton Woods (USA) powstały: Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Organizacje te swoje siedziby mają w Waszyngtonie, a MFW od 1945r., od momentu powstania ONZ, działa w ramach ONZ. Obydwie organizacje udzielają kredytów w zamian za zobowiązania rządów do przeprowadzenia reform ekonomicznych (pożądany przez kredytodawców cel reform: żydowski kapitalizm) i reform politycznych ukierunkowanych na tzw. zachodnią demokrację. Efektem tych kredytów i reform jest zawsze ograniczenie, likwidacja rodzimego przemysłu i rolnictwa oraz wzrost bezrobocia, biedy i politycznego uzależnienia rządów od syndykatu zbrodni.

Finansowy syndykat zbrodni pilnie strzeże swoich tajemnic i „zdobyczy”, czyli tego co ukradł i nie stosuje żadnej taryfy ulgowej nawet wobec Żydów. Gdy szef MFW, Dominique Strauss-Kahn, w 2011r. zażądał audytu złota MFW zdeponowanego w Banku Rezerwy Federalnej USA (prywatnej własności żydowskiej od 1913r.), został natychmiast aresztowany pod zarzutem gwałtu na hotelowej pokojówce, stracił pracę w MFW i musiał zrezygnować z planów kariery politycznej, a zamierzał kandydować na urząd prezydenta Francji.

Kraje członkowskie BŚ i MFW – (bez KRLD i Sahary Zachodniej)

„Zamknąć Bank Światowy” – Protesty przeciwko Bankowi Światowemu w Dżakarcie (2004)

Kłamstwo klimatycznej katastrofy

https://www.rp.pl/Plus-Minus/311139987-Mumie-w-lodowcu-pogrzebane.html

„Na naszych oczach rodzi się nowa dyscyplina naukowa: archeologia lodowcowa. Akt narodzin miał miejsce w 1991 roku w Alpach na granicy – dosłownie – austriacko-włoskiej, gdy znaleziono tam zwłoki mężczyzny. Najpierw zajęła się nimi policja, dopiero potem archeolodzy, gdy okazało się, że Ötzi (takie imię nadano mu od nazwy przełęczy, na której skonał) żył około 5300 lat temu. Odkrycie to nie byłoby możliwe, gdyby nie globalny wzrost temperatur powodujący topnienie lodowców. Dzieje się to na całym świecie, ale zjawisko najlepiej udokumentowane jest w Europie.”

 

A zatem, jeśli 5300 lat temu ten człowiek tam dotarł, to istniejąca wtedy pokrywa lodowa miała grubość taką jaką ma dzisiaj. A więc współczesny proces topnienia lodowców nie ma nic wspólnego ani z pierdzeniem krów, jak utrzymują syjonistyczni klimatolodzy z paskudną nastolatką Tunberg na czele, ani z działalnością przemysłową człowieka, bo 5300 lat temu ani nie było tyle krów, ile jest dzisiaj, ani nie było przemysłu. 

„Szwajcarscy glacjolodzy udowodnili, że pokrywa lodowa Alp skurczyła się w ciągu minionych 150 lat o połowę.”

Ale z całą pewnością nie był to proces ciągłego i stałego ocieplania, skoro było możliwe to co poniżej:

„Kurczące się pole lodowe Umballkees w Alpach Austriackich odsłoniło skrzydło samolotu. Ratownicy górscy z Pragraten, zgodnie ze swym powołaniem, wydobyli to, co niegdyś uwięził lód i śnieg. Okazało się, że są to szczątki niemieckiej maszyny transportowej Junkers 52, która w 1941 roku rozbiła się podczas awaryjnego lądowania. Udało się wydobyć 80 procent samolotu – 4 tony żelastwa, między innymi śmigło, silnik, koła, a także osobiste rzeczy członków załogi – przybory toaletowe, sztućce, gazety, butelkę z alkoholem, a także zwłoki jednego człowieka.”

Wynika z tego, że po 1941r. musiał nastąpić okres oziębiania klimatu, ponieważ samolot zniknął pod lodem i śniegiem. Ten okres oziębiania następował z jednoczesnym rozwojem przemysłu. A więc ocieplanie klimatu z całą pewnością nie ma najmniejszego związku z przemysłową działalnością człowieka. Zresztą nie istnieją żadne urządzenia techniczne, które mogłyby taki związek wykazać.

Cel tego kłamstwa jest oczywisty: doprowadzić do ograniczenia wszelkiej produkcji, a poprzez to do redukcji ludności.

Całość tego zbrodniczego pomysłu nazywana bywa realizacją tzw. zrównoważonego rozwoju, który jest popierany przez żydo-chrześcijański Watykan. Oczywiście i BŚ i MFW prace nad depopulacją prowadzą już od dawna. W przeszłości udzielały kredytów tym rządom, które zobowiązały się do wprowadzenia kontroli urodzeń oraz do wszelkich metod i sposobów stosowania aborcji (min. zakup środków antykoncepcyjnych i wczesnoporonnych wytwarzanych przez koncerny, które dzisiaj chcą nas uszczęśliwiać „szczepionkami” przeciw covidowi). Ale te działania nie były satysfakcjonujące dla finansowego syndykatu zbrodni – zbyt wolno ograniczały przyrost naturalny.

Kłamstwo fałszywej pandemii covid-19

I znów mamy udział finansowego syndykatu zbrodni w projekcie światowego terroru covidowego.

Bank Światowy przewiduje – zakłada – planuje, że COVID-19 to projekt, który ma trwać do… końca marca 2025 roku! Tak więc intencją jest kontynuowanie tego przez kolejne PIĘĆ LAT. – za https://principia-scientific.com/proof-that-the-pandemic-was-planned-with-purpose/

 

Cel akcji zakrojony jest jeszcze szerzej niż przy „walce z ocieplaniem klimatu”: ograniczenie, zniszczenie, produkcji (nawet szerzej: ograniczenie, zniszczenie, wszelkiej działalności gospodarczej), ograbienie z oszczędności, wymuszenie zwiększenia zadłużenia, zmuszenie ludzi do poddania się eksperymentom medycznym o nieznanych i nieprzewidywalnych skutkach zdrowotnych, a konsekwencje całego covidowego terroru (oddziałuje negatywnie także na psychikę społeczeństw) służą depopulacji – ale są także tresurą społeczeństw, która ma doprowadzić do ich uległości i całkowitego poddania się żydowskim reżimom rządzącym, a pośrednio światowym decydentom finansowego syndykatu zbrodni. I znów żydo-katolicki Watykan idzie ręka w rękę ze światowym syndykatem zbrodni i popiera „szczepienia” materiałem poaborcyjnym (!), choć religijna idea nakazuje Watykanowi zwalczanie aborcji (?).

Oficjalna informacja ze stron rządowych:

W ciągu niecałych 53 tygodni, które liczył 2020 rok, w Polsce zmarło ponad 480 tys. osób (tj. o około 63 tys. więcej niż w roku 2019 !!!  DK)w tym ponad 28,5 tys. z powodu lub przy udziale COVID-19

Odpowiedź Min. Zdrowia na wysłane drogą mailową pytanie: ile osób w 2020r. zmarło w Polsce na covid-19?

Min. Zdrowia – na covid-19 zmarło w Polsce 297 osób w 2020r. !!!

