Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Judeo-chrześcijańska „misja” w Afganistanie zakończona -?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Judeo-chrześcijańska „misja” w Afganistanie zakończona -? – cz.1


 15.09.2012. Uroczystość pożegnania żołnierzy z Bojowej Grupy Rozpoznawczej w białostockiej Archikatedrze

https://archibial.pl/wiadomosci/732-msza-sw-w-intencji-zolnierzy-wyruszajacych-na-misje-do-afganistamu/

No właśnie, gdyby tak spytać Polakatolika, czy w Afganistanie mieliśmy do czynienia z misją religijną wśród „niewiernych” (wszak muzułmanin dla Kościoła długo pozostawał „niewiernym”), z misją polityczną niosących pedalskie wartości zachodniej demokracji, z misją pokojową dla budowy dobrobytu w biednym azjatyckim kraju, czy z brutalną agresją, w imię polityki żydowsko-anglosaskiej elity finansowej Zachodu, ale błogosławioną przez zastępców Jezusa na Ziemi? Co by na to odpowiedział?

Rywalizacja o wpływy na Bliskim Wschodzie i w Azji Środkowej (tu leży Afganistan) między Imperium Brytyjskim a Imperium Rosyjskim trwa już dwieście lat. Tę samą treść można zapisać także inaczej, przydając jej rzeczywistego sensu: jest to rywalizacja Zachodu ze Wschodem lub rywalizacja rządzonego przez finansjerę żydowską świata anglosaskiego ze słowiańską Rosją (ZSRR) – (Wielka Gra – https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Gra).

.

.

Czy to możliwe, żeby decyzja o zakończeniu „misji” w Afganistanie zapadła „z dnia na dzień”, po zmianie prezydenta USA? Polityka USA, czyli tzw. Zachodu, jest z całą pewnością przemyślana i planowana i – na co wskazuje jej ciągłość i niezmienność – wcale nie przez kolejnych prezydentów i ich ekipy. Polityka USA jest wyłączną domeną żydowskiej finansjery, faktycznie rządzącej od 1913r. USA – rządzącej tzw. światem Zachodu, a często nawet pozostałą resztą – np. współcześnie covidowy terroryzm (w 1913r. Żydzi przejęli FED – centralny bank USA).

Że płatne żołdactwo USA i jego płatni wasalni pomocnicy z NATO opuszczą Afganistan było wiadomo przynajmniej już w czerwcu 2021r. Nie udało się zaprowadzić zachodniej, judeo-chrześcijańskiej, demokracji w Afganistanie i wykorzystać go przeciw np. Pakistanowi (destabilizacja Indii, Chin, Iranu, także leży w orbicie zainteresowań syjonistycznych USA), o którego zdestabilizowaniu judeo-chrześcijanie z USA nie tylko myślą od dawna, ale i dokonują w tym kierunku prób. Trudno jednak prowadzić wojnę partyzancką, w której nie ma sensu stosować ciężkiego uzbrojenia i broni rakietowej – ostrzeliwanie skał i piachu nie może przynieść pożądanych rezultatów. A ortodoksyjni afgańscy partyzanci – Talibowie – zupełnie nie są zainteresowani pedalskimi wartościami zachodniej demokracji. Zatem żydowsko-anglosaska elita Zachodu doszła do wniosku, że trzeba porzucić zamiar instalacji w Afganistanie pedalskiej demokracji i skupić się na celu priorytetowym: na niedopuszczeniu lub na eliminacji na tym obszarze interesów Rosji lub w szerszym ujęciu na eliminacji wpływów białej rasy (Żyd nie należy do rasy białej – ale to nam, białej rasie, zarzuca etniczny szowinizm i rasizm). Miejsce pedalskiego Zachodu w Afganistanie zajmą teraz Chiny, ale nie w formie bandyckiej, militarnej agresji, tylko jako dostarczyciel technologii i kapitału, których Rosja dostarczyć nie jest w stanie, ponieważ sama mocno ucierpiała w wyniku żydowskiej rebelii lat 1980/90 w trakcie demontażu ZSRR i Bloku Wschodniego, a i obecnie nie jest wolna od finansowej i gospodarczej destrukcji będąc uzależnioną od systemu żydowskich światowych finansów.

