Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
876 postów 8665 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.4

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sprawcy przestępstw, Morawiecki i Niedzielski, nie podlegają orzecznictwu polskich sądów karnych.


 

18.11.2020r. Przewodniczący Partii Polska Patriotyczna, Paweł Ziemiński, złożył do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez urzędującego premiera, M.Morawieckiego (https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/11/19/zawiadomienie-o-podejrzeniu-popelnienia-przestepstwa-przez-m-morawieckiego/).

A oto odpowiedź wymiaru sprawiedliwości żydowskiego reżimu IIIRP:

22.12.2020 r. Prokuratura Warszawa Śródmieście

Odmawia się wszczęcia śledztwa w sprawie, na podstawie: Art. 17. § 1 pkt 8 KPK [Negatywne przesłanki procesowe] § 1.Nie wszczyna się postępowania, a wszczęte umarza, gdy: 8) sprawca nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych.

Stażysta  Prokuratury Rejonowej

Warszawa-Śródmieście w Warszawie

Janina Sokołowska

Pozaparlamentarna społeczna Grupa C19 złożyła przeciwko A.Niedzielskiemu pozew o wszczęcie postępowania ws. niedopełnienia obowiązków przez ministra zdrowia. Poniżej odpowiedź z tej samej Prokuratury Warszawa-Śródmieście:

 

Tak w pierwszym jak i w drugim przypadku Prokuratura przyznała, że mamy do czynienia z przestępstwem, ale:

sprawca czynów zabronionych nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych.

Tylko, czy funkcjonariusze Prokuratury zdają sobie sprawę, że prawo przewiduje kary także dla tych, którzy przestępców ochraniają -? Chyba, że i ci ochraniający nie podlegają orzecznictwu polskich sądów – ciekawe tylko z jakiego tytułu prawnego -?

Wedle prawa obowiązującego w reżimowej IIIRP, nie podlegają orzecznictwu polskich sądów obywatele obcych państw posiadający immunitet konsularny. Immunitet konsularny nie chroni jednak przestępcy w przypadku popełnienia zbrodni.

 

Śmiertelne żniwa covid-19, czy śmiertelne żniwa rządzących covidowych bandytów – ?

Według informacji Ministerstwa Zdrowia: „W 2020 roku względem 2019 roku odnotowano 67 tys. zgonów więcej”, lecz nie znajdziemy w Internecie prostej informacji o ilości zgonów, których bezpośrednią przyczyną byłby covid-19 (? – !). Jednak na pytanie, dla ilu osób w Polsce bezpośrednią przyczyną śmierci był covid-19, Ministerstwo Zdrowia odpowiedziało: od kwietnia 2020r. do listopada 2020r. na covid-19 zmarło w Polsce 297 osób.  To się samo komentuje” – G.Płaczek (https://naszkobior.pl/ksiazka/)

 

 

Morawiecki i Niedzielski ponoszą pełną i bezpośrednią odpowiedzialność za śmierć tysięcy Polaków, którym zablokowali dostęp do służby zdrowia. Ta odpowiedzialność spada na całe rządzące reżimowe gremium, na prezydenta z jego urzędem, na rząd, na sejm, na senat (wyłączając nieliczne jednostki z tzw. opozycji).

Skoro wymiar sprawiedliwości żydowskiego reżimu IIIRP działa w taki sposób, że chroni swoich przestępców na kierowniczych stanowiskach państwa, to znaczy, że ta syjonistyczna banda ma pełną świadomość własnych przestępstw wobec polskiego narodu i państwa czyli, że działa świadomie i z premedytacją.

W pewnym sensie jest normalne, że bandyta planuje nie tylko przestępstwo, ale także drogę ucieczki – stąd stwierdzenie Prokuratury, że przestępcy nie podlegają orzecznictwu polskich sądów.