Mamy więc piramidalne kłamstwo covidowych terrorystów pandemia covid-19 nie istnieje - i dalszy komentarz jest tu chyba zbędny. Podobnie nie wymaga komentarza inne kłamstwo żydowskiego reżimu IIIRP i powszechnych żydo-mediów, że szczepiony nie zaraża innych.

Covidowy terror idzie jeszcze dalej. Mamy w IIIRP do czynienia z łamaniem, niszczeniem, opornych lekarzy, którzy mają odwagę wygłaszać swoje opinie i kwestionować covidową propagandę żydowskiego reżimu – i tak jak w średniowieczu Święta Inkwizycja łamała „wątpiących w Jezusa”, tak bandyci wysługujący się żydowskiemu reżimowi, a pośrednio światowemu, finansowemu, syndykatowi zbrodni, chcą dzisiaj łamać wątpiących w covidowego wirusa.

Finansowy syndykat zbrodni podchodzi bardzo poważnie i bez skrupułów do swojego covidowego „projektu”. Prezydenci, premierzy państw, którzy nie dają wiary w covidowego wirusa są po prostu mordowani. Nie wierzyli w wirusa: prezydenci Burundii, Tanzanii, premier Eswatinii. Nie dał się także nabrać prezydent A.Łukasznko mimo, że BŚ i MFW proponowały mu poważną „łapówkę”, czyli kredyt, jeśli uwierzy w covida i zacznie terroryzować własne społeczeństwo. Nie uwierzył, „łapówki” nie wziął, żyje. Jednak finansowy syndykat zbrodni zaczął mu organizować rękami żydowskiego reżimu z Warszawy „majdan” – żydo-rebelię na Białorusi, ale A.Łukaszenko skutecznie poradził sobie z syjonistycznymi szumowinami.

Ktoś powie, nie, nie możliwe, to spiskowe teorie. Może – ? Jednak w wyniku takich właśnie spiskowych teorii zostali zamordowani jeden po drugim prezesi Deutche Bank, ponieważ sprzeciwiali się wyprzedaży byłych niemieckich przedsiębiorstw komunistycznych oraz przedsiębiorstw państw Europy środkowowschodniej i opracowali alternatywne – wobec sławetnej prywatyzacji – plany biznesowe dla byłego Bloku Wschodniego. Alfred Herrhausen został zamordowany w 1989r., a Detlev Karsten Rohwedder w 1991r. – kto nie wierzy może sprawdzić.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • autor
  "judeo-chrześcijaństwo niesie w sobie wstrętny, szowinistyczny, przekaz o „narodzie wybranym”, czyniąc zeń ideał i świętą ofiarę. Przekaz ten stał się krzewioną, często brutalnie, religijną misją judeo-chrześcijaństwa, a ono samo pasem transmisyjnym dla wszelkiej podłości światowego syjonizmu, który dąży wszystkimi dostępnymi metodami do podporządkowania sobie państw i narodów."

  czym różni się to stanowisko od twierdzenia, że ludzie "dobrze urodzeni" są błękitnej krwi, co ma ich uprawniać do rządzenia "normalsami"?

  Czy to "szlachectwo" jest różne od idei "narodu wybranego"?
  Czy koncepcje narodowe do których zachęca autor, nie mają identycznego rodowodu?
  tak krótko, w żołnierskich słowach proszę to wyjaśnić?
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:07:18
  "czym różni się to stanowisko od twierdzenia, że ludzie "dobrze urodzeni" są błękitnej krwi, co ma ich uprawniać do rządzenia "normalsami"?"

  Rzeczywiście, kiedyś zasada "błękitnej krwi" predestynowała do rządzenia, dzisiaj już nie, aczkolwiek zasada ta została zastąpiona stanem posiadania (byłych państw socjalistycznych dotyczy w mniejszym stopniu). Niemniej sojusz tronu z ołtarzem, mimo pewnych formalnych przekształceń, trwa i ma się dobrze. A zatem różnicy nie ma.

  "Czy to "szlachectwo" jest różne od idei "narodu wybranego"?"

  Niestety, jest więcej podobieństw niż różnic.

  "Czy koncepcje narodowe do których zachęca autor, nie mają identycznego rodowodu?"

  Wręcz przeciwnie są budowane w opozycji do wszelkiego wybraństwa i wszelkich szowinizmów:

  "Nacjonalizm, ponieważ odnosi się do nacji, szanuje inne narody i państwa, dąży do pokojowej koegzystencji z nimi. Szanuje i uznaje prawa mniejszości narodowych żyjących w obrębie państwa, ale pod warunkiem, że mniejszości te nie uzurpują sobie prawa do przejmowania kontroli i władzy nad rdzennym narodem i nie dążą do jego eliminacji w jakiejkolwiek sferze funkcjonowania organizmu państwowego." - "Dlaczego nacjonalizm ?" - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/124872,dlaczego-nacjonalizm ; https://programwps.wordpress.com/2016/05/15/dlaczego-nacjonalizm/
 • @Autor
  "Jestem pewien, że kiedyś, w odległej przyszłości, a może i już w nieodległej, cywilizacja łacińska Zachodu, choć określeniem dla niej bardziej adekwatnym jest „cywilizacja judeo-chrześcijańska”, będzie kojarzona z określeniem „globalne kłamstwo”. -

  --- Będzie kojarzona z kłamstwem, 'globalnym' kłamstwem. Ilość manipulacji i kłamstw dawno już przekroczyła próg wytrzymałości i coraz bardziej jesteśmy skazani na opieranie się na zmanipulowanych i fałszywych faktach.

  *****
 • @ Autor. Wobec tego pytanie: Czy jest różnica między ociepleniem
  jakie było 5300 lat temu a obecnym, kiedy oprócz naturalnych zmian klimatycznych mamy działanie przemysłowe człowieka + "pierdzenie krów", czy absolutnie nie ma żadnej różnicy?

  "A zatem, jeśli 5300 lat temu ten człowiek tam dotarł, to istniejąca wtedy pokrywa lodowa miała grubość taką jaką ma dzisiaj. A więc współczesny proces topnienia lodowców nie ma nic wspólnego ani z pierdzeniem krów, jak utrzymują syjonistyczni klimatolodzy z paskudną nastolatką Tunberg na czele, ani z działalnością przemysłową człowieka, bo 5300 lat temu ani nie było tyle krów, ile jest dzisiaj, ani nie było przemysłu."
 • W kulturze żydowskiej kłamstwo nie jest grzechem ale narzędziem.
  Dla żydów kłamstwo to narzędzie mające powodować by odbiorca kłamstwa postąpił tak jak żyd chce.
  ..czyli kłamstwo jako technika manipulacyjna...czyli oszustwo...
  w normalnych krajach karane ...
  Kłamstwo u żyda należy rozumieć szerzej jak tylko słowo pisane czy mówione.. to również żywa gestykulacja , mimika, brzmienie głosu cała emocjonalność, święte oburzenie... to wszystko to techniki wbijania kłamstwa do głowy odbiorcy..