Tak więc nie możemy mówić o przegranej USA w Afganistanie, ponieważ cel zasadniczy (eliminacja Rosji z Azji Środkowej) zostanie z pewnością osiągnięty, co zobaczymy już niebawem w postaci udziału chińskich korporacji w odbudowie i rozwoju Afganistanu.

Mamy tutaj także do czynienia z próbą realizacji kolejnego celu, który jest niespełnionym marzeniem syjonistycznych USA: konflikt, najlepiej zbrojny, między Rosją a Chinami. Oczywiście konfliktu takiego z pewnością w najbliższej przyszłości nie będzie, ale z inicjacją rywalizacji między Rosją a Chinami w Azji Środkowej będziemy mieli do czynienia, a to może osłabić koalicję Rosji i Chin w konfrontacji z pedalskim Zachodem, na co liczą rządzący w USA Żydzi.

Chiny jednak muszą się spieszyć, żeby zdążyć przed kryzysem gospodarczym, który spowoduje rozpoczęta pod koniec lat 1970. chińska „polityka jednego dziecka” – więcej będzie w Chinach emerytów niż pracujących. Do realizacji takiej polityki Chiny zostały zachęcone finansowo przez USA – przez tzw. cywilizację śmierci. „Cywilizacja śmierci” to synonim polityki depopulacyjnej Zachodu, potępionej przez św. JPII, który jako jej przeciwwagę zalecał w swoich homiliach „cywilizację miłości”. Nie przeszkadzało to wcale świętemu i jego Kościołowi wpychać Polaków w łapska zachodniej „cywilizacji śmierci”, czego dramatyczne skutki w postaci załamania demograficznego pojawiły się natychmiast po zwycięstwie zachodniej demokracji nad socjalizmem.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Rosjanie
  w Afganistanie
  Ciekawy rosyjski film
  https://www.youtube.com/watch?v=_INRNPU2dwA
 • @Autor
  "Miejsce pedalskiego Zachodu w Afganistanie zajmą teraz Chiny, ale nie w formie bandyckiej, militarnej agresji, tylko jako dostarczyciel technologii i kapitału, których Rosja dostarczyć nie jest w stanie,...". -

  --- Tak, zajmą, w znacznej mierze jako konkurent. Ale czy jako przeciwnik? - Myślę, że niekoniecznie.

  Pozdrawiam :)
  *****
 • @zygmuntbialas 21:41:36
  Wszystko usraelici pozostawili w rękach Boga . Salute .
 • A szkoły tam jakieś będą, czy ta chinska technologia będzie
  wprost wyłożona na trasy koczowników i pasterzy kóz i owiec?

  //Miejsce pedalskiego Zachodu w Afganistanie zajmą teraz Chiny, ale nie w formie bandyckiej, militarnej agresji, tylko jako dostarczyciel technologii i kapitału,//
 • Jeżeli chodzi o islam, to on też jest "judo-chrześcijański".
  //Judeo-chrześcijańska „misja” w Afganistanie zakończona -?//

  W islamie Bóg to Allach, a najważniejszy jego prorok, to Mahomet. Z tym, że prorokiem jest też Mojżesz, a również Chrystus syn Maryi. A wszyscy mieszkańcy Półwyspu Arabskiego są potomkami Sema i wierzą, że Abraham jest ich przodkiem. Jednym słowem Afganistan jest ciągle pod wpływem judo-chrześcijańskim. Sorry. ;)
 • A dokładniej to w islamie to jest tak:
  W islamie, ʿĪsā ibn Maryam (arab. عِيسَى ٱبْنُ مَرْيَمَ, dosł. „Jezus, syn Marii”), zwany także Isa Masih, jest przedostatnim prorokiem i posłańcem Boga (Allaha) i Mesjaszem, który został wysłany przez Allacha aby prowadzić Dzieci Izraela zgodnie z bożym objawieniem, czyli zgodnie z Ewangelią. (ʾInjīl, po arabsku „ewangelia” jedna z arabskich świętych ksiąg, wchodzących w skład Koranu.)