Od trzydziestu lat trwa ten przestępczy proceder, ale w końcu – jak widzimy – coraz trudniej go ukryć. I paradoksalnie covidowa zbrodnia zaprojektowana przez żydowsko-anglosaską światową finansjerę, a realizowana łapami ich syjonistycznych wasali, obnaża zbrodnicze plany, autorów planów i realizatorów. Istnieją zatem szanse, że zaprojektowana światowa zbrodnia redukcji ludności doprowadzi do redukcji – do redukcji światowych zwyrodnialców i ich pomocników – u nas do likwidacji pomagdalenkowego żydowskiego reżimu IIIRP.

Dariusz Kosiur

___________________________________________

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.1

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.2

Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów cz.3

________________________________

Dr Hałat – Dr Sośnierz! DEBATA Lekarzy ws. COVID-19 i polityki RP!?

https://www.youtube.com/watch?v=kzqQAudsEbU

KOMENTARZE

 • 5*
  Panie Dariuszu 5*

  I dodaję coś w uzupełnieniu:

  "Skarga na odmowę udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane Prezydentowi RP w Trybie Prawa prasowego


  1. Wnoszę o podanie przez Andrzeja Dudę - Prezydenta RP : które laboratorium na świecie wydzieliło czysty wirus SARS CoV-2 jako medyczny "złoty standard"?

  Wnoszę o podanie przez Prezydenta RP niepodważalnego dowodu naukowego w postaci publikacji naukowej - zweryfikowanej przez niezależnych naukowców.

  2. Albo by Prezydent Andrzej Duda przyznał publicznie - że nie wie: czy ktokolwiek na świecie wyizolował SARS CoV-2?

  Wnoszę też o obciążenie Prezydenta RP wszystkimi kosztami postępowania sądowego."

  Całość tu:

  http://zaprasza.net/a.php?article_id=36900
 • -------- istnieje kraj na świecie ?
  -- gdzie nie można aresztować morderców ??.
 • 1*
  Skierowano pisma do prokuratury, a ona odpowiedziała zgodnie z prawdą, że rządzący nie podlegają sądom karnym w Polsce.
  Właściwym jest tylko i wyłącznie Trybunał Stanu.
  Proszę tam zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa kierować. W razie odrzucenia, czy negatywnej opinii proszę o przedstawienie sytuacji, aby było jasne, że tam jest gniazdo antypolskiego bezprawia.
  Nie będzie trzeba zabijać "dobrych samarytan" z naładowaną diabolicznym koktajlem strzykawką, skierowaną w nasze ciała, wystarczy wyegzekwować przestrzeganie prawa przez Trybunał Stanu.
  Tyle tych pasożydów namnożyło się w Polsce, że firm ochroniarskich nie starczy, taki Pedant nie załapie się na pewno :))))

  Oni grają na prymitywnych ludzkich odczuciach. Strach! To oni muszą się bać! Nie my!

  Dadzą mi 5k zł kary? 10k zł? Co mi zrobią? Ja nie boję się!
  Będą chcieli, to będą mieli tysiące wk..nych "terrorystów".
  Jeśli ktokolwiek będzie chciał skrzywdzić mnie i moją rodzinę, BĘDĘ ZABIJAŁ W OBRONIE!
 • @wk..ny 21:06:21
  Proszę zatem wyjaśnić, dlaczego prokuratura chce postawić kilkanaście zarzutów prezesowi NIK, Marianowi Banasiowi, który wedle ustawy o TS odpowiada przed TS za naruszenie Konstytucji lub ustawy.

  Wedle tego, co Pan napisał, M.Banaś także nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych (?).
 • Zacząć od...
  Jak prokuratura odmawia wszczęcia postępowania to składa się pozew bezpośrednio do sądu rejonowego. Od jego decyzji można składać odwołanie do sądu Apelacyjnego.
  Zaś samo zawiadomienie przesłane przez referenta prokuratury to nie postanowienie prokuratora.
  Na postanowienia można złożyć skargę.

  Jak chce się działać to warto zajrzeć do odpowiednich kodeksów
  Zacząć od
  Konstytucja RP
  dalej
  Kodeks cywilny, kodeks karny, kodeks postępowania administracyjnego
 • @Autor
  "Prokuratura przyznała, że mamy do czynienia z przestępstwem, ale:
  sprawca czynów zabronionych nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych". -

  --- Szokujące!
  I nie chce to się w głowie zmieścić.