  Szerzej to techniki nie tylko żydowskie ale i arabskie.. ogólnie bliskowschodnie ...(negocjacje przy zakupie to fajerwerki, teatrum kłamstwa, manipulacji).
  Arabowie globalnie nie stanowią zagrożenia.. a żydzi tak ..i to poważne zagrożenie dla świata w tym dla Polski zwłaszcza.
 • Autor
  G.. mnie obchodzi czy te zmiany klimatyczne są naszym dziełem czy są naturalne. Żyjąc 60 lat na własne oczy widzę dewastację Ziemi przez człowieka. Może Panu to betonowanie świata się podoba, mnie nie.
 • @Anna-PK 02:21:58
  Wyznaje zasadę, że nie ma głupich pytań, natomiast mogą być głupie odpowiedzi.

  Pani pytanie jest skonstruowane na identycznej zasadzie jak poniższe:
  ile jest 2 x 2 skoro 2 x 2 jest 4 - ?

  Zatem, skoro Pani sama sobie już odpowiedziała, to ja nie muszę odpowiadać.
 • @marek500 11:54:54
  Zmiany klimatyczne i "betonowanie świata" (czyli: szeroko pojęta dewastacja środowiska) to różne zagadnienia, które można spuentować znanym powiedzeniem: "a co ma piernik do wiatraka".
 • @Rzeczpospolita 13:31:25 Panski tekst o ociepleniu jest skonstruowany:
  Obecne ocieplenie + działalność przemysłowa człowieka + pierdzenie krów= ociepleniu 5300 lat temu.

  "A więc współczesny proces topnienia lodowców nie ma nic wspólnego ani z pierdzeniem krów, jak utrzymują syjonistyczni klimatolodzy z paskudną nastolatką Tunberg na czele, ani z działalnością przemysłową człowieka, bo 5300 lat temu ani nie było tyle krów, ile jest dzisiaj, ani nie było przemysłu."
 • @Anna-PK 14:55:29
  A czego Pani nie może zrozumieć?
 • @Rzeczpospolita 15:25:03 Ja tylko Panu zwracam uwagę na
  brak logiki w Pańskim twierdzeniu, tylko tyle.
 • @Anna-PK 15:46:16
  Jakoś nie zazdroszczę Pani sposobu myślenia logicznego, którym usiłuje Pani podważać moje proste, racjonalne, oczywiste, stwierdzenia.

  Czy język polski jest tym, którym posługuje się Pani na co dzień?
 • @Rzeczpospolita 16:10:39 Teraz dyskutujemy o mnie?
  Pan nie chce zauważyć prostej prawdy, że nie należy podgrzewać, kiedy już jest i tak gorąco. Dzisiejsza walka z ociepleniem, to wygaszanie tego podgrzewania z powodu działalności człowieka.

  5300 lat temu nie było podgrzewania, a teraz jest, trzeba to wziąć pod uwagę, bo to robi różnicę i to nawet Greta zauważa.
 • @Anna-PK 17:27:46
  Zatem wierzy Pani w brednie o wpływie człowieka na ocieplanie klimatu, w brednie, które nie mają jakichkolwiek podstaw naukowych, a są jedynie fałszywą propagandą nie posiadającą potwierdzenia. Propagandą, której jedynym celem jest redukcja ludności poprzez ograniczenie produkcji i likwidację źródeł energii w oparciu o własne paliwa kopalne.

  Jeśli nawet przyjąć, że brednie te są hipotezą, to nikt nigdy tej hipotezy nie potwierdził, ponieważ nie istnieją ku temu teoretyczne podstawy i nie istnieją techniczne możliwości.
  _________________________

  Energetyka - https://programwps.wordpress.com/2016/05/13/energetyka-rozdz-10/
  _________________________

  A dla rozluźnienia atmosfery:
  Co zadeklaruje rezydent Duda na klimatycznym szczycie? - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/161436,co-zadeklaruje-rezydent-duda-na-klimatycznym-szczycie
 • @Anna-PK 17:27:46
  I jeszcze jedno:
  - żeby rozważać sens niwelowania wpływu działalności człowieka na ocieplanie klimatu, to należy wiedzieć, jak duży jest ten wpływ - jaki jest jego udział procentowy w całym procesie ocieplania klimatu.

  Czy ten udział jest znany, czy ktoś to wyliczył i podał?
 • @Rzeczpospolita 13:44:07
  Pani @ Anna-PK jest z tej szkoły " myślenia", która w sprawie tak głośniej i ponoć zagrażającej człowiekowi emisji CO2 nie przyjmuje do wiadomości, że CO2 w atmosferze jest więcej w wyniku naturalnego procesu życia flory oceanicznej i działalności wulkanicznej, i że tylko 16% CO2 powstaje w wyniku działalności człowieka:)))
 • Globalizacja
  Wspaniałe napisany artykuł Pana Romana Dmowskiego stanowi doskonale uzupełnienie serii moich artykułów na temat „Globalizacji i Ocieplenia Klimatu”. Artykuł Pana Dmowskiego powinien być omawiany i dyskutowany w szkołach średnich, w których to szkołach (również i w szkołach niższego stopnia) młodzież jest indoktrynowaną fałszywa teoria ocieplenia klimatu. Oczywiście żaden z nauczycieli nie wspomni o globalizacji. Po wielu wcześniejszych nieudanych próbach wprowadzenia globalizacji, zaczyna ona obecnie z niezwykła precyzja wykorzystywać tzw. Ocieplenie Klimatu. Bazując na moich badaniach i doświadczeniu, za 8 do 10 lat nikt nie będzie wspominał o ociepleniu klimatu. Nowym, ponownie fałszywym problemem stanie się „globalne oziębienie klimatu”.
  Szanowny Panie Romanie Dmowski, gratuluje napisania tego artykułu.
 • Towarzyszu Marksie z WPS...
  Specjalista od badania cywilizacji byl polski historyk i filozof prof. F.Koneczny, ktory stwierdzil, ze takie cywilizacje, jak:
  - zydowska (koczowniki plemienne)
  - turanska (Rosja)
  - biznatyjska (Niemcy)
  sa zagrozeniem dla cywilizacji lacinskiej (Polska) i swoje wywody oparl na FAKTACH HISTORYCZNYCH.
  Zas polski teolog i filozof ksiadz prof. M.Poradowski pisal, ze chrzescijanstwo nie ma nic wspolnego z judaizmem, ktory, jak potwierdzily badania archeologiczne i badania historii starozytnosci, zostal wytrzepany z obrzezanych k*tasow autorow tych opowiadan upodobnionych do religii.

  Tymczasem wy towarzyszu Marksie z WPS tworzycie wlasne wersje opowiadan, ktore maja niewiele wspolnego z faktami historycznymi i probujecie wcisnac Polakom swoj kit propagandowy pod haslami:
  "judeo-chrzescijanstwa" i "globalnego klamstwa" , ktore rzekomo sa nieszczesciem dla swiata i w celu ulatwienia sobie sprawy, probujecie postawic znak rownosci pomiedzy "judeo-chrzescijanstwem" a "globalnym klamstwem" z dopiskiem, ze to wyszlo znad Jordanu.

  Jak przeczytalem poczatek waszych wypocin towarzyszu Marksie z WPS to pomyslalem, ze albo was samochod potracil w Otwocku, albo dostaliscie porazenia slonecznego i zagotowal sie wam mozg.