  Podobnie jak w chrześcijańskim Nowym Testamencie, Koran (centralny tekst religijny islamu) opisuje Jezusa jako al-Masīḥ (po arab. mesjasz), narodzonego z dziewicy, dokonującego cudów w towarzystwie uczniów, odrzuconego przez żydowski establishment i będącego wzniesiony do nieba. Koran różni się od Nowego Testamentu tym, że głosi, że Jezus nie został ani ukrzyżowany, ani umarł na krzyżu, a zwłaszcza odrzuca boskość Jezusa jako Boga wcielonego lub dosłownego Syna Bożego.
 • @Anna-PK 21:55:29
  Nie wiem, na ile jest Pani zorientowana w kwestii nowoczesnych technologii, ale coraz rzadziej wymagają one obsługi przez pracowników, a jeśli to wystarcza przeszkolony dozór techniczny bez wysokich kwalifikacji - zmierzamy do szeroko pojętej automatyzacji procesów wytwarzania.

  Na Pani miejscu bardziej obawiałbym się zamykania szkół i zdalnego nauczania na wszystkich poziomach w krajach podporządkowanych pedalskiej cywilizacji Zachodu, bo zmierzamy tam - do programowego zacofania -, skąd Afganistan zamierza się teraz wydostać.
 • @Anna-PK 02:52:27
  Tak, chrześcijaństwo i islam - w tej kolejności - wywodzą się z tego samego żydowskiego pnia religijnego, z judaizmu biblijnego. Stąd ta wzajemna zaprogramowana nienawiść ich wyznawców.
  Wszystkie te religie są szowinistyczne i rasistowskie i jako takie winny być zdelegalizowane.
 • Rasy?
  "Żyd nie należy do rasy białej – ale to nam, białej rasie, zarzuca etniczny szowinizm i rasizm"

  Co za bzdura, Żydzi nie są ani Murzynami ani żółtymi. Są biali tak samo jak Afgańczycy, Arabowie i Hindusi.

  Debilny tekst.
 • @Pedant 14:43:30
  Tak to bywa, gdy debil nie wie, że jest debilem, no bo skąd ma to wiedzieć.
  A może Komentator najpierw poczytałby coś w temacie? Żywoty świętych to trochę mało, żeby polemizować.
 • @Rzeczpospolita 15:24:50
  "Tak to bywa, gdy debil nie wie, że jest debilem, no bo skąd ma to wiedzieć. A może Komentator najpierw poczytałby coś w temacie?"

  W jakim temacie? O tym na jakie rasy dzieli się rodzaj ludzki? Debilny tekst.
 • Co do "pedalstwa" to Afganistan znacznie wyprzedza 'pedalską"
  Europę.
  W Afganistanie jest taki właśnie zwyczaj, że prawdziwy wojownik swoje potrzeby seksualne zaspokaja ze swoim chłopcem, bo kobiety bywają
  'nieczyste" ( menstruacje, ciąża, okres po porodzie,) i generalnie
  nieważne.
  Amerykańscy żołnierze stacjonujący w Afganistanie otrzymali odgórny nakaz, by nie ingerować w przypadkach wykorzystywania seksualnego dzieci przez afgańskich oficerów.
  https://www.rp.pl/Konflikty-zbrojne/309229913-Armia-USA-w-Afganistanie-Pedofilie-ignorowac.html

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Baczczebazi
 • Dla Autora z dedykacją.
  https://www.youtube.com/watch?v=oU6q6EaXBlM
 • @Anna-PK 18:17:40
  "kobiety bywają 'nieczyste" ( menstruacje, ciąża, okres po porodzie,) i generalnie nieważne"

  To jest cecha wszystkich państw, w których dominują religie o żydowskich korzeniach.