  Pozdrawiam :)
  *****
 • @Rzeczpospolita 21:46:09
  Prezes NIK nie jest członkiem rządu, bo to członkowie rządu nie podlegają naszym sądom , mówi o tym :Art. 156. Członkowie Rady Ministrów ponoszą odpowiedzialność przed Trybunałem Stanu za naruszenie Konstytucji lub ustaw, a także za przestępstwa popełnione w związku z zajmowanym stanowiskiem.
 • @zygmuntbialas 22:00:28
  Konstytucja Art. 156. Członkowie Rady Ministrów ponoszą odpowiedzialność przed Trybunałem Stanu za naruszenie Konstytucji lub ustaw, a także za przestępstwa popełnione w związku z zajmowanym stanowiskiem.
 • @Rzeczpospolita 21:46:09
  Nie jestem prawnikiem i sprawą Banasia nie zajmowałem się, ale proszę nie używać dialektyki talmudycznej względem mojej osoby, tylko dla tego, że napisałem prawdę, o złym adresie zawiadomienia w sprawie premiera i ministra! Prezes NIK to innej rangi urzędnik i może? podlega sądom karnym, bo gdyby tak nie było, jego prawnicy powołali by się na ten sam zapis. Chyba logiczne..

  Bardzo podpadł mi Pan tym wpisem, składanie zawiadomień nie pod właściwy adres, śmierdzi markowaniem działań, no i to typowe "odwracanie kota ogonem" :(

  Przypomnę Panie Dariusz, że gramy w jednej drużynie i mamy tego samego wroga! A może jednak nie?...
 • @Alek Zet 22:16:23 & @wk..ny 22:25:38
  Przed Trybunałem Stanu mogą zostać postawieni jedynie przedstawiciele najwyższych władz państwowych, wymienieni w art. 198 Konstytucji. Są to:

  Prezydent RP – za naruszenie Konstytucji lub ustawy, ale też za przestępstwa pospolite i skarbowe, przy czym odpowiedzialność ta ma charakter wyłączny (prezydent może być karany tylko przez Trybunał Stanu),
  Marszałek Sejmu i Marszałek Senatu wykonujący obowiązki Prezydenta RP – za naruszenie Konstytucji lub ustawy,
  Prezes Rady Ministrów i członkowie Rady Ministrów – za naruszenie Konstytucji lub ustawy oraz za przestępstwa związane z pełnioną przez nich funkcją,
  prezes NBP – za naruszenie Konstytucji lub ustawy,

  prezes NIK – za naruszenie Konstytucji lub ustawy,

  członkowie KRRiT – za naruszenie Konstytucji lub ustawy,
  kierownicy ministerstw – za naruszenie Konstytucji lub ustawy,
  Naczelny dowódca sił zbrojnych – za naruszenie Konstytucji lub ustawy,
  posłowie i senatorowie – za naruszenie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej, która polega na osiąganiu korzyści majątkowych ze Skarbu Państwa oraz za naruszenie zakazu nabywania majątku ze Skarbu Państwa lub samorządu terytorialnego.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Trybunał_Stanu
  _________________________

  Odpowiedzialność funkcjonariusza publicznego za podejmowane
  decyzje zarządcze będące nadużyciem władzy - https://depot.ceon.pl/bitstream/handle/123456789/9457/Odpowiedzialność%20funkcjonariusza%20publicznego%20za%20podejmowane%20decyzje%20zarządcze%20będące%20nadużyciem%20władzy.pdf?sequence=1&isAllowed=y
 • @wk..ny 21:06:21
  Nie ma pan racji, gdyż Trybunał Stanu nie orzeka w sprawach przestępstw z zakresu kodeksu karnego.
 • @wk..ny 22:25:38
  Panie @ wk...y więcej myślenia a mniej zadęcia!
 • @stanislav 02:33:30
  Prokuratura nie jest właściwym organem do zgłoszenia przestępstw premiera i ministrów. Tylko tyle. Notka jest manipulacją, ponieważ sugeruje, że podlegają nie polskim sądom karnym.
  Proszę złożyć zawiadomienie do Trybunału Stanu, który jest właściwym organem, a odpowiedź da nam jasny obraz sytuacji.
  Powyżsi łamią konstytucję i za to musza zostać rozliczeni i ukarani.
  Prawo karne jest pochodną Konstytucji.
  Złożył Pan zawiadomienie o przestępstwie do niewłaściwego organu i idzie w zaparte przy okazji sugerując brak myślenia u mnie.. słabe, bardzo słabe. Dlatego stoję na stanowisku, że WPS podejmuje pozorowane kroki w celu ukarania winnych.
 • ...
  Nie wiem, gdzie wrzucić, to dam tutaj.

