Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
876 postów 8665 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Skąd biorą się wśród nas covidowi debile?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Debil/geniusz (?): szczepienie nie zwalczy koronawirusa, ale winno być obowiązkowe.


Prof. A.Rychard: „Samym szczepieniem nie zwalczymy koronawirusa”  ale: „szczepienie winno być obowiązkowe”. – Geniusz, czy covidowy debil? A może clou covid-terroru tkwi w recepturze „szczepionki” i skutkach jej zastosowania -?

Kim jest ów profesor? Jest dyrektorem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk oraz – uwaga!  jest członkiem zespołu doradczego ds. Covid-19 przy prezesie PAN. – Polski podatniku, pamiętaj !: to Ty utrzymujesz podobne indywidua !

Nie jest bez znaczenia fakt, że ów profesor jest także członkiem zarządu żydowskiej Fundacji im. S.Batorego (był także przewodniczącym zarządu). Ta antypolska fundacja została założona w 1988r. przez syjonistę G.Sorosa w Nowym Yorku. To w tej fundacji w 2005r. pederasta J.Kaczyński składał obietnicę usunięcia z sejmu IIIRP Samoobrony RP i LPR, widząc w nich niebezpieczeństwo dla utrzymania się Żydów przy władzy, ponieważ jak stwierdził, „zjednoczenie się całkowicie wykluczonych z częściowo wykluczonymi (z życia społeczno-politycznego) może pozbawić nas władzy”.

3.08.2021 profesor A.Rychard oznajmił:

Zaszczepienie chroni przed zachorowaniem i przed zgonem, ale nie chroni przed rozprzestrzenianiem wirusa. W związku z tym maseczki, dystans i dezynfekcja powinny towarzyszyć nam cały czas. Samym szczepieniem nie zwalczymy koronawirusa.
więcej tu: 
https://nowyswiat.online/ruchy-szczepionkowe-zostaly-osmielone-przez-rzad-mowi-prof-andrzej-rychard-w-nowym-swiecie/

A więc Zaszczepienie chroni przed zachorowaniem i przed zgonem, ale nie chroni przed rozprzestrzenianiem wirusa.” – Skąd biorą się tacy geniusze? I pomyśleć, że takie indywidua posiadają naukowe tytuły, wypowiadają się w powszechnych żydo-mediach, stając się dla wielu mniej rozgarniętych, zastraszonych przez żydowskie media, rodaków autorytetami i co gorsza nauczają naszą młodzież.

Już 9.08.2021r. w żydowskiej, syjonistycznej, gadzinówce Tok Fm ów profesor zradykalizował swoje dotychczasowe stanowisko i stwierdził, że szczepienie winno być obowiązkowe, a nie wypełnienie obowiązku obłożone karą finansową, co wedle tegoż „intelektualisty” nie jest tożsame z przymusem.
https://audycje.tokfm.pl/podcast/109930,Czy-szczepienia-powinny-byc-obowiazkowe