  Tymczasem to nie bylo tak, jak piszecie towarzyszu Marks z WPS, poniewaz Piecioksiag lub inaczej ST ma niewiele wspolnego z historia, poniewaz opiera sie na mitach sumeryjskich, egipskich, assyryjskich etc.
  A z kolei Talmud powstawal w Babilonie i nazywa sie Talmud Babilonski, a Babilon to dzisiejszy Irak i od rzeki Jordan dzieli go spory kawalek drogi.
  Z kolei chrzescijanstwo bierze poczatek od nauk Jezusa ("Duch w ciele czlowieka" jak pisali Esenczycy okolo 2 tysiace lat temu o Jezusie, ktorych zapiski zostaly znalezione w Qumran w 1945r) - Esenczycy rowniez odnotowali, ze Jezus uzdrawial chorych i czynil cuda oraz zamienial sie w starca lub znikal, gdy Jego przeciwnicy probowali go pochwycic.

  W muzeum w Londynie znajduje sie list gubernatora P.Pilata do cezara Tyberiusza o Jezusie, ktorego Pilat nazwal wiekszym filozofem niz Sokrates i Platon. Poza tym Pilat mial wojsko i slynal z brutalnosci wobec poddanych, a podczas prywatnego spotkania z Jezusem, Pilat trzasl sie przed Jezusem jak przyslowiowa galareta i Pilat opisal to spotkanie w swoim liscie.

  Reasumujac, wasza ideologia towarzyszu Marksie z WPS jest oparta na klamstwach i nie ma logicznego sensu.
  Tymczasem problem tkwi w Talmudzie Babilonskim, ktory zawiera zapisy rasistowskie wobec nie-zydow (gojow - zwierzeta i bydlo) i potwierdzaja to opinie znanych i slawnych ludzi o "zydach" na przestrzeni ponad 2 tysiecy lat oraz tacy specjalisci od badan Talmudu, jak:
  - ksiadz prof. I.B.Pranaitis
  - historyk amerykanski dr M.Hoffman
  - ks.prof. J.Kruszynski
  - ks.prof. S.Trzeciak
  - ks.prof. M.Poradowski (wspomniany wczesniej)
  etc.
  W Talmudzie jest nawet zapis (Sanhedrin 90a), ktory mowi o zaprowadzeniu Nowego Porzadku Swiata.

  Zatem cala ta wasza propagande i pseudo-wywody towarzyszu Marksie z WPS mozna o kant dupy rozbic.... i przestancie sie osmieszac na forum publicznym.

  Ten caly burdel z jakim mamy obecnie do czynienia jest dzielem ZYDOW !.... ktorzy przez ostatnie okolo 250 lat wywolywali REWOLUCJE I WOJNY SWIATOWE.... i te sprawy zostaly w pelni udokumentowane przez autorow zagranicznych:
  J.Robison
  ks. A.Barruel
  A.Leese
  ks. D.Fahey
  A.Ramsey
  A.Sutton
  B.Freedman
  M.Fagan
  N.H.Webster
  P.deVillemarest
  F.Bellegrandi
  G.Baudson
  P.Giraldi
  etc.

  Dajcie sobie spocznij towarzyszu Marksie z WPS.
 • @fiesta 08:25:30
  "Zas polski teolog i filozof ksiadz prof. M.Poradowski pisal, ze chrzescijanstwo nie ma nic wspolnego z judaizmem"

  Że przeczytał tekst jednego księdza to mu się chwali, ale to zbyt mało, żeby brać go pod uwagę w jakiejkolwiek dyskusji. Niech przeczyta także teksty innych księży - może nabierze więcej rozumu i co nieco wiedzy o żydowskim chrześcijaństwie. A na początek, niech sobie wysłucha:

  https://www.youtube.com/watch?v=fXAoZhPu9C4

  https://www.youtube.com/watch?v=T1CAz_gRQ38
 • @Rzeczpospolita 17:57:50
  Towarzyszu D.Kosiur...
  Byc moze dla was ks. W.Chrostowski (byly specjalista od dialogu z zydami) jest autorytetem, tak jak dla "Opolczyka" autorytetem byla Ew.Mateusza, w ktorej Mateusz dorobil Jezusowi zydowskie pochodzenie i tego typu wersja opowiadan pasuje do waszej komunistycznej i ateistycznej linii ideologicznej.
  Czyli wystarczy wybrac to co sie lubi i co pasuje do waszej ideologii i wmawiac Polakom, ze chrzecijanstwo to judaizm i ze nie ma Boga, jak to probowal zrobic "Opolczyk" w przeszlosci, powolujac sie jednoczesnie na samego Z.Kosidowskiego (komuniste i ateiste) , okreslanego mianem "pisarza" , ktory celowo pominal fakty historyczne historykow rzymskich (Flawiusz, Pliniusz i Tacyt) dotyczace Jezusa i stwierdzil, ze nie ma dowodow na istnienie Jezusa w zrodlach rzymskich, zas ewangelie nazwal basniami, o czym najprawdopodobniej nie wiedzial "Opolczyk", ktory podparl sie ewangelia Mateusza i dorobil Jezusowi zydowskie pochodzenie i sam wyszedl na blazna.
  Sam ksiadz W.Chrostowski nie oglosi oficjalnie informacji podanych przez archeologow i historykow, jak: J.Strugnell, J.Costello, Z.Herzog, S.Sand etc , ze ST to MITOLOGIA i nie znajduje potwierdzenia w historii i archeologii.
  A wiec co wy towarzyszu Kosiur chcecie laczyc:
  mity ST z chrzescijanstwem opartym na naukach Jezusa ?

  Wy towarzyszu Kosiur i "Opolczyk" jestescie blaznami, ktorzy karmia Polakow bzdetami propagandowymi n/t chrzescijanstwa, opartymi na klamstwach i polprawdach.

  Tymczasem wy jako wyznawcy komunizmu i ateisci powinniscie wiedziec, ze:
  JUDAIZM = KOMUNIZM i odwrotnie..... i to wy obydwaj macie wiecej wspolnego z judaizmem niz chrzescijanstwo.

  Poza tym dodam jeszcze jeden wazny szczegol, a mianowicie TAJNY UKLAD Watykanu z KOMUNISTAMI ZSRR (uklad pomiedzy papiezem J23, a sekretarzem KC KPZR N.Chruszczowem), ktory mial miejsce w sierpniu 1962r w Metz (Francja).
  Strone watykanska reprezentowal kard. Tisserant, a strone ZSRR reprezentowal metropolita kosciola prawoslawnego w Leningradzie, Nikodem (agent KGB ps. SWIATOSLAW).
  Od tego momentu Watykan podjal wspolprace z KOMUNISTAMI ZSRR i komunistami w krajach Europy zachodniej.
  Krotko mowiac, Watykan zdradzil koscielne owieczki i barany.
  Byl to jednoczesnie wstep do zaprzestania krytykowania komunizmu i zliberalizowania Kosciola Katolickiego w/g planow MASONERII i ZYDOSTWA, co mialo miejsce 2 miesiace pozniej od daty podpisania tajnego ukladu pomiedzy J23 a N.Chruszczowem w sierpniu 1962, czyli podczas soboru watykanskiego II (pazdziernik 1962 - grudzien1965).

  W zwiazku z pro-komunistyczna i pro-sowiecka polityka Watykanu po sierpniu 1962, KK w Polsce nie mial innego wyjscia jak dostosowac sie do polecen Watykanu, pod ktory przeciez podlegal.... i tym samym komunisci w Polsce mieli wiecej swobody w ujarzmianiu Polakow, poniewaz Watykan przymykal oko na dyktature komunistyczna w Polsce.