  Konstanty Duszenow trafił do szpitala. Mój rosyjski ze słuchu jest bardzo słaby, więc nie wychwycę szczegółów.

  Ale założę się, że rozmodlony Kostia "Kałasznikow" wyszczepił się super-duper ruską wersją covidowej trutki na szczury i teraz zaatakowała go marsjańsko-eskimoska "mutacja" nieistniejącego w Przyrodzie wirusa, czyli doznał ciężkich powikłań poszczepiennych.

  https://www.youtube.com/watch?v=MgUYGL4y9b0
 • @Kmieć 09:44:10
  Moskwa. Kolejka po Sputnik V. Młodzi tracą przytomność tuż po dziabnięciu, reszta stoi - jak barany - w obawie o utratę pracy.

  https://rumble.com/vjdu5v-moskwa.-kolejka-po-sputnik-v.-modzi-trac-przytomno-reszta-stoi-w-obawie-o-u.html
 • @wk..ny 08:12:29
  A ja myślę, że pan usiłuje zniechęcać do WPS, gdyż gdyby był pan poważny i konsekwentny w myśleniu, to nie tworzyłby pan fikcji i nie bajdurzył o możliwości składania zawiadomień do TS przez zwykłego obywatela lub nawet organizację pozaparlamentarną. Ten "przywilej" mają jedynie prezydent bądź grupa posłów ( minimum 115)

  Patrz:

  https://www.infor.pl/prawo/konstytucja/omowienie-konstytucji/90061,Kto-odpowiada-przed-Trybunalem-Stanu.html

  Złożenie zawiadomienia do prokuratury wobec premiera nie ma [póki co] skuteczności prawnej ( w trakcie sprawowania funkcji] ale ma znaczenie polityczne.
 • Państwo mafijne, terror i bezkarność dla przestępców stojących na czele bandy.
  Autor 5 *****

  Skandal nad skandale !!!

  Przestępcy nie podlegają pod orzecznictwo polskich sądów !

  "srawca czynów zabronionych nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych"

  Ludzie w jakim kraju zyjemy ???

  Starą babcie policjant powala na bruk bo nie miała kagańca na twarzy i bez procesu karze mandatem lub zamyka w celi a politycznych bydlaków którzy przyczynili się do śmierć ludzi prawo w Polsce nie obowiązuje, mogą ludzi maltretować, mordować i tacy bandyci sprawcy czynów zabronionych nie podlegają orzecznictwu - polskich ??? - sądów karnych ...

  To już nie jest POLSKA tylko okupowany kraj przez obce mafijne kreatury gnomy mowiące jedynie po polsku.

  Pozdr.
 • @Kmieć 18:36:05 W temacie wyizolowania koronawirusa...
  "które laboratorium na świecie wydzieliło czysty wirus SARS CoV-2" ?

  Kmieciu szanowny.... chińskie laboratoria na pewno go wyizolowały.... a nawet więcej.... potrafią go na skalę przemysłową go namnażać!!!