  Np. we Francji dopiero od 1965 roku zamężne Francuzki mogły bez pisemnej zgody męża otworzyć własne konta w bankach.

  Pierwszą wojowniczkę o prawa wyborcze kobiet Olympe de Gouges, ścięto w 1793 za przygotowanie w czasie rewolucji francuskiej (? - tej nowoczesnej rewolucji zainicjowanej przez Żydów) Deklaracji praw kobiety i obywatelki.

  "Amerykańscy żołnierze stacjonujący w Afganistanie otrzymali odgórny nakaz, by nie ingerować w przypadkach wykorzystywania seksualnego dzieci przez afgańskich oficerów."

  To jest przykład na co, na zwyrodnienie wiodącej demokracji Zachodu, czy afgańskich oficerów?
 • @Pedant 16:26:58
  Odrzucanie pojęcia rasy ludzkiej ma dokładnie te same źródła i inspiracje, wedle których istnieją mniejszości seksualne.

  Komentatorze żydo-katoliku, nie wiem jakiej jesteście rasy, ale wiem, że jesteście antropologicznym durniem.
 • @Rzeczpospolita 19:06:30
  "Odrzucanie pojęcia rasy ludzkiej ma dokładnie te same źródła i inspiracje, wedle których istnieją mniejszości seksualne."

  Z tym się akurat zgadzam, oczywiście Pan nie zrozumiał co ja napisałem. Powtórzę, może dotrze. Żydzi należą do białej rasy. Nawet naziści tego nie kwestionowali.
 • @Rzeczpospolita 18:54:04 I dlatego Pan popiera Talibanów,
  bo praktykują religię "o żydowskich korzeniach" są większymi pedofilami niż "pedofilska Europa" oraz kobiety dla nich są mniej ważne niż Francuski przed "zydowską rewolucją".

  Teraz wreszcie zrozumiałam jakie ma Pan poglądy.
 • @Pedant 19:10:30
  "Żydzi należą do białej rasy."

  Żydzi tak bardzo przynależą do białej rasy, iż stali się jej największymi wrogami:

  "Biała rasa do likwidacji twierdzą cytowani prominentni Żydzi." - https://www.salon24.pl/u/izaluka/672675,biala-rasa-do-likwidacji-twierdza-cytowani-prominentni-zydzi

  "Całkowita likwidacja wszelkich sposobów reprodukcji tzw. aryjskiej rasy. Panowie, teraz my kontrolujemy los tej rasy. Teraz jest czas żeby zagwarantować, że biała rasa wymrze poprzez krzyżowanie ras i praktycznie zerowy wskaźnik urodzeń. Wszyscy cieszyliśmy się obrazem powtarzającym się na całym świecie codziennie białych dzieci bawiących się z ciemnymi dziećmi i wiedząc, że one są przygotowywane do swojego ostatecznego zniszczenia." - – Abe Foxman, prezes ADL
  http://docs18.chomikuj.pl/6916158497,PL,0,0,Żydowski-plan-zniszczenia-białej-rasy.docx

  "Żydowski plan zniszczenia białej rasy – głównie Słowian" - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/10/10/zydowski-plan-zniszczenia-bialej-rasy-glownie-slowian/
 • @Anna-PK 20:55:23
  Chyba ma Pani przyjemność w pisaniu bredni (?).
 • @Rzeczpospolita 21:05:22
  "Żydzi tak bardzo przynależą do białej rasy, iż stali się jej największymi wrogami"

  Pomijając brak logiki (to że ktoś jest wrogiem jakiejś rasy, nie znaczy że do tej rasy przestaje należeć), wszyscy Żydzi których znam nie są wcale "wrogami białej rasy".

  Gorzej, niektórzy są faszyzującymi rasistami podobnymi do Pana, wrogo nastawionymi do Murzynów i żółtych.
 • @Pedant 09:59:15
  A czy mamy obowiązek wszystkich lubić ?
 • @werka1321 10:23:31
  "A czy mamy obowiązek wszystkich lubić ?"