  Ale wracajac do tematu Jezusa i chrzescijanstwa to wspomniani historycy rzymscy (Flawiusz, Pliniusz i Tacyt) pisali, ze chrzescijanstwo wzielo swoj poczatek od Jezusa i analogicznie powstaly pierwsze gminy chrzescijanskie w Jerozolimie, Aleksandrii (Egipt) i Antiochii (Syria) w latach 40-tych I-go wieku, a na poczatku lat 50-tych pierwszego wieku powstala gmina chrzescijanska w Efezie (Turcja) i gloszone byly nauki Jezusa.

  Bylo nawet takie wydarzenie, ze krol Edessy Abgar V (Syria) napisal list do Jezusa z prosba, zeby go uzdrowil z choroby nieuleczalnej (trad), poniewaz slyszal, ze Jezus uzdrawial ludzi i czynil cuda.
  Ale Jezus kazal napisac list jednemu z apostolow do Abgara V , ze teraz nie moze przybyc do Edessy, poniewaz musi sie spelnic Jego poslannictwo na ziemi (ukrzyzowanie) , ale obiecal poslac jednego z apostolow, ktory go wyleczy i tak sie pozniej stalo - krol Edessy Abgar V wraz z rodzina i calym dworem przyjal chrzescijanstwo.
  Kolejny przyklad dotyczy filozofa syryjskiego Serapiona, ktory napisal list do swojego syna n/t ukrzyzowania niewinnego Jezusa i tym samym potwierdzil obecnosc Jezusa na ziemi, jak w przypadku historykow rzymskich (Flawiusz, Pliniusz i Tacyt), Pilata (list do cezara Tyberiusza), Abgara V (list do Jezusa) i Esenczykow (zapiski o Jezusie).
  Nawet sami zydzi pisza o Jezusie w Talmudzie i Jego naukach, ktore nazwali bluznierczymi, zas Jezusa nazwali opetanym, poniewaz nauki Jezusa odbiegaly od nauk talmudycznych, a to z kolei dowodzi, ze wy towarzyszu Kosiur nie macie za bardzo pojecia o tych sprawach i wypisujecie bzdety na forum n/t chrzescijanstwa i Jezusa.

  Wracajac ponownie do odkryc archeologicznych w Qumran (1945r) to w glinianych pojemnikach oprocz zapisow Essenczykow o Jezusie znajdowaly sie rowniez ewangelie:
  Piotra plus 2 apokalipsy Piotra,
  Jakuba,
  Tomasza,
  Filipa,
  Marii Magdaleny etc, ktore nie weszly w sklad NT , ktory z kolei sklada sie jedynie z 4 ewangelii: Mateusza, Marka, Lukasza i Jana, plus listow apostolskich i apokalipsy Jana.
  Ewangelie Jakuba i Tomasza dotyczyly dziecinstwa Jezusa, zas ewangelia Marii Magdaleny dotyczyla tajemnicy przekazanej przez Jezusa zwiazanej ze smiercia i zyciem po smierci - tyle zdolali przekazac dwaj archeolodzy: J.Strugnell i J.Costello , ktorzy za ujawnienie tego typu informacji plus informacji dotyczacych ST (bajek dla doroslych) zostali odsunieci od dalszych badan archeologicznych przez Watykan i zydow.
  Za narzucenie chrzescijanom judaizmu odpowiadaja lidery KK (powstal dopiero w 325r na soborze w Nicei na polecenie cesarza rzymu Konstantyna, ktory dopiero w 313r zniosl przesladowanie chrzescijan w calym cesarstwie) , ktorzy wymyslili biblie pod koniec IV wieku i m.inn. narzucili chrzescijanom bajki ST.

  MORAL
  Wasz atak na chrzescijanstwo towarzyszu Kosiur to stek bzdur i pomowien.

  Poza tym inne odlamy chrzescijanstwa, jak PRAWOSLAWIE i PROTESTANTYZM rowniez oglupiaja ludzi opowiadaniami ST i nie robi tego tylko Kosciol Katolicki, na ktory wy towarzyszu Kosiur wylewacie wiadra pomyj.
  Ponadto przywodcy KOSCIOLA PRAWOSLAWNEGO w Rosji byli agentami KGB, jak:
  Aleksiej II ps. "Drozdow" i Kirill ps. "Michailow".

  Z kolei wasz idol W.Putin zapalal MENORE w synagodze w Moskwie i odznaczyl rabina Pewznera zlotym medalem za krzewienie judaizmu w Petersburgu oraz wydal zezwolenie na stawianie menory w Moskwie i innych miastach Rosji i wprowadzil nawet nowe prawo w Rosji w 2016r zakazujace krytykowania zapisow w Talmudzie pod grozba kary.
  A gdy Putin byl z wizyta w Izraelu to nawet otrzymal specjalne blogoslawienstwo od glownego rabina.
  Czy nie zauwazyliscie towarzyszu Kosiur, ze wasz idol W.Putin JUDAIZUJE Rosje ???

  Dlaczego wy towarzyszu Kosiur nie informujecie o tym Polakow ???

  Kolejna niespodzianka.

  Miedzynarodowa organizacja slowianska pod nazwa PERUN-2000 jest pod kontrola Rosji.
  Prezesem organizacji jest byly general rosyjski E.Milanov, ktory zostal usuniety z Bulgarii za szpiegostwo.
  https://risu.ua/en/calling-patriarch-kirill-a-kgb-agent-is-not-an-insult---bulgarian-court-decision_n117656
 • @fiesta 09:48:40
  I czego chcesz dowieść nieszczęsny - chyba tylko tego, że mój tekst dotyka do żywego różnych antypolskich, antysłowiańskich trolli i ich mocodawców, bo zawiera PRAWDĘ -?

  Niech sobie rozważy:

  1. W opublikowanej w 1844r. broszurze pt. „W kwestii żydowskiej” Karol Marks napisał:

  „Chrystianizm powstał z żydostwa i znów się w żydostwo przeobraził. (…) Chrystianizm jest to wysublimowana myśl żydostwa, żydostwo jest pospolitym zastosowaniem chrystianizmu, lecz zastosowanie to wtedy dopiero mogło stać się powszechne, gdy chrystianizm jako gotowa religia dokończył teoretycznie autoalienacji człowieka od siebie samego i od natury. (…)”

  2. W bardzo życzliwym dla chrześcijan wystąpieniu, urodzony przed 63 laty w ZSRR, a od ponad 30 lat mieszkający w Izraelu, rabin Pinhas Połoński, w Wielkiej Chóralnej Synagodze w Petersburgu (d. Leningrad) powiedział co następuje swym współwyznawcom:

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2018/06/Globalny-Judaizm.jpg

  //„ Nauczono was, że judaizm nie jest religią mesjańską. Otóż tak nie jest! Judaizm jest religią misyjną na ziemi, dzięki naszym filiom – chrześcijaństwu i islamowi – szerzymy nasz pomysł dla ludzkości. A teraz będziemy pracować bezpośrednio z ludzkością! To znaczy, że zarówno chrześcijaństwo, jak i islam spełniły najważniejszą misję historyczną. Przekazali ludzkości wiedzę o narodzie żydowskim. … Po tym wspaniałym przygotowaniu możemy wreszcie porozumieć się z ludzkością! Dlatego zamierzamy zaoferować Nową (Jedwabną?) Drogę na poziomie Solomona i zamierzamy ją zaoferować w krótkim czasie. To jest przekształcenie judaizmu w uniwersalną religię ludzkości. To przygotowanie jest w pełnym toku! “//
  __________

  "co mialo miejsce 2 miesiace pozniej od daty podpisania tajnego ukladu pomiedzy J23 a N.Chruszczowem w sierpniu 1962, czyli podczas soboru watykanskiego II (pazdziernik 1962 - grudzien1965)."