  Dlaczego tak sądzę ?.... o chińskich szczepionkach słów kilka...
  "Obecnie są cztery szczepionki chińskiego pochodzenia. dr hab. Piotr Rzymski tłumaczył, że wśród tych czterech chińskich preparatów jest jedna szczepionka wektorowa, zaś trzy są szczepionkami inaktywowanymi, czyli opartymi o całego, ale unieszkodliwionego koronawirusa - nie jest on w stanie namnażać się w komórkach człowieka, rozprzestrzeniać w organizmie i powodować COVID-19."
  https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,cztery-chinskie-szczepionki-na-covid-19--co-o-nich-wiemy-,artykul,25962030.html
  Tak więc szanowny Kmieciu.... jeśli Chińczycy potrafią produkować szczepionki inaktywowane, czyli oparte o całego, ale unieszkodliwionego koronawirusa..... oczywistym jest że musieli go wyizolować , by dokładnie poznać jego budowę . Bez dokładnych danych o strukturze koronwirusa nie ma możliwości by opracować technologię jego namnażania, a także technologię inaktywacji.

  Problem jaki istnieje, to raczej odpowiedź na pytanie... dlaczego nikt nie publikuje danych o strukturze koronwirusa ? - ale myślę że i na to pytanie odpowiedź jest prosta..... wyobrażasz pan sobie , że ktoś mając informację o "kurze znoszącej złote jaja".... ot tak sobie zechce ją publicznie ujawnić ?? :-DD

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 08:12:29
  " Dlatego stoję na stanowisku, że WPS podejmuje pozorowane kroki w celu ukarania winnych."
  ______________________

  Nie ma Pan racji. Podjęte kroki są jedynymi możliwymi dla zwykłych obywateli.
  Proszę przemyśleć poniższe;

  Marian Banaś jako prezes NIK jest jedną z osób, które z mocy ustawy o Trybunale Stanu (TS) mogą zostać postawieni przed TS.
  Tymczasem Prokuratura Krajowa, na wniosek Prokuratury Regionalnej w Białymstoku, zamierza postawić M.Banasiowi kilkanaście zarzutów (?). - https://www.rmf24.pl/raporty/raport-afera-mariana-banasia/fakty/news-prokuratura-bierze-na-celownik-mariana-banasia,nId,5376230#crp_state=1

  Wynika z powyższego, że jednak sprawca czynów zabronionych podlega orzecznictwu polskich sądów (?). Czy mamy rozumieć, że podlega tylko wtedy, jeśli walka toczy w łonie reżimowej, rządzącej, grupy przestępczej?

  Wydaje się, że opisane w tekście zawiadomienia do Prokuratury Rejonowej w/s przestępstw Morawieckiego i Niedzielskiego winny analogicznie zostać opatrzone zarzutami przez Prokuraturę Rejonową i przekazane do Prokuratury Krajowej, a Prokurator Generalny winien wystąpić do marszałka Sejmu o zgodę na pociągnięcie ich do odpowiedzialności, ponieważ zwykły obywatel nie ma uprawnień do sądowego pozwu przeciw władzy, którą niby sam wybiera.
 • @Autor.....
  "Tak w pierwszym jak i w drugim przypadku Prokuratura przyznała, że mamy do czynienia z przestępstwem, ale:

  sprawca czynów zabronionych nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych.

  Tylko, czy funkcjonariusze Prokuratury zdają sobie sprawę, że prawo przewiduje kary także dla tych, którzy przestępców ochraniają -? Chyba, że i ci ochraniający nie podlegają orzecznictwu polskich sądów – ciekawe tylko z jakiego tytułu prawnego -?"

  Tytuł???.... proszę.... art 174 dzisiejszej konstytucji!! - oczywiście pod warunkiem że się zrozumie co tam , tak naprawdę pisze - bo gwoli ścisłości .... tekst zawarty w art 174 dzisiejszej konstytucji to żadna nowość jako że obowiązuje od 100 lat !!! - był w konstytucji marcowej, kwietniowej, prl-owskiej i jest w dzisiejszej - tekst , który jako jedyny jest kopiowany z konstytucji do konstytucji bez zmian.... tekst który ja nazywam "gówno nasrane na polską wycieraczkę".