Nie dziwi ta iście rabiniczna dialektyka na potrzeby covidowego terroryzmu zważywszy, gdzie i przez kogo jest stosowana. A kto chce może się zastanawiać, czy debilem jest być lepiej samym z siebie, czy za pieniądze -? To przecież i tak jest bez znaczenia, gdy chodzi o antypolską działalność.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Autor
  Tego nie trzeba komentować, bo ten degenerat z tytułem - sam to zrobił, głosząc takie idiotyzmy. Nie on pierwszy i ostatni
 • Wolność
  Po, co takich w ogóle wrzucać na afisz. Szkoda czasu i uwagi.
 • @werka1321 16:49:42
  Żeby było wiadomo kto jest mendą.
 • @zadziwiony 16:55:54
  Mądry będzie wiedział, a głupi i tak nie zrozumie.
 • @werka1321 17:24:09
  Gdyby nie ta informacja, to bym nie wiedział, że taki zdegenerowany idiota istnieje i udziela publicznych wywiadów. Nie każdy ogląda mendia reżimowe.
 • @werka1321 17:24:09
  To tak nie działa.
  Żydowskie reżimy i ich propaganda bazują na braku świadomości, na niewiedzy, w końcu na głupocie części (niestety znacznej) społeczeństwa.
  Dlatego spoczywa na nas obowiązek wskazywania antynarodowej zgnilizny.
 • @Playset 17:29:47
  Ja tam sobie życzę spotykać na swojej drodze tylko normalnych - no ale jeżeli ktoś chce sobie pooglądać idiotę ...
 • @Rzeczpospolita 17:30:15
  a nie lepiej tłuc do pustych głów, że Wolność oraz Wolną Wolę otrzymaliśmy od Boga/Natury i że są to wartości niezbywalne ?
 • @werka1321 17:42:51
  Oczywiście: Pozdrawiam.
 • @Rzeczpospolita 17:30:15
  Do niedawna takim poszukiwaczem różnego rodzaju absurdów i umieszczania ich w formie komentarzy był KULA LIS. Niestety nagle zamilkł lub został przez kogoś zbanowany, a to wielka strata dla portalu - i radość dla płatnych trolli. Nie każdy ma tyle czasu i opanował dostateczną znajomość języków, aby to wszystko wyszukać i połączyć z danym tematem.
 • @werka1321 17:41:16
  W takim razie Asani winna natychmiast pożegnać się z Neonem, bo tu dużo idiotów prezentują i opisują ich "chwalebne" czyny. Chyba, że trolluje - to wtedy wypad, lecz o tym decyduje bloger.
 • @
  Wiele nieświadomych osób zaszczepiło się, gdyż uwierzyły oficjalnej narracji, że "tylko zaszczepienie gwarantuje powrót do normalności", pomimo tego, że druga równoległa oficjalna narracja obwieszczała jasno, że "nic już nie będzie takie jak było". Czyli jakaś normalność 2.0 na zasadach ustanowionych przez tyrana. Obecnie, gdy zaszczepionym nadal każe się wykonywać testy oraz nosić maski, a także zabrania uczestniczyć w zgromadzeniach, wielu z nich zaczyna okazywać zniecierpliwienie i podejrzliwość (szczególnie młodsze pokolenie). Oczwiście w MSM nie pokazują konfliktów "młodych zaszczepionych z wielkich miast" ze stróżami covidowego porządku, jak awantury w barach, sklepach, urzędach, miejscach pracy czy komunikacji. Ale takie starcia są na porządku dziennym i jest ich coraz więcej. Jaka ma być ta nowa normalność (w optymistycznej wersji) widać po nowych mutacjach covida (nie ważne czy realne czy medialne) jakie na nas tyran zsyła oraz po surowo wprowadzanym apartheidzie i karach dla uchylających się od szczepień. Ta nowa normalność, gdzie już nic nie jest takie samo, to po prostu apokalipsa, jaką do tej pory większość z nas mogła znać tylko z filmów dystopijnych.
 • @werka1321 17:42:51
  "tłuc do pustych głów, że Wolność oraz Wolną Wolę otrzymaliśmy od Boga/Natury "
  ___________

  Ponoć robi to Kościół od 1000 lat i jakoś wychodzimy na tym coraz gorzej.
  A zatem, jest to wiedza niewystarczająca do bycia wolnym.
 • @Rzeczpospolita 18:27:28
  Kościół nic takiego nam nie tłuk.

  Po, co to pisanie skoro wiemy jak było i jest ?

  Czy uważa Pan, że postawienie na Wolną Wolę oraz Wolność jest błędem ?
 • @Playset 18:19:04
  Ja napisałam, że życzyłabym sobie na swojej drodze samych mądrych ludzi.

  Głupotę się proszę Pana chowa, a nie uwypukla ... czy to swoją czy czyjąś.
 • @Playset 18:19:04
  Werka to dziwna osoba, bo z jakiegoś nieznanego powodu sprowadza wszystko do aspektu tzw. wolnej woli;
  Zapytam ją wobec tego, czy ludzie wiezieni przez Niemców wagonami bydlęcymi do obozów zagłady to mogli skorzystać ze swej wolnej woli i w jaki sposób? Czy mieli jakiś wybór? Podobnie jak żołnierz na stołówce wojskowej ma do wyboru: może jeść, albo może nie jeść.
  Obecnie jesteśmy tak osaczeni przez tyrana, że zakres opcji w naszym tzw. wolnym wyborze przypomina powyższe moje dwa przykłady.
 • @Nibiru 18:38:46
  Werka ma chyba jakieś kłopoty ze swoją jaźnią.
  Czasami takie farmazony daje, że aż nawet ja ciągle zadziwiony się dziwuję.
 • @zadziwiony 18:48:41
  Tak ? Więc proszę mi LOGICZNIE wytłumaczyć po, co uwypuklać debilizm i idiotyzm ?