  I dlatego na SVII powstał list Wyszyńskiego do biskupów niemieckich "Wybaczamy i prosimy o wybaczenie", który stanowił symboliczne odwrócenie się plecami do ZSRR, a otwarcie się na Zachód, na tych, którzy wymordowali miliony Polaków. - Coś się wam trollu, albo waszym mocodawcom tęgo w mózgownicy polasowało.


  ( Wykład po rosyjsku można sobie posłuchać tutaj: https://youtu.be/TG_ViIncdVw )
 • @Rzeczpospolita 15:21:43
  Towarzyszu Kosiur,

  Moze wy jestescie podekscytowani podawanymi przez siebie informacjami, ale ja znam ten temat od 30 lat z literatury w j.angielskim, poniewaz 30 lat temu nie bylo tego typu informacji w j.polskim.
  Poza tym wasza dzialalnosc towarzyszu Kosiur na internecie to zaledwie 12 lat (2008r) , a ja dzialam od 28 lat (1993r).

  W momencie powstania biblii (koniec IV wieku) bylo wiadomo, ze KRK (KK) propaguje judaizm pod szyldem chrzescijanstwa, a gdy bylem mlodszy w wieku 7 lat (szkola podstawowa) to slyszalem na wlasne uszy jak ksiadz czytal urywki z ST na niedzielnych mszach i juz wtedy zdawalem sobie sprawe , ze to nie jest chrzescijanstwo i nie ma nic wspolnego z naukami Jezusa.

  W wieku 9 lat nie zgadzalem sie z propaganda KK , ktora glosila, ze "Nad soborem czuwa Duch Swiety" oraz ze "Duch Swiety przewodzi soborowi" - chodzi o SW2 w latach (1962-1965).

  Okolo 30 lat temu znalazlem informacje w j.angielskim, ktore potwierdzaly, ze SW2 byl dzielem zydostwa i masonerii - tego typu informacji nie bylo jeszcze w j.polskim i propaganda KK rowniez milczala na te tematy.
  Temat masonerii w KK ujawnil ks.prof. M.Poradowski w ksiazce pt. TRZYDZIESTOLECIE DRUGIEGO SOBORU WATYKANSKIEGO (wydanej w polowie lat 1990-tych), chociaz o masonerii w KK pisal o wiele wczesniej ksiadz kardynal J.M.C.Rodriguez w latach 1960-tych w ksiazce pt. MASONERIA ZDEMASKOWANA - widzialem ta ksiazke na wlasne oczy w latach 1960-tych (ktos sprzedawal ta ksiazke prywatnie i ksiazka kosztowala 25 zl , co w tamtym czasie oznaczalo prawie jeden dzien pracy w PRL).

  Wasz "autorytet" towarzyszu Kosiur, niejaki ksiadz W.Chrostowski od dialogu z zydami, pierdolil glupoty juz 15 lat temu i ja go po prostu lekcewazylem w tamtym czasie, pomimo tego, ze posiadal tytul "profesora".
  Kiedy historyk H.Pajak byl z wizyta na kontynencie AP to poprosilem go na poczatku lat 2000 (20 lat temu) , zeby napisal ksiazke o masonerii i korupcji w Watykanie oraz ksiazke o sqrwysynie i zdrajcy Polski J.Pilsudskim i H.Pajak przyjal moja prosbe i napisal takie ksiazki.

  Tutejsza POLONIA AMERYKANSKA zna te tematy lepiej od Polakow w Polsce, poniewaz tu jest dostep do informacji w j.angielskim oraz do materialow zgromadzonych przez Polakow zmuszonych do pozostania na zachodze (Anglia, USA, Kanada etc) z powodu nowej okupacji Polski przez ZSRR i dyktatury komunistycznej w Polsce.

  Wracajac do KK, to KK rowniez nauczal, ze poza KK nie ma zbawienia oraz ze najpierw trzeba byc katolikiem a dopiero Polakiem i dla mnie to bylo od dawna czytelne, a zarazem sprzeczne z naukami Jezusa - vide Ewangelie.
  Z kolei SW2 (1962-1965) byl typowym zamachem zydow na przejecie kontroli nad KK i chrzescijanstwem, w czym uczestniczyli rowniez tacy papieze, jak:
  - J23 (zyd i mason)
  - P6 (zyd, mason i pedal)
  - zgraja zydow z USA na czele z rabinem A.Heschelem i prawnikiem J.Lichtenem z B'nai B'rith.
  - przedstawieciele k.prawoslawnego i protestanci.
  - masoni KK w habitach kardynalskich i biskupich.
  - sieroty z PRL (Wyszynski i Wojtyla - polski zyd i modernista, pozniejszy papiez JP2, ktory byl kontynuatorem zydo-masonskiego planu GLOBALISTOW).
  - ks.prof. J.Ratzinger (zyd i modernista, prof. prawa kanonicznego, ktory towarzyszyl masonowi z Austrii kard. Koenigowi), pozniejszy papiez B16 , ktory kontynuowal plan GLOBALSITOW.
  - etc.

  A trollem to wy jestescie towarzyszu Kosiur, a zarazem TUBA PROPAGANDOWA Moskwy i kurdupla W.Putina oraz AGENTEM ROSYJSKICH WPLYWOW w Polsce, ktory podpisuje wiernopoddancze listy do Putina, chodzi po instrukcje do rosyjskiej ambasasy i lize dupe swoim przelozonym, plus zaklamuje historie Polski i szuka glupszych od siebie.
  Historyk H.Pajak powiedzial wam w Lodzi w 2011r , ze W.Putin to ZYDOWSKA MARIONETKA w rekach zydowskiej sekty Chabad-Lubawicz i Pajak przeprosil swoich zwolenikow za to, ze wprowadzal ich w blad.
  Podniesliscie wtedy wielkie AJ-WAJ na spotkaniu z Pajakiem, poniewaz Pajak ujawnil konszachty Putina z ZYDAMI, podczas gdy wasza propaganda robila z Putina:
  - "pogromce zydow" ,
  - "przeciwnika NATO",
  - "bojownika o wolnosc innych narodow",
  - etc.
  A tu okazalo sie, ze W.Putin:
  - buduje cieplarniane warunki dla zydow w Rosji kosztem Rosjan.
  - osadza ZYDAMI stanowiska w panstwie.
  - koleguje sie z zydowskim bandyta B.Netanyahu.
  - zdradzil Irak, Libie i Serbie odajac te kraje na pozarcie zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej, a takze wielokrotnie zdradzil Iran.
  - etc.

  Plk wywiadu wojskowego GRU W.Kwaczkow tak powiedzial o Rosji i W.Putinie:

  W ROSJI RZADZA ZYDZI.
  WLADZA PUTINA TO ZYDOWSKA TYRANIA PUTINA.

  Za ujawnienie prawdy , plk Kwaczkow zostal oskarzony o "zamach stanu" i skazany na 13 lat lagru o zaostrzonym rygorze.