  Bóg dał nam wolność. Możemy żyć miłością albo nienawiścią. Nasz swobodny wybór.
 • Cywilizacja lichwy to
  .
  "„Cywilizacja śmierci”
  to synonim polityki depopulacyjnej Zachodu, potępionej przez św. JPII, który jako jej przeciwwagę zalecał w swoich homiliach „cywilizację miłości”"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Co często jest ignorowane.

  "Judeo-chrześcijańska „misja”" w Europie

  - https://d3konspiracja.neon24.pl/post/163155,planowany-upadek-chrzescijanstwa#comment_1816300
 • @Pedant 10:50:26
  lub neutralnością - proszę nigdy o tym nie zapominać. Świat nie jest zero-jedynkowy.
 • @Pedant 09:59:15
  "wszyscy Żydzi których znam nie są wcale "wrogami białej rasy""

  Wszyscy Niemcy, których znali moi dziadkowie nigdy nie byli nazistami, ani polonofobami. - Czy to jest wystarczająca podstawa do uogólnień n/t stosunków polsko-niemieckich?

  Komentatorze,
  pańska umysłowa niemoc jest większa niż przewiduje ustawa o ochronie zdrowia psychicznego.
  I proszę nie wspominać o logice w żadnym kontekście - w pańskim wykonaniu to jest więcej niż grzech.
 • @Pedant 10:50:26
  "Bóg dał nam wolność. Możemy żyć miłością albo nienawiścią."

  Żydo-katolicy dali na znakomity przykład tej miłości 449 lat temu podczas nocy św.Bartłomieja: https://pl.wikipedia.org/wiki/Noc_św._Bartłomieja
 • @Rzeczpospolita 13:44:20
  a ateiści ?
 • @Rzeczpospolita 13:35:53
  "I proszę nie wspominać o logice w żadnym kontekście - w pańskim wykonaniu to jest więcej niż grzech."

  A najbardziej żałosne, ze Pedantowi się wydaje iż myśli logicznie. Zwróciłam na to już kilkakrotnie uwagę, okazało się, ( sądząc po jego wypowiedzi )że żyje w świecie zero-jedynkowym.

  Przerażające, że ktoś taki chce mieć coś do powiedzenia w sprawach tyczących się naszego bytu.
 • @werka1321 13:15:41
  "lub neutralnością - proszę nigdy o tym nie zapominać. Świat nie jest zero-jedynkowy"

  "Obyś był zimny albo gorący! A tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, wypluję cię z ust moich."
 • @werka1321 13:53:35
  "A najbardziej żałosne, ze Pedantowi się wydaje iż myśli logicznie. Zwróciłam na to już kilkakrotnie uwagę, okazało się, ( sądząc po jego wypowiedzi )że żyje w świecie zero-jedynkowym."

  Logika jest zero-jedynkowa. Chociaż próbuje się tworzyć logiki wielowartościowe.
 • @Pedant 13:59:50
  "Logika jest zero-jedynkowa. Chociaż próbuje się tworzyć logiki wielowartościowe."

  Według Pana z pewnością - napisał Pan tak :

  "@werka1321 10:23:31
  "A czy mamy obowiązek wszystkich lubić ?"

  Bóg dał nam wolność. Możemy żyć miłością albo nienawiścią. Nasz swobodny wybór."

  Myślenie zero-jedynkowe jest ograniczeniem umysłowym i dlatego w takim przypadku o logice nie może być mowy.

  Nie oczekuję, że Pan zrozumie.
 • @Rzeczpospolita 13:35:53
  Komentator @Pedant, to możliwe dwa przypadki osobowościowe:

  1) Prymus- który zawsze chwalony był w klasie, że powie coś "mądrego"- bez względu czy takim było, to co mówił. Czyli syndrom pilnego " oryginała".

  2) Osobnik narodowości żydowskiej, który w imię plemiennej solidarności czuje się zobowiązany do tłumaczenia na wszelkie sposoby niewinności psychopatycznej elity żydowskiej.