  Ja to jestem dopiero zadziwiona - ludzie mądrzy dyskutują o poczynaniach idiotów. Nie potrafię jednak zrozumieć w jakim celu ?
 • @Nibiru 18:38:46
  Oczywiście, że Wolna Wola ma znaczenie - cud się od razu nie darzy - jeżeli to Pan ma na myśli.

  I jesteśmy w o tyle lepszej sytuacji ( jeszcze ) że do nas nie strzelają. Chybione porównanie. Panikarskie.
 • @zadziwiony 18:48:41
  //Werka ma chyba jakieś kłopoty ze swoją jaźnią//

  Oj, raczej ja tu widzę próbę wmawiania ofiarom że to zawsze one same są sobie winne. Oczywiście w pewnych przypadkach jest to uzasadnione, tam gdzie rzeczywiście możemy dokonać świadomego wyboru, ale tu w większości rozważamy sprawy poza naszym zasięgiem w dokonywaniu wyborów.
  Ciekawe jakby tak Werkę zgwałcono, a sądzia jej powiedział, że sama sobie winna, bo szła wieczorem i miała duży dekolt, to czy też ględziłaby jak katarynka o wolnej woli :-)
 • @Nibiru 19:03:54
  To jest przecież najzwyklejsza trollica, a wy bierzecie te jej alogiczne i w tym sensie złośliwe uwagi poważnie, dywagując nad jej rzekomymi problemami psychicznymi. A to po prostu wyrobnica.
 • @werka1321 18:57:50
  "Wolna Wola"
  _____________

  Mam wolną wolę i w tym samym czasie mogę np. czytać, pić na umór, uciąć komuś łeb, budować dom, donosić do służb, kolaborować, etc.
  A więc sama "Wolna Wola" prawie nic nie znaczy, trzeba jeszcze wiedzieć jak należy z niej korzystać i dlaczego tak, a nie inaczej.

  Proszę więc dać sobie spokój z ta mantrą o wolnej woli.
 • @alor " A to po prostu wyrobnica." - BIGO!!!
  .

  Bogumił Boguchwał
 • @Nibiru 19:03:54
  Ostatni mój komentarz w temacie notki - w mojej szkole osobę mniej ogarniętą sadzało się do ostatniej ławki by nie rozpraszała uwagi pozostałych.


  Według autora Pan Prof. A.Rychard gada głupoty ....

  Żegnam.
 • Do przemyśleń: Globalizacja – nowe imperium światowe - 2012
  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/
  Bogumił Boguchwał
 • @werka1321 "Yiddish vs. German: experyment."
  https://youtu.be/-qQSAEMq5ko?t=57  Bogumił Boguchwał
 • @Rzeczpospolita 19:23:02
  "Proszę więc dać sobie spokój z ta mantrą o wolnej woli."

  Ma Pan coś lepszego ?

  Używając Wolnej Woli - mogę takiego jegomościa ( ciąć komuś łeb, budować dom, donosić do służb, kolaborować, etc. )

  Odizolować lub wyeliminować.
 • @Autor
  Porządny tekst, ważne sprawy :)

  *****
 • @werka1321 19:27:39
  Żeby kogoś odizolować lub wyeliminować musisz mieć siłę większą niż przeciwnik. Jeśli wystarczy
  ci wolnaa wola jak twierdzisz , to weź to całe bagno oczyść. Na co czekasz. Ja jednoznacznie twierdzę, że mogę zebrać ze dwie osoby, a takimi siłami powiatowej policji nie zdobędę. A nawet gdyby się udało, to potem musiał bym we trzech odeprzeć atak sił specjalnych z połowy Polski. Czy ty wogole wiesz o czym gadasz?
 • @zadziwiony 20:06:51
  Nie wiem w jaki sposób chciałbyś wykorzystać swoją Wolną Wole - jednak świadomości wolnej woli nie mają niewolnicy.