  Tak więc... szanowny panie Dariuszu... bez poprawnego zrozumienia treści art 174 a także zrozumienia mechanizmów jakie on implementuje w działaniu państwa... wszystko co się robi, pisze... będzie z kategorii "pisania na Berdyczów".
 • @stanislav 10:38:40
  Zniechęcać do WPS nikogo nie muszę, jesteście stetryczałą kanapą bez zdolności koalicyjnej z nikim na Neonie, nawet ze mną, który w tej kwestii jestem bardzo liberalny (cel uświęca środki).
  Złożyliście zawiadomienie do niewłaściwego organu i napisaliście notkę sugerującą, że ministry odpowiadają przed nie polskim sądem, co wywołało oburzenie komentatorów.
  Scena polityczna jest zabetonowana, ponadto stworzyli prawo, w świetle którego są bezkarni.
  Tylko w przypadku wyczerpania legalnych środków prawnych ukarania przestępców należy wdrożyć inne środki.
  Panowie ani nie wyczerpali możliwości legalnych środków prawnych, ani nie proponują innych. Nie zmieniam zdania, że markujecie ruchy.
  Wasza pisanina nie ma nawet minimalnego wpływu na rzeczywistość, bo nie chcecie aby miała.

  Szkoda mojej pisaniny, bo i tak moja wina będzie. Rewolucja będzie i tak bez Was, a osobiście dopilnuję abyście nie podczepili się pod wojowników jako nowe korniki..

  Pozdrawiam i bez odbioru.
 • @wk..ny 15:50:41
  Pan reprezentuje ten niestety dominujący typ " politykującego Polaka", który specjalizuje się w zwracaniu uwagi tym Polakom, którym chce się być aktywnym i coś rzeczywistego robić zamiast wyłącznie gadać. Ci " politykujący Polacy" , pana typu, sami natomiast niewiele lub nic nie robią poza " radykalnym wykrzykiwaniem" - najlepiej anonimowo w internecie.
  Ulubiony argument tych " młodych, dynamicznych, wykrzykujących Polaków" pana typu jest używanie epitetów w rodzaju " zgredy", " tetrycy" itp. oraz twierdzenie o rzekomej "niezdolności koalicyjnej". Ta ostania sprowadza się do koniecznie przyłączenia się do " jedynej, słusznej partii lub inicjatywy" , na której czele stoi " wszystkowiedzący, dynamiczny...nie znoszący krytyki a nawet dyskusji z nim...Polak". Często jest to Polak-katolik o skrzywieniu rusofobicznym.

  Nie wiem w jakim pan jest wieku i z czego konkretnie w działaniu propolskim jest pan znany, bo jeśli jedynie z "wkurwiania się", to jest nam nie po drodze. szczególnie, że wypisuje pan jakieś zupełnie dziecinne groźby, jak to pan zastosuje "ostateczne rozwiązania" wobec każdego, kto zaszkodzi pana rodzinie... i nawet udaje pan, że w to wierzy ?!
 • @Kmieć 09:44:10
  K.Duszenow dostał wylewu krwi do mózgu.
  Nie wiem czy się szczepił ale z tego co wiem był pełen rezerwy co do
  pandemii nie mniej jednak nie poświęcał się tej tematyce bo jak wiadomo Duszenow "specjalizował się" w kwestiach wojenno zbrojeniowych i tego dotyczyły jego cotygodniowe wykłady na kanale Strategia i Taktyka
  https://www.youtube.com/channel/UC59ueR9x81bVRsyXtSj658Q

  Trzeba przyznać że jego komentarze odznaczają się profesjonalizmem jako że to emerytowany oficer służący na łodziach podwodnych.
  Jego ojciec był wykładowcą wyższej szkole morskiej zaś dziadek (po którym nosi imię) komandorem Floty Północnej.Niestety rozstrzelanym w 1941 r
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2,_%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

  Ostatni komunikat o jego zdrowiu podano w sobotę.Z informacji że z sali reanimacyjnej przeniesiono go na wspólną salę,wnosze że co nieco się polepszyło a przynajmniej unormowało (odpukać w niemalowane)
 • @ikulalibal 18:57:25
  Dziękuję.
 • @adam54 14:52:59
  'będzie z kategorii "pisania na Berdyczów".'