  W tym drugim przypadku popada w żałosną śmieszność, gdyż jest czujny jak podwórkowy burek i reaguje na każdego kto zbliża się do " żydowskiego obejścia". Jest przez to żałosny, gdyż nikt rozsądny nie uważa Żydów jako narodowości za największe zło ludzkości, a jedynie ich dewiacyjną, antyludzką religię wybraństwa, którą żydowskie psychopatyczne elity wykorzystują na przestrzeni ok. dwóch i pół tysięcy lat ( po zburzeniu pierwszej Świątyni Jerozolimskiej) do pasożytniczego bytowania kosztem rdzennych narodów, ale także kosztem swej żydowskiej powszechnej ludzkiej masy podatkowej.
 • @stanislav 14:09:16
  " Osobnik narodowości żydowskiej, który w imię plemiennej solidarności czuje się zobowiązany do tłumaczenia na wszelkie sposoby niewinności psychopatycznej elity żydowskiej.
  W tym drugim przypadku popada w żałosną śmieszność, gdyż jest czujny jak podwórkowy burek i reaguje na każdego kto zbliża się do " żydowskiego obejścia".

  Na forach amerykańskich nierzadko broniłem i bronię Polaków przed oczernianiem. Mam przestać?

  Co jest Panu trudno zrozumieć, że ja chcę przyjaźni między ludźmi i staram się lubić wszystkich. Pan chyba lubi podjudzać, dlatego mam nadzieję że nacjonaliści tego typu nie przeważą w Rosji bo ten piękny kraj skłócą i rozwalą.

  Co do "psychopatii" to Pan wydaje mi się raczej socjopatą.
 • @Pedant 14:22:10
  "Na forach amerykańskich nierzadko broniłem i bronię Polaków przed oczernianiem. Mam przestać?"

  A dlaczego miałaby nas interesować ich opinia o nas ?
 • @werka1321 14:25:57
  "A dlaczego miałaby nas interesować ich opinia o nas ?"

  Jeśli Wy Wercia się nie interesujecie, to po co zawracacie nam glowe?
 • @Pedant 15:05:09
  ha ha ha

  Czy ktoś tutaj prosił Pana aby nas Pan bronił gdziekolwiek ?
 • @werka1321 15:15:42
  "Czy ktoś tutaj prosił Pana aby nas Pan bronił gdziekolwiek ?"

  Ja Was Wercia nie bronię, a od nas Polaków odczep się.
 • @Pedant 15:22:58
  Dokładnie - odczep się. Sami sobie poradzimy. Żegnam.
 • @werka1321 15:24:32
  @werka1321 15:24:32
  Werciu, nikt Ciebie nie upoważnił do reprezentowania Polaków.

  Więcej, zachęcasz mnie abym przestał bronić Polaków przed oszczerstwami na amerykańskich forach. To znaczy, że jesteś antypolskim trollem.
 • @Pedant 15:36:58
  Gooowno mnie/nas to interesuje, co kto o mnie/o nas myśli, pisze itd.

  Ani amerykanom ani żydom nic nie zrobiliśmy aby się martwić ich opinią. Te swoje pseudo podchwytliwe manipulacje praktykuj na takich jak Ty ha ha ha może łykną Twoje intencje :P
 • @werka1321 15:49:20
  "Ani amerykanom ani żydom nic nie zrobiliśmy aby się martwić ich opinią."

  Wy Wercia w czyim imieniu się wypowiadacie? Kto Was upoważnił?

  Najlepiej przestańcie trollować.
 • @Pedant 15:56:08
  Sam trolujesz - twierdząc, ze masz jakąś misję na amerykańskich portalach ha ha ha
 • @werka1321 15:58:36
  Już się Werciu żegnałaś sto razy i nie możesz się odczepić, jak rzep od psiego ogona.

  Jesteś naprawdę kobietą? Zachowujesz się jak facio z zaburzeniami orientacji płciowej.
 • @Pedant 16:05:44
  i wzajemnie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031