  "ci wolnaa wola jak twierdzisz , to weź to całe bagno oczyść. Na co czekasz. "

  A czy ja wyglądam na "książkę życzeń"
 • Autor 5*****
  Pozdr. :))
 • @werka1321 20:21:36
  Przecież to dla siebie masz zrobić nie dla mnie
  Ja sobie poradzę bez twojej pomocy.
 • No właśnie. Gdzie podział się Kula Lis? Gdzie jest bloger RAM?
  No właśnie. Gdzie podział się Kula Lis? Gdzie jest bloger RAM?
 • A tak myślą normalni ludzie:
  Tu wywiad ze zwykłym Polakiem. Prosto, z humorem i w samo sedno:
  https://youtu.be/qJAOTcHzbJ0
 • @werka1321 17:42:51
  W związku z tym, że nie ma tożsamości między wolnością a mądrością, to warto pokazywać kanalie. które pod płaszczykiem wolności upowszechniają głupotę, a do tego robią zamach na nasze zdrowie i życie.
 • ...
  Pozwolę sobie wkleić i tu:

  // By any reasonable measure, the Covid outbreak has already had an impact upon the world many times greater than that of the 9/11 attacks. //
  - RON UNZ

  tłumaczenie:
  // Wszelkimi rozsądnymi środkami epidemia Covid wywarła już wpływ na świat wielokrotnie większy niż ataki z 11 września. //

  Dokładnie !!!

  Przecież to od samego początku ideologom "kowidiańskiej" hucpy o to właśnie chodziło.

  Formuła na "wojnę z terroryzmem" dawno się wyczerpała, i dlatego należało ją czymś szybko zastąpić.

  Zaś 'think tankom' znany jest dobrze psychologiczny fakt, że im większa bzdura, tym boży lud szybciej w nią bezrefleksyjnie uwierzy.

  // From April 2020 onward I have been presenting the strong perhaps even overwhelming evidence that the disease outbreak was unleashed by an exceptionally reckless American biowarfare attack against China (and Iran). //
  - RON UNZ

  tłumaczenie:
  // Od kwietnia 2020 r. przedstawiam mocne, a może nawet przytłaczające dowody na to, że epidemia choroby została rozpętana przez wyjątkowo lekkomyślny atak amerykańskiej broni biologicznej na Chiny (i Iran). //

  Drogi Panie Ron, ...PROPAGANDA epidemii.

  Przed którą to, szczególnie, Chiny bardzo INTELIGENTNIE się obroniły, zastosowawszy "pokazówkę" dla świata z krótkoterminowym lockdownem.
 • @dyl 22:48:49
  Gdyby to było prawdą, to by znaczyło, że dzisiaj Chiny narzucają całemu światu restrykcje . A to nie jest możliwe. Raczej Chiny działając w zmowie z psycholami ze szczytu piramidy wykorzystały sytuację by wpuścić zachód w maliny. Zachód się pogrąża, Chiny prą do przodu.
 • Polakatolik nawet nie wie, jakich to wspaniałych Żydów i Żydówki utrzymuje ze swoich podatków
  Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk zamieścił niedawno tryumfalne obwieszczenie na Fb o tym, że Barbara Engelking-Boni jest 13 najbardziej wpływowym historykiem na świecie (a Jan Tomasz Gross 12-tym).

  Potwierdzenie tej informacji tu (rozdział: Nagrody): https://pl.wikipedia.org/wiki/Barbara_Engelking

  Gdyby ktoś nie wiedział co to za kreatura, to przypomnę:

  Czym się różni śmierć Polaka od śmierci Żyda?
  https://www.youtube.com/watch?v=Tyyi-NimsJU

  Ta kreatura była żoną innej antypolskiej gnidy, M.Boniego.
 • Jan z Kanady na "zywo"...
  Jan z Kanady na "zywo" na stronie:

  https://www.youtube.com/watch?v=lRzsZTff-ME

  =================
  jasiek z toronto
 • @Rzeczpospolita 13:51:43
  To "towarzystwo" za swe idee i działania powinno już dawno ponieść srogą karę.
  Holockaust, wmawianie poczucia gorszości, nieistniejących win.
  Wszystko w imię Świętego Zysku i Świętego Rządu Narodów.
  Zwykli biedni Żydzi ponieśli straszliwą śmierć za takich suczysynów.
  Szczujących z daleka lub z ukrycia jednych na drugich.
  Czy dziś gdy państwo Izrael przestaje być potrzebne, bez mrugnięcia okiem skażą je na śmierć?
  I kogo o to obwinią?
 • Autor
  Pana wszystkie wpisy sa bardzo ostre, ale sa niesamowicie trafne, wspaniale. Wszystkiego najlepszego.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930