  gdyby tak wysłać 10 000 takich listów to Berdyczów by się zapchał..zawsze to coś

  a masz inne propozycje działań? dawaj
 • @adam54 14:05:17
  //Dlaczego tak sądzę ?.... o chińskich szczepionkach słów kilka...
  "Obecnie są cztery szczepionki chińskiego pochodzenia. dr hab. Piotr Rzymski tłumaczył, że wśród tych czterech chińskich preparatów jest jedna szczepionka wektorowa, zaś trzy są szczepionkami inaktywowanymi, czyli opartymi o całego, ale unieszkodliwionego koronawirusa - nie jest on w stanie namnażać się w komórkach człowieka, rozprzestrzeniać w organizmie i powodować COVID-19.//

  To taki rodzaj "inżynierii wstecznej", tak? Mają wyszczepionki, więc to dowodzi istnienia nigdzie i nigdy niewyizolowanego wirusa?...

  Cóż. Dla ludzi wierzących, i łatwowiernych, to może być dowód, wprawdzie talmudyczny, ale zawsze. Wszak miliony świętych obrazków z cieślą znad Jordanu i jego matką zawsze dziewicą-panienką mężatką też są dowodem na istnienie "zbawiciela"...
 • Autor.
  Kto pana upoważnił do obrażania Premiera i innych członków Rządu??? .Wymiana poglądów nie polega na rzucaniu oskarżeń i obrzucaniu błotem, co pan czyni z lubością!!!Chamstwo na krótkie nogi i to widać w tekście!!!
 • @zibi 23:03:33
  Co ma wisieć nie utonie. Nie będziesz miał wyboru. Hobbystycznie zbieram sobie dane, adresy "anonimowych" blogerów/komentatorów.
  Byłem przez chwilę adminem, wystarczający czas :)
  Masz złudną nadzieję, że ręka sprawiedliwości nie dosięgnie Cię, a pójdziecie na pierwszy ogień rewolucji, bo was najłatwiej dopaść.
  Jesteś zaraz za Pedantem na moje liście, czuj się wyróżniony :))
 • @stanislav 17:54:19
  Od wczoraj toczę walkę sam z sobą, czy aby nie być gołosłownym (bez odbioru) odpowiedzieć.
  Przegrałem tę walkę z moim Alterego. Moja wina, moja wina, moja wielka wina. Pokutę odprawiłem, czuję się rozgrzeszony, więc zaczynamy jazdę :)

  Jestem Bogiem, uświadom to Sobie, Ty jesteś Bogiem, wyobraź to sobie.

  Krótko, zwięźle i na temat, ale nie zrozumiesz i tak, bo nie rezonujesz na moim poziomie oświecenia. Goim to Ty, nie ja, a żydem nie jestem.

  Ja potrafię obronić siebie i rodzinę, potrafię zabijać jak będę zmuszony. Ja żyję w realu, gdzie mam za sobą armię "zbirów, bandytów, patologii" (jak pseudo intelektualiści lubią poniżać ludzi dowartościowując swoje ego) Ja jestem człowiekiem czynu, a nie pióra. Moja obecność tutaj jest hobbystyczna, jestem człowiekiem z krwi i kości, dumnym PoLachem, który kreuje swoją rzeczywistość.

  Mam 40 lat i idę przez życie z otwartą przyłbicą, nie boję się, bo strach paraliżuje. To ja stanowię prawo, kreuję mój Świat.

  Zapytuje Pan o działalność propolską. Moja definicja Polski: to ja, moja rodzina, bliscy i znajomi. Dbam o to każdego dnia. Jestem specyficzny, mnie ludzie lubią, albo nienawidzą. Kiedyś lubili, albo bali się, lecz trochę żona ucywilizowała mnie i dla jej dobra muszę żyć w zgodzie z sąsiadami, którymi gardzę, no ale życie z kobietą to sztuka kompromisów :/

  Nigdy nie grał Pan w mojej lidze, nie gra i nie będzie grał, i to Pan jest z tego powodu wk..ny, a nie ja. W życiu co rusz napotykam takich jak Pan, ja przelatuję na wami nie zważając na wasze szczekanie, a we wstecznym lusterku widzę wasze wk..nie, ku mej uciesze.