  Wasza tuba propagandowa (WPS) nie podala tych informacji do wiadomosci Polakow i Polek, a "guru" WPS usunal podane przeze mnie informacje o plk Kwaczkowie z dyskusji co po raz kolejny dowodzi, ze jestescie agentura Moskwy.... i trolujecie, bolszewickie trole.

  ROZWIAZANIE

  Zeby uwolnic sie od zydowskich wplywow to nalezy przestrzegac 5 przykazan Polaka (pochodza z 1995r i jestem ich autorem):
  1. Nie kupuj u zyda.
  2. Nie pozyczaj u zyda.
  3. Nie pracuj u zyda.
  4. Nie glosuj na zyda.
  5. Zwalczaj zydowskie zlo, zeby cie nie opanowalo.

  Z kolei zeby wyzwolic sie spod wplywow zydo-masonskiego Watykanu to wystarczy przestac ich sluchac, nie chodzic i nie wspierac zydo-masono-lewacko-libertynskiej sekty religijnej, ktora wystepuje pod szyldem KK.

  Zbawienie duszy czlowieka dokonuje sie wylacznie poprzez Jezusa (Boga) - Ew Jana 14:6 oraz jest to zarazem wybor wlasny czlowieka bez zadnego przymusu - w komunizmie byly narzucane poglady, a kto myslal inaczej to byl karany przez komunistycznych bandytow u wladzy w ZSRR, PRL etc.
  Narody byly trzymane jak bydlo w ogrodzeniu i poddane komunistycznej indoktrynacji przez 24/7 .
  Wy towarzyszu Kosiur z WPS stosujecie identyczne metody indoktrynacji jak za czasow PRL i ZSRR, i probujecie udowodnic wyzszosc komunizmu nad kapitalizmem.
  Nie osmieszajcie sie towarzyszu Kosiur.
  Lepszy na wolnosci kesek lada jaki, nizli w niewoli przysmaki - A.Mickiewicz "Pies i Wilk".
 • @Rzeczpospolita 15:21:43
  Jeszcze kilka slow odnosnie cytatu:
  "I dlatego na SVII powstał list Wyszyńskiego do biskupów niemieckich "Wybaczamy i prosimy o wybaczenie", który stanowił symboliczne odwrócenie się plecami do ZSRR, a otwarcie się na Zachód, na tych, którzy wymordowali miliony Polaków. - Coś się wam trollu, albo waszym mocodawcom tęgo w mózgownicy polasowało."

  Po pierwsze, KK w Polsce podlega pod Watykan (obce panstwo/instytucje koscielna) i jest zwiazany umowa dotyczaca nieingerencji w sprawy panstwa polskiego (rozdzial kosciola od panstwa).
  W zwiazku z tym list biskupow z Polski do biskupw w Niemczech byl sprawa prywatna, a nie panstwowa.

  Po drugie, autorem listu nie byl S.Wyszynski.

  Po trzecie, list biskupow z Polski narobil zamieszania wsrod komunistow u wladzy w Polsce.

  Po czwarte, nie bylem zwolennikiem takiego listu i plaszczenia sie przed Niemcami.

  Po piate, KK w Polsce nie mial nic do gadania jesli chodzi o wspolprace komunistow u wladzy w Polsce z komunistami u wladzy w ZSRR, a Polska byla jedynie satelita ZSRR i decyzje zapadaly w Moskwie.
  Zatem list prywatny biskupow z Polski do biskupow w Niemczech nie mial zadnego wplywu na stosunki pomiedzy PRL, a ZSRR.

  Po szoste, ja rowniez nie bylem zwolennikiem ZSRR i PRL (dwoch systemow zbrodniczych), a KK jako instytucja byl w tamtym czasie ostoja polskosci i przeszkoda w ateizacji Polakow.

  Po siodme, CZERWONA BURZUAZJA byla nietykalna, tworzyla panstwo w panstwie, zerowala na Polsce i Polakach oraz stworzyla system policyjnej kontroli spoleczenstwa, mordowala i bila Polakow.

  Po osme, towarzysz Wieslaw do agent Moskwy, ktory z ramienia agenturalnej KPP powstalej w Moskwie i zlozonej prawie z samych zydow prowadzil robote wywrotowa w II RP, a pozniej jako dzialacz PKWN (kolejna sowiecka agentura powstala w Moskwie i zlozona prawie z samych zydow) prowadzil walke z zolnierzami polskiego podziemia zbrojnego, ktorzy walczyli z nowym sowieckim okupantem Polski.

  Po dziewiate, nie tylko Niemcy mordowali Polakow w czasie II w.s. , ale robil to rowniez ZSRR napadajac na II RP w 1919r (wojna Polsko-Sowiecka) oraz ZSRR mordowal Polakow w latach 1930-tych (vide rozkaz Stalina nr 00485) i ZSRR mordowal Polakow po napasci na Polske we wrzesniu 1939r, az do 1956r (NKWD, Smiersz, UB, LWP, MO etc).

  Po dziesiate, dajcie sobie spocznij towarzyszu Kosiur z wasza komunistyczna propaganda klamstwa, polprawd i obludy, co jednoczesnie dowodzi, ze macie mozg przezarty obca ideologia komunistyczna, manipulujecie podawanymi przez siebie informacjami i jednoczesnie jestescie tuba propagandowa Moskwy i moskiewskich interesow w Polsce.
  ZSRR to byl okupant Polski, ktory zaprowadzil w Polsce dyktature komunistyczna po zakonczeniu II w.s. i mordowal polskich patriotow.

  THE END.
 • @fiesta 03:21:53
  Jeszcze przed nim długa droga zanim pojmie, że nauki rabina Jezusa, to była niezbędna forpoczta do stworzenia cywilizacji judeo-chrześcijańskiej, w której kwitnie żydowski kapitalizm.

  A jego wiedza o Kościele, o PRL, o ZSRR i o zależności PRL od ZSRR, to dyrdymały dla kretynów.
 • @Rzeczpospolita 13:21:57
  FAKTY , KTORE ZAWSZE UKRYWACIE PRZED POLAKAMI...
  =====================================

  W.PUTIN ZAPALA MENORE W SYNAGODZE W MOSKWIE
  https://www.youtube.com/watch?v=S-W4IMeXyLA

  ZLOTY MEDAL OD W.PUTINA DLA RABINA PEWZNERA ZA KRZEWIENIE 
  JUDAIZMU W PETERSBURGU
  https://www.lubavitch.com/president-putin-awards-chabad-rabbi-gold-medal/

  MENORA NA PLACU CZERWONYM W MOSKWIE.
  https://www.lubavitch.com/video/25-years-of-lighting-the-menorah-in-moscows-red-square/

  TURANSKIE OBLICZE ROSJI.
  https://pch24.pl/turanskie-oblicze-rosji/

  WYZWOLENIE CZY UJARZMIENIE ? POLSKA PO 1944 ROKU.
  https://www.youtube.com/watch?v=dhIucSkiD7w

  WYMIANA ELIT W POLSCE LUDOWEJ PO 1944 ROKU.
  https://www.youtube.com/watch?v=yYqVMgVPjps&t=238s

  CZERWONA TRUCIZNA.
  https://www.youtube.com/watch?v=xipK6HAnq4w

  ARMIA SOWIECKA W POLSCE.
  https://www.youtube.com/watch?v=dKh2cY-Bruw

  "UTRWALACZE" WLADZY LUDOWEJ.
  https://www.youtube.com/watch?v=23l88-zjNdk

  SOWIECKA ZBRODNIA - OBLAWA AUGUSTOWSKA.
  https://www.tvp.info/20888321/oblawa-augustowska-lista-zabitych-przez-sowietow-na-70-rocznice

  MIEJSCA REPRESJI KOMUNISTYCZNYCH W LATACH 1944-1956.
  https://podziemiezbrojne.ipn.gov.pl/zol/mapy/270,Miejsca-represji-komunistycznych-lat-1944-56.html

  Przyjemnej lektury.
 • @fiesta 03:56:58
  Od pierwszego komentarza widać, że ma dobre rabiniczne przygotowanie i świetnie reprezentuje cywilizację judeo-chrześcijańską. To właśnie tacy, takie syjonistyczne kreatury, robiły bolszewicką rewolucję, później demontowały obóz socjalistyczny, bo stracili w nim władzę, budują teraz IIIŻydo-RP/Polin, UE, NWO, popierają światowy covidowy terror i stoją murem jak nie z żydo-katolickiem Kościołem, to za nauczaniem rabina Jezusa.

  Za linki dziękuję, potwierdzają to, co napisałem powyżej.
 • @Rzeczpospolita 13:35:14
  Towarzyszu Kosiur...
  Ja widze, ze probujecie wierzgac i gryzc, ale nic wam nie pomoga wasze UB-ckie metody manipulacji umyslami Polakow i proby ukrycia bandytyzmu ZSRR i PRL wobec Narodu polskiego, ktore nie roznily sie od bandytyzmu Niemiec hitlerowskich w czasie II w.s.

  Wy towarzyszu Kosiur byliscie i jestescie TUBA PROPAGANDOWA Moskwy/ZSRR/PRL i agentem rosyjskich wplywow w Polsce - vide dowody:
  - wiernopoddanczy list do W.Putina,
  - wizyty w Rosji,
  - wizyta w ambasadzie Rosji w Warszawie,
  - propaganda moskiewska.

  Z kolei wasze zarzuty towarzyszu Kosiur pod moim adresem sa wyssane z waszego palca i jest to wasza glowna UB-cka metoda zdyskredytowania oponenta, gdy nie macie argumentow na podane przeze mnie fakty historyczne.
  Przeciez to wasz towarzysz W.Putin jest marionetka w lapach zydow - vide opinia rabina Berl Lazara:
  "Nigdy dotad zaden przywódca Rosji albo ZSRR nie uczynil tak wiele dla Zydów, jak Wladimir Putin. Pod kazdym wzgledem jest to bezprecedensowe. 
  Ariel Szaron w rozmowach ze mna niejednokrotnie podkreslal, ze dla Zydów i dla Izraela, na Kremlu jest to najwiekszy przyjaciel. 
  Teraz wielu burmistrzów miast Rosji, szefów prowincji i ministrów, jest Zydami. Stalo sie to juz norma.
  Dzisiaj do naszego Centrum w Marijnoj Roszcze czesto przychodza najwyzsi przywódcy Rosji, stalo sie to juz rutyna. 
  Dmitrij Miedwiediew na trzy dni przed ogloszeniem go nastepca prezydenta, równiez przybyl do naszego Centrum, gdzie obiecal, ze dla nas przyszlosc bedzie jeszcze bardziej pomyslna.
  Otrzymamy nawet wiecej niz moglismy oczekiwac. 
  Powtarzam: to mialo miejsce trzy dni przed ogloszeniem go nastepca Putina."

  W.Putin otrzymal blogoslawienstwo od glownego rabina Izraela (poczatek w czasie 7:20... ) - vide strona:
  https://www.youtube.com/watch?v=bOJsS3eUYmw

  Podziekowania od glownego rabina Izraela Y.Yosefa dla W.Putina za krzewienie judaizmu w Rosji
  https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/257290

  W.PUTIN JEST ZYDEM !

  Israel’s Chief Sephardic Rabbi confirms Putin is a Jew
  Izraelski przywodca rabinow sefardyjskich potwierdza, ze Putin jest zydem)
  http://redefininggod.com/2016/03/israels-chief-sephardic-rabbi-confirms-putin-is-a-jew/

  Przyjemnej lektury !
 • Jak ZSRR wyzwalalo Polske...
  Tysiące sztuk bydła pędzone w wielkich stadach do Związku Radzieckiego. Setki składów kolejowych, wyładowanych urządzeniami przemysłowymi, podążające w kierunku naszej wschodniej granicy. Chłopi grabieni przez sowieckich żołnierzy. Tak wyglądało wyzwolenie Polski przez „bratnią” Armię Czerwoną.

  Caly artykul jest dostepny na stronie:
  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2015/05/08/rosja-jest-nam-winna-54-miliardy-dolarow-poznaj-prawde-o-tym-jak-sowieci-ograbili-polske/

  CIEKAWOSTKI HISTORYCZNE

  Czerwona zaraza. Jak naprawdę wyglądało wyzwolenie Polski?
  https://ciekawostkihistoryczne.pl/nasze-ksiazki/czerwona-zaraza-jak-naprawde-wygladalo-wyzwolenie-polski/
  Najbardziej kuriozalne zachowania Sowietów.
  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2017/05/10/nie-uwierzysz-ze-oni-to-kradli-najbardziej-kuriozalne-zachowania-sowietow/

  Jak Polki broniły się przed gwałtami czerwonoarmistów?
  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2017/05/04/jak-polki-bronily-sie-przed-gwaltami-czerwonoarmistow/

  „Gwałty, których skali i sadyzmu nie można sobie wyobrazić”. Gehenna górnośląskich kobiet w 1945 r.
  https://przystanekhistoria.pl/pa2/tematy/zbrodnie-sowieckie/77812,Gwalty-ktorych-skali-i-sadyzmu-nie-mozna-sobie-wyobrazic-Gehenna-gornoslaskich-k.html

  Przyjemnej lektury.
 • @fiesta 14:20:13
  "Tysiące sztuk bydła pędzone w wielkich stadach do Związku Radzieckiego."

  I po co tak kłamie. Nawet Żydzi tak bezczelnie nie kłamią.

  Zaraz po wojnie ZSRR wysyłał do Polski własne zboże, choć w tym samym czasie na Ukrainie ludzie umierali z głodu i zdarzały się przypadki kanibalizmu - (na podst. stenogramu rozmów W.Gomułka, N.Chruszczow z 19.10.1956r., referenta Wydziału KC PZPR, J.Dzierżyńskiego – http://wyborcza.pl/1,135424,19033328,awantura-z-chruszczowem.html).
 • @Rzeczpospolita 19:22:54
  Towarzyszu Kosiur,
  Z wami jest gorzej niz myslalem, skoro powolujecie sie na GoWno Szechtera vel Michnika.
 • @fiesta 04:20:29
  Gadzinówka Michnika programowo nienawidzi Rosji (ZSRR), zresztą Słowian w ogóle, ale jeśli zdarza się im przytoczyć pozytywny fakt o ZSRR, to oczywiste jest, że fakt jest prawdziwy.

  Niestety, żydo-wierczy konfabulant "fiesta"/"Toronto" jest zbyt prymitywny, żeby to pojąć.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031