  Polityka to wymysł okupanta, ja w to nie bawię się, ja wywracam stolik i ustalam własne zasady, a Pan próbuje wygrać w grę na zasadach okupanta, który ma wszystkie atuty w tej grze?? Żałosne..
 • @wk..ny 12:06:47
  Nie pie...l że komuś podprowadzisz rower, tylko pucuj się: gdzie ta rewolucja którą miałeś z kilkoma Pyrami za chwilę przeprowadzić (Pyry wydziarane od stóp do głów), Słowianie pełnym pyskiem.
 • @wk..ny 12:44:15
  Masz 40 lat, to niebawem dowiesz się więcej, np: jak rodzina i znajomi wysterują cię, lub jakiś twardziel okaże się zwykła ścierką i sprzeda cię dla jakiejś tam satysfakcji, wymyślając konfabulacje które przeciętny sędzia weźmie za prawdę objawioną, zasłaniając się swoim doświadczeniem życiowym.

  Albo nie będzie ku okazji bo po zapierd...u wespół zespół z Ukraińcami w fabryce pieluch, czy innego chłamu, wracasz do dom w kapcie i ostatkiem sił reklamujesz się jako pół degenerat żerujący na cudzej własności.

  Chociaż złodzieje i złodziejstwo to sól tej ziemi. Przed i po odnowieniu przez ,,duch twój".
 • @kowalskijan584 20:50:01 A po co to panu ???
  "a masz inne propozycje działań? dawaj"

  ..... w sytuacji gdy..... "bez poprawnego zrozumienia treści art 174 a także zrozumienia mechanizmów jakie on implementuje w działaniu państwa... wszystko co się robi, pisze... będzie z kategorii "pisania na Berdyczów"" ??? :-O

  Najpierw zrozumieć, to co w tym państwie jest grane... dopiero wtedy jest sens mówienia ... co robić i jak działać :-)
  A jak widać, ze zrozumieniem.... dziś jest największy problem.
 • @zibi 23:03:33
  Komentatorowi dedykuję słowa S.Lema:

  „Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów” - dodam od siebie: i/lub kanalii.
 • @Oracz 14:57:21
  Dowartościowujesz się tak? żałosne..
  Mały jesteś i taki pozostaniesz, nie przeskoczysz tego, a rower zabiorę Ci i nawet słowa nie wykrztusisz z siebie, taki z Ciebie chojrak.. Pedanta zaproś, może we dwóch dacie radę, pogadacie sobie o talmudzie zanim was spacyfikuję :)

  Śmieszny jesteś, dotarło??

  Ale jesteście śmieszni, dziękuję Spirytusowi, że was ostał, mam ubaw..


  Co ma wisieć nie utonie. Rozumiesz??
 • @adam54 15:00:04
  śmierdzi zadaniowcami, taki mamy klimat..
 • @wk..ny 15:17:50
  Jałopa kajdaniarzu!
 • @Oracz 15:50:04
  Miło mi, że się przedstawiłeś.
  Kiedyś stąpałem po głowach takich jak Ty,
  a teraz latam nad wami.
  Nie podgryzaj mych nogawek, bo odmachnę się.
  Szczekaj sobie przy swej budzie, na tyle pozwalam Ci.
  Skrócę łańcuch kundlu i tyle będziesz miał z wolności..
  Znaj swe miejsce, bo kija użyję!
 • @wk..ny 12:44:15
  Synku...tak sobie pozwalam zwracać się do ciebie, bo.jestes w wieku mojego syna. Znam zatem z autopsji wszystkie cechy waszego pokolenia i dlatego nie chrzań mi tu kocopolów o twojej waleczności i takich tam hasełkach. Nie próbój mnie też przyćmić opowieściami o twojej "chuligańskiej " naturze", bo wychowałem sie wśroď chuliganów, z których większość nie żyje, a ja jakoś żyję.
  Nie masz z kim się posprzeczać i przed kim popisać, to zwróć się do własnej żony.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930